Sayfa 62 Toplam 64 Sayfadan BirinciBirinci ... 12 52 60 61 62 63 64 SonuncuSonuncu
Toplam 1600 adet sonuctan sayfa basi 1,526 ile 1,550 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: K. Karabükspor 2 - 2 Trabzonspor | Maç Sonucu! | STSL 21. Hafta

Cem Zırıh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Fransa

Alıntı Bülent AKBULUT61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    takımın en iyilerinden biri Özerdi Tebrikler Özer İnşallah hep böyle hırslı oynarsın
    +1
    # 61 Onur Recep Kivrak
    " Unutulmasın ki adalet zengin bir hazinedir, günü gelince herkese lazım olur "

Şenol Güneş

Sefaenes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

iho mactan sonra hakemi aradimi acaba. bu baskan ne ise yariyor Allah askina ciksin aciklasin hangi hakkini koruya bilmis simdiye kadar.

odyseuys - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

valla ben bugün takımda ışık gördüm.

karabük takımı evinde tabiri caizse "tabanca" gibi takım. şikebahçe maçını da izlemiştim. tarihi fark atabilecekleri bir maçtı. 2 tane atıp gönderdiler. hem ön alanda hem ortasahada muazzam dengeli pres uygulayan fizik gücü yüksek karabük maçında alınan bir puan hele ki şu kaos sürecinde, bence başarıdır.

takımda mustafa hocanın yerleştirdiği pasif oyun anlayışının bıraktığı derin izler öyle bir iki maçla atlatılacak cinsten değil. hocayı eleştirirken bu anlayışın yerleşmesi halinde bugünün değil yarının kaybedileceğini ısrarla belirtmiştim her yazımda. bugün de gördük takım ön alanda inisiyatif alma konusunda çok aciz. zaman ve sabırla bu durumun aşılabileceğini düşünüyorum.

hami hocanın oyuncu değişiklikleri ve zamanlamaları konusunda geçmişten ders çıkardığını, hatta biraz populist kaygılarla da olsa risk almaktan kaçınmadığını da gördük bugün. bu cürretle devam etmesini temenni ediyorum. belli ki en az sezon sonuna kadar takım ona emanet. ilk önce kırması gereken oyunculardaki yerleşik, mahkum ruh hali. doğru motivasyonla bu sezonun kalan bölümünde çözülmeyecek sorun da değil.

oyuncu kadromuz çok zaaflı. alternatifli bölgelerde kalite ve formsuzluk sorunu var. bazı bölgelerde ise alternatif dahi yok. ama yine de bu oyuncu kadrosundan maksimum faydanın sağlanacağı müspet bir oyun mümkün. yeter ki taşlar yerinde kullanılsın.

bazılarınca taşlanacağımı bildiğim halde yeniden söylüyorum. ben bugün takımda gelecek adına bir ışık gördüm. buyrun taşlayın beni. ama haklı çıkmam için dua edin. haksız çıkarsam yanılmışım derim, beraber üzülürüz. haklı çıkarsam beraber seviniriz.
    Konu odyseuys tarafından (16.02.2014 Saat 02:32 ) değiştirilmiştir.
    Alıntı f1bekir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ...benim için Trabzonsporluluk, asgari ücretle çalışıp her sene kombine almak, yağmur çamur demeden üstü açık stadyuma gitmektir...

sasort - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

hamiye üzülüyorum çok değerli benim için

onun da harcanmasından korkuyorum

mra gibi baskı altında kalacaksa hiç başlamamalı

şu durumu anca tolunay kaldırır

dik kafalı agresif disiplinli

o disiplin anlayışı varmıdır hamide acep

lazibere - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Derbi macindan 1 puan cikaran takim. Simdilik karabük ayarindayiz. Bu bile iyi
    Hezimet bir futbol sonrasi hami de cikip iyi oynadik diyorsa beni derin dusunceler kapliyor. Gercekten bizim şehir futboldan ne anliyor cok merak ediyorum

10 hava topuna cikip 8 inde faul yapip rakibe serbst vurus hakki taniyan bir defans oyuncusu nasil tebrik edilir?

Ceza sahsina yapilan 3 ortadan birisi gol oluyor ve hic bir orta defans oyunculari tarafindan uzaklastirilamiyorsa bu oyun nadil taktir edilir

On liberoda oynayan zokora isimli herifin her attigi top rakipten tekrar pozisyona donuyorsa, bu oyuncularin iyi niyetli olmasi nasil ifade edilir?

Koca mac boyunca karambol haricinde kaleye gidemeyen nir takim nasil iyi oynadi sayiliyor?
    Algimizi mahvettiniz, bilgilerimize tecavuz etmeye devam efiyorsunuz
    Ne yazik ki takimda oyuncu teknik heyetin futbol ile alakasi kalmamis
    Cok yakin bir zamanda oyunculsrimizdan ligde kalmak icin var gucumuzle savasacagiz mesajlari duyacagiz
    Aci olsn da bu
    Bir takimin kucuk luk kompleksini iyiden iyiye hissediyor olmasi
    Konu lazibere tarafından (16.02.2014 Saat 02:33 ) değiştirilmiştir.
    Aptallık nedir biliyor musunuz ?
    50 kuruşa içtiğin suyu, 1 liraya işeten düzene destek vermektir..

Nereden
    Sakarya

adrian aslında serbest oynatılınca iyi işler yaptığını gördük bu maçta

ama top rakipte iken press yapmalı

ileri hat o kadar problem değil defans ve orta saha arıza veriyor

ben mustafayı hiç beğenmedim iki maçtır

zokoranın defans oynaması fikrine ne dersiniz arkadaşlar

Nereden
    Sakarya

zokora kaçak dövüşüyor oraya alex monte edilmeli bence

lazibere - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı sasort Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hamiye üzülüyorum çok değerli benim için

onun da harcanmasından korkuyorum

mra gibi baskı altında kalacaksa hiç başlamamalı

şu durumu anca tolunay kaldırır

dik kafalı agresif disiplinli

o disiplin anlayışı varmıdır hamide acep
    Uzgunum ama cok kotu seneler bizi bekliyor. Mevcut takimdaki oyunculardan en fazla 4 tanesi ile yola devam debilirsin, gerisi vasatin bile altinda. Bu seneyi saymiyorum bile ama bu kadar taktik bilgisinden uzak bir takimin toparlanmasi icin korkunc paralar harcamak takimi yeniden insa etmek lszim. Bu oyuncular her hafta darbe yiyor ozguven kirikliklari senelerce telafi edilemryecek kadar derin.
    Aptallık nedir biliyor musunuz ?
    50 kuruşa içtiğin suyu, 1 liraya işeten düzene destek vermektir..

Nereden
    Sakarya

yusuf ta çok düştü ya

haftaya kayseri maçına böyle çıkmamız lazım
    henrique yine kadroda yok

............................................onur.. ..........................................

bosigwa..............aykut....................must afa................kadir

....................................colman........ .......alex..............................

olcan............................................. ................................özzer
    .............................................adria n............................................

.........................................umudumuz emre..............................

tek yedekten girecek topçu iyileşirse malouda

onuda orta saha düşer çıkarır orta sahaya çeker özeri yerine malouda geçer

yusufun derdi ne acaba

Nereden
    Sakarya

Alıntı lazibere Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Uzgunum ama cok kotu seneler bizi bekliyor. Mevcut takimdaki oyunculardan en fazla 4 tanesi ile yola devam debilirsin, gerisi vasatin bile altinda. Bu seneyi saymiyorum bile ama bu kadar taktik bilgisinden uzak bir takimin toparlanmasi icin korkunc paralar harcamak takimi yeniden insa etmek lszim. Bu oyuncular her hafta darbe yiyor ozguven kirikliklari senelerce telafi edilemryecek kadar derin.
    eee arkadaş biz o kadroyu 5-10 seneye kuruyoruz

kurmuştuk o kadroyu ne oldu hepsini kaybettik sonuç elde var sıfır

kadroyu kurarsın o sorun değil

ya külübün geleceği

bu takımı bırakanlaar 2016 kadar geleceğini satarak gitti

görevde kalsalar idi daha fena batıracaktılar bizi

bu darboğazdan kurtulma şansımıx var ama başkada olmayacak ele geçmeyecek

pirana61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı sasort Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yusuf ta çok düştü ya

haftaya kayseri maçına böyle çıkmamız lazım
    henrique yine kadroda yok

............................................onur.. ..........................................

bosigwa..............aykut....................must afa................kadir

....................................colman........ .......alex..............................

olcan............................................. ................................özzer
    .............................................adria n............................................

.........................................umudumuz emre..............................

tek yedekten girecek topçu iyileşirse malouda

onuda orta saha düşer çıkarır orta sahaya çeker özeri yerine malouda geçer

yusufun derdi ne acaba
    colmanin yerine zokora,adrianin yerine colman bence

ibrahim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı Bülent AKBULUT61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    takımın en iyilerinden biri Özerdi Tebrikler Özer İnşallah hep böyle hırslı oynarsın
    Oynayacak tabiki. Erkekse oynamasin.
    Milli Takımım TRABZONSPOR
    Al aşaa, vur yukari, Dik Oyna!!!
    Helalin adı kaldı, onu gören yok.
    Haram kapışıldı, hâlâ doyan yok. Yusuf Has Hacip

Ibrahim Gaygusuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İngiltere

Hami'ye guveniyorum.

Bugun sezon basindan beri

- hizli futbol oynadik
    - pres yaptik
    - belli bolumlerde defansimizi ilerde kurduk
    - ilerde cogaldik
    - dogru degisiklikler yaptik

Guvenirsek Hami'ye bu takimdan kosmayan cok adam keser. (ADRIAN ve ZOKORA)
    Futbolcularin sirtindan inin artik, bu takim icin ter doken her futbolcu degerlidir
    HEP
    DESTEK TAM DESTEK

Ömer Sak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hollanda

Alıntı Ibrahim Gaygusuz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hami'ye guveniyorum.

- hizli futbol oynadik
    - pres yaptik
    - ilerde cogaldik

Katılıyorum. Hami'ye soğuk bakıyordum ancak dünkü mactan sonra kesinlikle bir şanş hakettiğini düşünüyorum.

kudu_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Alıntı mustafa0661 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ne hakemi her suçu hakeme atmayın Karabük 2 penaltısı verilmedi hami iho istifa
    nerde verilmedi karabüğün 2 penaltısı bizde dobra dobra sen maçları nasıl izliyorsun olcanın pozisyonuna penaltı çalmayan hakemin soyunma odasını aziz basssın tamam iyi değildik ama olcan bu maçı aldı hakem şerefsizi vermedi sadece o kadar hami de adam gibi yönetti takımı
    UEFA KANIRTA KANIRTA AÇTI ŞEMSİYEYİ....ARTIK UEFA DAN TESCİLLİ BİR HIRSIZIMIZ, BİR DE ŞAMPİYONUMUZ VAR....82 HELAL PUAN ALIN TERİYLE ŞAMPİYON TRABZONSPOR....TEŞEKKÜRLER SADRİ BAŞKAN VE EKİBİ, TEŞEKKÜRLER BATMAYAN GÜNEŞİMİZ, TEŞEKKÜRLER YÜREKLİ FUTBOLCULARMIZ, TEŞEKKÜRLER PAYDAŞLAR.....

Nereden
    İzmir

Alıntı Ibrahim Gaygusuz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hami'ye guveniyorum.

- hizli futbol oynadik
    - pres yaptik
    - ilerde cogaldik

bunu görmesi yetti bana zaten isimler söylenmeden ben söyledim aynısı çıktı ilk defa bir teknik direktörümüzle aynı düşüncedeyim ve yerlerine girenlerde oynayabilseler tam isabet başka çare yok hami ile sezon sonuna kadar devam
    UEFA KANIRTA KANIRTA AÇTI ŞEMSİYEYİ....ARTIK UEFA DAN TESCİLLİ BİR HIRSIZIMIZ, BİR DE ŞAMPİYONUMUZ VAR....82 HELAL PUAN ALIN TERİYLE ŞAMPİYON TRABZONSPOR....TEŞEKKÜRLER SADRİ BAŞKAN VE EKİBİ, TEŞEKKÜRLER BATMAYAN GÜNEŞİMİZ, TEŞEKKÜRLER YÜREKLİ FUTBOLCULARMIZ, TEŞEKKÜRLER PAYDAŞLAR.....

Nereden
    İzmir

Alıntı Armağan Dere Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Özer Hurmacı denen zatın ne yaptığını anlatacak var mı?

1996'da dayısı maçı sattı...

Kendisi de şimdi yamadı Trabzonspor'a kendini...
    sen TRABZONSPOR tarihini ne kadar biliyorsun lemi çok iyi futbolu değildi ama bizim sabrimizdi özer de bugün olabildiği kadar iyiydi daha iyi olacak lemi yorumculuğu beceremiyor ama maç satmadı

Salpazarli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Standart K. Karabükspor 2 - 2 Trabzonspor | Maç Sonucu! | STSL 21. Hafta

Alıntı mustafa0661 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Emre 3-5 gol attı die biyerlerini kaldırdınız kaç senedir trabzon da ne katkı sağladı?
    Notnur recep kıvrak Ersun Yanal getirmiştir şenol güneş değil..
    Dipnot:2010-2011 sezonu kadrosunu şenol Güneş değil Ersun Yanal kurmuştur
    Ersun Yanal fenerbahçe ile sözleşmesi 1 yıl yani önümüzdeki sezon boşta...

Yazilk gercekten cok yazik, bu cocuk geldi geleli sadece hazirlik maclarinda oynatildi ve her oYnadigi hazirlik macinda gol atti veya assist yapti. Neden bugüne kadar sans verilmedi anlamis degilim. Bu cocugun futbol anlayisi üst düzeydedir. Bunu nerdenmi anliyoruz? Yaptigi asistler, topu bir kanattan diger kanata atma becerisi, takim arkadaslarini pozisyona sokma kabiliyeti, duvar paslari, presi, tek forvet oldugu halde alan kapatmasi geri pas yolunu kapatmasi iki rakip futbolcu arasinda durup pas yolunu kapatmasi, hizli oynama kabiliyeti, birazcikda topsuz alanda izleyin. Bir futbolcunun sadece topla yaptigi mücadeleyi degilde birazda topsuz alanda yaptiklarina bakacaksiniz. Aynisi colman icinde gecerlidir, herkes colmani elestiriyor ama kimse colmanin topsuz alanda neler yaptigina bakmiyor... Bir futbolcunun iyi oldugunu sadece attigi goller veya yaptigi assistler belirlemez.... Gel gelelim tekrar emreye, adam dedigim gibi hazirlik maclarinda hep göz doldurdu ve ümit verdi ama her nedense oynatilmadi. Küfür eder gibi hep mac sonlarinda oyuna dahil oldu ve takimin en verimsiz dakikalarina denk getirildi. Takim icibde itibari olmayan bir futbolcu pas alisverislerinde bile eksik kaliyor pas atilininca ilk tercih olmuyor cünki güvenilmiyor. Ama bu cocuk yilmadi napti etti o güveni kazandi ve forma hakkini elde etti. Baska futbolcu olsa belki küserdi, heleki bir mac fazla verim veremedi diye kesik yiyip yerine henri ve janko oynatildiktan sonra. O mac bile yinede asist yaparak belirli kisilere cevap vermis oldu.... Helal olsun bu cocuga bos yere bu kadar zaman harcandi insallah bozmaz....

Colmandante
    ...imza...

Nereden
    İzmir

Alıntı odyseuys Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    valla ben bugün takımda ışık gördüm.

Karabük takımı evinde tabiri caizse "tabanca" gibi takım. şikebahçe maçını da izlemiştim. Tarihi fark atabilecekleri bir maçtı. 2 tane atıp gönderdiler. Hem ön alanda hem ortasahada muazzam dengeli pres uygulayan fizik gücü yüksek karabük maçında alınan bir puan hele ki şu kaos sürecinde, bence başarıdır.

Takımda mustafa hocanın yerleştirdiği pasif oyun anlayışının bıraktığı derin izler öyle bir iki maçla atlatılacak cinsten değil. Hocayı eleştirirken bu anlayışın yerleşmesi halinde bugünün değil yarının kaybedileceğini ısrarla belirtmiştim her yazımda. Bugün de gördük takım ön alanda inisiyatif alma konusunda çok aciz. Zaman ve sabırla bu durumun aşılabileceğini düşünüyorum.

Hami hocanın oyuncu değişiklikleri ve zamanlamaları konusunda geçmişten ders çıkardığını, hatta biraz populist kaygılarla da olsa risk almaktan kaçınmadığını da gördük bugün. Bu cürretle devam etmesini temenni ediyorum. Belli ki en az sezon sonuna kadar takım ona emanet. Ilk önce kırması gereken oyunculardaki yerleşik, mahkum ruh hali. Doğru motivasyonla bu sezonun kalan bölümünde çözülmeyecek sorun da değil.

Oyuncu kadromuz çok zaaflı. Alternatifli bölgelerde kalite ve formsuzluk sorunu var. Bazı bölgelerde ise alternatif dahi yok. Ama yine de bu oyuncu kadrosundan maksimum faydanın sağlanacağı müspet bir oyun mümkün. Yeter ki taşlar yerinde kullanılsın.

Bazılarınca taşlanacağımı bildiğim halde yeniden söylüyorum. Ben bugün takımda gelecek adına bir ışık gördüm. Buyrun taşlayın beni. Ama haklı çıkmam için dua edin. Haksız çıkarsam yanılmışım derim, beraber üzülürüz. Haklı çıkarsam beraber seviniriz.
    yazdıklarında fark şu şikebahçeye hazırlanan takım aynı ciddiyetle bize hazılanmıyor bunu tribünlerinden de anlayabilirsin bizi yenebilecek takım olarak görüyorlar yani şikebahçeyle aynı kefene koymuyorlar (bizi küçük görüyorlar ki malesf bu defans dörtlüsüyle ligin en zayıf halkasıyız) karabüğe atak yapamadık. Pozisyon bulamadık, sadece şuna katılırım hangi fıutbolcu çıkacak dediysem çıktı yani hami hoca reşit hocadan daha iyi maçı okudu kaybedilen puan skordan değil malesef ruhsuz oyunculardan (kalitesiz demiyorum bak ) ama defansımız bosi hariç çok kalitesiz

Üzeyir Gönül - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Düzce

Kadro olarak Kasımpaşa da dahil hiçbir İstanbul takımıyla yarışamayız. Bana göre sıradan bir Anadolu takımı gibiyiz. Sanki her sene; tutturursa üst sıraları zorlar, tutturamazsa da düşmemeye oynar gibi gidiyoruz ligde. Birkaç tane kaliteli topçumuz var, onlar da çoğu maçta yan gelip yatıyorlar.

Dün akşam maçın çok az bir bölümünü izleyebildim ve daha önceki izlediğim maçlarla birlikte şunu artık rahatlıkla söyleyebilirim: Bu takımda Zokora'nın hiç işi yok. Sırf adı var, yaşı var diye adam oynatılmaz. Attığı çoğu pas hatalı, takımı ileri çıkaramıyor, defansın arasına giriyor defansın dengesini de bozuyor. Topsuz oyunda zaten yok.

Bu takımı her sene yenilemekten bahsediyoruz da, yenilenen takımı kimin adam edeceğini biliyor muyuz? Bence bu senenin başında MRA yerine Tolunay'la devam edilmeliydi. Bu şansı hak ediyordu.

Dip.Ing.Mag. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Alıntı winner Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hakan ünsal denilen futbolcu eskisi az önce trt stadyumda "Trabzonspor büyük takım ama büyük bir camia değil" dedi...

üç kuruşluk adamların devlet (iktidar) kanalında Trabzonspor camiasıyla ilgili ettiği laflara bak...
    Bence doğru söylemiş nesinde abeslik var! Bizi yönetenlere bak anlarsın!

Gesendet von meinem iPhone mit Tapatalk
    Trabzonspor Türkiye'nin Porto'su olmalidir...

Harun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

Hami'nin maç sonu açıklamalarına bakıldığında net olarak kendisine görev verilmesini bekliyor.
    Bu maçta özellikle yaptığı hamleler zaten olması gerekenlerdi. Biz MRA dan bunu görmediğimiz için bize farklı geldi.
    Zaman çabuk geçse de bugünleri özlesek.

Nereden
    Konya

Maçı radyodan dinleyebildim.Ama okuduklarıma göre Hami MRA'ya göre oyun anlayışını değiştirecek şeyler yapmaya çalışmış..İnşallah başarılı olur..Korkarak galip geleceğime ,rakibi perişan edip yenilmeyi tercih ederim..Hami Henri'yi kesti..Sırada bana göre Zokora ve Adrian var.Zokora 3 yıldır bizde Adrian'la beraber..Şimdiye kadar ne yaptılar?O yüzden bu iki çöpe daha fazla tahammül edilmemeli..Zokora'nın yerine Alex hazırlanmalı...

Dip.Ing.Mag. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Alıntı orhan42 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Maçı radyodan dinleyebildim.Ama okuduklarıma göre Hami MRA'ya göre oyun anlayışını değiştirecek şeyler yapmaya çalışmış..İnşallah başarılı olur..Korkarak galip geleceğime ,rakibi perişan edip yenilmeyi tercih ederim..Hami Henri'yi kesti..Sırada bana göre Zokora ve Adrian var.Zokora 3 yıldır bizde Adrian'la beraber..Şimdiye kadar ne yaptılar?O yüzden bu iki çöpe daha fazla tahammül edilmemeli..Zokora'nın yerine Alex hazırlanmalı...
    Zokora çok enteresan bir futbolcu sırf mevkisi için oynatılıyor bir de hızı var onun haricinde kocaman bir sıfır. Adrian da ise teknik var fakat bildiğin kız gibi bir insan her pozisyonda mı yere düşer!?! Adriansa düşer Volkan dan kurtulduk şimdi sıra Adrian da asrın kazığıdır bize 5 milyon Euro ile! Verdiği katkı ortada, bir de nasıl bir 10 numaraysa hiç çalım atamıyor!

Gesendet von meinem iPhone mit Tapatalk
    Trabzonspor Türkiye'nin Porto'su olmalidir...

arifberkay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

hamiye methiyeler dizilmis pardon ben aksam farkli bir mac mi izledim?

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)