Sayfa 1 Toplam 3 Sayfadan 1 2 3 SonuncuSonuncu
Toplam 56 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Trabzon'da ki Taraftar Grupları Siyaset'e Resti Çekti ?

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    U.Sadıkoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Standart Trabzon'da ki Taraftar Grupları Siyaset'e Resti Çekti ?

İlginç isimler var.... Ben ne yorum yapsam bilemedim.. Yorum sizlerin... Uyanıyor muyuz ? Yoksa yeni bir tiyatroya mı giriyoruz...

Yargıtay şike kararı ile ilgili Aziz Yıldırım'ın cezasını onaması tüm Türkiye'de büyük yankı uyandırdı. 2010-2011 sezonu şampiyonu Trabzonspor taraftarları gasp edilen şampiyonluğun halen TFF tarafından geri verilmemesine tepki gösterdi. Trabzonlu Gençler taraftar gurubu bugün Trabzon Gazeteciler Cemiyeti'nde yaptıkları basın açıklamasında siyasilere resti çekti.

'OY KULLANMAYACAĞIZ'

Yargıtay'ın kararı sonrası siyasilerin Fenerbahçe yandaşı olduğunu söyleyen Trabzonlu Gençler Taraftar Grubu Başkanı Mehmet Fındıkçı taraftarlar adına yaptığı açıklamada siyasilere tepki göstererek, "UEFA'nın her ceza verdiğinde yargının ceza verdiğinde Yargıtay'ın cezayı onayladığında her nedense bu ülkede sadece Fenerbahçe kulübü var gibi siyasilerimiz acınır bir vaziyette Fenerbahçe kulübü ve Aziz Yıldırım'ı savunmaya geçiyor. Trabzonspor sanki dersin bu ülkenin takımı değilmiş gibi davranıyorlar. Bizi hiçe sayana bizde seçimde en iyi şekilde sandıklara oy kullanmaya gitmeyerek tepkimizi göstermeyi düşünüyoruz. Allah adaleti tecelli edecektir." dedi.

CUMARTESİ BÜYÜK EYLEM VAR

Öte yandan Trabzonspor taraftarı 25.01.2014 (Cumartesi) saat 14.00'da büyük bir eyleme hazırlanıyor. Trabzon Meydan parkında toplanacak olan Trabzonspor taraftarları Yargıtay'ın şike kararı sonrası Trabzonspor'dan çalınan şampiyonluğu geri isteyecekleri büyük bir eylem yapacakları açıklandı.

atomantcum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Şükürler olsun ki uyanmışlar. En azından öyle olduğunu umalım. Cumartesi günkü eylem böylece birazcık daha ses getirebilir. Medyada olmayacak bu etki, onun farkındayız. Ama Trabzon halkı üzerinde olacaktır. Kendi içlerinden birinin (Bu hükümete oy vermiş olduklarını düşünerek söylüyorum) bunu söylemesi, daha önceden beri çabalayan, eylem yapan, marjinal olarak görülen, çoğu da trabzon dışında yaşayan insanların söylemesinden çok daha etkili olur.

Ayrıca bu tepkilerini oy vermeyerek değil, bağımsız bir adayı destekleyerek göstermeliler, aksi halde çok bir anlamı olmaz. Ama işte orda da bağımsız aday kim olacak kavgası olur, her şey yine başa döner. Ooof, of...

Adem Akyüz' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Her şey Jan Mari'nin 1 yıl statlara giriş yasağı almasıyla başladı..
    571-1071-1299-1461-1923-1967
    "AKÇAABAT SEBATSPOR"

20Colman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

İşte budur, herkes hata yapmış olabilir artık tüm camia bir olup beraber hareket etmelidir.
    Kalbime kaç kez sorduysam Hep bana ismini heceledi

Tayfun Aydın - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Benim merak ettiğim bu taraftar grupları kaç kişiyi etkiler ne kadar oy potansiyelleri vardır.

Nereden
    İstanbul

Madem öyle gidin haydar baş a verin isim aramanıza gerek mi var
    “Bir gün birileri gelecek TRABZONSPOR’umu şampiyon yapacak.”
    HAMİ AYAZ

aksamvakti - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Oy vermezsen kımse sallamaz bunu.. senol gunes, fatih tekke, hakan kulacoglu ya baska biri.. hadı bunlardan bırı beledıye baskanı adayı olsun. O zaman izleyin gorun..
    Çekiç olmaya görsün insanoglu tüm dünyayı civilerden ibaret görür..

BMN Yönetim Kurulu Yiğit Gayretli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

İHO da mesela "kulübe siyaset sokmayan tek başkanım" demişti

Zamanlama manidar...
    Forum Kurallarına aykırı gördüğünüz mesajları ve üyeleri kullanıcı panelinde bulunan (ikaz tuşu) tıklayarak raporlamanızı rica ediyoruz..
    Ayağa KALK!

DEEP BLUE
    Ziyaretçi

46 senelik Trabzonspor tarihine, ''Trabzon'um benim, biricik sevgilim'' gibi çalıntı ve son derece salakça bir tezahürat haricinde, en ufak bir orijinallik ekleyememiş, organize olamayan ama politize olabilen, akıllı olamayan ama uslu olabilen çocuklar, ne olduysa aniden coşmuşlar... Bak sen...

Samimiyetinize, bir gün Kate Moss'un sevgilim olacağı hayalim kadar bile inanmıyorum... Ya mama kesilmiştir, ya kafanıza bir şey düşmüştür... Bırakın bu ayakları gençler... Biz sizi iyi tanırız...
    Konu DEEP BLUE tarafından (22.01.2014 Saat 15:46 ) değiştirilmiştir.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Yönetim Kurulu
    Berat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Söz konusu taraftar gruplarına maalesef güvenemiyorum. Duruşları her an değişebilir...

Birlik-beraberliğe ciddi manada ihtiyacımız var, umarım geç de olsa doğru yolu bulurlar ve gereken tepki konulurken hep ön saflarda olurlar.

Umarım duruşları değişmez de yanılan ben olurum.
    Güçlülerin İktidarına Karşı; Trabzonspor!

Nereden
    İstanbul

Oy kullanmamak siyasete rest çekmek değildir.

Mevcut düzenin devamına katkı olur sadece ve bu tavırdan dolayı akp büyük mutluluk duyar.

Bir şeyleri değiştiremezseniz boşa kürek çekmiş olursunuz.

Zarar görecekse tüm partiler görsün sadece akp'ye ihale kalmasın kafası bu.

Hala bir koruma hala başkalarını da sorumluluğa ortak etme telaşı.

Bunu çok yazdım yine söylüyorum: Bu sürecin iktidar partisi ve başbakan dışında siyasi sorumlusu yoktur.

Şike de cezaları indiren yasayı ısrarla meclise getiren,demirören'i o mevkiye bu işi halletsin diye atayan,Platini'ye bu iş kapansın diyen kendisidir.Yani muhalefet sadece konuştu ama iktidar partisi bütün kararları aldı,süreci yönetti,şikeyi kapatmaya çalıştı.Çünkü çoğunluk ve ülke yönetimi onlara aittir.Eğer bir siyasi sorumluluk olacaksa bu ülkeyi yöneten hükümetindir dünyanın her yerinde...söylemleri beğenilmese bile kimse muhalefete fatura çıkarmaz ...Rest çekeceksiniz ve yüreğiniz yetiyorsa hükümet olan akp'ye çekin o resti.

Çekemezsiniz...Toptancı yaklaşmadan onlara rest çekemezsiniz...

Çünkü bu amacı biliyorum ben...Başkalarını da ortak ederek çok sevgili partilerini bir nebze de olsa kurtarma girişimleri...Ciğerinizi biliyorum...
    Konu winner tarafından (22.01.2014 Saat 16:08 ) değiştirilmiştir.
    ÖNCE TRABZONSPOR DİYECEKSİN…ENDÜSTRİYEL FUTBOLA HAYIR!!! #DİREN TRABZONSPOR

UNUTURSAK KALBİMİZ KURUSUN...#KORAY ÇAPOĞLU

MURAT İNCE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

oy kullanmamak bir işe yaramaz, tek çare bağımsız aday. haydennn
    L İ M A N

aksamvakti - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı MURAT İNCE Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    oy kullanmamak bir işe yaramaz, tek çare bağımsız aday. haydennn
    Hakan Kulacogluna twitterdan baskı yapma gibi bir secenek kullansak beledıye baskanlıgı için Bagımsız aday cezayı keser..

sen oy kullanmasan kim takacak zaten senı turkiyeden saymıyorlar tescillemiş olursun
    Çekiç olmaya görsün insanoglu tüm dünyayı civilerden ibaret görür..

Ahmet Kuru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bütün taraftar gruplarının birlikte hareket etmesi lazım.. en çok ihtiyacımız olduğu dönemlerin birindeyiz...

O öyle dedi bu böyle yaptı, şu şuna destek verdi vs tarzı saçma sapan şeyleri bir kenera bırakarak bu camia için bir araya gelmeliyiz...
    Ne kaderime küstüm Ne Devlete küstüm…
    Çünkü inanmak, iman etmek varsa bir şeye, bedel neyse onada katlanır. Yarabbi Kahrında hoş, Lütfunda hoş dedik… iki saniye sonrasına garantimiz olmayan bir hayatımız için fırıldak olmaya gerek yok, ben fırıldaklık istemem…( M . Y )

Nereden
    Kocaeli

kimim kandırıyorsunuz, başbakanın boynuna atkı takarken iyiydi. şimdi ne oldu ? bilmiyor muydunuz fenerli olduğunu ?

Sefa Alış - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Her yer rüşvet her yer yolsuzluk sloganını değiştirip,
    "Her yer şike, her yer yolsuzluk." yapıp Beşiktaş maçında bağırsak başka bir şey istemem.

DEEP BLUE
    Ziyaretçi

Çarşamba günü saat 17.00... Bursa maçı var... Açın da taraftar görün... Bırakın g..nü yiyim ayaklarını... Biz sizi gördük...

Courage - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Fotoğrafa bak tribünlerimizin halini gör.

O karede bulunan hemen hepsinin başını çektiği yada yakın durduğu bir grup var. Siz aranızda bilrik olamadıktan sonra protesto kararı alsanız ne yazar?
    Hominem te memento... - Sadece bir insan olduğunu unutma...-

StopMatchFixing.Com

Forumdan Uzaklaştırılmıştır poetricus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Ben bu taraftar gruplarının Cemaziyelevvelini bilirim.
    Kalsın abi...

Sinan Akyıldız - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Kimse kendini kandırmasın arkadaşlar , Jan Mari kimdir bilmem ama şans eseri sosyal medyadaki hesabı çıktı geçen gün karşıma , sosyal medya danışmanı kullanması durumu olmadığına göre kendisi olduğunu varsayıyorum ve bu adam siyasi iktidarın başındaki adama alenen tapıyor .

Gerçi iki kelimeyi bir araya getiremiyor ama yazılarındaki eğilim bir tribün gurubu liderinden ziyade siyasi parti mahalle temsilcisi gibiydi . Ve iki kelimesinden biri haca/umreye gittiği vurgusu içeriyordu .

Hiç birini tanımasam da Jan Mari'den yola çıkarak kitlenin yukarıdan gelecek bir ince ayar ile hepsinin süt dökmüş kediye döneceklerini varsaymak için müneccim olmaya lüzum yok . Belli ki henüz istediklerini alamamışlar , bu insanlar için Trabzonspor'un menfaati siyasi ve ya şahsi menfaatlerinin gerisinden gelmektedir .

Kimse rüya görmesin bizim tribün gruplarımız herhangi bir sebeple birleşmez . Sebebi Trabzonspor'un menfaati bile olsa .
    " Biz dalkavuk bir aydınlığın yerine onurlu bir karanlığı seçtik "

fadigaTS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Adam akıllı 1-2 taraftar grubun olur.Bu nedir arkadaş önüne gelen grup kuruyor tribünde.Nerde birlik beraberlik yazıklar olsun böyle taraftara.Ayıptır ayıp.Trabzonspora bu kadar çok taraftar grubu yakışmıyor

Nereden
    İstanbul

Taraftarın gazını almak için böyle bir iki ayda bir açıklama yapar, siyasete tepki gösterir sonra kendi işlerine bakarlar. Para çok büyük nimet beyler, paranın peşinden ayrılamıyor insanımız..

Samimi bulmuyorum kendilerini.

Mehmet Dinç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

O taraftar gruplarının açıklamasındaki fotoğrafa bir bakıyorum, Adam gibi adam göremiyorum...1gün sonra AKP mitingine gidecek adamlarda dolu

Emre Emiroğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Adam başı 100 er liraya bakar.

Ki verilirse zamanlaması da çok manidar olur. jsgdılgjdlkfsd

Nereden
    İstanbul

Alıntı Mehmet Dinç Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    O taraftar gruplarının açıklamasındaki fotoğrafa bir bakıyorum, Adam gibi adam göremiyorum...1gün sonra AKP mitingine gidecek adamlarda dolu
    Onlardan biri Macaristan'a giden kafiledeydi maç için, alem yapıp parasını kulübe ödeten bir yaratıktır kendileri.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)