Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 1 2
Toplam 28 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 28 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: TS Club ile Görüþme (Önerilerinizi Bekliyorum)

guci 29 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    36

Taraftar maðazasýna girdiðimde önce erkek reyonuna gidiyorum. Neden? Çünkü bayanlara çýkarýlan ürünler pek açmýyor beni. Elime alýp, þöyle evirip çevirdiðimde ancak görüyorum TS logosunu. Arkadaþ, hadi yapýyorsunuz bir þeyler, sunuyorsunuz milletin beðenisine. E ama nerede bu TS logosu? Logodan utanýlýyormuþ gibi küçülttükçe küçültüyorlar... Ben bu ürünü niye giyiyorum, giyeceðim? Trabzonsporlu'yuz. Sevdamýzý üzerimizde taþýmak istiyoruz. Ama çýkarýlan ürünler sanki herhangi bir konfeksiyon maðazasýndan alýnmýþ gibi basit ve kalitesiz. Çok da dar. Gidiyorum erkek sivit bölümüne. Orada da durum pek iç açýcý deðil ama alýyoruz iþte. Kulübümüze destek oluyoruz. Ama þu güne kadar içime sinerek aldýðým hiçbir ürün alamadým. Olduysa da hediyelik eþya veya bebek kýyafeti olmuþtur...

Burada tasarým yapan arkadaþlarýmýza neden kulak verilmiyor ya da yeniliklere açýk deðillermiþ gibi davranýlýyor... Anlamýþ deðilim. Bu ürünlere raðmen, taraftar satýn alýyor. E ama bi akýl yürütün artýk; bunlara raðmen ürün satýþý devam ediyorsa; kaliteli iþler yapmamaya engel olmamasý gerekiyor.

Öyle bir ürün koyun ki ortaya, istanbul taraftarý bile ''Bi ürün çýkarmýþlar, süper yaa.'' diyebilsin. Valla ben beþiktaþýn ürünlerine bayýlýyorum, keþke bizimkiler de yapsa diye içim gidiyor.

Ne yazdým arkadaþ yaa. Dolmuþum artýkýnn.

sifuni - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    32

Sonra korsana hayir. Abi Korsan senden daha kreativ olursa hic kusura bakmiycan

Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    73

Maç saatine yakýn vakitte, stad maðazasý önünde gösteri yapýlmasýný öneriyorum...

gelenek hâline getireceðiniz bu horon ekibi, hem satýþý arttýrýr hem de stad çevresindeki ýssýzlýðý önler...

son durum: Millet, tiyatroya gider gibi; oturacaðý yer belli olduðundan maç baþlarken stada girer oldular...

bu bilgim hayâlî deðil; gözlemimdir.

Önceden de böyle bir öneri getirmiþtim... yazýlarýmda vardýr...

þimdi ise; mecbûriyetten...

isterseniz de yapmayýn...

sonunda sözüme geleceksiniz.

kadiryeter Kadir Yeter. 11.11.2014 Kavakmeydan...

tp://forum.bordomavi.net/

Multimedya TS Club ile Görüþme (Önerilerinizi Bekliyorum)
    Konu Kadir Yeter tarafýndan (11.11.2014 Saat 22:26 ) deðiþtirilmiþtir.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)