Sayfa 13 Toplam 90 Sayfadan BirinciBirinci ... 3 11 12 13 14 15 23 63 ... SonuncuSonuncu
Toplam 2248 adet sonuctan sayfa basi 301 ile 325 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Trabzonspor 2 - 4 Akhisar Belediye | Maç Sonucu | STSL 20. Hafta

Mert Oğuzlu61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Trabzonspor[TS] Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Niye etsin ki? Baskı yok adama tribüne gidenler bağırıyormu istifa diye? Malesef.bu adam gitmez kolay kolay.

gitmesin daha iyi işte, sezon sonuna kadar taraftarı barut fıçısı moduna soksun, bana uyar

sezon sonu gerçekleşecek olan kongreye kadar takımın başında kalsın, ben razıyım yönetime tek oy çıkmayacak bu gidişle, gayet güzel görevini yapıyor devam devam. kaderimizi belirleyecek o kongre, ben attım formayı bayrağı dolaba, o günü bekliyorum...
    "Dağlardan yağmur gibi geçtiler, çayırlardan yel gibi estiler. Günler batıdan battı bile, tepelerin ardından gölgeler içine. Nasıl bu hale geldik?"

DEEP BLUE
    Ziyaretçi

En çok neye üzülüyorum biliyor musunuz?... Bir köftecinin sponsor olduğu Akhisar takımıyla maç yapacağız ve burada kazanırız-kazanamayız diye yorum yapıyoruz... Bu hale getirdiler takımı... Hey gidi koca Trabzonspor heeey... Marjinal olmak adına, başkan ve teknik kadroya emir subayı gibi destek vermeye devam eden bir kaç tip hariç, herkes durumun farkında da, iş işten geçti bir defa...

Biz eskiden böyle takımlarla maç yapılacağı zaman, tahminlerimizi 4 ve üzeri atar mıyız diye yapıyorduk... Şimdi 3'ün altında yemek başarı kriteri haline geldi... Başarısızlık ve çapsızlığın arkasında durmayı destek olmak zanneden bir takım zavallıların sayesinde... Ve onların sandık dışındaki uzantılarının desteğiyle... Varsın biz futboldan ve hatta hiç bir şeyden anlamıyor olalım... Siz ve sizin limoncu tayfanız her şeyi biliyor olun... Olun da, sonuç? Hani nooldi???

Erol Koç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı DEEP BLUE Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    En çok neye üzülüyorum biliyor musunuz?... Bir köftecinin sponsor olduğu Akhisar takımıyla maç yapacağız ve burada kazanırız-kazanamayız diye yorum yapıyoruz... Bu hale getirdiler takımı... Hey gidi koca Trabzonspor heeey... Marjinal olmak adına, başkan ve teknik kadroya emir subayı gibi destek vermeye devam eden bir kaç tip hariç, herkes durumun farkında da, iş işten geçti bir defa...

Biz eskiden böyle takımlarla maç yapılacağı zaman, tahminlerimizi 4 ve üzeri atar mıyız diye yapıyorduk... Şimdi 3'ün altında yemek başarı kriteri haline geldi... Başarısızlık ve çapsızlığın arkasında durmayı destek olmak zanneden bir takım zavallıların sayesinde... Ve onların sandık dışındaki uzantılarının desteğiyle... Varsın biz futboldan ve hatta hiç bir şeyden anlamıyor olalım... Siz ve sizin limoncu tayfanız her şeyi biliyor olun... Olun da, sonuç? Hani nooldi???
    Çok haklısın bunlar hep yanlış transfer politakası yüzünden sabırla bekliyecez başarıyı.
    Bakırköy,den Oflu Erol

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    Muğla

Alıntı Şahin Yılmaz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hey Allah'ım ya. Neyi tartışır olduk burada.

Koskoca Trabzonspor, evinde Akhisar'ı yenermi beraberemi kalır yoksa yenilir mi?

Bizi bu hallere düşürenler utansın.
    Aynen abi ama onlarda utanma duygusu varmı onu bilemem adamlar artık o kadar yuzsuz olmuşlarkı yüzlerine tükürsen YARABBİ ŞÜKÜR derler

selcuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Amasya

senden okudugum en kötü yorum

bir anadolu takimini nasil böyle kücümsersin

biz onlanrin abisiyiz sözde
    ayni bu kafa yapisi bizi bugünki günlere tasidi
    "Şairin dediği gibi, ben artık şarkı dinlemek değil, şarkı söylemek istiyorum."

Ünal Karaman

ONUR KALACAK ONURSUZLAR GIDECEK

yatara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

bencede Emre Janko ikilisi is yapar, Janko indirir emre cakar arkalarinda adrian

Mert' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Mert Oğuzlu61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    gitmesin daha iyi işte, sezon sonuna kadar taraftarı barut fıçısı moduna soksun, bana uyar

sezon sonu gerçekleşecek olan kongreye kadar takımın başında kalsın, ben razıyım yönetime tek oy çıkmayacak bu gidişle, gayet güzel görevini yapıyor devam devam. kaderimizi belirleyecek o kongre, ben attım formayı bayrağı dolaba, o günü bekliyorum...
    Benimde tek umudum o kongre. Muharrem Usta gelirse bu takımı kurtarabilir.Twitterda falan bakıyorum çok iyi bilgili taraftarın dilinden anlayan birine benziyor.
    Gazi Mustafa Kemal Atatürk

yatara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Tolunay hoca takimin basinda olsaydi suanda Soner tüm sezon boyunca ilk on birde oynuyordu ve belkide cok iyi bir orta saha kazanmis olacakdik.

Erman Aydın - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

------------------onur----------------
    --------yumlu----zokora----aykut-----
    bosingwa------------------------olcan
    ------------alex------colman---------
    ----------------adrian----------------
    ---------emre---------janko----------

yedekler:fatih,caner,kadir,soner,özer,g.alsan,şahi n

şöyle agresif bir kadroyla çıksak bir kere de
    Manuel Fernandes&Gustavo Colman

SEDAT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

* Akhisar yensede yenilsede bir futbol kimliği koyar ortaya.

* MRA Efendinin maç sonu konuşması hazır çünkü sabit şekilde hep iyi konuşma yapıyor işin enteresan tarafı Hayal satmıyor en azından diyen kafanın en çok bu yönü hoşuna gidiyor

* Ayrıca yukarda DEEP BLUE abinin yazına sonuna kadar katılıyorum orda rakibe saygısızlık yok güçlü bir camiayken ne hallere düşüldüğünün anlatımı var tabi anlamak isteyene !

* Ayrıca Akhisar 3 atar diyorum , çünkü bu MRA' kesinlikle bilerek takımı sabote ediyor. Yemesekte futbol olarak eziliriz
    Konu SEDAT tarafından (09.02.2014 Saat 13:43 ) değiştirilmiştir.
    Trabzonspor demek inancın zaferi demektir ''Ben Trabzonspor'un kaptanıyım, başka bir kaptanın arkasından, başka bir takımın formasıyla sahaya çıkmam'' Dozer CEMİL Hopa & Beşikdüzü & Şahmelik
    Trabzonspor Trabzonspor Trabzonspor !
    .................................................. ..................................................TERTEMİZ82

Mehmet Fatih Silik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Maca holiganlik yapmak icin gelenler evlerinde otursun...

Her mac Aziz'e küfür etmekle bir yere varilmaz...

$ikebahce macina 4 hafta kaldi ve alacagimiz 1+1 ceza ile $ikebahce maci seyircisiz oynanacak...

Ba$tan beri dedim bu TFF'nin maddedeki degi$iklige gitmesi kesinlikle sadece bizim icindir diye...

Tepki vermeyelim demiyorum ama küfürle olmaz bu i$ler...
    Bir FIRTINA tuttu bizi...!

STSL | 2010-2011 | 7. Şampiyonluk

Nereden
    Trabzon

TRABZONSPOR

09.02.2014
    Fotoğraf: kadiryeter Kadir Yeter. TRABZON.

Oğuzhan Fidan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Muğla

Alıntı Mehmet Fatih Silik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Maca holiganlik yapmak icin gelenler evlerinde otursun...

Her mac Aziz'e küfür etmekle bir yere varilmaz...

$ikebahce macina 4 hafta kaldi ve alacagimiz 1+1 ceza ile $ikebahce maci seyircisiz oynanacak...

Ba$tan beri dedim bu TFF'nin maddedeki degi$iklige gitmesi kesinlikle sadece bizim icindir diye...

Tepki vermeyelim demiyorum ama küfürle olmaz bu i$ler...
    kesinlikle tek amaç sahalardaki küfürler değil bu zamana kadarda vardı yine olacak amaç tsye en ağır şekilde cezalar verebilmek.fener maçını seyircisiz oynatmak için ellerinden geleni yapacaklar. eğer bi tepki verilecekse bu fener maçına saklanmalı. kimse galeyana gelip ceza aldırmasın kulübe mantıklı olalım

ceday99 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

şimdi peşinen anlaşalım. akhisara 10 tane atarsak hiçbir şey yokmuş gibi hayatlarımıza devam edeceğiz tamam mı ???

Forumdan Uzaklaştırılmıştır poetricus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Biz eskiden böyle takımlarla maç yapılacağı zaman, tahminlerimizi 4 ve üzeri atar mıyız diye yapıyorduk... Şimdi 3'ün altında yemek başarı kriteri haline geldi... Başarısızlık ve çapsızlığın arkasında durmayı destek olmak zanneden bir takım zavallıların sayesinde... Ve onların sandık dışındaki uzantılarının desteğiyle... Varsın biz futboldan ve hatta hiç bir şeyden anlamıyor olalım... Siz ve sizin limoncu tayfanız her şeyi biliyor olun... Olun da, sonuç? Hani nooldi?
    İlk yarısı 6-0 üstünlüğümüzle biten Karabükspor maçının ikinci yarısında gol atamadığı için yuhalanan takımdan Rize'den 1 puan aldığı için övülen takıma geldik. "Ne oldu?" demiştin ya, işte ha boyle oldi Abi. Bir de büyüklüğümüzü hatırlatanları kınayan taraftarlar türedi. Bu da oldi.
    Konu poetricus tarafından (09.02.2014 Saat 14:49 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    Ankara

Alıntı poetricus Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İlk yarısı 6-0 üstünlüğümüzle biten Karabükspor maçının ikinci yarısında gol atamadığı için yuhalanan takımdan Rize'den 1 puan aldığı için övülen takıma geldik. "Ne oldu?" demiştin ya, işte ha boyle oldi Abi. Bir de büyüklüğümüzü hatırlatanları kınayan taraftarlar türedi. Bu da oldi.
    artık futbol o değil. ilk yarı 6 ikinci yarıda 8 tane atamadı diye yuhalayamazsın adamı. artık önemli olan şey kazanmak. bizim de kendi namımıza bu kafayı değiştirmemiz gerekiyor. 30 yıl öncesinde kalmayalım...

DeAgLeMaNyAq - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı poetricus Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    O maçtan birkaç hafta sonra da Gençlerbirliği'ne ilk yarıda gol bulamayıp, ikinci yarı 6 tane atmıştık. Maç sonunda TRT spikerinin "Sayın Şenol Güneş ilk yarı 0-0 ikinci yarı 6-0 bu nasıl bir şey" şeklindeki sorusu dün gibi kulaklarımda...
    Trabzon bir sevda,
    Trabzonspor bir destan...

Nereden
    İstanbul

Bu maçı yenersek bazı taraftarlar herşeyi toz pembe gibi görecek yine ona üzülüyorum.

Ömer Sak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hollanda

Alıntı Trabzonspor[TS] Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu maçı yenersek bazı taraftarlar herşeyi toz pembe gibi görecek yine ona üzülüyorum.
    Yenilirsekte hoca ve yönetim birsey olmamis gibi görevlerinin basinda olacaklar yine ona üzülüyorum.

Adem Erdoğan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı DeAgLeMaNyAq Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    O maçtan birkaç hafta sonra da Gençlerbirliği'ne ilk yarıda gol bulamayıp, ikinci yarı 6 tane atmıştık. Maç sonunda TRT spikerinin "Sayın Şenol Güneş ilk yarı 0-0 ikinci yarı 6-0 bu nasıl bir şey" şeklindeki sorusu dün gibi kulaklarımda...
    Şenol Güneş değildir o yahu başka birisidir, ya da tesadüftür.
    Özkan SÜMER

Nereden
    İstanbul

Alıntı Ömer Sak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yenilirsekte hoca ve yönetim birsey olmamis gibi görevlerinin basinda olacaklar yine ona üzülüyorum.
    Sonuç olarak kongreye kadar eziyete devam.

arifberkay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

6-1 yensek bile hoca falan değilsin mra...

odyseuys - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

onur
    bosingwa-yumlu-aykut-kadir
    ----burceanu-colman
    özer-------adrian-----olcan
    --------emre
    Alıntı f1bekir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ...benim için Trabzonsporluluk, asgari ücretle çalışıp her sene kombine almak, yağmur çamur demeden üstü açık stadyuma gitmektir...

Nereden
    Ankara

Alıntı arifberkay Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    6-1 yensek bile hoca falan değilsin mra...
    6-1 bile yensek bu yönetim beş dakika kalmamalı...

erkankoc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Standart Trabzonspor - Akhisar Belediye| 09.02.2014 - 19.00 | STSL 20.Hafta

Mra ve iho oldugu surece bu takim hersene kume dusmeye adaydir

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)