Sayfa 89 Toplam 90 Sayfadan BirinciBirinci ... 39 79 87 88 89 90 SonuncuSonuncu
Toplam 2248 adet sonuctan sayfa basi 2,201 ile 2,225 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Trabzonspor 2 - 4 Akhisar Belediye | Maç Sonucu | STSL 20. Hafta

BYGUNES - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Maçın 9. dakikasında bu maç izlenmez diyerek, halı saha maçına gittim. Ne kadar doğru bir karar vermişim. Ekran karşında kanser olmak vardı.

Travelair - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Son dakikada gol atmışız. Ben de diyorum hala zamana yayma cesaretini nerden alıyorlar? Gol attık ya ordan yağ çıkarmaya çalışıyorlar, morallenmişlerdir bir şey olmaz
    Türkiye'nin zencileri Trabzon'dan çıkar----------------------------------BUGÜN
    Trabzonspor şükretmedikçe şampiyon olamaz---------------------------TRABZONSPOR
    Tüketirsen azalır, üretirsen çoğalır--------------------------------------İÇİN
    Arslanın sırtlanı çok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

yaranozlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Aslına bakarsak kötü oynamadık, fakat bazı oyuncular yetersiz ve takımı sabote ederken bazıları da kötü yerde oynatılıyor. Bourceanu olur gibi geldi bana, özeri çok beğendim. Olcan ve henrique bu takımda oynamaz, bu çok net. Jankodan bazı maçlarda faydalanılabilir. Tek bırakmamak kaydıyla. Zokoranın stoperde ne işi var? Aykut solbek? Ne gerek var böyle salak saçma hareketlere! Bosingwa da kötü, maloudayla beraber gitmeli.

Onur
    Bosingwa yumlu aykut kadir
    Bourceanau zokora
    Malouda özer yusuf
    Emre

Bu 11in dışına zokora-colman-soner ve malouda-janko-adrian ve gelince aykut-bamba ve nadiren yusuf-olcan değişikliklerini yaparak ancak oynayabilirsin. Aksi takdirde daha çok puan kaybederiz daha da acısı juventus bizi unutamayacağımız bir şekilde yenebilir.

Hoca ve başkan en kısa sürede mümkünse şuan gitmeli. Albayraktan bile kötü bir yönetim bu. Tamamen sadri şenerin ekmeğini yiyor. Onun kupasının peşinde prim yapıyor. Ş.liginden aldığımız puanların sayesinde seribaşı olduk, sayesinde bu sene zayıf takımları geçerek biyere geldik. Unutmayın, s.şenerle her sene bişekilde avrupaydık, ve puan alıp ortalamamızı artırp ilerliyorduk. Ama bu sene kupada yokuz, ligde perişan haldeyiz ki, feneri çıkarmamıza rağmen avrupa kupasına gidemiyoruz. Sadri başkanın yaptığı transfer hatalarından daha büyüklerini aykuta 3 milyon euro, malouda bosingwaya servet vererek yaptık. 2 yıldır oynamayan adamlara bile hak ettiğinden fazla paralar vererek elde edebiliyoruz. Serkan, alanzinho ve volkanın gidişi tek olumlu hareketlerdi. Seneye büyük ihtimal avtupada yokuz ve birdaha zor seribaşı oluruz. Yazık değil mi verilen emeklere? Kimsiniz siz koca Trabzonu bu hale getirdiniz, utanmadan sadri şenere yüklenerek prim yapıyorsunuz? Aslında bugünleri hak ettik, Türkiyenin çoğunluğu kafası basmayan, işbilmez kişilerden oluştuğu gibi Tranzonda bu oran daha da fazla. Hak ettik bunları! Şunu da söyleyeyim, bunlar iyi günlerimiz, Allah yardımcımız olsun.
    OF Republic! (Doka, Doumbia, Yarmolenko, Jay Emanuel Thomas, Ndongala)

Murat Acar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Şimdi herkesin dilinde bi juventustur aldı başını gidiyor .Arkadaşlar merak etmeyin Juve ye karşı başa baş bir mücadele edecek bu takım bundan eminim.Lakin ligde hocanın mevki seçimlerinden ötürü zorluklar yaşıyor oyun tarzını hala oturtamamış olmasından dolayıda sıkıntı çekiyoruz.Bu hocayla bu iş yürümez olmayacak zamanda olmayacak işler yapıp neye hizmet ettiğini kendi biliyorsa bize açıklasın.hani diyorumki acaba oda ihoya kızdıda takımı sabotemi ediyor )
    Hayattaki Firtinalar Hernereye Atarsa Atsin Beni , Ben SANA Bir yol bulurum.....

Nereden
    İstanbul

Kulübe, takıma bütün arızaları topladıktan sonra arıza çıkmamasını ummak hayal. Tüm kulübün elden geçmesi lazım
    Arslanın sırtlanı çok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

Nereden
    İstanbul

Bu futbolcular kaç gün Trabzon'da, kaç gün değil bunu da sorgulamak lazım. Antreman dışında nasıl yaşıyorlar buna da bakmak lazım. Adama dayıyorsun bol para, vergisiz ve garanti ücret. Sözleşmeyle sabit. Adam niye çalışsın ki?

3 ukalalarda en azından güçlü akıllı yönetimler var. Medya baskısı var, taraftar baskısı var da yarım yamalak motive kalıyorlar. Bizde hiçbiri yok
    Konu Travelair tarafından (10.02.2014 Saat 10:10 ) değiştirilmiştir.

afsbahar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Gidişatın en büyük sorumlusu tabi ki yönetim. Yaptığı her icraat takıma zarar verdi. Başta en yanlış isimle MRA ile göreve başladılar. Hoca ne yapsın diyenlere katılamıyorum. 30'dan fazla maçını izledik bu takımın oyununu beğendiğimiz kaç karşılaşma var 1 mi 2 mi? Bir hocanın oyun anlayışı olur iki-üç pas yaparsın; uzaktan şut çekersin; uzun golcun olur ortalarla beslersın; hızlı adamlarla kontra atak oynarsın; çok sağlam defans yaparsın; çok iyi pres yaparsın; BİŞEY YAPARSIN işte biz HİÇBİRŞEY yapmıyoruz; iki - üç olumlu pas kullanamıyoruz; Bir ONUR'umuz kaldı onu da kaybetmeden siz onurunuzla çıkın istifa edin, biz de taraftar olarak önümüzdeki maçlara bakalım.

Hocanın sezon boyunca kısmen açıklamaları :
    * İyi mücadele ettik; ( biz 1 koşarken rakip 2 koşuyor biz nasıl iyi mücadele ettiysek. )
    * Oyunun hakimiyeti bizdeydi; ( maç sonu istatistiklere baksak biz %35-40 iken rakip %60-65 )
    * İyi pas yaptık; ( biz 250 doğru pas kullandıysak rakip 350-400 )
    * Çok net pozisyonlar bulduk değerlendiremedik; ( biz 2-3 bulduysak rakip 7-8 buluyor. )
    * Rakip kaleciyi geçemedik (Bizim kaleci 10 kurtarış yaparken, rakip kaleci 2 kurtarış yapar)
    * Kompakt oyun oynadık. ( Takımda kimin ne yaptığı belli değil, atağa nasıl çıkılacağını kimse bilmiyor, defans kevgir gibi, iki maç üst üste aynı yerde oynayan oyuncu sayısı 2-3 diğerleri sürekli rotasyon! nasıl bir kompakt oyun ise bir Allah bir de MRA biliyor)
    * Kenardan giren oyuncularımızdan verim alamadık ( Hiçbir maçta iyi oynamadık, ama yine de maçlarda bu 11 kişinin içinde 1-2 kişi birer adım öne çıkar değişikliklere bi bakarız bizim iyi dediğimiz oyuncular çıkar yerine Zeki, Abdülkadir, Kadir, Aykut...
    * Arkadaş takımda taktik yok; teknik yok; enerji yok; serbest vuruş kabiliyeti yok (Olcanın iki-3 frikik golünü saymıyorum, korner, serbest vuruş, taç v.s.), kondüsyon hiç yok; güven yok; şans yok... yok da yok...

MRA İSTİFA..
    IHO İSTİFA..
    TRABZONSPOR'lu doğduk, öyle öleceğiz...
    Ahmet FıraTSerdar BAHAR

Samet GÜVEN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Önümüzdeki bunca maçtan ne bekliyoruz. Heyecan duyulacak tek bir şey kaldı; UEFA nın sopası.
    Oscar CARDOZO
    Alıntı Manu61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gerçek değeri gittikten sonra anlaşılacak olan bir sanatçı. Ortaçağ döneminde ''farklı'' olduğu için idam edilen insanlar gibi.

serkanholep - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

TS ye parlamış oyuncu almayacaksın

olmuyor

yattara, colman bulacaksın ederini bulunca satacaksın

kalınca da başa bela

bence onur bile avrupaya satılmalı ederini bulunca

hem yazık çocuğa heba oluyor bizde

maliyeti yüksek olan malu,bosi,colman,onur,janko,bamba,adrian,henri,zok o satılmalı sezon sonu

nereden baksan 15-20 milyon euro alıyor bunlar

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Zafer Fidan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Standart Trabzonspor 2 - 4 Akhisar Belediye | Maç Sonucu | STSL 20. Hafta

Bence sorun futbolcular degil. Tamamen teknik/taktik sorunu. Insan bir takima bir oyun sekli verir, bir oyun anlayisi ne bilim calisilmis ataklar verir. Dam güm cart curt rezil bir organizasyon var. Bu hoca futbolun f bilmiyor, bakmayin 1461 basariya. Bank asya ve en üst seviyedeki ligler arasinsa dag kadar fark var.
    TRABZONSPOR 1967

toksoy61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

bu kadro akhisardan 4 tane yiyecek kadar kötü değil. teknik direktör hataları üst düzeyde. yönetim ve başkan zaten yok
    Dünyada İsrail ne ise; Türkiyede fenerbahçe o'dur! Dünyada Türkiye ne ise; Türkiyede Trabzon O'dur!

Berke6198 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Sahadaki futbolculara bir oyun karakteri biçilmezse, tabii ki ne yapacaklarını bilemezler.

Kötü kadrosu olup oyun karakterine ve disiplinine bağlı kalarak başarıya ulaşan o kadar çok takım var ki. Mesela dün bunun örneğini gördük.

Akhisar, ligin en ucuz kadrosu. Ama ne yazık ki ligin en ucuz kadrosundan kendi evlerinde 3, içerde 4 gol yedik. Demek ki bir takımda oyun karakteri ve disiplin anlayışı sağlam olunca orada başarı yakalanabiliyor...

Şu an ligde ilk 4'e kalınabilecek bir kadroya sahibiz. Mustafa hocanın soyunma odasında oyuncularımıza hangi taktikleri verdiğini gerçekten merak ediyorum.

Eğer o sahada bir karaktere bağlı kalarak oynarsak, başarı gelir.
    Konu Berke6198 tarafından (10.02.2014 Saat 10:34 ) değiştirilmiştir.
    And you'll never walk alone!

You'll never walk alone...

yaranozlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Kadro falan demeyin akhisatın kadrosundan niasse dışında kimi trabzonda oynatırsın Allah aşkına. Sorun taktik yok, rastgele oynuyoruz. Oyuncu ve mevkii seçimleri hata. Kompakt yapı yok işte!
    OF Republic! (Doka, Doumbia, Yarmolenko, Jay Emanuel Thomas, Ndongala)

asilhamsi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Düzce

ben güray deyince benle dalga geciyorlardı.Bizde oynayacak kapasitesi yok diye.

Adam tam bir takım oyuncusu.90 dakika mücadele ediyor.
    ALAYINA İSYAN,ALAYINA BAŞKALDIRI,ÖLENE DEK MÜCADELE..

BÜYÜKLERLE SEVİŞEN YÖNETİM İS-TE-Mİ-YO-RUM.

Nereden
    Ankara

bu takımı ayağa kaldarabilecek tek kişi vardır oda mustafa denizlidir

muharrem usta-mustafa denizli ikilisi efsane ikili olur...

temel_yilmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Seçimlerin yapılacağı vakit Hakan Kulaçoğlu demişti klüpteki tabak çanağı bile değiştereceğim diye ahh ne büyük fırsat kaçırmışız.Klüpteki çatal bıçak takımı,çay tabağının bile değişmesi lazım.

Bu klüp Trabzon'da yaşayanların tekeline bırakılmayacak kadar büyük bir klüp bir kere o tekelden kurtarılması gerekiyor.

Klübün başkanı 1 koca yıldır bu takıma santrafor alamıyorsa boşuna işgal etmesin o koltuğu,bende yaparım öyle başkanlık.

Gidip Demba Ba almasına gerek yok iş bilen adama 10000 euro versen sana bir tane Niasse bulur getirir.

Nereden
    Düzce

arkadaşın da söylediği gibi bir oyun karakterimiz yok.

Defansif mi,ofansifmi,cok paslı mı ,lkontra ataga mı baglı?

Ne oynuyoruz biz?

mevzu sadece dizilim değil,oyuncular sahada ne oynayacaklarını bilmiyorlar.

takımın kotu oyununda hocanın payı %70

Nereden
    Düzce

önümüzdeki sene 4-4-2 yada 4-3-3 icin uygun kadro yapısı olusturmalıyız.

Bu takıma korkak oynamak yaramıyor.

onur,boss,malouda,olcan dısında ilk 11 oyuncumuz yok.Transferi buna göre yapmalıyız.

Bourceanu icin henuz erken ne verecegini bilmiyoruz.

fatih,özer,emre,yusuf,soner,gökhan alsan yedek klubesi icin iyi isimler.

Nereden
    Düzce

metz den alacagımız iki isim bu takımın hucum sistemini tamamen değiştirir.

diafra sakho
    yeni ngbakoto

TSL yi bu ikili sallar.

Ortasahaya da gercek bir derin top ustası bulmak lazım.

temel_yilmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Takımın ne oynadığı belli bile değil,mantığa bakarmısın Niasse hızlı Zokoroda hızlı ben onu defansa koyayım
    Yahu bu hoca saf ama tvdemi izlemiyorsun be adam aç İngiltre ligini izle defans seviyorusun nasıl sevmekse aç İtalyan ligini izle,Olcan'da hızlı Olcan geçsin oynasın o zaman stoperde.

Takımda yavşak topçu o kadar fazla ki Olcan atacak,Onur tutacak ee yahu bizde idare edelim.Takımda dün Emre,Olcan,Onur az birazda Bosingwa dışında gollere tepki gösteren oyuncu yoktu ee hani oyuncularının kalbine giden yolu bulacaktın?

Hani hep diyoruz ya aslında bireysel olarak iyi oyuncular evet iyi oyuncular ama kaşar oyuncular.

Birde Aykut Demir denen adama külhanbeyliği yapsın diye para verilmiyor,top oynasın diye para veriliyor birinin hatırlatması lazım.

bordoylamavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

o değil de intenrete bakıyorum hep feneri koruyan yazılar. yok kesin penaltıymış da yok fenerin hakkı yenmişte. yok gs liler bile feenri haklı bulmuşta. ulan ne adi herifler ya. sanki ilk kez oluyor bu . meirelese adamın resmen baldırına sapladı ayağını onu kimse konuşmuyor ama

Nereden
    Düzce

ilk 11 : onur,boss,malouda,olcan
    yedek : fatih,soner,emre,yusuf,özer,gökhan alsan,kadir,bourceanu(henuz goremedik),mustafa yumlu

bu isimler dısında tum oyuncular gönderilmeli.

kadro yenilenmesi yapmadan bu takım kendine gelemez.

Tayfun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

İki maçta Akhisar'dan 7 gol yiyen takım, Juventus maçlarında toplam kaç gol yer diye düşünürken uzaklara dalıp gidiyorum ...
    .

Nereden
    Düzce

---------------onur--------------

boss----***---------****-------****

-----*****-------*****/bourceanu?---malouda

----ngbakoto--------sakho------------olcan------

Nereden
    Düzce

bundan sonraki maclarda 4-3-3 e donelim bana kalırsa

------------onur-------------

boss---mustafa akbaş------caner------kadir

---gökhan------alex------özer--------------

olcan----------emre------------maloda

en azından 90 dakika savasan takım gormus oluruz.

colman,zokora,adrian,henrique gibi sahtekarların kadroda işi yok.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)