Toplam 9 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 9 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Kulüp Doktoru Hakan Ayaz

mustafakaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Standart Kulüp Doktoru Hakan Ayaz

bizim kulup doktorumuz hakan ayaz'ın ingiltere'de ihtisas yaptığı yazılıyor sitelerde. (Londra’da University of London’a bağlı The Royal London Hospital Medical College’de). lakin ne ihtisası yaptı ben bilmiyorum. artık kulupler spor hekimliğinde ihtisas yapanları çalıştırıyorlar. ortopedi ve fizik tedavi ihtisaslı olanlar pek revaçta değil. bu konuda bilgisi olan var mı?
    Trabzonspor şükretmedikçe şampiyon olamaz.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Uğurtan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Ben Hakan abiyi tanıyorum şahsen türkiyede pratisyen doktorluk da yapıordu sora ingilterede ortopedi ve kemik üzerine okudunu biliyorum...
    Bir Gün Mutlaka Aslına Döneceksin. Dönmek Zorundasın. Bu Senin Genlerinde var...

Hüseyin Çümen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

gese 2 sene önce fizik tedavici çalıştırıyodu valla benim hocam kendisi şimdi bilmiyotum

mustafakaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

spor hekimliği özel bir ihtisas alanı. yattara'ya konulan bu geç teşhis benim kafamı karıştırdı. eski doktor mesut çelebi (ki spor hekimliği ihtisası yapmıştır) zamanında bir oyuncu sakatlandığı zaman ne kadar süre sonra oynayacağı söylenir ve tam da o hafta forma giyerdi. hakan beye direkt bir eleştirim yok, alanında etkin bir isimdir muhakkak ama bu işler çok profesyonelleşti artık.
    Trabzonspor şükretmedikçe şampiyon olamaz.

holigan61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Ben kulup doktorumuza bir şey demiyorum.Ancak onu ezik gaysenin doktoruna muayene ettirenlere burdan sesleniyorum.Allah topunuzun ....
    Sıra geldi intikama SADRİ BAŞKAN el salla!!!!

Naim
    Ziyaretçi

Alıntı holigan61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben kulup doktorumuza bir şey demiyorum.Ancak onu ezik gaysenin doktoruna muayene ettirenlere burdan sesleniyorum.Allah topunuzun ....
    burhan uslunun Gs ile şuan Organik bir bağı yoktur
    Türkiyede ki Sayılı Ortopedi uzmanlarından ve spor hekimlerinden dir
    gs yi tutuyor diye Tedavi olunmasınmı??

dr ali batur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

arkadaşlar bende tıp fakültesini bitirmek üzere olan bir ts li olarak hakan abi hakkında şu bilgileri vermek isterim
    hakan abi nin eğitim gördüğü The Royal London Hospital Medical College ingiltere nin en köklü üniversitelerinden biri olup tarihi 18.yy a dayanır.
    ayrıca spor hekimliğinin ana bilim dalı olarak hizmet vermesi cok kısa bir gecmişe sahiptir (ki bu 5 veya 6 seneliktir) dolayısıyla geçmişte spor hekimi sıfatını almak isteyen doktorların öncelikle ortopedi dalında eğitim almaları gerekirdi
    kısacası spor hekimliği tarihi çok kısa bir döneme ait bir kavramdır
    hakan abi ise bundan önce hem trabzonspor da hem de malatya da (ayrıca bir takım daha vardı hatırlayamadığım)aynı görevi üstlenmiştir yani bu konuda işinin ehli olduğu apaçık ortadadır
    ayrıca kısa bir bilgi:TRABZONDA İKEN YAPTIĞIM BİR KONUŞMADA YATTARA NIN SAKATLIĞININ KRONİK (YANİ UZUN ZAMAN ÖNCESİNDEN BERİ ) OLDUĞU VE KENDİSİNİ ZORLAYACAK HER TÜRLÜ HAREKETİN AYNI YIRTIĞA SEBEP OLACAĞINI DUYDUM ki farkındasınızdır her hangi bir futbolcunun böyle bir pozisyonda kasığında yırtık oluşması gercekten cok zor bir olaydır.
    AYRICA BURHAN USLU NUN TÜRKİYE NİN SAYILI ORTOPEDİ UZMANLARINDAN BİRİ OLDUĞUNU VE BU İŞİ ONDAN İYİ BİLENİN DE ZOR BULUNACAĞINI EKLERİM

Sacit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

kendisi uzaktan akrabam ama ben tanımıyorum

pReN@_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı ayazoglu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kendisi uzaktan akrabam ama ben tanımıyorum

..........

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)