Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 1 2 SonuncuSonuncu
Toplam 28 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: TS Club ile Görüþme (Önerilerinizi Bekliyorum)

the_storm_boy - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Tekirdað
    Yaþ
    38

Standart TS Club ile Görüþme (Önerilerinizi Bekliyorum)

Merhaba renkdaþlarým. Bundan 10 gün önce TS Club' dan sorumlu yöneticimiz Murat Türköz, Genel Müdür Yardýmcýsý Bahadýr bey, Tasarýmcý Zeynep haným ve yine tasarýmcý Cenk bey ile görüþtüm. 1 hafta içinde yapabildiðim kadar forma ve t-shirt tasarýmý yapmýþtým onlarý gösterdim. Beðenildi fakat formalara birþey yapamýyorlarmýþ. T-Shirt tasarýmlarýmý filan beðendiler. Onur Kývrak' a özel tasarým t-shirt ve þal atký üretilecek bunun fikrini ben verdim. Ayrýca kaleci formalarý yakýnda TS Clublarda satýþta olabilir. Bunun notunu aldýlar. Herneyse gelelim sadede benden yine tasarýmlar bekliyorlar, bu ay sonuna kadar yeni kataloðumu bastýrýp önlerine sürücem. Sizden de önerileriniz varsa benimle paylaþmanýzý istiyorum. Ben taraftarýn içinden geldiðim için benim önerilerime çok sýcak bakýyorlar. Tasarýmlarýmý çok beðendiler ve benimle ilgilendiler saðolsunlar.

Nereden
    Trabzon

Merhaba. Öncelikle bunlarý dikkate alacaklarsa gerçekten sevinirim.
    Tasarýmlar için birkaç notum olacak.
    Bayan ürünlerinde pul kullanmaktan vazgeçilsin.
    Trbzn yazýlmaktan kesinlikle vazgeçilsin. Trabzonspor yazýsý ya da logosu muhakkak bir yerde olsun.
    Ürünler çok kýsa yapýlýyor. Biraz dikkat edilsin.
    Erkek sweatlerine bayan bedeni konulsun. En önemli sorun bu.
    Bayan ürün tasarýmlarý ciddi anlamda berbat haberleri olsun.
    Beyaz tiþört kullanmaktan vazgeçsinler.
    Bu tarz dilekleri iletme imkanýnýz olursa sevinirim.

Nereden
    Trabzon

Forma tasarýmlarýnýza baktým.
    Siyah forma var aralarýnda. Kaliteli bir kumaþ ile o ürünü TS Club çýkarsýn iyi ciro yapar.
    Tek fark nike logosu ve tt yazýsý.
    Ama gidip yine iþe yaramaz bir bez parçasý ile o ürün ortaya çýkarsa zahmet etmesinler.
    Naylon forma kumaþý ile o ürün çok güzel olabilir.
    O formayý sunun bence. Çýkarsýnlar.

Nereden
    Tekirdað
    Yaþ
    38

Alýntý Sibel Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Merhaba. Öncelikle bunlarý dikkate alacaklarsa gerçekten sevinirim.
    Tasarýmlar için birkaç notum olacak.
    Bayan ürünlerinde pul kullanmaktan vazgeçilsin.
    Trbzn yazýlmaktan kesinlikle vazgeçilsin. Trabzonspor yazýsý ya da logosu muhakkak bir yerde olsun.
    Ürünler çok kýsa yapýlýyor. Biraz dikkat edilsin.
    Erkek sweatlerine bayan bedeni konulsun. En önemli sorun bu.
    Bayan ürün tasarýmlarý ciddi anlamda berbat haberleri olsun.
    Beyaz tiþört kullanmaktan vazgeçsinler.
    Bu tarz dilekleri iletme imkanýnýz olursa sevinirim.
    Forma tasarýmlarýnýza baktým.
    Siyah forma var aralarýnda. Kaliteli bir kumaþ ile o ürünü TS Club çýkarsýn iyi ciro yapar.
    Tek fark nike logosu ve tt yazýsý.
    Ama gidip yine iþe yaramaz bir bez parçasý ile o ürün ortaya çýkarsa zahmet etmesinler.
    Naylon forma kumaþý ile o ürün çok güzel olabilir.
    O formayý sunun bence. Çýkarsýnlar.
    Merhaba Sibel haným önerilerinizi not aldým. Tasarýmlarýmdan siyah formayý beðendiðiniz içinde ayrýca mutlu oldum

Nereden
    Trabzon

Ben tasarým sayfanýzý yeni gördüm. Ve siyah forma gerçekten hoþ. Baþka güzel tasarýmlar da var.
    Yani TS Club'ý forma çýkarma konusunda ikna edin bence. Hem onlar kazanýr hem biz mutlu oluruz.

Öznur61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    26

Standart Ynt: TS Club ile Görüþme (Önerilerinizi Bekliyorum)

Bayan ürün tasarýmlarý cidden sýkýntýlý ve kumaþalar fazlasýyla kalitesiz.
    Ama önemli bi nokta olarak beden sýkýntýsý çok yaþanýlýyor.Bunu dile getirirseniz sevinirim.

Nereden
    Tekirdað
    Yaþ
    38

Ben tasarým sayfanýzý yeni gördüm. Ve siyah forma gerçekten hoþ. Baþka güzel tasarýmlar da var.
    Yani TS Club'ý forma çýkarma konusunda ikna edin bence. Hem onlar kazanýr hem biz mutlu oluruz.
    Forma çýkarma konusunda ancak þu þekilde olabilir demiþlerdi nike ile ayrýlýp kendi formamýzý üretirsek ya da baþka bir firma ile anlaþýrsak onlara bu tasarýmlarý yaptýrabiliriz. Ayrýca normal forma kumaþýna bu benim yaptýðým tasarýmlarýda yapabilirler gittiðimde söylemiþtim düþünüceklerdi. Gidince yine ýsrar ederim.

Nereden
    Tekirdað
    Yaþ
    38

Alýntý Öznur61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Bayan ürün tasarýmlarý cidden sýkýntýlý ve kumaþalar fazlasýyla kalitesiz.
    Ama önemli bi nokta olarak beden sýkýntýsý çok yaþanýlýyor.Bunu dile getirirseniz sevinirim.
    Önerinizi not aldým Öznur haným ileteceðim.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Veysel - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Arma çok amatörce ürünlerde bu konuya dikkat etmeleri lazým bir fenerbahçe galatasay beþiktaþ bunlara baktýðýnda armanýn duruþ þekli daha güzel duruyor güzel kaliteli ürünler þýk olacak çýkarmalarý lazým fiyatlarý önemli deðil parahalý olsun ama deðsin yani pazar malý çingan tayfasý ürünler olmasýn
    # Fýrtýnam bu yolda hep seninle !

Nereden
    Tekirdað
    Yaþ
    38

Alýntý Veysel Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Arma çok amatörce ürünlerde bu konuya dikkat etmeleri lazým bir fenerbahçe galatasay beþiktaþ bunlara baktýðýnda armanýn duruþ þekli daha güzel duruyor güzel kaliteli ürünler þýk olacak çýkarmalarý lazým fiyatlarý önemli deðil parahalý olsun ama deðsin yani pazar malý çingan tayfasý ürünler olmasýn
    Not aldým ileteceðim Veysel bey.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Veysel - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Saðolun hocam
    # Fýrtýnam bu yolda hep seninle !

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Tolga - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Uzak Doðu

Standart TS Club ile Görüþme (Önerilerinizi Bekliyorum)

Taraftarla daha sýk iletiþime geçmeye çalýþsýnlar. Benim tek arzum bu yönde.

Þikeciler her sene sýrf görüntü için formalarýný gazeteye koyup taraftar seçsin diyor.

Ben ilan masraf falan istemiyorum. 3-5 kiþi gelsin üye olsun, istekleri anlasýn.

Hatta giyim dýþýnda kolay ev eþyalarý vs. tarzý þeylerde gelsinler Çin'e, tercümanlýklarýný ben yaparým. Tek kuruþ almam, yeter ki biþeyler yapsýnlar.

Ulan bu kadar vizyonsuz bir þehir olabilir mi ya.
    9 # Osvaldo'

Muhammet YILMAZ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Elazýð

Efsane formadan sweat yapýlmýþ bütün maðazalarda olursa çok satýlacaðýný düþünüyorum.
    Ürünlerin kalitesi arttýrýlmasý lazým aldýðým ürünleri sadece katký için alýyorum.Malzemeler çok kötü oluyor.Taraftarýn maðazalara gitmesi için fiyatlarýn indirilmesi lazým þuan "tarihi indirim" olduðu için biraz birþeyler olabilir,hep öyle olsa ürünler daha iyi olabilir.
    Þuan kýþ aylarýndayýz gideyim TS-Club'tan þu ürünü alayým beni sýcak tutar diyebileceðim bir ürün yok!
    "Batmayacaðýna inanarak suya bas,yürür gidersin.Mucize yürüyebilmen deðil,inanabilmendir."

demir - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli
    Yaþ
    42

bu kadar talep olmasýna ragmen neden onur formasý yok ????
    Turkýyede adalet 12 yasýnda kýz cocugudur, O nun da kendý Rýzasý vardýr.... Turk mahkemeleri..

"Adaletýn Temelý Mulktur"

Nereden
    Tekirdað
    Yaþ
    38

Alýntý Tolga Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Taraftarla daha sýk iletiþime geçmeye çalýþsýnlar. Benim tek arzum bu yönde.

Þikeciler her sene sýrf görüntü için formalarýný gazeteye koyup taraftar seçsin diyor.

Ben ilan masraf falan istemiyorum. 3-5 kiþi gelsin üye olsun, istekleri anlasýn.

Hatta giyim dýþýnda kolay ev eþyalarý vs. tarzý þeylerde gelsinler Çin'e, tercümanlýklarýný ben yaparým. Tek kuruþ almam, yeter ki biþeyler yapsýnlar.

Ulan bu kadar vizyonsuz bir þehir olabilir mi ya.
    Alýntý Muhammet YILMAZ Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Efsane formadan sweat yapýlmýþ bütün maðazalarda olursa çok satýlacaðýný düþünüyorum.
    Ürünlerin kalitesi arttýrýlmasý lazým aldýðým ürünleri sadece katký için alýyorum.Malzemeler çok kötü oluyor.Taraftarýn maðazalara gitmesi için fiyatlarýn indirilmesi lazým þuan "tarihi indirim" olduðu için biraz birþeyler olabilir,hep öyle olsa ürünler daha iyi olabilir.
    Þuan kýþ aylarýndayýz gideyim TS-Club'tan þu ürünü alayým beni sýcak tutar diyebileceðim bir ürün yok!
    Alýntý demir Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    bu kadar talep olmasýna ragmen neden onur formasý yok ????
    Öncelikle ilgi gösterip önerilerinizi yazdýðýnýz için teþekkür ederim. Onur' un formasý için çalýþma baþlatýldý diye biliyorum yakýnda TS Clublarda olacaktýr. Gidince tekrar bu konuyu gündeme getireceðim. Önerilerinizi not alýyorum ileteceðim.

cerasus - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Eger iletme imkanininiz olursa bir kac sey ben de söylemek istiyorum ve önemli buluyorum.

Renklerin bir türlü standartini tutturamiyorlar, mesela sizin tasarimlariniz bile icler acisi kusura bakmayiniz.
    Rengimiz lacivert, kirmizi, turkuaz veya kapali kirmizi degil.
    Örnekleme olarak bu renklerin tutturulmasi lazim. Yetmedi lütfen West Ham United sitesini bir dolassinlar.

Ikinci mesele zevksizlikten kurtulmalilar. Her ürünün üzerine logo yapistirilmamali, aslinda 10% en fazla.
    Cünkü gündelik giyim icin uygun degil. Kimse gögsünde armut kadar amblem ile dolasmiyor.
    Ense kismina kücük bir renksiz logo, veya kollarda bordo mavi serit, ne bileyim böyle görünmeyen ve kücük olan islemeler ile bordo-mavi, yani Trabzonspor markasini islemeliler. Her yere 61 yazmaktan, Trabzonspor yazmaktan kurtulsunlar.
    Orta sinif giyim magazasinda ne aliyor ise, ondan satmalilar.

Yani kisaca anlatmak istedigim su, insanlarin gözüne sokarcasina renk cümbüsü yasattirmasinlar.
    Hassas, kibar, narin ve zarif tasarimlar olmali. Modaya uygun.

Aksam oldu disari yemek yemeye cikmak istiyorsunuz. Kimse rüküs bir kazak ile dolasmak istemez. Polo gömlekler cok kalitesiz.
    Bedenler tutmuyor. Mal kalitesi cok düsük.
    Gündelik giyime önem vermeliler, bu demek oluyor ki hem zarif olmali hem modaya uygun hem de azicik kaliteli.

Ayrica ne olursa olsun, formalarin logolari dikisli olmali.
    Bayanlara uygun hic bir sey yok.

Aslinda logomuzu da düzeltmeliler ama o ise hic girmezler.
    Konu cerasus tarafýndan (04.01.2014 Saat 19:46 ) deðiþtirilmiþtir.

demir - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli
    Yaþ
    42

Alýntý cerasus Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Eger iletme imkanininiz olursa bir kac sey ben de söylemek istiyorum ve önemli buluyorum.

Renklerin bir türlü standartini tutturamiyorlar, mesela sizin tasarimlariniz bile icler acisi kusura bakmayiniz.
    Örnekleme olarak bu renklerin tutturulmasi lazim. Yetmedi lütfen Westham United sitesini bir dolassinlar.

Ikinci mesele zevksizlikten kurtulmalilar. Her ürünün üzerine logo yapistirilmamali, aslinda 10% en fazla.
    Cünkü gündelik giyim icin uygun degil. Kimse gögsünde armut kadar amblem ile dolasmiyor.
    Ense kismina kücük bir renksiz logo, veya kollarda bordo mavi serit, ne bileyim böyle görünmeyen ve kücük olan islemeler ile bordo-mavi, yani Trabzonspor markasini islemeliler. Her yere 61 yazmaktan, Trabzonspor yazmaktan kurtulsunlar.

Yani kisaca anlatmak istedigim su, insanlarin gözüne sokarcasina renk cümbüsü yasattirmasinlar.

Aksam oldu disari yemek yemeye cikmak istiyorsunuz. Kimse rüküs bir kazak ile dolasmak istemez. Polo gömlekler cok kalitesiz.
    Gündelik giyime önem vermeliler, bu demek oluyor ki hem zarif olmali hem modaya uygun hem de azicik kaliteli.

cok basarýlý bir tespýt olmus urun yeterlýlýgý zaten az olanlardada cok cýddý kalýte sorunu yasýyoruz.. kulubumuze destek olalým dýyoruz ama býr cok urune verdýgým paraya acýyorum aklý basýnda taraftar kulubune sahýp cýkar ama su gercegý kabul edelýmký TS clup hýc býr zaman profesyonelce yonetýlemedý.. cok basýt sýradan urunlerde býle taraftarý kacak yollara sevk edýyorlar ornegýn ts club larýn býr cogunda cakmak tespýh gubu seyler satýlýyor ama emýným hýc býrýsý lýsanslý degýl bu konularda daha hassas olmamýz gerekýyor gerekýrse fýyatlarýmýzý pýyasa fýyatýna DUSURUP gunluk gýyým urunlewrýný arrttýrabýlýrýz ama sýzýnde soyledýgýnýz gýbý kalýtelý modaya uygun renklerle...
    Turkýyede adalet 12 yasýnda kýz cocugudur, O nun da kendý Rýzasý vardýr.... Turk mahkemeleri..

"Adaletýn Temelý Mulktur"

Nereden
    Trabzon

TS Club kim kaliteli ürün kim?
    Afedersiniz evde temizlik bezi olarak kullanýlan bezler Ts Club tiþörtlerinden daha kaliteli. Mesela þöyle iki yanýndan az çekip býraksanýz öylece kalýr, eski haline dönmez.
    Sweatlerin lastikleri hemen bollaþýyor.
    Günübirlik ürün. Ama alýyoruz.

Burak Býyýklý - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    29

Alýntý cerasus Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster

Örnekleme olarak bu renklerin tutturulmasi lazim. Yetmedi lütfen West Ham United sitesini bir dolassinlar.

renk olayý mükemmel tespit formalarýmýzda bile onu yakalayamýyoruz.keþke biþeler yapýlsa
    30 Nisan 2022 - Þampiyon TRABZONSPOR
    8.KUÞATMA

Oktay AKKUÞ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    31

Allah rýzasý için Trabzonspor logomuzu amblemimizi ürünü kapsayacak þekilde yerlestirmesinler.
    Nike logosu kadar büyüklükte bir logo belirlensin ve tüm ürünlerde bu kullanilsin bencr
    Herkesin polisi kendi vicdanýdýr ; fakat polis vicdaný olmayanlarýn karþýsýndadýr..

Nereden
    Tekirdað
    Yaþ
    38

Son görüþmemiz 15 dk lýk bir görüþme olunca ve oradan kovarlarmýþ gibi uðurlanýnca yapýcak daha biþi olmadýðýný anladým. TS Club ile görüþmelerimiz oldu filan istediler yaptýk önerilerimizde sunduk ama nafile tüm çabalar boþa.... neyse bende paylaþayým dedim....

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    28

Ne bekliyordun ki..

Nereden
    Trabzon

Þimdi bu tasarýmlarý dikkate almadýlar ve bunlar hiçe mi gitti? Kalp detaylý hariç(kalp sevmediðim için) hepsini beðendim. Hele o bayan sweate bayýldým.
    Konu Sibel tarafýndan (26.03.2014 Saat 23:28 ) deðiþtirilmiþtir.

Enes Ünal Kaya - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    31

bayanlarýn olan tasarýmlar günlük çok rahat giyilebilecek çok þýk tasarýmlar olmuþ
    ...Allah'm Niyet Ettik 9.Þampiyonluða...

Onur Recep Kývrak !
    Yer Bordo Gök Mavi Biz Çýkýnca Sahaya

Nereden
    Tekirdað
    Yaþ
    38

Þimdi bu tasarýmlarý dikkate almadýlar ve bunlar hiçe mi gitti? Kalp detaylý hariç(kalp sevmediðim için) hepsini beðendim. Hele o bayan sweate bayýldým.
    Alýntý Enes Ünal Kaya Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    bayanlarýn olan tasarýmlar günlük çok rahat giyilebilecek çok þýk tasarýmlar olmuþ
    Evet malesef bunlar boþa gitti Beðenmenize sevindim.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)