Sayfa 4 Toplam 4 Sayfadan BirinciBirinci ... 2 3 4
Toplam 78 adet sonuctan sayfa basi 76 ile 78 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: PTT 1. Lig 20. Hafta | Fethiyespor 4 - 0 1461 Trabzon | Maç Sonucu

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    İstanbul

trabzonsporda ne işi bilen var ne işi yürütmek isteyen gönüllü yapmak isteyen okadar çok insan varki gözünü para bürümüş şerefsizler yüzünden hem 1461 hemde trabzonspor bu durumda.

Allah askında gs-celtic macını izliyorum gs tek kale oynadı ve yarısından cohu genç ilk 11 in.Bizim takımdan gerçekten cacık olmaz ama herzaman sölüyorum taraftarımızdanda cacık olmaz,etkisi yok zararı çok.Bir olamadığımız sürece bu takım ezig olmaya mahkum.

Nereden
    İstanbul

maç başlığını açanı banlayın gitsin
    Trabzonsporu sevdim , seveceğim . Ama bunun sonunda ızdıraplar varmış , felaketler varmış, hatta karşılaşılacak türlü kahpelikler doluymuş. Hepsi kabülüm Trabzonspor var olsun !

Sefaenes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

yakubu lu tiryakili savas li takim malesef eksik cikiyor bu oyuncular sahda varmi yok mu belli degil savasmiyorlar top kaybettiklerinde öküzün trene baktiklari gibi bakiyorlar hele su yakubuya tam uyuz oluyorum henriquen nin kardesi mubarek nasil oluyor bizim hoca bunu ynadiyor ya yedek girer ya 11 de baslar. 1461 hoca dan bir revisyon lazim savasmayi seven bir hoca lazim. pres yapmiyan takim yenilir ayni Trabzonspor gibi

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)