Sayfa 90 Toplam 90 Sayfadan BirinciBirinci ... 40 80 88 89 90
Toplam 2248 adet sonuctan sayfa basi 2,226 ile 2,248 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Trabzonspor 2 - 4 Akhisar Belediye | Maç Sonucu | STSL 20. Hafta

Nereden
    Trabzon

Gerçekci olmak gerekirse bu maçı kaybetmemizin birinci sebebi teknik heyet oldu yaptıkları rotasyon balıkesir maçından bile daha kötü bir rotasyondu.Orta sahada zayıf olan takımın orta sahasını tamamen yok ettiler.Ama genel durumumuza bakıp daha gerçekci konuşmam gerekirse de ligde bulunduğumuz konum teknik heyetten çok yönetimin eseridir.

Gelelim maça ilk kadroyu gördüğümde pozisyonun bol olacağı bir maç olacağı yargısı kafamda oluşmuştu.Bunun sebebi ise forvette janko gibi topsuz oyunda olmayan bir oyuncunun oluşu yanında son vuruş eksikliği olan henrique nin oynaması orta sahada ise kırılgan,ikili mücadelelerde zayıf adrian ve özerin oynaması,zokoranın daha geride oynaması ve henüz takıma yeni adapte olmaya çalışan alex in orta sahada tek başına bırakılması facia idi.Böyle rotasyon yapılmaz.Rotasyonda önemli olan dengeli bir takım sahaya çıkartmaktır.İki forvet kullanacaksan orta sahayı daha sert oyuncularla tutmanız gerekir veya tek forvet oynayacaksan o zaman orta sahaya daha teknik bir oyuncu koyabilirsiniz.Mustafa hocanın yaptığı ise forvete hem takım savunmasından bi haber iki oyuncu koyup orta sahayı da kırılgan oyunculardan oluşturup,defansta ise yine oyuncuların mevkileriyle oynayıp yenilgiye davetiye çıkardı.

Yediğimiz goller tamamen rotasyonun getirmiş olduğu futbolcuların mevkisel olarak aralarında çatışma yaşayıp hatalar yapmalarından kaynaklı goller.

Herkes üzerine düşen sorumluluğu alır umarım çünkü bundan sonra hepimizi zorlu bir süreç bekliyor.

Travelair - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Eğer forveti stopere koyar, ortasahayı sağ beke, kaleciyi de ön liberooo... Bu sefer olacak galiba!
    Türkiye'nin zencileri Trabzon'dan çıkar----------------------------------BUGÜN
    Trabzonspor şükretmedikçe şampiyon olamaz---------------------------TRABZONSPOR
    Tüketirsen azalır, üretirsen çoğalır--------------------------------------İÇİN
    Arslanın sırtlanı çok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

DEEP BLUE
    Ziyaretçi

Alıntı Tayfun Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İki maçta Akhisar'dan 7 gol yiyen takım, Juventus maçlarında toplam kaç gol yer diye düşünürken uzaklara dalıp gidiyorum ...
    Şahsen ben bilimsel metodlarla hazırlanıyorum Juventus maçına... Doktor arkadaşla görüştüm, 2x500 mg'lık Diazem anca kurtarır seni dedi... Sakinleştirici hapım, kucağımda sevimli bir kedi yavrusu, yeni sevgilim, fonda Vivaldi'nin en klas eserleri ve şömine başı sefasıyla izleyeceğim maçı... MRA'nın dünyaya inen bir iyilik meleği, İHO'nun ise aslında bir yanılsamadan ibaret olduğu konusunda seanslara katılıyorum zaten...

TS61_NL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hollanda

Alıntı DEEP BLUE Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şahsen ben bilimsel metodlarla hazırlanıyorum Juventus maçına... Doktor arkadaşla görüştüm, 2x500 mg'lık Diazem anca kurtarır seni dedi... Sakinleştirici hapım, kucağımda sevimli bir kedi yavrusu, yeni sevgilim, fonda Vivaldi'nin en klas eserleri ve şömine başı sefasıyla izleyeceğim maçı... MRA'nın dünyaya inen bir iyilik meleği, İHO'nun ise aslında bir yanılsamadan ibaret olduğu konusunda seanslara katılıyorum zaten...
    Gulme krizine girdim okurken. Bizi bu hallere getirenleri Allaha havale ediyorum.
    Ya olduğun gibi görün yada göründüğün gibi ol.....

Fatih Birinci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Torinoya organizasyonu iptal ettim....50 kişinin vebalini alamam....

Gesendet von meinem SM-N9005 mit Tapatalk

Erdinç Dilek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

yediğimiz 2. gol adam ortayı kesmek için 10 saniye bekledi neredeyse, ben yırtınıyorum ulan bas adama diye tv başında kimse baskı yapmadı o da rahat rahat ortasını yaptı, 3 veya 4. gol hatırlamıyorum ama başlangıcını unutamam rakip kaledeyiz topu rakip kapmış kendi ceza sahasında kimse baskı yapmıyor olduğu yerde o top çıkıyor orta sahayı da baskısız atlatıyor ve gol. karadenz fırtınasının yerinnde meltemler esiyor, Karadeniz Meltemi..!
    TrabZonguldaklı...

yavuzbaha - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Sabaha kadar konuşsak esas meselenin Hoca olmadığı çok açık...Kimse görmek istemiyor,Kadro kalitesi çok ama çok kötü,son vuruşlarda usta oyuncumuz yok...bir takımda kalite olsa,hocasız oynasa iyi işler yapar...Oysa bu takımdan uzun zamandır özel bir oyun göremiyoruz..
    .....

Travelair - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Dizilişler yanlış, disiplin yok, taktik anlayış yok. Tamam kadro kötü ama sahipsizler ( Yönetim+teknik kadro)
    Türkiye'nin zencileri Trabzon'dan çıkar----------------------------------BUGÜN
    Trabzonspor şükretmedikçe şampiyon olamaz---------------------------TRABZONSPOR
    Tüketirsen azalır, üretirsen çoğalır--------------------------------------İÇİN
    Arslanın sırtlanı çok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

Emrah Akcagöz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Sabah 1 kutu akşam 1 kutuya denk geliyor abi.
    "Arsız güçlü olunca, haklı suçlu olurmuş ..!"

Erbay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bu takımın sorunu orta saha. Geriden çıkarken defans oyuncuları pas atacak oyuncu bulamıyor. Kamera bizden en fazla 1 oyuncu gösterirken, rakipten 4-5 oyuncu oluyor o bölgede. Pas istasyonu olacak kimse yok. Kanatlar dahil. Bu takım 3 senedir oyun kuramıyor. Orta sahayı iki tane çift yönlü ve bir tane topu ayağında tutabilen forvet arkasıyla kapatmak zorundayız.

Oyun kuramıyoruz, üstüne şansa bala top gelince de berbat kontra yapıyoruz. Hasbelkader kontra yapsak, forvetimiz olmadığı için kaçırıyoruz. Kısır döngü var.

Öyle Alex'in yanına hücumcu Özer'i koymakla iş bitmiyor. Özer'in pasları çok rahatlattı ama defansif yönü yok, alanı kapatamıyor. Kanatlar bu maç inanılmaz çizgide kaldı ve geriye gelmediler. Janko oynuyor diye herhalde hoca tembihledi kanatları.

Bir başka sorun da top bizdeyken, durarak ve bekleyerek oynamamız. Bir oyuncu topa sahipken, diğerleri put gibi duruyor. Böyle atak yapmak imkansız.

Fiziksel ve zihinsel sorunları söylemeye gerek yok. Koşmaya ne halleri var, motivasyonları, ne de istekleri. Sorun çok daha büyük olmalı, 4-4-2, 4-5-1 falan değil.

Forum Kurallarına aykırı gördüğünüz mesajları ve üyeleri kullanıcı panelinde bulunan http://forum.bordomavi.net/images/buttons/report.gif (ikaz tuşu) tıklayarak raporlamanızı rica ediyoruz..

Sercan Keleş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Elbet güneş doğacak.
    Dozer Cemil sezonunda bize düşen başka takım kaptanlarının kupa kaldırmamasıdır.
    Dozer Cemil'e sevgilerle.

DEEP BLUE
    Ziyaretçi

Yağmuru tercih ederim.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Ünal Er - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ya abi sen çok yaşa
    SÖZ KONUSU VATAN İSE GERİSİ TEFARRUATTIR
    SAVAŞ, BAĞIMSIZLIK SÖZ KONUSU OLMADIKÇA CİNAYETTİR

bülent uygun--es es--korcan--aleks taşcıoğlu--egemen--selçuk-galatasaray

Nereden
    İstanbul

Bu nasıl maç skorudur arkadaşım yaa

Bahadır Şimşek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Bu kadar masrafa ne gerek var hocam, maçı izlemeyin daha ucuza kurtulursunuz
    Trabzonlu olmasak da sonuna kadar TRABZONSPORLU'yuz...

Sacit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

akhisarspor'un forvet oyuncu mehmet akyüz topa sağ dış vurarak şık gol atıyor ama senin forvetin ayak içi bile topa vuramıyor

Hacıosmanoğlu denen rezil insan da utanmadan o koltukta oturuyor

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Cyzio - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Üstad;

Salı Konserleri'ne de bekleriz.

.

cakalkerem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

mehmet akyüz'ün ayak dışıyla o köşeden ters yaptığı vuruşu Onur kurtarmalıydı....Bence hatalı gol yedi...

Ama kurtardıklarının yanında o kadar az hata yapıyor ki çocuğa birşey diyemiyor insan....

Trabzon bir aşk hikayesi değildir.
    Trabzon Aşktır gerisi hikayedir.

Tayfun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    .

Oğuzhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı cakalkerem Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    mehmet akyüz'ün ayak dışıyla o köşeden ters yaptığı vuruşu Onur kurtarmalıydı....Bence hatalı gol yedi...

Ama kurtardıklarının yanında o kadar az hata yapıyor ki çocuğa birşey diyemiyor insan....
    bence çok güzel net bir vuruş yaptı çıkaramazdı onu
    7 tertemiz şampiyonluk

DEEP BLUE
    Ziyaretçi

Alıntı Bahadır Şimşek Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu kadar masrafa ne gerek var hocam, maçı izlemeyin daha ucuza kurtulursunuz
    Kardeşim o dediğin gibi olmuyor işte... Hastalık bu, çaresi de yok... Yıllar önce düğünümden kaçtım maçı izleyeceğim diye. Kaçtım da ne oldu anasını satayım; 7 tane yedik... O evlilik yürümedi zaten... İlk günden ölü doğmuştu... Ulan, gerdekten 3 saat önce bize 7 tane sallayan vicdansızları hayatım boyu affetmeyeceğim! Puşt herifler.

DEEP BLUE
    Ziyaretçi

Alıntı Cyzio Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Üstad;

Salı Konserleri'ne de bekleriz.

.
    Hocam, gizli gizli girip dinliyorum... Ancak, klasınıza uyacak seviyede bir klasik müzik dinleyicisi olmadığımdan sesimi çıkarmıyorum, hepsi bu...

Steril61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bir Trabzonspor taraftarı olarak şu akhisarsporun bize karşı kurduğu ezici üstünlükten dolayı utanırken İHO ve MRA utanmadan konuşabiliyorlar ya ona şaşıyorum. Belkide MRA'nın gitmesi açısından hayırlı bir sonuç oldu ancak bir teknik adamın gönderilmesi için illaki mahalle takımından fark yememiz mi lazım. "Görünen köy kılavuz istemez" diye bir atasözümüz vardır. Ne olurdu bu adam ilk istifasını sunduktan sonra gitseydi...

Taraftarın boynunu büken bu rezalet sonuçlardan kurtulmak için MRA'dan sonra İHO'da sıra... Şu takımı futbolcu çöplüğüne çevirdiler resmen. Koca Trabzonspor kulübünü ne hale düşürdüler. Allah cezalarını versin!

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)