Sayfa 3 Toplam 8 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 5 ... SonuncuSonuncu
Toplam 196 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 75 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: PFDK "Tribün Þov" Hakkýnda Savunma Ýstedi

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr poetricus - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Kalkar da Haluk Ulusoy'un dünürün, Ýçiþleri Bakaný'nýn oðlunun takýmýný Ýstanbul'da 30.000 kiþinin önünde buruþturur çöpe atarsan olacaðý budur. Allah'dan bulduðumuz fýrsatlarýn çoðunu atmadýk. Yoksa PFDK'da deðil DGM'de yargýlanýrdýk hafazanallah!

Yasaklanmýþ eylem ve davranýþarýn hiçbirini onaylamýyorum. Yalnýz bu çifte standart da beni deli ediyor!

Recep Çaltepe - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Ýstanbul takýmý yapsa "büyük taraftar" olurdu, biz yaptýk ceza aldýk.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Tunga - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    50

Alýntý Poetricus Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Kalkar da Haluk Ulusoy'un dünürün, Ýçiþleri Bakaný'nýn oðlunun takýmýný Ýstanbul'da 30.000 kiþinin önünde buruþturur çöpe atarsan olacaðý budur. Allah'dan bulduðumuz fýrsatlarýn çoðunu atmadýk. Yoksa PFDK'da deðil DGM'de yargýlanýrdýk hafazanallah!

Yasaklanmýþ eylem ve davranýþarýn hiçbirini onaylamýyorum. Yalnýz bu çifte standart da beni deli ediyor!
    Alýntý özbalkesli Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Neyse, daha henüz nükleer enerji için aðýr su üretmeye baþladýðýmýzý anlamadýlar. Yoksa maçlarýmýzý izlemeye ElBaradey falan da gelirdi herhalde.

Gündüz oynayacaðýmýz ilk maçta herkes yanýnda cep aynasý getirsin. 61. dakikada aynalardan güneþ ýþýðý yansýtýlýp gösteri yapýlsýn. Eðer aynalarý stada sokmazlarsa sigara paketlerinin parlak alimünyum kaðýtlarý da kullanýlabilir.

Ayyy, pardon unuttum ! Fazla güneþ ýþýðý cilt kanseri yapýyor. Bi çuval ceza da buradan yeriz þimdi....
    Hay bu forumun gözünü seveyim, ne güzel yazmýþsýnýz.

evet, evet ýþýktan, AYDINLIKTAN korkuyorlar.

Maçta bu þov o kadar güzel oldu ki, ne tek bir kiþinin biryerleri yandý, ne sahaya birþey atýldý. Doðru dürüst pankart bile astýrmadýlar. Þimdi de bu.

Maçý gözü gibi takip eden, canlý yayýnlayan kuruluþ görmemiþ de acaba federasyon yetkilisi nasýl görmüþ? Eðer sorun o maytaplarýn içeride nasýl yakýldýðý ise, karnýma Beþiktaþ tribünlerinden atýlan çakmak marifetiyle olduðunu yazsýn yönetim savunmasýna.

Önümüzü kesmek için kafeslerde maç seyrettirip, futbolun güzelliðini öldürdüler, þimdi de o küçücük alanda bile yapýlabilen bir güzelliðin önüne geçmek istiyorlar.

YÜREKLÝ FEDERASYON MAÇI TEKRARLATIR! SIKIYSA!
    Trabzonsporlu olmak...
    Zor ama güzel be kardeþim!

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr

Stadda meþale yakýlmýyor diye dýþarýda yakmak istedik, sakýncalý bulundu, yakanlar içeri alýndý!

Davul eþliðinde taraftarýmýza destek olalým dedik, tokmaðýndan korktular içeri almadýlar!

Pankart asalým dedik, "Þehitler ölmez Vatan Bölünmez" yazýsý zorlarýna mý gitti ne ?? anlayamadýk... astýrmadýlar!

Kafamýza "taþ, bozuk para ve çakmak" yaðdý, kafalarýný çevirdiler, görmezden geldiler!

ama O maytaplar 61. dakikada yandýðýnda hallerini görecektiniz nasýl da periþan oldular!

Maçý eze eze kazandýk þimdi savunmamýzý istiyorlar.

Neyi savunalým?
    Kimi, kime karþý savunalým?
    Konu saglam tarafýndan (16.09.2006 Saat 01:33 ) deðiþtirilmiþtir.

Ýslam Sezer - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    45

ya haluk ulusoy denince midem bulanýyor.Trabzonspor ne çektiyse bu ezik ergun gürsoy,haluk ulusoy gibi trabzonluluðu sadece kafa kaðýdýnda kalmýþ vatandaþlardan çekiyor.sadece önemli koltuklarda oturanlardan bahsetmiyorum.bir örnek vereyim.iþ yerinden iki tanýdýk var.istanbulda yetiþmiþ bir antepli ve bir oflu vatandaþ.ortak özellikleri her ikiside fb li.tek farklarý antepli olan Trabzonspora saygýlý iken trabzonlu olan Trabzonspordan nefret ediyor.neymiþ Trabzonsporlular fb ye düþmanmýþ bu yüzdenmiþ nefreti falan.dikkatlice yüzüne bakýyorum.þivesini duyuyorum.trabzonluyum diye baðýrýyor ama Trabzonspordan nefret ediyor.elimde yetki olsa Trabzonsporu küme düþürürüm diyen bu vatandaþý þu hayatta tanýdým ya artýk haluk ulusoy a hiiiç þaþýrmýyorum.güya bu cezalarla gözdaðý veriyor þ....siz...
    Adam aldýrmada geç git, diyemem aldýrýrým.
    Çiðnerim, çiðnenirim, hakký tutar kaldýrýrým!

hakanhan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    46

simdi türübünlerde maytap mesala yanmayacakmiþ.. eger ceza alirsak butun istanbul takimlarinin maclari takip edilecek. onlar ceza almazssa o zaman dananin kuyrugu kopacak.. inanin midem bulandi bu iþden..
    Trabzonspor, çiçegin kokusunun yaziya dökülememe halidir benim icin.. twitter @hakankont

Hüseyin Çümen - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

çok saçma zararsýz maytap lardan bile savunmamý istenir bukadar da olmaz artýk bu kesin bize açýlmýþ bi savaþýn baþlangýcýdýr yaptýðýmýz her güzelliðe bi pislik yapacaklar yazýklar olsun be

Ugur Kurucelik - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    36

bu federasyon iyice abartmaya basladi bu ne ya herseye savmuma isteyip ceza veriyorlar. bunlara kalsa ts bütün maclarini seyircisiz oynatirlar

iyattara - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    40

Alýntý ts_fan Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster

Þu güzelim tribün þovuna, savunma isteyen zihniyetin taaaa ....
    kýskananlar çaaaaaaaatlasýnnnnn
    Þeref yoksunlarý!!

Bazen Sevinç Bazen Keder
    YATTARA Oynasýn Yeter!!!

iyattara - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    40

plaket vermek için istemesinler savunma?! hani bunlarýn sorumlusun kim, kim yaptý çaðýrýnda tribunleri renklendirdikleri için birer plaket taktim edelim filan diee

Bazen Sevinç Bazen Keder
    YATTARA Oynasýn Yeter!!!

Mehmet - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    59

Bu konuda haklýlýðýmýzý belli eder,
    Geniþ kapsamlý bir metin hazýrlanýp tüm tirajý iyi olan gazetelere faxlanmalý mailler atýlmalý.. Özellikle tvlere...

Nedir ya çektiðimiz.. Patlama noktasýna getirdiler bizi..
    Üstümüzüze daha fazla gelmesinler.

Trabzonspor'un Ýstanbul daki takýmlarýn taraftarlarý kadar taraftarý var Ýstanbul'da bize bir avuç yer yetmiyor tribünlerde bikere..
    Bu yaptýklarý haksýzlýk. Bundan sonra Tribünlerin bir kýsmýný biz isteyelim.
    Taraftarlarýmýz dýþarda kalýyor.

sarman61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Arkadaþlar bizden korkmaya baþladýlar baktýlar istanbul takýmlarýnda bir halt yok olurda trabzon eskiye dönüþ yaptý bunlar þampiyon filan olur mazallah biz naparýz o zaman. Diye etekleri tutuþtu.

Þimdi bu insanlýktan nasibini almamýþ insanlara ne denir. Onlar hakkýnda denilecek þeyleri buraya yazarsak yine bize ceza vermeye kalkmasýnlar. Bu federasyondaki sözde trabzonluyum diyen insaný protesto edelim. Bu haftaki maçta bunu gösterelim. Ulusoy istifa.
    (Ýtalya'da Bologna teknik patronu Mihajloviç'in "Mourinho ile futbol konuþmam Futbol oynamamýþ biri bazý þeyleri anlayamaz" lafýna cevabý) " Jokey olmak için önce at mý olmak gerekir?"

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Gürkan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun
    Yaþ
    46

arkadaþalar dikkat edin.evinizde yada bir cafe de doðum günü kutlarken, pastanýn üzerine ya da elinizde maytap yakmayýn.her an özel tim olay mahallini basabilir.

Selman - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Bu savunmanýn aynýsý Beþiktaþ'tan istenmiþti?

Ben baktým bulamadým.Daha öncede yazdým,1-0 öne geçtiklerinde yeni açýðýn sol alt tarafýnda meþale yaktýlar.Eðer yakýlan bir meþale yüzünden ceza alacaksak(sadece 5 saniye bile yanmadý polisler hemen atlamaya kalkýnca söndürdüler, yada kendiliðinden söndü) onlara neden ceza yok?

Her yerde çifte standart.Allah'ýnýzdan bulun emi.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    TSelif - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Ýstediðin cezayý ver adi federasyon .Bizi istersenin yeryüzünden silin ama ikinci yarý hayatýnýzda görmediðiniz o muhteþem þovu cincon ve eziðin stadýnda da göreceksiniz malesef...þeref yoksunu kuþ beyinli yaratýklar.
    Haluk Ulusoy senden nefret ediyorum .Senin gibi TRABZON lu yerin dibine batsýn .Yüz karamýz bizim .
    "-Ben ALLAH'ýn adaletine inanýyorum.." Onur Recep Kývrak!

mahmuter61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Yaþ
    54

Hastýrsýnlar ordan köpekler!Hele þu Haluk ULUSOY tam bir karaktersizlik abidesi.Zaten Türkçede haysiyetsiz ve karaktersiz demek için HU demek yeterli!

Trabzonspor Kongre Üyesi
    a f s - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    51

Standart Gözünün Üstünda Kaþýn Var

PFDK Trabzonspor'dan gözünün üstünde kaþ olduðu için savunmasýný istedi. Ayrýca deðerli hakemlerin yardýmlarýyla futbol oynanamadan, avrupada iþ yapmadan malý götüren Ýstanbul takýmlarýný rahatsýz ettiði için ek savunma istendi.
    Bir Ýstanbul takýmýný üstelik kendi evinde eze eze yenme cüreti gösteren Trabzonspor kadar, hiçbir olay çýkartmayan adam býçaklamayan üstüne üstlük tribünde efendi efendi þov yapan taraftar da suçlu bulundu.
    PFDK Trabzonspor maçlarýnýn seyircisiz oynanmasý, tvlerden yayýnlanmamasý için gerekli düzenlemelerin yapýlacaðýný bildirildi. Ýstanbul takýmlarýyla yapacaðý maçlarýn yayýnýnda Trabzon taraftarýnýn gözlerinin baðlanmasý için uefaya baský yapýlacaðý söylendi.
    Bütün sindirme çalýþmalarý, hakem hatalarý, cezalara raðmen Trabzonspor'un her geçen gün daha güzel futbol oynamasý, uefa'da gruplara kalma þansý ve taraftarýnýn engin sabrý endiþe veriyor. Güzide kulüplerimiz 100.yýllarýnda þampiyon olup, ueyfa týpasý almasý engellenmektedir ordumuzu olaya müdahele etmesi için göreve çaðýrýyoruz. Baðlayýn ayaklarýný gözlerini bu adamlarýn.

bordox - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Her zaman inandýðým þeyi tekrardan ispat ettiler.Türk futbolunu yönetenler Türk taraftarýnýn çok gerisindeler.Aldýklarý hiç bir kararda taraftarý kaale almýyorlar,futbol taraftarlýðýný baþka bir þeyle karýþtýrýyorlar.

Bu yüzden sürekli geri gidiyoruz.Bu federasyon ve kulüp yönetimleri için geçerli.
    Amatör ruh,profosyonel düþünce
    Ýnsanlarýn yaþamasý için gerekli olan üç þey;Hava,su,DEMOKRASÝ

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Mehmet_Mercanlý - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diðer
    Yaþ
    42

METÝN abi ben dedim maytaplarý dahatýyoken polis peþimden topluyodu ... yasakmýþ .. hepsi o polis yüzünden oldu abi...
    __________________SÜRMENE'LÝ______________________

Mert67 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýngiltere
    Yaþ
    33

bu adamlarýn bize ne garezi var ya.
    ''...En neþeli, en hüzünlü, en duyarlý, en vurdumduymaz, en hýzlý, en aðýr, en çabuk, en acelesiz yanýmýzdýr Trabzonspor. Bu sene olmadý bir dahaki sene kesin þampiyonuz. Ben göremem ama...''
    Kazým Koyuncu

Mustafa YILMAZ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun
    Yaþ
    41

federasyonda basýnda kudurduuu.. haluk ulusoy Trabzonlu ama eziklerden birini tutuyorr bu adamýn zamanýnda hakem bizim topçumuza tekme atmadýmý? o cesareti nerden almýþtý haluk ulusoydan!
    sadece aþk bizimkisi

Burçak - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    45

Tarih bunlarýda yazacak. Bunlardan iðreniyorum yaa. Yazýklar olsun bee. Ýstanbulun göbeðinin TRABZONSPOR diye inlemesi zorlarýna gitti. alýþýk deðiller buna. çünkü nekadar birbirlerini sevmeselerde hepsi istanbul takýmý.
    istiklaldeki yürüyüþ zorlarýna gidenler stattaki o güzelliðe gölge düþürüp ceza vermek için yer arýyor. ne yapýlmýþ yaa ne. onlar gibi tribünde adammý öldürülmüþ??? sokaklarda elalemin dükkanýnamý saldýrýlmýþ. taþkýnlýkmý yapýlmýþ.
    Takýmýmýza destek verilmiþ. ve mahitap þov yapýlmýþ. nye zorlarýna gidiyor yaa.
    Konu Burçak tarafýndan (16.09.2006 Saat 11:08 ) deðiþtirilmiþtir.
    2010 - 2011 Þampiyonu Trabzonspor'dur
    Gerçek budur. ☆

G.YAZICI - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Allah KahretsÝn Bu ZÝhnÝyetÝ.....yaziktir GÜnahtir Bu Kadar ÇÝfte Standart Olmaz....gÖzÜmÜzÜn ÝÇÝne Baka Baka ÇÝfte Standart Yapiyorlar GalÝba Bunlar BÝzÝm Sabrimizi ÖlÇÜyorlar DÝye DÜÞÜnÜyorum Ama BÝrde Uyari Yapmak ÝstÝyorum Sabrimiz TaÞmak Üzere Aklinizi BaÞiniza Alin....
    Nasil Çaktik Ama Zorlarina GÝttÝ Herhalde....

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr Sevgi - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    43

yapýlan basýn açýklamasýyla TFF bu yýl kesinlikle uygulanacak kurallar için TRABZONSPOR'u oy birliðiyle kobay olarak seçtiklerini bildirdiler.

degok - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Manisa
    Yaþ
    49

Uþaklar burda da görüldüðü üzere en ufak bir olayda üzerimize gelecekler bunlar. Bu nedenden dolayý artýk maçlarda daha da dikkatli olmamýz gerek bence. Asýl tartýþýlmasý gereken bu. Yeni kurallara göre taraftar küfür ettiðinde para cezasý ve sonrada 3 puan silmeye kadar giden cezalar var. Yakýnda bunlat yuhlamayý da küfürden sayýp bizim puanýmýzý silmeyede çalýþýrlar. Artýk sahaya yanici patlayýcý madde olarak sayýlan meþale maytap falan götürmeyelim.

HAYDE HAYDE.ISTANBULU BIRDAHA GETIR DIZE TRABZON.EZE EZE KUPA KARADENIZE TRABZON HAYDE HAYDE VUR HAYDE TRABZON

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)