Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 1 2 SonuncuSonuncu
Toplam 42 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: CNN Türk'e protesto!

DeAgLeMaNyAq - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Standart CNN Türk'e protesto!

Daha önce ThE_PuNiShEr_61 arkadaşımızın da kısmen bahsettiği CNN Türk'ün Sanal Stadyum hizmetinde Trabzonspor'a yer verilmemesini protesto etmemiz lazım. Digitürk'e yaptığımız baskından sonra bu işinde altından kalkacağımız düşüncesindeyim.

Resmi sitemiz bazen maçları text olarak canlı verse de Sanal Stadyum biraz daha kapsamlı bir hizmet sağlıyor. Maçı canlı dinleyebilmekle birlikte, maç esnasında da sohbet odasındakilerle maçı tartışabiliyorsunuz. Gerçi araya ezik taraftarların sızma ihtimali olsa da yinede faydalı bir hizmet.

http://www.cnnturksanalstadyum.com/
    Trabzon bir sevda,
    Trabzonspor bir destan...

BÜYÜK_TRABZON
    Ziyaretçi

hocam bizi oraya almazlar çünkü kuyruk acıları var

tacon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

almazlar çünkü bunun için trabzon'a gitmeleri lazım. onlara zor gelir bu iş.
    34 mekan 61 vatan

Nereden
    Hakkari

Editör programının sunucusu Trabzonsporlu ona bir mail atsak belki bişiler yapmaya çalışır

BÜYÜK_TRABZON
    Ziyaretçi

Alıntı sweetrose Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Editör programının sunucusu Trabzonsporlu ona bir mail atsak belki bişiler yapmaya çalışır
    yapacagını zamanında yapsaydı şimdi onu arasak ne fayda kendisi görmüyor mu?

DeAgLeMaNyAq - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bence yine de tepkisiz kalmamak lazım. Kaldı ki ben sözlü anlatımlı radyo yayınsıza da razıyım...
    Trabzon bir sevda,
    Trabzonspor bir destan...

61viya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı sweetrose Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Knedisi dd şikayetçi bu durumdan ancak beni dinlemiyor demişti sanırım röportajında...Düşüncen çok gğzel değilse de..Sessiz çoğunluğun namuslu vicdanı olarak orada sadece sanırım...
    "Orada birisi farklı yürüyordur."

BÜYÜK_TRABZON
    Ziyaretçi

Alıntı 61viya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Knedisi dd şikayetçi bu durumdan ancak beni dinlemiyor demişti sanırım röportajında...Düşüncen çok gğzel değilse de..Sessiz çoğunluğun namuslu vicdanı olarak orada sadece sanırım...
    Ya renkdas kendisi şikayetçi olsa bu böyle olmazdı vururdu elini masaya bunun en büyük örnegi saner ayar adam show tvnin genel müdürü ama trabzonspora maç yayınlarından başka hiçbir şekilde bir etkisi yok

Kobalas61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ne gerekiyorsa yapalım.tepkisiz kalmayalım
    Professional Unemployed

https://twitter.com/KobalasYakup

maskeli61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Yalova

siz canınızı sıkmayın takım oturdugunda mecburen verecekler .. aslında o zamanda bizim protesto etmemiz lazım
    ****TRABZONSPOR ÖLÜM KALIM MESELESİ DEGİLDİR DAHA ÖNEMLİDİR****
    **ARSİNLİ AKREP**
    **61*77**

DKaraduman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Abi o programı seyreden mi var ya yine de verseler iyi olurdu ama o programı pek takan yok gibi??

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Cengiz Çubukcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

esas protesto edilecekse ntv edilmeli...adamlar çarşamba akşamı bize ayırdıkları zamanda rakip teknik direktörün açıklamalarını yayınlıyorlar...

GULER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hollanda

hepsinin anasini avradini babasini tum sulalesinin icine ediyim ben. boyle idnelik olmaz ya. hepisini geberteceksin anasini satiyim

oguzkoc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

yemişim cnn türkü size bişey olmasın...
    VERENA (KIRANKAŞ)

Recep Çaltepe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bu kaçıncı olay sayısı belli değil. Benim bir fikrim var, Trabzonspor'u görmezden gelen bu tip hareketler yapan medya kuruluşlarına birer gözlük yollayalım. Güzel bir mesaj olur tahminimce.

fetvaci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ya bırakın arkadaslar harbıden yemısım cnn i wermezse wermesın sankı bana adam akıllı program yapıoda trabzon u wercek orda onların 3 ezıklerın yalakası olarak geldıler yalakası olarakda gıderler kimse canını sıkmasın...
    HEP DESTEK TAM DESTEK

@FLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

arkadaşlar biz tepkimizi böyle değil bence tüm basına vermemiz gerekir hiç bir basın yayın organı bizi iplemiyor (ben onları ipliycem gerçi yakalarsam) ya hepsine bir şekilde protesto metini hazırlancak yada uğraşmıycaz bile allahından bulsunlar deyip kenara çekilcez ... tv de bizle alakalı bir şey bulmak çok zor gazete de iki satır haber çıkıyor onlar yalan yanlış ......... böle haberciliğe
    Trabzon'da dogan Kanuni Sultan Süleyman
    Padişahlar arasında en uzun süre ve en çok topraga sahip olandır
    çünkü o da bizim gibi BİZE HER YER TRABZON demiştir .

61viya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı BÜYÜK_TRABZON Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ya renkdas kendisi şikayetçi olsa bu böyle olmazdı vururdu elini masaya bunun en büyük örnegi saner ayar adam show tvnin genel müdürü ama trabzonspora maç yayınlarından başka hiçbir şekilde bir etkisi yok
    Haklısın arkadaşım ama,bu adam orada sporla ilgili bi bölümde çalışmıyor.Editör programını sunuyor..E ben de olay yerinde değilim tabii..Ne olup bitiyor bilemem ama,dergimizdeki röportajında kendisinde her ts li gibi şikayetçi olduğunu söylemişti
    "Orada birisi farklı yürüyordur."

BÜYÜK_TRABZON
    Ziyaretçi

Alıntı 61viya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Haklısın arkadaşım ama,bu adam orada sporla ilgili bi bölümde çalışmıyor.Editör programını sunuyor..E ben de olay yerinde değilim tabii..Ne olup bitiyor bilemem ama,dergimizdeki röportajında kendisinde her ts li gibi şikayetçi olduğunu söylemişti
    Şikayetçi ise en başından bir el atardı olaya demek ki o da süt dökmüş kedi gibi oturuyor yani onda bir patron korkusu var ne yazık ki

ÇaGaTaY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

abi ona tepki buna tepki kendi sorunlarımızla ilgilenemiyoruz...

bu medya ezik..hiç bi zaman bizim iyiliğimize birşey yapmaz bunlar..anlayalım artık bunu.. bizim şampiyonluğa oynadığımız sene bile maçlarımız verilmiyodu...

hadi digiturk e olan tepki doğru ama böyle küçük kanallarla uğraşmayalım ne halleri varsa görsünler.

Nereden
    Trabzon

sonuçta istanbul medyası, hem sadece bu kanal değil ki, hepsi bize yer vermiyor. biz de onlarla ilgilenmezsek en güzel protesto bu olur.

nemo_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

ya abiler cnn bişe değil de bi dikkat edin tv8 bir kere bile TRABZONSPORla ilgili 1 haber vermiyor ..o kadar spor haberlerini izliyorum TRABZONSPOR hakkında 1 tek kelime bile etmiyolar ..ayıp yaa
    BMП TЯΛBZOПGЦLDΛΚ FOЯZΛ ΚΛЯΛΣLMΛS

Konu ARSLANTURK tarafından (18.09.2006 Saat 19:43 ) değiştirilmiştir.
    BordoMavi.net'e sevgilerimle...

yaa bunların alayı şerefsiz.ben izlemiyorum artık onları zaten.türkiyede objektif olarak spor programı yapan iki kanal iki tane de program var. trt 1 ve samanyolu objektif kanallar.trt 1 deki stadyum ve ntv deki 90 dakika da objektif programlar.diğer şerefsizleri bırakın.

bana hıncal uluc a nasıl mail atabileceğimi biri soyleyebilir mi?adam 90 dakika programında söyluyor atılan mesajları falan.gecen hafta da dedi medyanın taraflı davrandığını zaten.ben bi mail atayım ona da okusun belki programda soyler.

Berk Akçay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

ArkadaŞlar Hadİ Bİr Protesto Daha Yapmamiz Gerek Herkez Elİnden Gelenİ Yapsin
    "Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını aramayı alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar."

Mustafa Kemal ATATÜRK

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)