Hesaplipazar
Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 1 2 SonuncuSonuncu
Toplam 28 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gsteriliyor

Konu: TS Club ile Grme (nerilerinizi Bekliyorum)

the_storm_boy - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    06.12.2010
    Nereden
    Tekirda
    Ya
    34

Standart TS Club ile Grme (nerilerinizi Bekliyorum)

Merhaba renkdalarm. Bundan 10 gn nce TS Club' dan sorumlu yneticimiz Murat Trkz, Genel Mdr Yardmcs Bahadr bey, Tasarmc Zeynep hanm ve yine tasarmc Cenk bey ile grtm. 1 hafta iinde yapabildiim kadar forma ve t-shirt tasarm yapmtm onlar gsterdim. Beenildi fakat formalara birey yapamyorlarm. T-Shirt tasarmlarm filan beendiler. Onur Kvrak' a zel tasarm t-shirt ve al atk retilecek bunun fikrini ben verdim. Ayrca kaleci formalar yaknda TS Clublarda satta olabilir. Bunun notunu aldlar. Herneyse gelelim sadede benden yine tasarmlar bekliyorlar, bu ay sonuna kadar yeni kataloumu bastrp nlerine srcem. Sizden de nerileriniz varsa benimle paylamanz istiyorum. Ben taraftarn iinden geldiim iin benim nerilerime ok scak bakyorlar. Tasarmlarm ok beendiler ve benimle ilgilendiler saolsunlar.

yelik tarihi
    12.05.2009
    Nereden
    Trabzon

Merhaba. ncelikle bunlar dikkate alacaklarsa gerekten sevinirim.
    Tasarmlar iin birka notum olacak.
    Bayan rnlerinde pul kullanmaktan vazgeilsin.
    Trbzn yazlmaktan kesinlikle vazgeilsin. Trabzonspor yazs ya da logosu muhakkak bir yerde olsun.
    rnler ok ksa yaplyor. Biraz dikkat edilsin.
    Erkek sweatlerine bayan bedeni konulsun. En nemli sorun bu.
    Bayan rn tasarmlar ciddi anlamda berbat haberleri olsun.
    Beyaz tirt kullanmaktan vazgesinler.
    Bu tarz dilekleri iletme imkannz olursa sevinirim.

yelik tarihi
    12.05.2009
    Nereden
    Trabzon

Forma tasarmlarnza baktm.
    Siyah forma var aralarnda. Kaliteli bir kuma ile o rn TS Club karsn iyi ciro yapar.
    Tek fark nike logosu ve tt yazs.
    Ama gidip yine ie yaramaz bir bez paras ile o rn ortaya karsa zahmet etmesinler.
    Naylon forma kuma ile o rn ok gzel olabilir.
    O formay sunun bence. karsnlar.

yelik tarihi
    06.12.2010
    Nereden
    Tekirda
    Ya
    34

Alnt Sibel Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Merhaba. ncelikle bunlar dikkate alacaklarsa gerekten sevinirim.
    Tasarmlar iin birka notum olacak.
    Bayan rnlerinde pul kullanmaktan vazgeilsin.
    Trbzn yazlmaktan kesinlikle vazgeilsin. Trabzonspor yazs ya da logosu muhakkak bir yerde olsun.
    rnler ok ksa yaplyor. Biraz dikkat edilsin.
    Erkek sweatlerine bayan bedeni konulsun. En nemli sorun bu.
    Bayan rn tasarmlar ciddi anlamda berbat haberleri olsun.
    Beyaz tirt kullanmaktan vazgesinler.
    Bu tarz dilekleri iletme imkannz olursa sevinirim.
    Forma tasarmlarnza baktm.
    Siyah forma var aralarnda. Kaliteli bir kuma ile o rn TS Club karsn iyi ciro yapar.
    Tek fark nike logosu ve tt yazs.
    Ama gidip yine ie yaramaz bir bez paras ile o rn ortaya karsa zahmet etmesinler.
    Naylon forma kuma ile o rn ok gzel olabilir.
    O formay sunun bence. karsnlar.
    Merhaba Sibel hanm nerilerinizi not aldm. Tasarmlarmdan siyah formay beendiiniz iinde ayrca mutlu oldum

yelik tarihi
    12.05.2009
    Nereden
    Trabzon

Ben tasarm sayfanz yeni grdm. Ve siyah forma gerekten ho. Baka gzel tasarmlar da var.
    Yani TS Club' forma karma konusunda ikna edin bence. Hem onlar kazanr hem biz mutlu oluruz.

znur61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    31.12.2012
    Nereden
    Ankara
    Ya
    22

Standart Ynt: TS Club ile Grme (nerilerinizi Bekliyorum)

Bayan rn tasarmlar cidden skntl ve kumaalar fazlasyla kalitesiz.
    Ama nemli bi nokta olarak beden sknts ok yaanlyor.Bunu dile getirirseniz sevinirim.

yelik tarihi
    06.12.2010
    Nereden
    Tekirda
    Ya
    34

Ben tasarm sayfanz yeni grdm. Ve siyah forma gerekten ho. Baka gzel tasarmlar da var.
    Yani TS Club' forma karma konusunda ikna edin bence. Hem onlar kazanr hem biz mutlu oluruz.
    Forma karma konusunda ancak u ekilde olabilir demilerdi nike ile ayrlp kendi formamz retirsek ya da baka bir firma ile anlarsak onlara bu tasarmlar yaptrabiliriz. Ayrca normal forma kumana bu benim yaptm tasarmlarda yapabilirler gittiimde sylemitim dnceklerdi. Gidince yine srar ederim.

yelik tarihi
    06.12.2010
    Nereden
    Tekirda
    Ya
    34

Alnt znur61 Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Bayan rn tasarmlar cidden skntl ve kumaalar fazlasyla kalitesiz.
    Ama nemli bi nokta olarak beden sknts ok yaanlyor.Bunu dile getirirseniz sevinirim.
    nerinizi not aldm znur hanm ileteceim.

Trabzonspor Kongre yesi
    Veysel - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    24.05.2010
    Nereden
    Trabzon

Arma ok amatrce rnlerde bu konuya dikkat etmeleri lazm bir fenerbahe galatasay beikta bunlara baktnda armann duru ekli daha gzel duruyor gzel kaliteli rnler k olacak karmalar lazm fiyatlar nemli deil parahal olsun ama desin yani pazar mal ingan tayfas rnler olmasn
    # Frtnam bu yolda hep seninle !
    Davasna Sahip kan Byk Kaptan
    ONUR RECEP KIVRAK

yelik tarihi
    06.12.2010
    Nereden
    Tekirda
    Ya
    34

Alnt Veysel Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Arma ok amatrce rnlerde bu konuya dikkat etmeleri lazm bir fenerbahe galatasay beikta bunlara baktnda armann duru ekli daha gzel duruyor gzel kaliteli rnler k olacak karmalar lazm fiyatlar nemli deil parahal olsun ama desin yani pazar mal ingan tayfas rnler olmasn
    Not aldm ileteceim Veysel bey.

Trabzonspor Kongre yesi
    Veysel - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    24.05.2010
    Nereden
    Trabzon

Saolun hocam
    # Frtnam bu yolda hep seninle !
    Davasna Sahip kan Byk Kaptan
    ONUR RECEP KIVRAK

Trabzonspor Kongre yesi
    Tolga - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    21.10.2008
    Nereden
    Uzak Dou

Standart TS Club ile Grme (nerilerinizi Bekliyorum)

Taraftarla daha sk iletiime gemeye alsnlar. Benim tek arzum bu ynde.

ikeciler her sene srf grnt iin formalarn gazeteye koyup taraftar sesin diyor.

Ben ilan masraf falan istemiyorum. 3-5 kii gelsin ye olsun, istekleri anlasn.

Hatta giyim dnda kolay ev eyalar vs. tarz eylerde gelsinler in'e, tercmanlklarn ben yaparm. Tek kuru almam, yeter ki bieyler yapsnlar.

Ulan bu kadar vizyonsuz bir ehir olabilir mi ya.
    9 # Osvaldo'

Muhammet YILMAZ - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    14.07.2013
    Nereden
    Elaz
    Ya
    23

Efsane formadan sweat yaplm btn maazalarda olursa ok satlacan dnyorum.
    rnlerin kalitesi arttrlmas lazm aldm rnleri sadece katk iin alyorum.Malzemeler ok kt oluyor.Taraftarn maazalara gitmesi iin fiyatlarn indirilmesi lazm uan "tarihi indirim" olduu iin biraz bireyler olabilir,hep yle olsa rnler daha iyi olabilir.
    uan k aylarndayz gideyim TS-Club'tan u rn alaym beni scak tutar diyebileceim bir rn yok!
    Bizim yamz Dozer Cemil,enol Gne, nal gibi kaptana yetmedi ama Fatih,Tolga,Onur gibi kaptanlar grdk.

demir - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    14.02.2007
    Nereden
    Kocaeli
    Ya
    38

bu kadar talep olmasna ragmen neden onur formas yok ????
    Turkyede adalet 12 yasnda kz cocugudur, O nun da kend Rzas vardr.... Turk mahkemeleri..

"Adaletn Temel Mulktur"

yelik tarihi
    06.12.2010
    Nereden
    Tekirda
    Ya
    34

Alnt Tolga Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Taraftarla daha sk iletiime gemeye alsnlar. Benim tek arzum bu ynde.

ikeciler her sene srf grnt iin formalarn gazeteye koyup taraftar sesin diyor.

Ben ilan masraf falan istemiyorum. 3-5 kii gelsin ye olsun, istekleri anlasn.

Hatta giyim dnda kolay ev eyalar vs. tarz eylerde gelsinler in'e, tercmanlklarn ben yaparm. Tek kuru almam, yeter ki bieyler yapsnlar.

Ulan bu kadar vizyonsuz bir ehir olabilir mi ya.
    Alnt Muhammet YILMAZ Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Efsane formadan sweat yaplm btn maazalarda olursa ok satlacan dnyorum.
    rnlerin kalitesi arttrlmas lazm aldm rnleri sadece katk iin alyorum.Malzemeler ok kt oluyor.Taraftarn maazalara gitmesi iin fiyatlarn indirilmesi lazm uan "tarihi indirim" olduu iin biraz bireyler olabilir,hep yle olsa rnler daha iyi olabilir.
    uan k aylarndayz gideyim TS-Club'tan u rn alaym beni scak tutar diyebileceim bir rn yok!
    Alnt demir Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    bu kadar talep olmasna ragmen neden onur formas yok ????
    ncelikle ilgi gsterip nerilerinizi yazdnz iin teekkr ederim. Onur' un formas iin alma balatld diye biliyorum yaknda TS Clublarda olacaktr. Gidince tekrar bu konuyu gndeme getireceim. nerilerinizi not alyorum ileteceim.

cerasus - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    27.08.2007
    Nereden
    Almanya

Eger iletme imkanininiz olursa bir kac sey ben de sylemek istiyorum ve nemli buluyorum.

Renklerin bir trl standartini tutturamiyorlar, mesela sizin tasarimlariniz bile icler acisi kusura bakmayiniz.
    Rengimiz lacivert, kirmizi, turkuaz veya kapali kirmizi degil.
    rnekleme olarak bu renklerin tutturulmasi lazim. Yetmedi ltfen West Ham United sitesini bir dolassinlar.

Ikinci mesele zevksizlikten kurtulmalilar. Her rnn zerine logo yapistirilmamali, aslinda 10% en fazla.
    Cnk gndelik giyim icin uygun degil. Kimse ggsnde armut kadar amblem ile dolasmiyor.
    Ense kismina kck bir renksiz logo, veya kollarda bordo mavi serit, ne bileyim byle grnmeyen ve kck olan islemeler ile bordo-mavi, yani Trabzonspor markasini islemeliler. Her yere 61 yazmaktan, Trabzonspor yazmaktan kurtulsunlar.
    Orta sinif giyim magazasinda ne aliyor ise, ondan satmalilar.

Yani kisaca anlatmak istedigim su, insanlarin gzne sokarcasina renk cmbs yasattirmasinlar.
    Hassas, kibar, narin ve zarif tasarimlar olmali. Modaya uygun.

Aksam oldu disari yemek yemeye cikmak istiyorsunuz. Kimse rks bir kazak ile dolasmak istemez. Polo gmlekler cok kalitesiz.
    Bedenler tutmuyor. Mal kalitesi cok dsk.
    Gndelik giyime nem vermeliler, bu demek oluyor ki hem zarif olmali hem modaya uygun hem de azicik kaliteli.

Ayrica ne olursa olsun, formalarin logolari dikisli olmali.
    Bayanlara uygun hic bir sey yok.

Aslinda logomuzu da dzeltmeliler ama o ise hic girmezler.
    Konu cerasus tarafndan (04.01.2014 Saat 19:46 ) deitirilmitir.

demir - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    14.02.2007
    Nereden
    Kocaeli
    Ya
    38

Alnt cerasus Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Eger iletme imkanininiz olursa bir kac sey ben de sylemek istiyorum ve nemli buluyorum.

Renklerin bir trl standartini tutturamiyorlar, mesela sizin tasarimlariniz bile icler acisi kusura bakmayiniz.
    rnekleme olarak bu renklerin tutturulmasi lazim. Yetmedi ltfen Westham United sitesini bir dolassinlar.

Ikinci mesele zevksizlikten kurtulmalilar. Her rnn zerine logo yapistirilmamali, aslinda 10% en fazla.
    Cnk gndelik giyim icin uygun degil. Kimse ggsnde armut kadar amblem ile dolasmiyor.
    Ense kismina kck bir renksiz logo, veya kollarda bordo mavi serit, ne bileyim byle grnmeyen ve kck olan islemeler ile bordo-mavi, yani Trabzonspor markasini islemeliler. Her yere 61 yazmaktan, Trabzonspor yazmaktan kurtulsunlar.

Yani kisaca anlatmak istedigim su, insanlarin gzne sokarcasina renk cmbs yasattirmasinlar.

Aksam oldu disari yemek yemeye cikmak istiyorsunuz. Kimse rks bir kazak ile dolasmak istemez. Polo gmlekler cok kalitesiz.
    Gndelik giyime nem vermeliler, bu demek oluyor ki hem zarif olmali hem modaya uygun hem de azicik kaliteli.

cok basarl bir tespt olmus urun yeterllg zaten az olanlardada cok cdd kalte sorunu yasyoruz.. kulubumuze destek olalm dyoruz ama br cok urune verdgm paraya acyorum akl basnda taraftar kulubune sahp ckar ama su gerceg kabul edelmk TS clup hc br zaman profesyonelce yonetlemed.. cok bast sradan urunlerde ble taraftar kacak yollara sevk edyorlar ornegn ts club larn br cogunda cakmak tesph gubu seyler satlyor ama emnm hc brs lsansl degl bu konularda daha hassas olmamz gerekyor gerekrse fyatlarmz pyasa fyatna DUSURUP gunluk gym urunlewrn arrttrablrz ama sznde soyledgnz gb kaltel modaya uygun renklerle...
    Turkyede adalet 12 yasnda kz cocugudur, O nun da kend Rzas vardr.... Turk mahkemeleri..

"Adaletn Temel Mulktur"

yelik tarihi
    12.05.2009
    Nereden
    Trabzon

TS Club kim kaliteli rn kim?
    Afedersiniz evde temizlik bezi olarak kullanlan bezler Ts Club tirtlerinden daha kaliteli. Mesela yle iki yanndan az ekip braksanz ylece kalr, eski haline dnmez.
    Sweatlerin lastikleri hemen bollayor.
    Gnbirlik rn. Ama alyoruz.

Burak Bykl - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    29.12.2007
    Nereden
    Ankara
    Ya
    26

Alnt cerasus Nickli yeden Alnt Mesaj gster

rnekleme olarak bu renklerin tutturulmasi lazim. Yetmedi ltfen West Ham United sitesini bir dolassinlar.

renk olay mkemmel tespit formalarmzda bile onu yakalayamyoruz.keke bieler yaplsa
    ...Bak ite yaklayor FIRTINA...

Oktay AKKU - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    30.01.2009
    Nereden
    stanbul
    Ya
    28

Allah rzas iin Trabzonspor logomuzu amblemimizi rn kapsayacak ekilde yerlestirmesinler.
    Nike logosu kadar byklkte bir logo belirlensin ve tm rnlerde bu kullanilsin bencr
    Herkesin polisi kendi vicdandr ; fakat polis vicdan olmayanlarn karsndadr..

yelik tarihi
    06.12.2010
    Nereden
    Tekirda
    Ya
    34

Son grmemiz 15 dk lk bir grme olunca ve oradan kovarlarm gibi uurlannca yapcak daha bii olmadn anladm. TS Club ile grmelerimiz oldu filan istediler yaptk nerilerimizde sunduk ama nafile tm abalar boa.... neyse bende paylaaym dedim....

yelik tarihi
    28.06.2008
    Nereden
    stanbul
    Ya
    24

Ne bekliyordun ki..

yelik tarihi
    12.05.2009
    Nereden
    Trabzon

imdi bu tasarmlar dikkate almadlar ve bunlar hie mi gitti? Kalp detayl hari(kalp sevmediim iin) hepsini beendim. Hele o bayan sweate bayldm.
    Konu Sibel tarafndan (26.03.2014 Saat 23:28 ) deitirilmitir.

Enes nal Kaya - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    16.02.2008
    Nereden
    stanbul
    Ya
    27

bayanlarn olan tasarmlar gnlk ok rahat giyilebilecek ok k tasarmlar olmu
    ...Allah'm Niyet Ettik 8.ampiyonlua...

Onur Recep Kvrak !
    Yer Bordo Gk Mavi Biz knca Sahaya

yelik tarihi
    06.12.2010
    Nereden
    Tekirda
    Ya
    34

imdi bu tasarmlar dikkate almadlar ve bunlar hie mi gitti? Kalp detayl hari(kalp sevmediim iin) hepsini beendim. Hele o bayan sweate bayldm.
    Alnt Enes nal Kaya Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    bayanlarn olan tasarmlar gnlk ok rahat giyilebilecek ok k tasarmlar olmu
    Evet malesef bunlar boa gitti Beenmenize sevindim.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gzatan Kullanclar

u anda 1 kullanc bu konuyu grntlyor. (0 kaytl ve 1 misafir)