Hesaplipazar
Sayfa 1 Toplam 15 Sayfadan 1 2 3 11 ... SonuncuSonuncu
Toplam 372 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gsteriliyor

Konu: ahin Aygne

Mert' - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    02.12.2008
    Nereden
    stanbul
    Ya
    24

Standart ahin Aygne

Gazi Mustafa Kemal Atatrk

Emirhan Makul - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    05.11.2006
    Nereden
    stanbul
    Ya
    30

Kesin bilgi mi ?
    Trabzonspor, Ona Hayat Verenlerin Hayatdr.

Onur Akyz - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    28.05.2005
    Nereden
    stanbul
    Ya
    37

Hakkaten Trabzon'lular topluyor bunlar.
    97-Yusuf Yazc

----------8---------

Tayfun - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    05.06.2008
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    30

Pek umudum yok kendisinden, kendini gsterebileceini sanmyorum

Hayrl olsun umarm yanlrm.
    .

Adem Akyz' - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    07.04.2010
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    26

Standart Ynt: ahin Aygne

Ferrari beklerken, ahin geldi.
    571-1071-1299-1461-1923-1967
    "AKAABAT SEBATSPOR"

Fatih ztrk - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    03.10.2007
    Nereden
    Eskiehir
    Ya
    39

Alnt onuR AKYZ Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Hakkaten Trabzon'lular topluyor bunlar.
    Srf i olsun diye topladklarna inanmaya baladm.
    Gazi Mustafa Kemal Atatrk

Samet Berber - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    08.05.2007
    Nereden
    Balkesir
    Ya
    30

Trabzonspor klmeye devam ediyor, buna dur diyememek ok ac.

Deniz Tosunolu - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    15.01.2010
    Nereden
    stanbul

Standart ahin Aygne

ok ama ok yerinde bir transfer. 3-4 sene nce ok istediim bir futbolcu. Insallah basarili olur.
    ''Nerden geldiini bilmezsen, bulundugun yerden ikayetci olursun''

Murat' - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    07.03.2005
    Nereden
    Ankara

Eskiden umut vaat eden bir isimdi, imdiki hali konusunda hibir fikrim yok.

Hayrl olsun.

cyberentalpi - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    22.07.2005
    Nereden
    zmir
    Ya
    44

ahin bizim sampiyon olduumuz dene fena deildi.

ama sanki kasmpaa nn eskilerini topluyoruz gibi geliyor
    ustelik biz anlasyoruz kasmpasa alyor

su an kasmpasada karizmas daha az bir takmz
    11 SorlotH (King of the North)

yelik tarihi
    25.05.2008
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    34

2009-10 17 ma 6 gol
    2010-11 22 ma 2 gol
    2011-12 31 ma 4 gol (Bank Asya)
    2012-13 2 ma
    2013-14 1 ma

Son 2 sezondur sakatlklarla boumu bir isim.

Ynetim Kurulu Mollasaliholu - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    03.07.2004
    Nereden
    stanbul

mza atlana kadar bekleyelim.
    BordoMavi.Net Forum Kurallarna aykr bir mesaj veya kullanc grdnzde, Kullanc Panelinde bulunan sekmesine tklayarak ilgili mesaj raporlamanz sizlerden rica ederiz.

yelik tarihi
    28.06.2008
    Nereden
    stanbul
    Ya
    25

Salk kontrolnden geti ve KAP'a bildirim yapld. Hayrl olmas dileiyle..

http://kap.gov.tr/bildirim-sorgulari...aspx?id=331802

Aklanacak zel Durum/Durumlar:

''Serbest futbolcu statsnde yer alan ahin Aygne'in, kulbmze transferi konusunda grmelere balanmtr.
    Kamuoyuna saygyla duyurulur.''

gabriel omar - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    21.06.2011
    Nereden
    Ankara

Bar zbek,Volkan,Batuhan ...Bu transfer mantnn son halkas ahin oldu.

nallah yanlrm ,hazr ve formda gelmitir nallah.

Adem Erdoan - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    09.03.2005
    Nereden
    Orta Dou
    Ya
    36

Hayrl olsun. Bu arkada ne i yapar ?
    Recep Onur KIVRAK

Emrah Akcagz - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    19.05.2009
    Nereden
    stanbul
    Ya
    32

Hayrl olsun. Demek ki KAP' a bildirecekleri oyuncu ahin'mi.
    "Arsz gl olunca, hakl sulu olurmu ..!"

Tayfun - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    05.06.2008
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    30

Trabzon'un Srmene ilesinden Almanya'ya g eden bir ailenin olu. Altyap eitiminin arlkl blmn Karlsruhe'de aldktan sonra Kasmpaa'ya transfer oldu. 16 yanda Alman Gen Milli Takmlar'ndan ald teklifi "Vatan iin oynamak gibisi var m?" diyerek geri evirdi. mit Milli Takmmzn formasn giyiyor ve Kasmpaa'nn ikinci yardaki knda ciddi bir rol sahibi. Srati ve gol vurularndaki becerisiyle dikkat ekiyor. Gerek bir dans merakls ve kolbast ustas.

Bu sezonun zellikle ikinci yarsndaki performansnla herkesin konutuu bir oyuncu haline geldin. Bize biraz kendinden ve ailenden sz eder misin?

Almanya'da Nrnberg yaknlarndaki Amsbach'ta 1990 ylnda dodum. kardeiz. 16 yanda bir kz kardeim, bir de yeni doan erkek kardeim var. Babam Mercedes fabrikasnda alyor, annem ev hanm.

Futbolla tanman nasl oldu?

Her ocuk gibi nce sokakta futbol oynadm. Sonra kasabamzn takm Hockenheim'da futbol eitimime baladm. Oradan daha byk bir kasaba takmna getim. Ardndan Waldhoff Manheim'a ve son olarak da Karlsruhe'ye transfer oldum. imdi de Kasmpaa iin oynuyorum.

Ailen futbolcu olman nasl karlad?

Byk destek verdiler. Babam iki eli kanda olsa malarma mutlaka gelirdi. Hl da yle. Almanya'dan stanbul'a gelip Kasmpaa'nn malarnda beni takip etmeyi srdryor.

Baka spor dallaryla da ilgilendin mi?

Aslnda spora grele balamtm. Bu arada Uzakdou sporlaryla da ilgilendim. Ama benim iin en tutkulusu futboldu ve sonuta futbolda karar kldm.

Peki, neden dier spor dallar deil de futbol? Seni futbola ynelten motivasyon neydi?

Gree baladmda da futbol daha ok ilgimi ekiyordu. Zaten her ocuk gibi mahalle aralarnda futbol oynamay srdryordum. Bu arada babam yeteneimin farkna vararak beni Hockenheim takmnn altyapsna yazdrd.

Almanya'da drt farkl takmda oynamsn? Bu geiler nasl oldu? Transferlerin nasl geliti?

Balangta 9 yandaydm ve kendim kulbe gidip yazldm. Bir yl sonra daha iyi bir kasaba takm olan Schstingen'e kendi isteimle getim. Bu tercihimin nedeni, o takmda ok sayda arkadamn olmasyd. 13 yama geldiimde Waldhoff Manheim'dan teklif geldi. Beni izleyip beenmiler. 1 sezon Waldhoff Manheim'da oynadktan sonra bu defa Karlsruhe'nin teklifiyle karlatm ve oraya gittim. 14 yamdan itibaren Karlsruhe'de oynadm.

O dnemde rnek aldn bir idoln var myd?

Forvet oyuncusu olduum iin kendime rnek aldm oyuncular da golclerdi. O yllarda Hakan kr mthi bir performans gsteriyordu ve ben de onun gibi bir oyuncu olmak istiyordum. Bir de Hami Mandral vard tabii. Ailem Trabzon, Srmeneli ve babam da Trabzonspor taraftar. Hami Mandral'y ok beenir ve benim de onun gibi bir futbolcu olmam isterdi.

Trkiye'ye gelmen nasl oldu? Almanya'da kendine bir gelecek grmedin mi?

Trk futbolcularn Trkiye'de oynama ansnn daha yksek olduunu dndm. Aslnda Almanya'dan da transfer teklifleri vard. Menajerimle bu konuyu grtk ve Trkiye'ye gelirsem kariyerimde daha abuk bir srama yapacam grnde birletik. Kasmpaa'y tercih etmemin nedeni ise stanbul takm olmas, gz nnde bulunmak ve yeni yaplanan bir takmn iinde daha fazla ans bulma ihtimaliydi. Futbol ube Sorumlumuz Sha Sidal ve Bakanmz Hasan Hilmi ksz'n bu transferdeki istekli tutumlar da tercihimi Kasmpaa ynnde kullanmamda etkili oldu. nk bir oyuncu iin srarla isteniyor olmak nemli bir faktr.

Almanya'da futbol oynarken Trk olmann skntsn yaadn m?

Bir dneme kadar hibir sorun yaamyorsunuz. Hatta o dneme kadar Trk oyunculara fazlasyla deer veriyorlar. nk Trk oyuncular gerekten de yetenekli. Ancak i milli takm konusunda tercih yapma aamasna geldiinde, eer Trkiye'yi setiyseniz sorunlar balyor. O zaman takmda yer alma ansnz azalyor. Antrenrler tercihlerini Almanya Gen Milli Takmlarnda oynayan oyunculardan yana kullanyor ve siz ikinci planda kalyorsunuz.

Almanlardan milli takmlarnda oynama konusunda bir teklif aldn m?

Almanya U16 Milli Takm iin teklif aldm ve gidecektim. nk o dneme kadar Trkiye'den beni isteyen olmamt. Ama Almanlarn arsndan ksa bir sre sonra Trk Milli Takmndan davet aldm ve tabii Trkiye'yi setim.

Tarafsz bir gzle baklnca, Alman Milli Takm Dnya ve Avrupa ampiyonalar'nda defalarca kupa kaldrm, her byk organizasyonda yer alm bir takm. Neden Almanlar deil de Trkiye'yi setin?

nsann kendi vatan iin oynamas hibir eyle kyaslanamaz ki… Almanya'y tercih eden Trkleri sanrm farkl bir ekilde ynlendiren insanlar var. Ama ben bu konuyu ailemle konutuumda Trkiye'yi tercih etmem dnda bir alternatif gndeme gelmedi. Babam sanki Almanlar bana hi byle bir teklif yapmam gibi davrand. Onun aklndaki tek dnce olunun Trkiye iin oynamasyd.

Orada aldn altyap eitimi ile Trkiye'dekini kyaslar msn?

Trkiye'deki durumu ok iyi bilmiyorum. Ama Almanya'daki altyaplarda ok ciddi biimde taktik eitimi veriliyor. Oyuncunun nerede duraca, nereye koaca, topla bulutuunda neler yapaca, rakibine nasl mdahale etmesi gerektii konular ok kk yatan itibaren retilmeye balanyor ve tm bunlar tekrarlana tekrarlana alkanlk haline getiriliyor. Zaten son sezonlara bakarsanz ok sayda gen gurbeti oyuncunun Turkcell Sper Lig'e transfer edildiini gryorsunuz. Bu da bizim aldmz altyap eitimi sayesinde biraz daha nde olmamzdan kaynaklanyor. Almanya'da ayrca kuvvet almalar da byk nem tayor. Karlsruhe'de haftada en az bir kere arlk almas yapardk.

Futbolla birlikte eitimini de srdrebildin mi?

Elbette. Almanya'da sistem zaten bunun zerine kurulmu durumda. Eitime ok deer veriyorlar. Ynetim kadrolar iinde retmenler de bulunuyor. Oyunculardan karnelerini istiyorlar. Eer karneniz ktyse antrenmana kmama cezas alabiliyorsunuz. Sonra da sizin zayf olan derslerinizde baarl olabilmeniz iin retmen destei salyorlar ve zel dersler veriyorlar. Eer derslerinizde baarl olamazsanz bu futbolunuza da olumsuz yansyor. Ben de lise dzeyinde eitimimi tamamladm. niversite dnemine geldiimde ise Kasmpaa'ya transfer oldum.

Trkiye'ye uyum salamakta zorluk ektin mi? Buradaki hayatn sana farkl gelen ynleri var m?

Gerekten de iki lkenin sosyal yaamlar olduka farkl ve uyum salamak kolay deil. Ancak ben bu konuda kendimi ansl gryorum. Buraya uyum salamakta hi zorluk ekmedim. nk nemli olan gittiiniz takmn sizi olumlu alglamas ve kabullenmesi. Bu anlamda Kasmpaa'daki takm arkadalarm beni hemen kabullendi. likilerim son derece iyi olduu iin ok abuk uyum saladm. Burada bana zor gelen tek ey ise trafiin karmaas.

Kasmpaa'ya ilk geldiin dnemde uzunca bir sre yedek bekledin. O dnemlerde aklndan neler geti? Hi "Niye Trkiye'ye geldim?" diye dndn m?

Elbette hi bir futbolcu yedek kalmaktan holanmaz ve oynamak ister. Bir de benimle ayn yata olan ve Almanya'dan gelen takm arkadam Bar Bada hemen kadroya girip oynamaya balaynca bende "Neden oynayamyorum?" diye bir dnce olumutu. Bu noktada nnzde iki yol var. Ya ksp vazgeersiniz ya da hi pes etmeden daha fazla alarak kadroya girmek iin sonuna kadar zorlarsnz. Ben ikinci ve doru olan yolu setim. ok altm ve sonunda Ylmaz Hocam da bana gvenip forma ansn verdi. Bir de Fenerbahe manda oyuna girdikten 5 dakika sonra gol atnca nm ald.

Fenerbahe'ye attn o golle ilgili bir hatran var m?

kr Saracolu Stad'nda snrken oyuna girmek iin kenara arlmak bile heyecan vericiydi. Gol attmda ne yaptm, nasl sevindiimi bile hatrlamyorum. Sadece sonradan man grntlerini izleyerek attm gol hakknda bir fikir sahibi olabildim.

Azar Karada ve Gkhan Gle'le rekabet iindesin ve onlar geride brakarak ilk on bir oyuncusu oldun. Ylmaz Vural senin hangi zelliklerini beendii iin byle bir tercih yapm olabilir?

ncelikle sratliyim. Gol blgelerine ok abuk girebiliyorum. Gol vurularm da fena deil. Ama bu soruyu Ylmaz Hocaya sormak gerekir.

zeletiride bulunur musun? Kendinde eksik grdn ynler var m?

Eksiklerimi grmeye ve antrenmanlarda bu eksiklerimi gidermeye alrm. Mesela srt dnk oynamay pek bilmiyorum. Ama o blgede oynayan bir futbolcunun srt dnk olarak topu tutabilmesi gerekiyor. Aslnda ben yz kaleye dnk oynayan tipte bir oyuncuyum ama bazen srt dnk top aldnzda da neler yapmanz gerektiini bilmeniz ve topu saklayarak takmn ne kmasn salayabilmeniz gerekiyor. Bir de kafa toplarnda pek iyi deilim. Tesislerde kalmann benim iin bir avantaj olduunu dnyorum. Antrenmanlar bittikten sonra bo vakitlerimiz oluyor. Stat hemen nmzde. kp koabiliyorum ya da salona girip arlk alabiliyorum. Sadece takm antrenmanyla yetinmiyorum yani.

Ligimizde beendiin oyuncular var m?

Alex ok iyi bir futbolcu. Arda Turan da yle. Benim blgemde oynayan oyunculardan da Makukula'y ok beeniyorum ama onunla benim zelliklerim ok farkl tabii. Bu arada Cenk aabeyi de unutmamam gerek. Bence en fazla ey renebileceim oyuncu Cenk ler.

Bu da nemli bir nokta. Baz takmlarda gen oyuncularla tecrbeliler arasnda bir kopukluk vardr. Bazlarnda ise tecrbeli oyuncular genler iin bir tr retmen grevi grr. Kasmpaa'da bu adan durum nasl?

Bizim takm bu adan mkemmel. Hele kendi adma konumam gerekirse aabeylerimin desteini hep yanmda hissediyorum. Yanl bir kou yaptmda Cenk aabey mutlaka uyarr. Ya da Murat aabey topu ayana aldmda nereye komam gerektiini syler. Ali aabey de yle.

Trkiye'deki gen oyunculara yeterince ans verildiini dnyor musun?

Gen Milli Takmlara geldiimizde, Trkiye'de oynayan arkadalarmz kskanrdk. Biz Almanya'da kulplerimizin gen takmlarnda oynarken, buradaki arkadalarmz A takmlaryla antrenmana kyorlard. Ben Trkiye'de gen oyunculara ok deer verildiini dnyorum. zellikle Kasmpaa'da, Kayserispor'da, Bursaspor'da bunu gzlemek mmkn. Mesela ben U16 Milli Takm'na geldiimde Bursaspor'dan Eren Albayrak, Serdar Aziz ve Sercan Yldrm A takmn oyuncusu olmulard.

Almanya'da futbola bakla Trkiye'de futbola bak arasnda nasl farklar gryorsun?

Trkiye'de futbol neredeyse tek spor dal ve her ey anlamna geliyor. Almanya'da da futbol ok nemli bir spor ama baka branlar da var. Dolaysyla Trkiye'de futbol zerindeki ilgi younlatka futbolcu zerindeki bask da artyor.

Kasmpaa'nn oynad futbol izleyenler asndan son derece keyifli. Peki, saha iinde siz o futbolu oynarken neler hissediyorsunuz?

Benim amdan da ok keyif verici bir oyun oynuyoruz. Bu oyun tarz benim futbol stilime de ok uygun. Ayaa paslarla oynanan futbol Ylmaz Hocann eseri ve bence bir futbolcunun tatmin olmas asndan en gzel oyun tarz da bu. Rakibin oyununu bozmak iin oynanan futbol, oyuncuya keyif vermez. Elbette topu kazanmak iin aba harcamanz gerekir ama doru yerde ve doru zamanda bask yapmay da bilmeniz gerekir. Kasmpaa'nn bu anlamda ok dengeli bir futbol oynadn dnyorum.

Artk mit Milli Takm kadrosundasn ve oras da A Milli Takm'n kaps saylr. A Milli Takm iin ne zaman hazr olacan dnyorsun?

Ben kendimi hazr hissediyorum, "Gel oyna" deseler hemen oynarm. Akas en byk hedefim 2012 Avrupa ampiyonas elemelerinde A Milli Takm kadrosuna girebilmek.

Milli Takmmz 2012 Avrupa ampiyonas elemelerinde Almanya ile eleti. ki lkenin futbolunu da yakndan tanyan bir oyuncu olarak bu elemede kimi daha ansl gryorsun?

Trk futbolu benim ocukluk yllarmn ok tesinde bir noktada. ok hzl bir gelime salandn dnyorum. Ve unu da ok iyi biliyorum ki, Almanlar bizden korkuyor. Bizim amzdan ise Almanya korkulacak bir takm deil, sadece gl bir rakip. Bir de seyirci asndan bakldnda Almanya'daki ma da bizim iin evimizde oynayacamz bir karlama olacak. Bence Trkiye'nin Dnya Kupas finallerinde olmamas byk bir ansszlk.

Peki, sen 2002 Dnya Kupas'nda nc olduumuz dnemi hatrlyor musun?

Hatrlamaz olur muyum? Sevinten deliye dnmtm. Yam kk olduu iin babam dar kmama izin vermemiti. Sokaktan konvoylar geiyordu ve evin iinde camdan cama atlyordum.

Bundan sonras iin kariyer planlamanda neler var?

Kariyerimi performansm belirleyecek. Bir forvet oyuncusu iin de performansn en belirleyici kriteri att goller. Umarm gollerimi srdrrm ve kariyerim de bu performans dorultusunda geliir. En byk hayalim Milli Takm'da oynamak. Tabii her futbolcu gibi ben de byk takmlarda forma giymek istiyorum.

Yeniden Almanya'ya dnp Bundesliga'da oynamak gibi bir hayalin var m?

Tabii, Bundesliga'da oynamak benim iin gzel olur. Alman Ligi, Avrupa'nn en kaliteli liglerinden birisi. Geriye dnp baktmda ciddi bir gelime saladm gryorum. Ama gelimenin sonu yok. Daha ok alarak, daha ok isteyerek bir gn Avrupa'nn iyi liglerinden birinde oynayabileceimi dnyorum.

Yurtdna gittiinde lisan zorluu da ekmezsin herhalde.

Almanca ve ngilizce biliyorum. Eer bu dillerin konuulmad bir lkeye gidersem de ksa srede o lkenin dilini renebileceimi dnyorum. Kasmpaa'da yabanc oyuncular ksa srede Trkeyi renebildiine gre ben de onlarn dillerini renebilirim.

Almanya'dan gelen oyunculara gre Trken gayet iyi. Bunu neye borlusun?

Annem ve babam Almancay ok iyi derecede biliyor. Ama bizim evimizde sadece Trke konuulur. Dolaysyla ben de bu konuda bir sknt yaamyorum.

zel hayatnda nasl bir insansn? Nelere kzarsn, nelerden holanrsn?

Arkadalarm benim pozitif bir insan olduumu syler. Keyifli birisiyim ve akalamaktan holanrm.

Futbolun dnda kalan zamanlarnda neler yaparsn?

Sinemaya gitmeyi, sevdiim insanlarla olmay severim. yle ortamlarda bol bol aka yapar, glerim. Dans etmeyi severim ve iyi de beceririm.

Bir Trabzonlu olarak kolbast oynamay da rendin mi?

(Glyor) Onu renmedim, zaten doutan biliyordum. Almanya'daki Trk dnleri ok gzel olur ve oralarda oynarm. Babam sayesinde ben de Orhan Genebay hayran oldum. Volkan Konak', Adnan ve Sinan Ylmaz kardeleri dinlemekten ok holanrm. Sinan Ylmaz'la karlkl kolbast oynamlm da vardr.

Rportaj: Mazlum Ulu / Tamsaha ( 01.04.2010 )
    .

Bud Spencer - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    02.03.2012
    Nereden
    Almanya

ahin gibiler isterse bonservissiz olsun, isterse bele'e oynasin, asa ama asla Trabzonsporda olmamali...aynisi zeki yavru, aykut akgn, mehmet cakir, sezer badur...gibiler icinde gecerlidir!!!

alin ahininizi, mra'nizi ve terk edin bu kulb...bugne kadar hocanin arkasindaydim ama byle topcuya onay veriyorsa destegim bitmistir artik...isterse hami tavsiye etsin isterse maradona veya lucescu hic bir nemi yok
    Forvete: Tencere Hill
    Sidober: Bud Spencer

unique - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    16.01.2007
    Nereden
    Giresun

Bir Murat Tosun facias daha.

Alper Beyazay - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    11.02.2009
    Nereden
    stanbul
    Ya
    29

Ne diyelim, hayrl olsun.
    Some Things Will Never Change

kudu_61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    09.06.2004
    Nereden
    zmir
    Ya
    41

bu futbolcu hakknda tanmadan kt yazan arkadalar ltfen kalecimiz onurun BMN ilk sayfasna yazlan mesajlarn okusunlar ve daha sonra piman olabilecekleri yazmadan dnsnler
    hayrl olsun ahin kardeim Allah utandrmasn inallah baarl olursun
    UEFA KANIRTA KANIRTA ATI EMSYEY....ARTIK UEFA DAN TESCLL BR HIRSIZIMIZ, BR DE AMPYONUMUZ VAR....82 HELAL PUAN ALIN TERYLE AMPYON TRABZONSPOR....TEEKKRLER SADR BAKAN VE EKB, TEEKKRLER BATMAYAN GNEMZ, TEEKKRLER YREKL FUTBOLCULARMIZ, TEEKKRLER PAYDALAR.....

Necmettin ALTUNTA - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    08.02.2009
    Nereden
    Mula
    Ya
    67

nemli bir sakatlk geirmiti(yan apraz balar yrt).imdi nasldr bekleyip greceiz.
    Eski kullanc adm:Nurver

DeAgLeMaNyAq - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    31.05.2004
    Nereden
    stanbul
    Ya
    35

Hayrl olsun inallah faydal olur ama hla ligin en kt forvet hattna sahibiz...
    Trabzon bir sevda,
    Trabzonspor bir destan...

Onur Civelek61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    26.02.2007
    Nereden
    stanbul
    Ya
    33

Henrique den kt olamaz =) hayrl olsun

Discovery cihazmdan Tapatalk kullanlarak gnderildi
    facebook.com/bizeheryertrabzon

ikebahe dsn ligtv alacam =)

Uur Kalyoncu - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    09.02.2010
    Nereden
    Bursa
    Ya
    34

Zamannda Lazio takip ediyordu..Uzun zamandr oynamad ne getirir muamma..

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gzatan Kullanclar

u anda 1 kullanc bu konuyu grntlyor. (0 kaytl ve 1 misafir)