Sonuç: TRABZONSPOR'umuzun menajeri kim olsun?

Katılımcı sayısı
116. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • Can ÇOBANOĞLU

37 31.90%
  • Hami MANDIRALI

58 50.00%
  • Lemi ÇELİK

9 7.76%
  • Ali Kemal DENİZCİ

12 10.34%
Sayfa 3 Toplam 5 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 5 SonuncuSonuncu
Toplam 104 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 75 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Trabzonspor'umuza Menajer

ATSIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

bırakın şu voleybolcu artist bozuntusunu,serdar bali ya da necmi perekli olsun...

Adem Erdoğan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

HAMİNİN kulüpte bir etkinliği olması lazım.
    Özkan SÜMER

Nereden
    İstanbul

tacon çabanı açıkcası takdir ettim ama sanırım yönetim ne yapmak istediğini anlamadı ...sen yeni topic de yeni bir anket için isimler isteyip yeni anket yapacaktın sanırım fakat yönetim _malesef_var deyip kapatmış ... bu anket yeniden yapılmalı en azından daha geniş olarak ... bir arkadaşa cvp vermişsin çok haklısın bu forum yönetim tarafından takip ediliyor yani etkisiz bir forum değil bunu gerçi herkes biliyor tabii ki her saniye değil .... benim kendi adıma menejer adaylarım sinan engin süleyman hurma can çobanoglu iskender gönen ... bu 4 aday ankete yazılabilir sanırım .. gerçi süleyman hurma biraz mantıksız gibi çünkü sonuçta kayseri nin menejeri adam ... hatta ve hatta ünal karaman dahi yazılabilir ... benim adaylarım bunlar ... bir tanesine oy verecegim .. zaten benim oyum belli digerleri seçenek olsun diye yazılmış adaylar ... umarım çaban yeterli destek görür ve yeni bir anket formu açıp o anket formu açık kalabilir ....

hakanhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı fromTheRApBZONe Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    HAMİNİN kulüpte bir etkinliği olması lazım.
    katiliyorum sana renktaş. haminin vede unalin bu takim icin calismalarini cok istiyorum.. lemi daha gecen sezon ki transferlerin hesabini versin.. beceriksiz brezilyada forvet bakiyordu sonunda junu getirdiler..
    Trabzonspor, çiçegin kokusunun yaziya dökülememe halidir benim icin.. twitter @hakankont

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Salih61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

ya menajer gerekmiyor burası ingiltere mi?

Hüseyin Çümen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bende hami nin olmasını isterim dedim ama hami takımda sorun çıkartabilicek bi adam bilmiyrm

tacon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı coolank Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    tacon çabanı açıkcası takdir ettim ama sanırım yönetim ne yapmak istediğini anlamadı ...sen yeni topic de yeni bir anket için isimler isteyip yeni anket yapacaktın sanırım fakat yönetim _malesef_var deyip kapatmış ... bu anket yeniden yapılmalı en azından daha geniş olarak ... bir arkadaşa cvp vermişsin çok haklısın bu forum yönetim tarafından takip ediliyor yani etkisiz bir forum değil bunu gerçi herkes biliyor tabii ki her saniye değil .... benim kendi adıma menejer adaylarım sinan engin süleyman hurma can çobanoglu iskender gönen ... bu 4 aday ankete yazılabilir sanırım .. gerçi süleyman hurma biraz mantıksız gibi çünkü sonuçta kayseri nin menejeri adam ... hatta ve hatta ünal karaman dahi yazılabilir ... benim adaylarım bunlar ... bir tanesine oy verecegim .. zaten benim oyum belli digerleri seçenek olsun diye yazılmış adaylar ... umarım çaban yeterli destek görür ve yeni bir anket formu açıp o anket formu açık kalabilir ....
    desteğin için teşekkürler. ben arkadaşların isteğine karşılık verebilmek için yeni bir başlık açtım fakat yönetim anlayış göstermedi. kusura bakmayın.
    34 mekan 61 vatan

Nereden
    İstanbul

buradaki yönetim menejer istemiyor .)))))

Nereden
    İstanbul

Alıntı coolank Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    buradaki yönetim menejer istemiyor .)))))
    evet galiba öyle
    34 mekan 61 vatan

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Gürkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

can çobanoğlu Trabzonspora doğru diye bir haber okudum bir kaçgün önce bir gazetede ama şimdi o gazeteyi bulamadım.ogun yazacaktım ama işim vardı.bilgisi olan var mı.

Nereden
    İstanbul

Alıntı Kalmuk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    can çobanoğlu Trabzonspora doğru diye bir haber okudum bir kaçgün önce bir gazetede ama şimdi o gazeteyi bulamadım.ogun yazacaktım ama işim vardı.bilgisi olan var mı.
    evet bende öyle birşeyler hatırlıyorum. sözleşmesi bitiyormuş. bitince trabzon'a gelecekmiş. şimdiden görüşmeye başlamışlar falan fişman. bu ve buna benzer şeyler yazıyordu.
    34 mekan 61 vatan

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    U.Sadıkoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı halitaydin61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben Faruk KANCA dan yanayım ama onun şıkkı yok ki
    ehehehehe
    "When you start supporting a football club, you don't support it because of the trophies, or a player, or history, you support it because you found yourself somewhere there; found a place where you belong.”

Bluefire - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı tacon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    evet bende öyle birşeyler hatırlıyorum. sözleşmesi bitiyormuş. bitince trabzon'a gelecekmiş. şimdiden görüşmeye başlamışlar falan fişman. bu ve buna benzer şeyler yazıyordu.
    bunu bende duymustum, galiba ekimden sonra gelecekmis, eger dogru ise
    En Büyük Trabzonspor!!!

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Uğurtan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

can çobanoğlu profesyonel olarak tercih edilebilir belki bunun dışındakiler çeşitli sebeplerden dolayı olmaz!Olmamalı!
    Bir Gün Mutlaka Aslına Döneceksin. Dönmek Zorundasın. Bu Senin Genlerinde var...

Mehmet Öztürk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Lemi veya Can Cobanoglu hayatta olmaz

bence ÜNAL KARAMAN olmali

HAMI MANDIRALI´da yardimci antrenör
    Bugün dünden akıllı değilsen kayıptasın!

Nereden
    İstanbul

adaylar içinde can çobanoglu sanırım en iyisi

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Uğurtan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Hami kulube sokulmamalı! (lütfen kişisel algılamayın benim için kişiler değil kurum önemli Hami Mandıralıyı yakınen bilirim kulüp içerisindeki tavırlarını da bilirim kuruma yararı dokunmaz..)
    Bir Gün Mutlaka Aslına Döneceksin. Dönmek Zorundasın. Bu Senin Genlerinde var...

Nereden
    İstanbul

Thumbs up

luckdown seni çok çok alkışlıyorum bravo ....

Nereden
    İstanbul

Question

bence de can çobanoğlu en profesyonel isim ama trabzonsporumuzda kariyer ve para için görev almamalı. takımımızın başarısı için nefer olabilecek bir isim lazım bize. can çobanoğlu bunu başarabilir mi bilemiyorum!
    34 mekan 61 vatan

TheCrow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Denizlispor'dan ayrılmış Can Çobanoğlu...
    Yelkenimizdeki rüzgarı çaldılar, yılmadık...

Nereden
    İstanbul

Umarım Can Çobanoğlu olur.
    Çok önemli katkılar yapar.

Bu konuda taraftar maalesef sınıfta kalmıştır.

Hem yönetimleri yeterince kurumsallaşma ve profesyonelleşme yapmadıkları için eleştiriyoruz, hem de menajer sözkonusu olunca Hami falan gibi konuyla yakından uzaktan alakası olmayan kişileri oyluyoruz.

Hami şu andaki formasyonuyla bu kulüpte en fazla eski şöhretler kadrolarında boy göstererek rol alır.

Türkiye'de menajerlik işini yapabilen zaten birkaç tane adam var, bunlardan biri olan Can Çobanoğlu'nun katılması sözkonusu olursa bundan sadece büyük mutluluk duymalıyız.

Böylece Şenol Güneş'in zamanında dediği gibi teknik direktör de üzerine vazife olmayan bin tane işle uğraşmak zorunda kalmaz.

Bazı arkadaşlar Çobanoğlu olmasın derken para için gelmesin, kulübün neferi olsun falan gibi sözler ediyorlar.

Ben de diyorum ki tam tersi, tabii ki para için gelecek, adamın mesleği bu, hobi olarak yapmıyor. Gelecek kişi ne kadar teknik anlamda işini iyi yapabilirse o kadar iyi, çünkü bazı arkadaşların zannettiği gibi futbolculara gaz verme, abilik yapma vs. gibi işler menajerin işi değildir, o işi gerekirse başkaları yapmalıdır.

Bu arada şunu da ilave edeyim, Can gelirse de iş bitmiyor, aslında sonraki adımda bir tane idari, bir tane de teknik menajer olması lazım. Ama oraya henüz var gözüküyor.

Yönetimin burada Hami'ye çıkan oyları arkadaşların duygusallığına verip hiç çekinmeden bir an önce Can Çobanoğlu'nu göreve getirmesini temenni ediyorum.

oskanonur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

takim icin cok onemli bir konu olan menejer kadrosu hemen olusturulmali ve goreve isi bilen profesyonel biri getirilmeli.hatir gonul isi icin kullanilacak bir pozisyon olmadigini dusunuyorum.dolayisiyla cok dikkatli secim yapilmali.su anda en buyuk ve dogru aday can cobanogu gibi gorunuyor.
    "AİNESİ İŞTİR KİŞİNİN, LAFINA BAKILMAZ"

emre1inci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Eskişehir

tabiki can çobanoğlu,adam işi biliyor ve istekli denizliden ayrılma nedeni hedefleri olan biyerde çalışma isteğiymiş..geçen sene alamamıştık ama busene büyük olasılıkla alırız gibi geliyor,trabzon a.ş nin başına geçsin..

Nereden
    İstanbul

bir arkadaş yazmış menejere ne gerek var diye .... burası ingiltere mi demiş ??? pes ya gerçekten pes ... biz niye bunca yıldır şampiyon olamıyoruz ben şimdi çok ii anladım .. bu kafayla bir 50 sene daha da olamayız ...hami yi yakından tanıyanlara da bir sorun bakalım menejerlik yapabilirmiymiş.. bir sorun ...can çobanoglu en makul adam ve bu işi para için yapacak zevk veya hobi için değil ...

ozcan_asanoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bence de çobanoğlu en uygun isim..ama gelmesine gelsin de gelip ne yapacak?görev alanı, yetkileri, sorumluluğu ne olacak?bunların iyi belirlenmesi lazım.kulübün aksayan yönlerinin iyi profesyonellere teslim edilmesi gerekiyor.
    Rüyaları gerçeklestirmenin en kestirme yolu uyanmaktır...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)