Sayfa 1 Toplam 3 Sayfadan 1 2 3 SonuncuSonuncu
Toplam 53 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Haluk Ulusoy(!) Helal Olsun Sana...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    selçukabi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Standart Haluk Ulusoy(!) Helal Olsun Sana...

Bir federasyon başkanı düşünün tuttuğu takım(!)ın şampiyonluk töreninde futbolcularla kucak kucağa sarılacak çak mak yapacak sanki kendi o kulübün başkanıymış gibi. Sonra bu tuttuğu takım ligde en çok penaltı atan takım olacak. Bu penaltılar da maçın sonucuna ve puan kazanımına direk etkileyecek. Sonra dün caza sahasında hakem 10 metre mesafeeden hem de kesitten Japon vatandaşın Eski Antalyalı Karga'ya sumo güreşi yapmasına izin verecekte 30 metreden Şabanın ayaklarını Mercimeğe dolamasına penaltı çalacak.Aralarında nasıl bir ilişki kurabiliriz bilmiyorum.Ama ligde ortak renkleri sarı olan iki kardeş takımın başbaşa bırakılma tezlerine bizim kurban edilmemize yönetimi bilmem de bu taraftar sessiz kalmaz.Dünkü maçta da ona buna cart diye sarı kartı çeken orta sahanın en çok koşan belki taraftarın pek sevmediği ama geniş(!) kadromuzda alternatifi olmayan kaptanımıza da aynı tarifeyi uygulayan hakemin de belki bir bildiği vardır....Neyse sayın(!) yönetim biz burada yazarız da dünkü puan kaybıyla şampiyonluk yolunda daha çok önem kazanan Gay-se maçında hakem hatasına(!) kurban gitmeyelim hafta içi çıkında kamuoyunu uyarın efendim...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nytre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

haluk ulusoy yoldan çıkmıştır!.. başka yollara kaymıştır!...

o yollarda kaybolacak yakında!...

trabzonda bazı "cahiller" büyük başkan edasıyla ona alkışlar yollamakta..

ama onlar sırf öyle demek için diyorlar.. sırf adamın nufus cüzdanında trabzon yazdığı için...

ama o adam trabzonluluktan çıktı.. bir trabzonluya yakışmayacak bir insan ve adalet duygusu içerisinde..
    ''Ben kulüp tutmam, çocuk... Çünkü hepsi benimdir. Hem; sivil veya asker toplumun tamamına hizmet veya kumanda edenler bir kulübü tutsalar bile -görev sırasında- bunu açıklamazlarsa isabet ederler. Aksi halde, otoriteleri sarsılır ve tartışılır. Tefrika (ayrımcılık, nifak) yaratmış olurlar. O nedenle dikkatli olmalarını tavsiye ederim." Mustafa Kemal Atatürk (2 Aralık 1933)

feneri "ampül" aydınlatır ancak "güneş" kendiliğinden ışık verir !

Emre B. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Nytre Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    haluk ulusoy yoldan çıkmıştır!.. başka yollara kaymıştır!...

o yollarda kaybolacak yakında!...

trabzonda bazı "cahiller" büyük başkan edasıyla ona alkışlar yollamakta..

ama onlar sırf öyle demek için diyorlar.. sırf adamın nufus cüzdanında trabzon yazdığı için...

ama o adam trabzonluluktan çıktı.. bir trabzonluya yakışmayacak bir insan ve adalet duygusu içerisinde..
    Hatta Avni Akere pankart bile asmışlardı.Haluk Ulusoy adaletsiz bir yönetim sergilemekte.

Adem Erdoğan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bjk yenseydi dahamı iyi olacaktı.
    Özkan SÜMER

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    İstanbul

1-2 sene öncesine kadar ezikfb yi şampiyon yapmaya çalışıyolardı
    şimdi ezikgsyi şampiyon yapmaya çalışıyolar

Trabzonspor Kongre Üyesi

DİNÇ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Haluk Ulusoya hiç bir şey Helal olmasın...
    Onun, hiç bir zaman bize bir yardımı olmamıştır...Her zaman zararımıza çalışmıştır...Sadece kendi takımı (CinCon) adına çalışmıştır...Onun başkanlığında kendi takımı şampiyonluklar kazanmıştır...Kendi takımına el altından para yardımı yapmıştır...
    Bakalım bu hafta hakemlerine ne gibi bir talimat verip takımını galip getirecek...Allah'tan Konyaspor maçındaki Hulusoyun hakemi Stepanovun sarı kart ceza sınırında olduğunu unuttu...
    Ulusoy başkan olduğu sürece Trabzonspor başarılı olamayacaktır...

TSunami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bence asıl kollanan takım bjk. konya maçında elle gol, trabzon maçından sonra dün de her ikili mücadeleyi bjk lehine verdi. izlerken şaşırdım kaldım. bu sezon kargaların yılı olacak gibi. ama kendileri hakemler kadar inanmamışlar buna.

ancak song un görmediği ikinci sarı hüseyininkinden daha beterdi.
    :::TS:::

Trabzonspor Kongre Üyesi
    selçukabi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Akılları sıra Haluk Trabzonlu diye bizim bu yapılanlara ses çıkartamayacağımızı sanıyorlarsa yanılıyorlar.Gayseyi tuttuktan sonra ha Trabzonlu olmuş ha Ispartalı ne fark eder.Ben Rizeliyim ama Haluktan daha çok Trabzonluyum işte o kadar. Şimdi sıra Gayse maçının hakeminde bakalım kimi atıyacaklar.

UZLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kars

Bu elemanın can sıkıcı tavırları ve kasti hıyanetine tepki olarak aileye ait firmadan kesinlikle faydalanmıyorum artık, ki daha önceleri gurbette beni memleketime bağlayan en kuvvetli simgeydi "ulusoy" markası. Yahu senden medet uman yok bari köstek olma, taraftarı olduğun istanbul takımı için yapmadığın hile hurda kalmamışsa da bari memleketinin takımını köstek olma, nötr ol yeter, bu ne sevda hikayesidir bu ne ezilmişlik psikolojisidir anlamam, yani ist takımını tutmanın bahanesi ne olabilir?? gerçi biz camdan kçşkteki zoraki büyüklerin tahtını 6 kere yerle bir eden bir takımın ve kentin doğal mensubu olduğumuz için bu psikolojiyi hiç bir zaman da anlayamayacağız, neyse herkese selam ola....

macka61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

penaltı doğru karardı ama haluk ulusoy hakkındaki düşüncelere katılıyorum

Nereden
    Almanya

6 macta 4 tane penalti, ve bana göre üc tanesi haksiz yere. Bu benim görüsüm.

Haluk Ulusoy lan ilgili yazina katiliyorum.

Remzi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

zamana mekana ve paraya göre değişime uğrayan birisi işte ezikgs nin ezik bi taraftarıdır kendisi ve de GAYs hala geçen seneki şampiyonluğun kendi bileklerinin hakkıyla olduğunu düşünürler.Haluk ulusoy başkan olduktan sonra fenere karşı olan takımlarda bi çok şeyin değiştiğini göreceksiniz hepsi feneri yenmek için canlarını dişlerine taktılar özellikle v.manisa hiçbiriddiası yokken ligde.bence bu süreçte çok şey değişti.
    Bir Gün Mutlaka!!

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Haluk Ulusoy Trabzon'a en büyük zararı verenlerin başında gelir. Ulusoy ve Gürsoy'lar bu kulübten ne kadar uzak dururlarsa o kadar iyi ama çıkarcı oldukları için dikkat etmek lazım.
    “Her kim kendini kıymetli bilirse, onun tevazudan nasibi yoktur.”
    Malik bin Dinar

bordox - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

BMN'de bugüne kadar ceza almadım ama alırsam bu haysiyetsiz, kansız yüzünden alacağımı adım gibi biliyorum.
    Amatör ruh,profosyonel düşünce
    İnsanların yaşaması için gerekli olan üç şey;Hava,su,DEMOKRASİ

Hami_41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

(konuyla alakası yok ama)arkadaşlar ben bi anket hazırladım.40lareli sitesindeki en geniş taraftar kitlesine sahip takım diye.Sitenin trabzonspor kısmında açtım bu anketi ama sadece kendi oyum var şu anda fenerliler dalga geçiyor benimle gurbette ki trabzon sevdalılarına destek bekliyorum.Üyelik serbest hadş şu febelileri şaşırtalım destek bekliyorum hepinizden.Site küçük bi site hepimiz oy versek fark atarız herfilere kesin en çok tarfatara sahip takım febe bu sitede o yüzden çok rahatlar ben doğma büyüme izmitliyim ama en az trabzonlular kadar trabzonspor sevdalısıyım lütfen yardımcı olun siteye üyelik serbest hadi arkadaşlar
    http://www.40lareli.com/frm/index.php?topic=678.new#new

since1967_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

haluk şerefsizi bize bir faydan yok. ne biçim trabzonlusun.
    ŞAMPİYON OLMAN ÖNEMLİ DEĞİL. ÖNEMLİ OLAN SENİN BU HAKSIZ ARENADA VERDİĞİN ONURLU MÜCADELENDİR.

Adnan Mollasalihoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Haluk Ulusoy'a Fbliler sövmekte yerden göke kadar haklı nasıl biz Bıçakçı'ya sövüyoduk onlar da ona sövüyor...Ama olan bize oluyor kim geliyorsa geliyor ezilen biz oluyoruz...

Bıçakçı'ya oy atıp M.Ali YILMAZ'ı pas geçen Trabzonlu şerefsiz delegeler zil takıp oynasınlar şimdi...

keles76 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı Kaya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Haluk Ulusoy Trabzon'a en büyük zararı verenlerin başında gelir. Ulusoy ve Gürsoy'lar bu kulübten ne kadar uzak dururlarsa o kadar iyi ama çıkarcı oldukları için dikkat etmek lazım.
    kesinlikle katılıyorum bu adamlar düşününki trabzonspor varken geyseyi tutacak kadar değişik insanlar bunlar gibi ikinci takımım trabzonspor diyenler kulübe hep zarar verdiler bizde bunlar bizden diyip her seçimde destek verdiik buna durdemek yada bu adamları hizaya sokmak lazım.
    sensiz bir hayat sorunsuz olurdu

Hami_41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Alıntı hami_41 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    (konuyla alakası yok ama)arkadaşlar ben bi anket hazırladım.40lareli sitesindeki en geniş taraftar kitlesine sahip takım diye.Sitenin trabzonspor kısmında açtım bu anketi ama sadece kendi oyum var şu anda fenerliler dalga geçiyor benimle gurbette ki trabzon sevdalılarına destek bekliyorum.Üyelik serbest hadş şu febelileri şaşırtalım destek bekliyorum hepinizden.Site küçük bi site hepimiz oy versek fark atarız herfilere kesin en çok tarfatara sahip takım febe bu sitede o yüzden çok rahatlar ben doğma büyüme izmitliyim ama en az trabzonlular kadar trabzonspor sevdalısıyım lütfen yardımcı olun siteye üyelik serbest hadi arkadaşlar
    http://www.40lareli.com/frm/index.php?topic=678.new#new
    arkadaşlar 7 oyumuz oldu oyverenlere teşekkürler ama fener önde lütfennn takımını seven üşenmesin oy versin yardımcı olun gurbetteki tsli kardeşlerimizee hadiii bekliyorum üşenmeyin arkdaşlar ya uyumam bir hafta geçelim şu febeyi

Emin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bu adam ve her göreve geldiği zaman hizmet etmekten büyük gurur duyduğu GS camiasının Trabzona veya Trabzonspora bir faydasının olacağına yada bizim dostumuz olduklarına hala inanan cahil taraftarlarımız olduğu sürece burnumuzun pislikten çıkması da mümkün değildir. Haluk Ulusoy da tıpkı Ergun Gürsoy gibi aslını inkar edip kendini İstanbul hegemonyasının kollarına atmış şehrine ve insanına ihanet derecesine varacak kadar sırtını şarka dönmüştür. Onun gözü artık GS ve kendisini taşıyacağı yüksek ideaallerden başka bir şeyi görmemektedir. Mutlu Çelik gibi karakter yoksunu hakemleri futbol camiamıza kazandıracak kadar objektiflikten ve bitaraflıktan yoksun olmayı başarabilen Haluk Ulusoy'a Fenerbahçe seyircisinin tepkisi yersiz değildir. Şüphesiz ki şeref mevhumundan yoksun olan FB camiasının bazı yöneticilerinin rahatsızlığı kendi çıkarları noktasında düğümlenmekte ve bazen de art niyetli olmaktaysa da Haluk Bey'in sütten çıkmış ak kaşık olmadığı kesindir. İçine düştüğü pisliğin yegane sorumlusu GS camiasıdır. GS camiasına yapmak istediği sonsuz yalakalık arzusu hiç haketmediği halde ailesinin büyük itibar keybetmesine neden olmuştur. Hala içimizde var olan GS sempatizanı cahil ve akıl düşmanı sözde Trabzonsporluların bakıp ibret alması gereken bir olaydır. Kendisinin bu saatten sonra doğru yolu bulması ve icraata geçmesi de artık hiç bir şeyi düzeltmeyecektir. GS-TS maçını GS'nin Barcelona maçını mazeret ederek erteletmesi ile ne kadar büyük bir TS düşmanı olduğunu defalarca olduğu gibi tescil eden Haluk Bey'i iflah olması umuduyla Yüce Yaradana havale ediyorum. Kin ve nefretim her zaman o ve onun gibi Trabzonlu olup başta GS olmak üzere diğer istanbul takımlarını tutan ve TS ye düşman olan Trabzonluların üzerinde olacaktır.
    Sahipsiz Vatanın Batması Haktır. Sen Sahip Çıkarsan Bu Vatan Batmayacaktir...
    M. Akif ERSOY

Yönetim Kurulu

Halit M. MOLLASALİHOĞLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bize kendi başkanımızdan ahyır yok...
    https://twitter.com/HalitOF

Trabzonspor bir çember gibi, her noktasında başlayan ama asla bitmeyen - Dik oyna

BOZOHAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

bize zaten herzaman zarar kendi insanımızdan geliyor. boş verin aslını unutan adamdan bize hayır gelmez.
    KAHROLSUN LİG TV !!!

Murat' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Ben haluk ulusoyu oldum olası sevmem sırf trabzonlu diye adama torpil geçtik o kadar seçimlerde...bu adamın bize inanınki hiçbir faydası yok......gereksiz bi insan...gs maçındada hakem hatası olabilir....

turkeyteam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bencede Haluk Ulusoy'un Trabzonspor Camiasına Hiç Bir Faydası Dokunmamıştır.Bazı Arkadaşlarımızın Dediği Gibi Haluk Ulusoy'un Sadece Nüfüs Cüzdanında Trabzon Yazabilir Ama Asıl Tarabzonspora Gönül Verenler Gerçek Trabzonludur....!!!

Nereden
    İstanbul

Haluk Ulusoy için tek referans noktası onun bize neler yaptığını açıklamaya yeter. G.S. şampiyonlar ligi maçı oynayacak haftasonu bizimle maçı var erteleme istiyor g.s. Haluk çıkın oynayın diyor alakasız 2 penaltı çalıyor Mutlu Çelik (kendisi tetikçinin dikalasıdır) 3-1 yeniliyoruz. Penaltıların alakası yok şimdiye dek bize 5 kuruş hayrı dokunmamıştır, GS şuan darda hakikaten bu hafta dikkatli olunmalı.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)