Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 1 2
Toplam 46 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 46 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: THY protestosu

zafercalikoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Afrika Diğer

ne .... .....,ne yaptıklarını bilmiyormu bunlar,

» Bu Mesaj BMN Forum Yöneticisi Tarafindan Düzenlenmistir.
    » Mesajin forum kurallarina uygun olmadigi tespit edilmistir (Uygunsuz hareket/Yazim Kurallari)
    » Forum yöneticileri kurallara uymayan mesajlari düzenleme ve silme hakkina sahiplerdir.
    » Foruma üye olan herkes Forum Kurallarini kabul etmis sayilir.
    » Gerekli durumlarda itirazlariniz için: uyelik@bordomavi.net
    Konu Badaloğlu tarafından (20.09.2006 Saat 17:52 ) değiştirilmiştir.

GULER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hollanda

bu insanlari gercekten anlamak mumkun degil ya,

bu dergideki yazilari yazanlari ve yazdiranlarin anasini avradini tum sulalesine ediyim ben, adamlar bile sasirmis ya bize guluyorlar. kurtleri anlamakta gucluk cekiyorum ama simdi daha iyi anliyorum. YUH be sizin gibi o.....u cocuklari SYMEK lazim.

'saygilarimla'

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Gürkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

Alıntı tselif Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yahu son günlerde ne kadar çok kurum protesto ettik valla sayısını unuttum haaa
    artık protestosuz gün gecınce bana titreme gelıyo,asabileşiyorum.

Barış BAKIRTAŞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

işlem tamam...
    61>34

BOZOHAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

mail atılmıştır.

saygılar
    KAHROLSUN LİG TV !!!

BÜYÜK_TRABZON
    Ziyaretçi

Arkadaslar ben fikir kulubu adına protesto yapmam ben Trabzon için yaparım konuyu açan arkadasa tşk ederim ama burası BMN ben protesto metninin altına BORDOMAVİ.NET yazıcam

Trabzonspor Kongre Üyesi
    UğuR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

17:03 İTİBARİ İLE mesaj şahsım adıma atılmıştır.
    bordomavi.net
    Trabzonspor'un ilk ve en büyük taraftar sitesi

aytex - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Standart trabzon fikir kulübü

BÜYÜK_TRABZON

değerli arkadaşım

kimin adına mil atacağına sen karar ver tabii. zaten pek çok arkadaş kendi adına mail gönderip kendi düşüncelerini dile getiriyor kaldı ki trabzon fikir kulübü mailleri bizim adımıza atın demiyor zaten. trabzon için çalışan insanlara teşekkür etmek gerekirken size de bu tavrı yakıştıramadım doğrusu.
    ben yerinizde olsam ve böyle bir ön yargıya sahip olsam bu konuda kılımı dahi kıpırdatmam. nasılsa bu fikrin trabzon fikir kulübünden çıktığını biliyorum.

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu

Nereden
    İstanbul

bu konuyu açtığınız için teşekkürler...protesto metni trabzon fikir kulübü imzasıyla tarafımdan gönderilmiştir!

(ne kadar resmi konuştum yahu )

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Cafer KILIÇSOY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Pretesto metni tarafımdan gönderilmiştir
    ODTÜ'lü bir hocanın Trabzonspor atkısıyla dolaşan Trabzonsporlular hakkındaki yorumu;
    "Hocam onlar Trabzonsporlu. Onların sevgisi, derdi bir başka. TRABZONSPOR onlar için bir var olma nedeni. TRABZONSPOR'a küsemez, kızamaz ondan utanamazlar çünkü o zaman şehirlerine küsmüş, şehirlerinden utanmış olurlar''

sadman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

bende protestoya katıldım ve her üyemizi de davet ediyorum. ülkemizin ve trabzonumuzun tanıtımında çok önemli bir hadise olan bu olimpiyatların alınması için herkesin destek olması gerekirken, ülkemizin yurtdışına açılan ilk kapısı olan thy bunu yaparsa biz içerde ne yaparsak yapalım boş diye düşünüyorum. umarım bu olay jüriyi etkilemez.
    Tek Büyük TRABZONSPOR !!!

Beytullah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

su prostestolara verdigimiz kadar destek bide takımımıza versek negüzel olur demi daha su koca sitede maca gitmek için 50 kısı bıle toplayamadık..
    "t®ß" Biz TRABZON'luyuz; Susarsak Güneş Doğar, Konusursak Ay yanar, İsyanımızda Kıyamet Kopar

oskanonur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Protesto Metnİ Gonderİlmİstİr...
    "AİNESİ İŞTİR KİŞİNİN, LAFINA BAKILMAZ"

Jade - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

şimdi ben de "gelin trabzon valiliğini de protesto edelim" desem çok abartmış olur muyum acaba

işte haber http://www.milliyet.com.tr/2006/09/20/son/sontur06.asp

*thy na msj gönderildi

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Sevgi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı 1461@61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    şimdi ben de "gelin trabzon valiliğini de protesto edelim" desem çok abartmış olur muyum acaba

işte haber http://www.milliyet.com.tr/2006/09/20/son/sontur06.asp

*thy na msj gönderildi
    bu kadar protestonun içinde abartmış olman mümkün değil Temel'e sahip çıkmalıyız

thy msj gönderilmiştir.

BÜYÜK_TRABZON
    Ziyaretçi

Alıntı aytex Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    BÜYÜK_TRABZON

değerli arkadaşım

kimin adına mil atacağına sen karar ver tabii. zaten pek çok arkadaş kendi adına mail gönderip kendi düşüncelerini dile getiriyor kaldı ki trabzon fikir kulübü mailleri bizim adımıza atın demiyor zaten. trabzon için çalışan insanlara teşekkür etmek gerekirken size de bu tavrı yakıştıramadım doğrusu.
    ben yerinizde olsam ve böyle bir ön yargıya sahip olsam bu konuda kılımı dahi kıpırdatmam. nasılsa bu fikrin trabzon fikir kulübünden çıktığını biliyorum.
    Ben fikir kulubune karşı degilim benim anlatmak istedigim BMN ayrı protesto yapar fikir kulubu ayrı anlatmak istedigim bu eger siz deseydiniz böyle bir durum var arkadaslar protesto edelim sonuna kadar deseydiniz tabi ki protesto ederdim ama altına fikir kulubu yazılınca hoş durmadı

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Badaloğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

BÜYÜK_TRABZON

değerli arkadaşım

Aytekin kardeş,
    Trabzon fikir kulübü diye bir kulüp var ama ne hikmetse BMN olarak biz bu kulüp işine Fransız kalıyoruz.Siz, fikir kulübünüzde oturup konuşuyor bazı şeyleri karara bağlıyorsunuz ama BMN olarak bize sadece eylemi gerçekleştirmek mi kalıyor.Uğur 61 arkadaşın anladığı mevzu böyle galiba...

Trabzon için çalışan herkese tabiki müteşekkiriz ama seninde artık bir şeyleri anlaman gerekir...Burası BMN forum sayfalarıdır.Trabzon fikir kulübü'nün değil...
    Trabzon fikir kulübü kimlerden oluşur?Ne iş yaparlar?BMN ile ne gibi bir bağlantısı var?Trabzon fikir kulübünde olanlardan burada yazanlar varmıdır?

Benim karşı olduğum nokta şudur.Madem Trabzon fikir kulübü, bir olayı protosto edecek önce bunu BMN olarak bizimle paylaşması gerekmezmiydi?Sen burada başlık açıyorsun altınada Trabzon fikir kulübü diye not düşüyorsun. Bu bana çok saçma geliyor.Tamam kardeşim madem THY böyle yanlış bir iş yaptı bunu burada BMN olarak neden tartışmıyoruz?
    Sen kendini bu siteden soyutlamış,bu sitenin bir ferdi olarak görmediğin gibi emanet bir başlık açtığın kanaati bende de uyandı.
    TARAFTAR TARAF OLANDIR...TARAFTAR ALMAZ VERİR!...

Nereden
    İstanbul

Trabzon Fikir Kulübü sportif anlamda değil şehri ilgilendiren her konuda üretimi olan bir oluşum. bilgi sahibi olmak isteyenler yavuz saltık a mail atabilir. Trabzon Fikir Kulübünden bana gelen mailleri burada bende ilgi veya bilgimiz olsun diye paylaşıyorum. Eğer bu çok takdir görmeyen bir şey ise bunu açıkça söylenmesinde hiç bir sakınca yok. kaldı ki trabzon adına yapılan pek çok eylem de burada zaten duyuruluyor. yok Trabzon Fikir Kulübüne özgü bir durum varsa onu da bilmek herkesin hakkıdır. ama o zaman da ülkere baskı yapılsın diye öneren trabzon fikir kulübüne kimsenin ses çıkarmamasını ve projeye verilen desteği nasıl açıklarız bilemiyorum doğrusu.

Sacit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

bunlar ne zaman uslanacak merak ediyom yaa

BÜYÜK_TRABZON
    Ziyaretçi

Trabzon Fikir Kulübü sportif anlamda değil şehri ilgilendiren her konuda üretimi olan bir oluşum. bilgi sahibi olmak isteyenler yavuz saltık a mail atabilir. Trabzon Fikir Kulübünden bana gelen mailleri burada bende ilgi veya bilgimiz olsun diye paylaşıyorum. Eğer bu çok takdir görmeyen bir şey ise bunu açıkça söylenmesinde hiç bir sakınca yok. kaldı ki trabzon adına yapılan pek çok eylem de burada zaten duyuruluyor. yok Trabzon Fikir Kulübüne özgü bir durum varsa onu da bilmek herkesin hakkıdır. ama o zaman da ülkere baskı yapılsın diye öneren trabzon fikir kulübüne kimsenin ses çıkarmamasını ve projeye verilen desteği nasıl açıklarız bilemiyorum doğrusu.
    Size herkesin izah etmek istedigi şey kısaca şu BURASI BMN yani farklı bir oluşum sanırım çok net ve açık oldu

Nereden
    İstanbul

Sağol
    BÜYÜK_TRABZON

buranın neresi olduğunu hatırlattığın için. valla bilmiyordum.

bu sitenin yöneticileri genel temayüle aykırı bir şey olursa lisanı münasip ile uyarırlar merak etmeyin.

ama hatırlatma konusunda çok ısrarcı iseniz özelimden arada sırada buranın neresi olduğunu bana hatırlatırlatın emi..
    çoğu insanın böyle gereksiz bir hatırlatmayı okumak isteyeceklerini sanmıyorum.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)