Cafedegoygoy
Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 1 2
Toplam 30 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 30 arasi kadar sonuc gsteriliyor

Konu: Yksel iman

slmn - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    21.01.2009
    Nereden
    Ordu
    Ya
    28

Goldeki pay byk, kendini gelitirmeye bak.
    Mustafa Yumlu.

diskus - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    22.08.2005
    Nereden
    Almanya
    Ya
    43

Bugnk durumu orta gbek oyuncusu olmadigi!Kaliteli oyuncu o baska bir durum,baska yerde denenmeli.

Giallorossi - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    18.07.2011
    Nereden
    Hollanda
    Ya
    26

Up
    .

Francesco
    Totti

selcuk - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    29.05.2004
    Nereden
    Amasya

MD YKSEL DNLYORUZ..

Takmmzda forma giyen 1995 doumlu orta saha oyuncusu Yksel iman Trabzonsporun Aralk saysna konuk oldu.

Saha ii ve saha d yaadklar zorluklara da deinen Yksel, her eye ramen ylmadan basari basamaklarn trmanmaya devam ediyor.

Yksel iman kimdir? Kendini ve aileni tantr msn?
    1995 douluyum. Doma byme Trabzonluyum. kardeiz. En kkleri benim. Benden byk bir abim ve ablam var. kisi de evliler. Babam emekli, annem ise ev hanm.

Futbolcu olmaya nasl karar verdin?
    lkokula giderken arda kalan zamanlarmda mahalle aralarnda arkadalarmla futbol oynuyordum. Bu yeteneimi ilkokul retmenlerimden Yakup Brasolu grd ve beni okul takmna ald. Daha sonra okul turnuvalarna katldk. Bu turnuvalardan sonra amatr ligde mcadele eden H.Doanspor beni renklerine balad. Sonrasnda 1461 Trabzona transfer oldum. Burada bir yl kaldktan sonra o zamann Trabzonspor altyap koordinatr Sadi Tekeliolu beni Trabzonspor altyapsna ald ve ondan sonrada futbola olan ilgim daha da artt. nk her ocuun hayali Trabzonsporda forma giymektir. Bylelikle futbolcu olmaya karar verdim ve bu gnlere kadar geldim.

Ailen futbola balama ve devam ettirme konusunda destek oldu mu sana?
    Ailem her zaman beni desteklerler. Babam ve annem zaten futbol hastas. Beni her zaman izlemeye gelirler. Destekleri o anlamda ok byk.

Ailede senden baka sporcu var m?
    Ailemde benden baka spor yapan kimse yok.

Sana futbol hayatnda profesyonel anlamda destek olan oldu mu?
    Futbol hayatm boyunca profesyonel anlamda bana destek olanlar ok oldu. Bunlarn en banda eski antrenrlerimden Yakup Brasolu ve Kadir elik geliyor. Bu hocalarmn yan sra eski takm arkadalarmdan kalecimiz Kubilay Antepliolu da bana en byk destek verenlerden biri olmutur. Fakat her zaman yanmda olan ailem benim en byk destekim oldu.

Takm almalar dnda izin ya da tatil gnlerinde antrenman yapan birisin bunun ne tr faydalarn gryorsun?
    Bireysel anlamda almay seven biriyim. Futbol yaantm boyunca da bundan vazgemeyi dnmyorum. Ayn zamanda bunun getirilerini de alyorum almaya devam edeceimi umuyorum. ahsi fikrim; ii futbol olan kiinin ekstra almasnn gerektiini dnyorum. Bo zamanlarmda, ailemden kalan zamanlarda kendimi gelitirmek iin aba sarf ediyorum.

Geen sezon Trkiye kupasnda Beiktaa attn gol sonrasnda neler hissettin ve seni ilk arayan kim oldu?
    1461 Trabzon Kulb gemi yllarda bunun rneklerini byk kulplere kar gstermitir. Bizde bunun tekrar istiyorduk. Her takm gibi biz de kazanmak iin sahaya ktk. Karlamada 1-0 gerideyken beraberlik goln attm. O andaki mutluluum ok farklyd. Ma benim attm golle 1-1 berabere bitti. Telefonumu soyunma odasnda aar amaz beni ilk arayan annem ve babam oldu. Daha sonrasnda hocalarm, arkadalarm arad.

En kuvvetli bulduun yann nedir ?
    Saha iinde dayankl ve kuvvetli olmak.

Hangi takmlarda forma giydin ve 1461 Trabzona gelmende en byk etken neydi ?
    Amatr olarak Doansporda lisansm kt. Sonrasnda 1461 Trabzona transfer oldum. Bir yl 1461 Trabzonda oynadktan sonra Trabzonspora gei yaptm. Trabzpnspordan tekrar 1461 Trabzona gelmendeki byk etken ileriye dnk bir ekilde profesyonel hayata atlmakt. Bunun dncesiyle yeniden 1461 Trabzona geldim ve 3 yldr Bordo-Mavi formay giyiyorum ve bundan da mutluyum.

Orta saha oyuncusu olarak hangi zelliklerin var ?
    Dayankl ve dikine top srebilen bir oyuncuyum. Bence en byk zelliim topu iki ynl oynayabilmem.

Sence bir modern orta saha oyuncusu iin en nemli zellik ne olmal?
    Bence orta saha oyuncusunun olmazsa olmaz ncellemedir. Sadece topun olduu yer deil, ayn zamanda topsuz alanlar da grebilmelidir.

uan kendine bir hedef koydun mu?
    Her futbolcu gibi benimde hedeflerim var tabi ki. 3 sezondur 1461 Trabzon formas giyiyorum. ncelikli amacm PTT Birinci Lige tekrar kmak ve sonrasnda hayallerimi ssleyen Trabzonsporda oynamak istiyorum. Bunun iin de daha ok alyorum.

rnek aldn futbolcu var m varsa neden o futbolcu?
    Her futbolcu gibi benimde rnek aldm oyuncu var. Benim iin Ronaldinho. Futbolculuu ile karakteri saha ii davranlar ile sadece futbolda deil, normal yaantda rnek alnmas gereken biri olduu dnyorum.

Futbol dnda neler yaparsn?
    Bisiklet ile uzun mesafeli srler yapmay seviyorum. Bunun dnda film izlemeyi seviyorum, zaman bulduka sinemaya gidiyorum.

Senin gibi iyi bir futbolcu olma yolundaki genlere bir tavsiyen var m? En nemli ey ne bu konuda?
    Antrenmanlarn yzde yz yapmak, dzgn beslenmek, disiplinli ve salkl olmak. Ne olursa olsun hep kendine gvenmek lazm.

"airin dedii gibi, ben artk ark dinlemek deil, ark sylemek istiyorum."

nal Karaman

ONUR KALACAK ONURSUZLAR GIDECEK

Forum Yneticisi Ozan Ylmaz - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    10.12.2013
    Nereden
    stanbul

Bize Her Yer TRABZON!

Trabzon Bir Sevda
    Trabzonspor Bir Destan ...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gzatan Kullanclar

u anda 1 kullanc bu konuyu grntlyor. (0 kaytl ve 1 misafir)