Sayfa 2 Toplam 8 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 ... SonuncuSonuncu
Toplam 196 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: PFDK "Tribün Şov" Hakkında Savunma İstedi

Remzi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Ben yine diyorum bunlar GAYs maçına bi sorun çıkarabilirler Federasyondan herşey beklenir.
    Bir Gün Mutlaka!!

Emre B. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bu kadarda kıskançlık olmazki.

Halit Aydın - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Alıntı RMZTS61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben yine diyorum bunlar GAYs maçına bi sorun çıkarabilirler Federasyondan herşey beklenir.
    haklısın sırf gs macı için düşünülmüş bir durum.
    yakın zamandan bir örnek:
    geçen sene son haftalar, bjk macı öncesi, rize macında misafir takımız kıskırtmalar var rizeye ceza yok ceza TRABZONSPORA. ve bejeke macı seyircisiz oluyor son anda itirazlar bu ceza tarafsız saha olarak güncelleniyor...
    bu fenerasyon TS un arkasında diyenlere...

Beytullah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı ts_fan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Maytaptan ceza alacağız diye birşey yok, bu yüzden ceza verilemez ama araya meşale işi karıştıysa ki maç öncesi yakılmıştı hayırlıyorum.Bu yüzden ... federasyon üstümüze gelecektir
    Not: Maytaptan sebep ceza verecek olan federasyonun zihniyetinin ...
    abi yuh yanı stad dısında yaktık diye cezamı verilir biz ceza alacagımız hiç bir hareket yapmadık..biryerlerinden bize ceza verecekler diye sacma sapan seyler uydurmasınlar.
    "t®ß" Biz TRABZON'luyuz; Susarsak Güneş Doğar, Konusursak Ay yanar, İsyanımızda Kıyamet Kopar

Remzi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı halitaydin61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    haklısın sırf gs macı için düşünülmüş bir durum.
    yakın zamandan bir örnek:
    geçen sene son haftalar, bjk macı öncesi, rize macında misafir takımız kıskırtmalar var rizeye ceza yok ceza TRABZONSPORA. ve bejeke macı seyircisiz oluyor son anda itirazlar bu ceza tarafsız saha olarak güncelleniyor...
    bu fenerasyon TS un arkasında diyenlere...
    sadece fenerli olsa iyi gayse ve kargayı da tutuyo bunlar.Olmaz olsun böyle Hemşeri
    Bir Gün Mutlaka!!

ts_fan
    Ziyaretçi

Alıntı Beytullah Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    abi yuh yanı stad dısında yaktık diye cezamı verilir biz ceza alacagımız hiç bir hareket yapmadık..biryerlerinden bize ceza verecekler diye sacma sapan seyler uydurmasınlar.
    Beytu maç öncesi dışarda değil statta yakıldı meşale (kesin gözlemcinin bir yerine girmiştir o meşale) Hoş bu şeref yoksunları ceza vermek istedikten sonra dışarda yanan meşaleye de ceza verirler ya!!!

Beytullah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

walla ceza verilecek o kadar sey varken buna verirlerse
    "t®ß" Biz TRABZON'luyuz; Susarsak Güneş Doğar, Konusursak Ay yanar, İsyanımızda Kıyamet Kopar

Trabzonspor Kongre Üyesi
    TSelif - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Valla bu seferde seyircisiz cezası versinler yemin ederim bombalarım ben istanbulu .Nedir bu ya. Bu adiliktir şerefsizliktir resmen. Yakında niye bordo mavi forma ile stada girdiniz .Yazın savunma ....
    Bizi istesenizde istemesenizde aklınızın beyninizin bir köşesine yazın .Çünkü biz varız .
    Bu alemin tek kralı TRABZONSPOR dur kuş beyinliler bu gerçeği kabul edin artık ......Ah ceza almasam neler yazacam da ...
    "-Ben ALLAH'ın adaletine inanıyorum.." Onur Recep Kıvrak!

Selman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Maçta 1-0 öne geçtikten sonra tam karşımızda yeni açığın sol tarafında yakılan meşaleyi de gördümü bu gözlemciler.Adamı hasta etmesinler.Koyduk ya zorlarına gitti.

İslam Sezer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

rumları elememiz uefa yı kargaları ezmemiz federasyonu sinirlendirdi.
    Adam aldırmada geç git, diyemem aldırırım.
    Çiğnerim, çiğnenirim, hakkı tutar kaldırırım!

Ozan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

federasyon şaşırmış şuurları bulanmış galiba . maytapa ceza verilme gibi bişey olamaz . savunma istemesi çok saçma bişey .sinirden ne yazacağımı bilemiyorum

lakerta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Azcık ayaklandık yine korktular bu kadar da komedi olmaz.kendilerini küçük düşürüyorlar hala farkında değiller
    HERYERDE YILDIZ VARDIR AMA AY BIR TANEDIR.....

Tahsin Armutcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

ota b.ka savunma istiyo bunlar ya.her takima bize karsi olduklari gibi hassas olsa ya bu ..........
    HEPIMIZ MEHMETCIGIZ BIR ERMENI OLDU ONBINLER YURUDU HERYIL ONBINLERCE SEHIT VERIYORUZ HANGINIZ YURUDUNUZ!!!

vyno - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Arkadaşlar bu olayı protesto etmek için gs maçında maytaplarla bütün stad bi gösteri düzenleyebiliriz.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Cyzio - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı vyno Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar bu olayı protesto etmek için gs maçında maytaplarla bütün stad bi gösteri düzenleyebiliriz.
    Emin misin bunu istediğine?

vyno - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Cyzio Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Emin misin bunu istediğine?
    Anlamadım??

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Cafer KILIÇSOY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

BUNLAR TRABZONDAN KORKAN ZİHNİYETİN TOHUMLARIDIR ARKADAŞLAR. DOLMUŞA GELMEYELİM. BU TÜR OLAYLARLA COOK KARŞILAŞACAĞIZ. SAĞDUYULU OLALIM LÜTEN.
    HEP DESTEK FULL DESTEK
    BUNLAR BİZİ YIKAMAZ. BİZ NE GÜNLER GÖRDÜK
    ODTÜ'lü bir hocanın Trabzonspor atkısıyla dolaşan Trabzonsporlular hakkındaki yorumu;
    "Hocam onlar Trabzonsporlu. Onların sevgisi, derdi bir başka. TRABZONSPOR onlar için bir var olma nedeni. TRABZONSPOR'a küsemez, kızamaz ondan utanamazlar çünkü o zaman şehirlerine küsmüş, şehirlerinden utanmış olurlar''

Murat Acar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Uğraşsınlar bakalım nereye kadar uğraşacaklar bizimle.Önce kendi çöplüklerini temizlesinler.Milli maçlarımızı bile seyircisiz oynuyor.daha sonra bize baksınlar.Bunların yaptığı sadece yüssüzlük...
    Hayattaki Firtinalar Hernereye Atarsa Atsin Beni , Ben SANA Bir yol bulurum.....

empty61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1-Meşale yok
    2-Küfürlü Tezahürat Yok
    3-Maytap Yok
    4-Atkı Yok
    5-Forma Yok
    6-Takım Tutmak Da Yok..
    Konu Çakır tarafından (19.09.2006 Saat 08:01 ) değiştirilmiştir.
    7
    TrabzonSporluyum Derken Daha Bi Gururluyum Şu Günlerde !!

Nereden
    İstanbul

maytapdan dolayı savunma istenmişse kulübümüzün vereceği cevap aşağıdaki gibi olmalı.
    "BİZİM MAÇLARIN 61.NCİ DAKİKASINDA MUTLAKA BU GÖSTERİ YAPILIR. İLK DEFA YAPMIYORUZ,ESKİ MAÇLARIMIZINDA 61.NCİ DAKİKALARINI İNCELEYİN BU NU GÖRÜRSÜNÜZ" sizin yaptığınız ESKİ KÖYE YENİ ADETGETİRMEK GİBİ BİR ŞEY, SİZİN BAŞKA İŞİNİZ YOKMU ? İLK ÖNCE KENDİNİZE BAKIN , MİLLİ MAÇTA AMİGOLUK YAPDINIZ, YAKIŞDIMI SİZE "TRABZONSPOR'da seyircisiz maç oynadı , bizim yöneticiler boş tribünlerde amigoluk yapmadılar, Çünkü biliyorlarki TRİBÜNLERDE SHOWLARI SEYİRCİLER YAPAR. AMA SİZ SEYİRCİLERİN ASLİ GÖREVİ OLAN TRİBÜN SHOWUNA BİLE BAHANE BULMAYA ÇALIŞIYORSUNUZ. HADİ İŞİNİZE BAKINDA MİLLİ TAKIMLA BİRAZ İLGİLENİN ,FUTBOLCU DEVŞİRDİNİZ SIRA SEYİRCİ DEVŞİRMEYEMİ GELDİ ?
    TRABZONSPOR ÜYE NO:12458

Nereden
    İstanbul

26 Yaşındayım ve bu kadar yıldır maçlara giderim TV lerden maç izlerim ama bu kadar güzel bir görüntüyü ve Avrupa tribünlerinde ne de Türkiye'de taraftarız diye geçinen o yalama tribünlerde görmedim, deplasmandaki azınlık seyirci grubunun o kadar güzel organize olup oluşturduğu o muhteşem manzara hala gözlerimin önünde ve o güzel maçtan bile daha güzel ve duygulandırıcı bir manzara idi inanın Trabzonsporluluğumla o kadar gurur duydumki ağlamamak için kendimi zor tuttum, ve bu güzelliği cezalandıracaklarını söylediler, TFF ne veriyorsa versin biz razıyız kulüb değil kendimiz dahi özeriz. Bakınız istanbul takımlarının deplasmanlarına gittikleri yerleri bizanslılar gibi yakıp yıkıyor ve utanç verici sözler sarfediyorlar ama bu yanlı medya ve TFF bunları görmezden geliyor ama bizim tribün şovumuzu, işte futbolun ve taraftarlığın en güzel yanı bu dedirten o muhteşem manzarayı cezalandırıyorlar vurun aba'lıya misali yazık yazık binlerce kez. Siz küfür etmeyye dahi değmezsiniz...

GULER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hollanda

ligi sabote etmek lazim aslinda.. yahuda barcelona gibi Trabzon Ozgur olmaliyiz. yeter ya biktim bu bizans oyunlarindan

Standart Işıktan korkuyorlar !

Neyse, daha henüz nükleer enerji için ağır su üretmeye başladığımızı anlamadılar. Yoksa maçlarımızı izlemeye ElBaradey falan da gelirdi herhalde.

Gündüz oynayacağımız ilk maçta herkes yanında cep aynası getirsin. 61. dakikada aynalardan güneş ışığı yansıtılıp gösteri yapılsın. Eğer aynaları stada sokmazlarsa sigara paketlerinin parlak alimünyum kağıtları da kullanılabilir.

Ayyy, pardon unuttum ! Fazla güneş ışığı cilt kanseri yapıyor. Bi çuval ceza da buradan yeriz şimdi....
    Sürekli dogru yönü gösteren tek yildiz KUZEY YILDIZIDIR !

DKaraduman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı özbalkesli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Neyse, daha henüz nükleer enerji için ağır su üretmeye başladığımızı anlamadılar. Yoksa maçlarımızı izlemeye ElBaradey falan da gelirdi herhalde.

Gündüz oynayacağımız ilk maçta herkes yanında cep aynası getirsin. 61. dakikada aynalardan güneş ışığı yansıtılıp gösteri yapılsın. Eğer aynaları stada sokmazlarsa sigara paketlerinin parlak alimünyum kağıtları da kullanılabilir.

Ayyy, pardon unuttum ! Fazla güneş ışığı cilt kanseri yapıyor. Bi çuval ceza da buradan yeriz şimdi....
    helal guzel cevaptı...

yeter kardeşim artık ne sıkıntınız var bu taraftarla sanki o maytapları .....soktuk kime ne zararı vardı 2 yasındaki çocuk tutyo o maytapları ad. herifler...

MİLLET ARTIK BU FEDERASYONA DA TEPKİ MAİLİ ATMANIN VAKTİ GELDİ GİBİ GÖZÜKÜYOR????

tsakrep61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

bu seferde hakkımız yenırse cem papıla katlıamındakı gıbı yurumeyız hakkımızı yıyenlerı onumuze katar sureriz bizansın köpeklerı
    Murdar bir halden muhteşem bir maziye kanatlanmak gericilikse, her namuslu insan gericidir...
    Trabzon icin olmeli, Trabzonspor icin harp etmeli...
    Mustafa Korkmaz

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)