Sayfa 4 Toplam 5 Sayfadan BirinciBirinci ... 2 3 4 5 SonuncuSonuncu
Toplam 111 adet sonuctan sayfa basi 76 ile 100 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ali Ece BMN Radyo'nun Konuğuydu | www.bmnradyo.com

melekcilingir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika

Nasıl yani IHO'nun akrabaları futbolcularla mı dolu?

Nereden
    Eskişehir

Admin kardeşim sana da söylüyorum ve burdaki taraftar arkadaşlara da söylüyorum; Kusura bakmayın ama Ali ECE konuşmaya konuştu ama bana göre hoş ve boş konuştu. Sana göre şampiyon kim dediniz fakat kesin ve net olarak TRABZONSPOR demedi,diyemedi ! Oysa yuvarlak konuşmasına gerek yok bunun Türkiyede ve dünyada dili birdir 2011 şampiyonu Trabzonspordur hiiç kıvırmasına gerek yoktu şayet o da inansaydı Trabzonsporun şampiyonluğuna sorunuza 2011 şampiyonu Trabzonspor demeliydi onun için ben kendisini gayri ciddi gördüm kusura bakmayın...

Erbay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Adalet lafı Aykut Kocamanındı galiba.

Denize Ziya Doğan mı düşse kurtarırsınız yoksa Mustafa hoca mı?

Forum Kurallarına aykırı gördüğünüz mesajları ve üyeleri kullanıcı panelinde bulunan http://forum.bordomavi.net/images/buttons/report.gif (ikaz tuşu) tıklayarak raporlamanızı rica ediyoruz..

Trabzonspor Kongre Üyesi

CamilloVillegas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

MRA klasiği: asimilasyon .... incubation...halk... sevgi...dağlar...taşlar.

İlla bilgili görünmek istiyor. Çok kasıyor. Dikkatlice dinledeğinde aslında hiç anlamsız sözler.
    Konu CamilloVillegas tarafından (10.01.2014 Saat 00:05 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    Avrupa Diğer

Ben Belcika dan Samet. 2 sene once 1100km araba surup ta Inter maci icin Milano ya gitmistik. O senesi takima guveniyorduk yenilsede bizim icim hic onemli degildi. Simdi de Juventus macina gitmeyi dusunuyoruz. Ancak inanin yuzde 1 lik bile umudum yok.

Mehmet Fatih Silik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Hoca taktigi degi$tirecem dediginde ben 8-1-1 beklemiyordum...
    Salak kafam...
    Bir FIRTINA tuttu bizi...!

STSL | 2010-2011 | 7. Şampiyonluk

duncahmet_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Eskişehir

Güzel insanlar şunu söyleyeyim her maça gidiyorum üyede üyeyiz her şeyi de yapıyoruz ama bu yönetim beni öyle soğuttuki saha filan değil yani TS hakkında tek kelime edesim gelmiyor kendimi Efsanelere verdim onlarla ilgili yeni bir yazı yeni bir resim öyle mutlu ediyorki sinirlerim bozulacağına böyle kandırıyorum kendimi belkide... Deneyin derim
    Seni Aldığın Kupa Sayısı Değil , O Kupaları Aldığın Şartlar Efsane Yapar...
    https://twitter.com/duncahmet_61

Oğuz B. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

Futbol yok bu ülkede arkadaşlar. Öldü futbol. Bu ölümün kitabını da sizler yazacaksınız yine son tarih 30 Mart .

Mustafa Reşit Akçay'ın yapmaya çalıştığı duran kalbe masaj yapmaktan başka bir şey değil. Elini kolunu bağlamaktan başka bir şey yapmayan Trabzonspor yönetimine rağmen kalbi çalıştırabilir mi? Zor.

İyi yayınlar sizleri dinlemek keyifli, bunca keyifsiz konuya rağmen.
    Konu Oğuz B. tarafından (10.01.2014 Saat 00:12 ) değiştirilmiştir.
    Haksızlığın envâını gördük. Bu mu kanun? En gamlı sefâletlere düştük. Bu mu devlet? Devletse de, kanunsa da, artık yeter olsun; Artık yeter olsun bu denî zulm-ü cehâlet.
    FIRTINAİHTİLALEFSANE
    we the north

atomantcum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı ChiZgY Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben Belcika dan Samet. 2 sene once 1100km araba surup ta Inter maci icin Milano ya gitmistik. O senesi takima guveniyorduk yenilsede bizim icim hic onemli degildi. Simdi de Juventus macina gitmeyi dusunuyoruz. Ancak inanin yuzde 1 lik bile umudum yok.

Kanser gibi bişey yani kısaca
    Konu atomantcum tarafından (10.01.2014 Saat 00:14 ) değiştirilmiştir.

melekcilingir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika

Ben geç geldim nete o yüzden Ali Ece kısmını kaçırdım. Ali Ece'nin konuşmasının bir kaydı var mı? Yazılanları okuyunca benim de canım sıkıldı.

Bizim Ali Ece'nin 2010-2011 sezonunun Trabzonspor oldugunu duymaya ihtiyacimiz yok. Ali Ece'nin bunu söylemeye ihtiyacı var.

Cihansev - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Mustafa Reşit AKÇAY'ın konuşmaları alakasız ve saçma .. edebiyat bu kadar basit değil.. Bu şekilde konuşan bi hocanın otoritesini kurması çok zor.. Taraftar saygı duymuyor bu konuşmalara.. bir çok demeciyle dalga geçiliyor.. bence Trabzonspor A takımını çalıştıracak kapasitede değil.. genç oyuncuların üstünde bir hakimiyet kurabilir ama yıldız oyuncuları sevk ve idare edemiyor..

Nereden
    Avrupa Diğer

Bileti nasil aldiniz? 1 haftadir gerek mail yoluyla gerekse tlf la kulubden hicbir bilgi alamadik. Ne zaman satisa cikacak bu biletler bilginiz var mi?

Nereden
    Eskişehir

Şike konusunda Sadri ŞENER yönetimine taş atan HACIOSMANOĞLU maalesef kendisi de olumlu adım atmıyor. Bakınız HACIOSMANOĞLU seçim öncesi ve sonrası hakımmızı arayacağız kupamızı alacağız gibi söylemleri sıkça dile getirsede zamanla bizi uyuttu diye düşünüyorum çünkü şike konusunu çok konuştukça Başbakan'ın kendisine " Sen bu konuda artık çok konuşma biz gerekeni yapacağız" demiş olmalı ki HACIOSMANOĞLU artık eskisi gibi kupamızı istiyoruz çığırtkanlığı yapmıyor, yapamıyor.

Cezalı Üye Erdem35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

ya beyler sadece bizim şehrin hatta bizim ülkenin sorunu değil ki bu. bu işin evrensel koşulları böyle kahretsin ki. her ülkede az ya da çok, tribünde küfür gerçeği var, neredeyse futbolla iç içe bir olgu küfür. bizim kaç tane tezahüratımız rakip takıma, futbolcusuna küfür içeriyor. keza tüm takımlar için durum aynı. üzücü belki ama dediğim gibi bu işin evrensel koşulları böyle. profesyoneller bu koşullar altında yapmaya gönüllü oldukları için yapıyorlar bu işi. karşılığını da bence fazlasıyla alıyorlar. her küfür edilen futbolcu kapris yapsa, ağlasa, futbola küsse liglerde sahaya sürecek 11 çıkaramaz hiç bir takım. en edeplimiz bile kimseye küfür etmediyse hakeme bir giydirmiştir inceden inkar etmeyelim. o adamın çoluğu çocuğu ailesi vesaire hesabını yapan yok.

Cihansev - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Volkan ŞEN e hoca zorla küfür ettirdi.. Zekiyi de .. bu kadar kötü oyuncuyu oynatırsan seyirci bi süre sonra isyan ediyor..

Cezalı Üye Erdem35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

taraftar sonuca falan endeksli değil, ondan da geçti artık. taraftar yenilmeye alıştı. tek dayanağı kaldı artık iyi futbol istiyor. taraftar sonuçtan geçti oyun iyi olsun derdinde.

duncahmet_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Eskişehir

Siz kapatmadan bizler gitmeyiz
    Seni Aldığın Kupa Sayısı Değil , O Kupaları Aldığın Şartlar Efsane Yapar...
    https://twitter.com/duncahmet_61

Bedri Sertkaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

benide yayına alın bi ara iyiyimdir Ciddi ciddi dobra yorum yaparım.Sizin konuşma tarzınız mükemmel bordomavi ankara maç yaptık geçende Özellikle ilhanla çok iyi anlaşırım!
    Konu Bedri Sertkaya tarafından (10.01.2014 Saat 00:29 ) değiştirilmiştir.
    Trabzonspor'a gol atamayacak yıldız golcü yoktur. Sadece Trabzonspor'a karşı oynamamıştır...Martin Max, Llorente, Sergei Juran, Gignac ve aklımıza gelmeyen diğerleri...
    Trabzonspor'un asıl düşmanı Galatasaray'dır.
    Sebahattin Çakıroğlu

Yavuz Halimergün - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

Türkçem için özür diliyorum sizden. Demek istediğim şuydu : Oğuzhan kardeşimizle ilgili birtakım yönetimsel sorunlar oldugu duyumları vardı. Bunları gizlememek gerek. Evet yönetimi yıpratırken takımı da yıpratabilir. Ama sadri şener gitmesi gerekirken gitmedi battıkça battı ve malesef bu şekilde gitti. Bu bizim 1,5 senemize patladı. Ama başka çözüm yolu yoktu. Traftarların tribünlere giderek Takımın sahibinin yönetim değilde taraftar olduğunu göstermesi lazım. Zevk vermeyen futbol gibi söylemleri de doğru bulmuyorum. Ben şuan 18 yasındayım. yaklasık 12 yaşından beri Sakaryaspor'u elimden geldiğince tribünden desteklemeye çalıştım ve Sakarya'da bulundugum sürece destekleyeceğim. Sakaryaspor taraftarı evet çok yırtıcı, kaba ama takımını yalnız bırakmadı. Ki ne zaman siyaset girdi o zaman futbol bitti. Sakaryanın bu durmda olmasının tek nedeni siyasettir. Malsef ki Trabzonspor da bu druma dogru gidiyor gibi. Burdan Trabzondaki arkadaşlara da seslenmek istiyorum. Lütfen maçlara gidin. Takımı kurtlara bırakmayın.

Uzun yorumum için özür diliyorum. İyi yayınlar. Bu arada Serdar abime de geçmş olsun dileklerimi iletiyorum
    ... Sakaryada doğan ama kalbinin yarısı 54 kere yarısı 61 kere atan bir insan. ...İletişim: Twitter: @Yavuz054 Facebook: @Yavuz054

Nereden
    Ankara

Bekliyoruz ilhan

Nereden
    Ankara

ultra aslan da şike için destek oluyor sözde bize Akçay için şunu söyleyim "Cevizin içi doldukça kabuğu incelir."
    Trabzonspor'a gol atamayacak yıldız golcü yoktur. Sadece Trabzonspor'a karşı oynamamıştır...Martin Max, Llorente, Sergei Juran, Gignac ve aklımıza gelmeyen diğerleri...
    Sebahattin Çakıroğlu

Nereden
    Ankara

Bu arada "Mutiş" geyiği de bitmemiş hala

Nereden
    Ankara

Ankaragücü erzurumspor bunlarıda unutmayalım!
    Sebahattin Çakıroğlu

Nereden
    Avrupa Diğer

Insallah gorusuruz. Ismim Samet Yilanci.

jojuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

sebahattin çakıroğlu neden istifa etti aşbaşkanlıktan sizce trabzonspora siyaset girmedimi ? yönetim sizce bölünmedimi
    2010-2011 ŞAMPİYONU TRABZONSPOR

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)