Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 1 2
Toplam 31 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 31 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ders olacak mı?!

holigan61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Red face

Alıntı Analyzer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Osasuna maçında hiçbir olay çıkarmayan taraftarımızı tebrik ederim
    Son bir şey diyim.Dayanamıyacagım!.!..Evet tebrik edin tebrik.Millet dev ekranın karsısında koyun gibi mac seyrediyor.Sesi solugu cıkmıyor.Bunu tebrik ediyorsun dimi.Saolasın analyzer.Harikasınız yaa.Sizler oldugu surece bu takımın sırtı asla yere gelmez!.!..SÜPERSİNİZ SÜPER!...Lafım meclisten dısarı.Orda canını dişine takmıs sesini son anına kadar bagran abilerim,kardeslerimde vardı.Onları tebrik et onları!.!..

Yaa dalga gectigini zannediyorsun ama dalga konusu oldugunu farkında bile degilsin dimi_?_?_?
    Sıra geldi intikama SADRİ BAŞKAN el salla!!!!

Önce şunu iyi ayırt etmek gerekir. Burada yapılan eleştriler takımına sahip çıkana, ses telleri zarar görercesine bağırarak takımına destek verene, cebindeki okul harçlığını bilet parası yapıp maça gidene, 90 dk susmayıp tezahürat yapana, yaz kış demeden takımına destek verene, takım geriye düşse de küfür etmeyip oyuncusuna sahip çıkana değildir. Burada eleştiriler taraftarlığı zorbalık sanıp eline ne gelirse sahaya atana, kendi taraftarıyla kavga edip aleme maskara olmamıza neden olana, iki gün önce futbolcusuna baklava ikram edip(!) iki gün sonra maçta takıma ana avrat düz gidenlere, futbolu tiyatro sanıp paket paket çekirdekle maça gidene, takımı geriye düştüğü zaman stadı ateşe verene, küfür ettiği zaman "kardeşim kadın kız var ayıp değil mi" gibi uyarı cümleleri aldığı zaman o kadına kıza da sövüp ve ardından "maç bu getirmeyseydin karını" (!) diyene, sanki sinemada film izliyormuş gibi çıt çıkarmadan bön bön maç izleyene ve bunların paralelinde cezaya sebebiyet verip bizi çok sevdiğimiz TRABZONSPOR'umuzdan ayıranlaradır..! Herkes iyi düşünsün ve safını seçsin.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    antagonist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

@holigan61

Analyzer arkadaşım bir espri yapmış.Bu cümleden böyle garip bir mânâ çıkarmanın anlamı yok.Arkadaşın kimseyle dalga geçtiği falan da yok...

Mehmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Seyircisiz bu kadar olur.
    2-0 yenik durumdan berabere çıkmak da sevindirici..
    Kendi sahamızda hezimet olabilirdi bile,
    Bu kadarı bile iyi bence..
    Bu takımın kaderi bu olmamalı..
    Malesef Trabzon’da ki taraftarlarımız takıma yarar yerine zarar vermektedir.
    Revanş da deplasmanda ki maç ne olur bilemeyiz. Kazanabiliriz de kaybedebiliriz de.
    Yalnız bu takıma bu saatten sonra çok iyi yada çok kötü diye yüklenmek yersiz.
    Çünkü ne mal olduğu belli bir hoca ile lige başlandı..
    Armut bir kalecimiz varken adam kaleciye ihtiyacım yok demişti (Lazaroni),,
    Çünkü herifin futboldan futbolcudan fazla anlamadığı buradan da belli olmamaktadır.
    Şu anki bu futbolcu kadromuza; Petkoviç, Cordoba ayarında en az bunların ayarında
    kaleci lazım. Kaleci dediğin takımın yarısıdır hatta tamamı gibidir.
    Kaleyi emin tutar saha da ki futbol oynayan arkadaşlarına güven verir.
    Bizim bu armutoviç kaleci tam armut. Baka baka gol yenmez.
    Beşiktaş maçında da yediği goller hatalıydı. Kimse kurtardıklarına aldanmasın.
    Top üstüne geldi. Bazen şansa kurtarışları oluyor. O kadar da olsun artık.. Azda olsa kaleci
    ama kalitesiz tecrübesiz armut bir kaleci. Bu armuta kale teslim edilecek se bence Tolga ve Ahmet ile devam etmek daha iyi olur. Bari Türk futbolcusu ekmek yesin.
    Kalemizde ki eksikliğe rağmen takımın gidişatını iyi görüyorum.
    Seyircisiz bir maçta 2-0 geriye düştünmü böylesi maçlarda toparlanman kolay olmaz ve fark bile yiyebilirsiniz. Çok şükür ki bunları yaşamadık. Marcelinho ve Szimek hariç diğer futbolcularımız süper mücadele ettiler diyebilirim..

Son olarak söyleyeceklerim. Futbol takımımızda bence olumlu gelişmeler var.
    Ancak taraftarlarımız karın ağrısı bence. Böyle taraftarlık olmaz olsun.
    Kardeşim birisi sana küfür etse heral de alnından kurşunu sıkarsın yada en azından küfre maruz kaldığın kimse onu boğazlarsın. Bir kere küfür etmemeyi öğreneceğiz.
    Sahaya da hiçbir yabancı madde atılmamasını bir kibrit çöpü dahi atılmayacağını öğrenmeliyiz.

Çok zengin Karadeniz müziğine sözlerine sahibiz. Küfür edeceğine şarkı türkü horon ile
    tribünleri şölen yerine karnaval yerine çevirebiliriz.. Bu kadar basit yani..

Bu takımı seyircisiz oynamaya mahkum eden taraftarlar akımın başarısızlığından kötü olmasından kötü oynamasından dert yanmaya hakkı yok. Taraftar olarak eksiğimiz var.
    Genç arkadaşları bu konuda uyarmak bir daha uyarmak zorundayız .

oOoOo siz yaktınız bizi yaa.Tamam o zaman bir maca sadece bir maca derneklere olarak bizler gelmeyelim.Sizler gelin o stada.Taraftarı costurun takımı atesleyin bakalım.O zaman ne demeye calıstıgımızı cok cok iyi anlıyacaksınız.Bu tsliseli sanada tesekkur ediyorum.Benimde anlatmaya calıstıgım seyler bunlardı.Belki ben bunları dile getirmedim diye yanlıs anlasıldım ama bende senin gibi katılıyorum.Bende maca ilk gittigim zamanlar anladım bu eksikligi.Bunlar benide cok üzüyor du ancak ben taraftarımızında o konuda geliştigini farkındayım.Örnegin aranızda dev ekranda osasıuna macını izleyen varsa balkondaki bayan taraftarlarımızla birlikte bagırdık.Hatta orda gozlerimi dolduran bi slogan vardı.''Bu taraftar sizinle gurur duyuyur!..'' Bi atasözümüz vardır yigi öldür hakkını ver diye.Bende ordaki o taraftarımız tebrik ediyorum.Bende sizler gibi trübinde kendi takımına dikkat edin sadece kendi takımına kufur edenleri ayıplıyorum.

Ve sözlerime bir şeyler daha eklemek istiyorum.Hepiniz iyi diyorsunuz hoş diyorsunuz.Hepiniz haklısınız.Peki sizlere bişe sormayada hakkım vardır heralde.Gecen sezon Konya Avni akerde gol atarken Golllllllll die bagıran taraftarımız vardı.Ben onlara kufur etmekte haksızmıyım.Hatta bırakın kufur etmeyi onlarla kavga etmekte dahi haksızmıyım...Yanlıs anlasılmak istemem arkadaslar.Ben kendi takımına kufur edene karsıyım.Kendi taraftarıyla kavga edene karsıyım.Kendi bayan taraftarına gozunun ucu degse o stadda ortalıgı ayagada kaldırırım.Ama bir sorun yok mu sizce. 90 dk ben bagırıyım.Rumlara su attım die resmen vatan haini ilan edildim.Bir celişki yokmu sizce.Bu konuyu ilk açan abilerimiz nerdeler bilmiyorum ama onları bir avni aker macına benim yanıma bekliyorum.Onlarla birlikte bir mac izlemek ve benim nasıl bir taraftar oldugumu anlamalarını istiyorum...

Bu mac konusunda cok ciddiyim.Özelliklede gkalmuk buyugumuzle tanısmayı cok isterim.İns bir gun tanısırızda birbirimizi daha iyi anlatma imkanı buluruz.Arkadaslar bunun yeri belki burası degil ama hepinizi Konya macında yarın görmek isterdim.Tanısmak isterdim sizlerle.Muhabbet etmek isterdim sizlerle Avni aker cehenneminde mac başlayana kadar.Eger bu konuda bana katılırsanız Maraton tribünündeki ( YOL TARAFINDAKİ ) dernegimizin yanında yerimizi alacagım ve sesim artık cıkmayıncaya kadar orda bagıracagım.Oraya bir göz atan varlıgımı hisseder heralde.Hepinizi takımımıza destek vermeye bekliyorum.Kol kola tezahuratlara bekliyorum.Omuz omuza lay lay cekmeye bekliyorum!...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)