Sayfa 44 Toplam 44 Sayfadan BirinciBirinci ... 34 42 43 44
Toplam 1087 adet sonuctan sayfa basi 1,076 ile 1,087 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Trabzonspor 1 - 1 Beþiktaþ | STSL 18. Hafta | Maç Sonucu

Ertan 51 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Niðde
    Yaþ
    54

Sezonun ilk yarýsýna bakýnca bjk karþýsýndaki takým Barca gibi geldi bana,
    önceki garipliklerimizin aksine sahada Trabzonspor olduðunu hissedebildik,
    eksiklerimiz yok mu,çoook,
    ama ne olursa olsun ben olumlu sinyaller aldým takýmdan,
    2 klas takviye ile bu takým ritmini bulurdu ama kimin umrunda bu durum.

-gerekli takviyeler yapýlýrsa ilk 3 te oluruz,
    -gerekli takviyeler yapýlmaz da bjk maçýndaki gibi oynarsak ilk 10 da oluruz,
    -gerekli takviyeler yapýlmaz da ilk yarýdaki gibi oynarsak düþme hattý.

Bir sözümde hakem denen insana !
    oldum olasý sevmediðim bir tip,
    Emre'nin pozisyona biþi diyemem penaltý olmayabilir ama Yusuf'a yapýlan tartýþmasýz kýrmýzý kart idi,veremedi alçak,
    bir de suç bastýrýr gibi çýrpýnarak oyunu devam ettirmesi yok mu aklýma direk 14 lü geldi

Harun-61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    41

Kosu mesafelerini merak ettim gercekten.
    *
    * Aðýzdan çýkan söz muallakta kalmaz, ya sað tarafa yazýlýr ya da sol tarafa *

~Tasavvuf, Dünya adamýný ALLAH adamý yapma Sanatý'dýr ~

Emre Ýskender - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

Atiba ya dikkat eden oldu mu... Almadýk adamý gayet de iþ yaparmýþ gibi geldi bana...

Çaðdaþ DENÝZ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Çorum
    Yaþ
    36

Alýntý Kamil Çakmak Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Bu maçý kaybetmemizin iki nedeni var aslýnda.
    1 Sadri þener 2 Hacýosmanoðlu
    doðru.forvettttttttttttttttttttttttttttttttttttttt t
    "Eðer yasalara saygý gösterilmesini istiyorsak, önce saygý gösterilecek yasalar yapmak lazýmdýr."
    Louis D. Brandeis

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr
    Nereden
    Eskiþehir
    Yaþ
    42

Alýntý nakzo Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Sivas bizden cok daha iyi bir takim bize attigi 4 puan farkta.bunu belli ediyor.bursada aldigi adamlar takima hemen oturdu bizde ya oturmaz ya oynatilmaz bursada bizi rahat gecer ben fenerin sampiyon gsnin 2.kadimpasananin 3.besiktasin 4.sivasin 5.bursanin 6.bizim 7.veya 8.olacagimizi dusunuyorum.gecen sene 9.olan takimi busene8. yapmakki butakim Trabzonspor ismini tasiyor ve kupada ilk turda elenmissin kesinlikle basarisizliktir hocada yonetimde kulliyen basarisizdir.
    Sivas takým olarak bizden daha iyi deðil ataklarý daha organize o kadar.ligi üzerimizde bitirebilirlermi pekala olabilir.Bursa kesinlikle iyi bir takým deðil,Daum'un takýmý disipline etmesi bir bakýma etkisini gösterbildi yalnýz fena savruk oynuyorlar adeta istim üzerindeler.öncelikle Rize'yi yenersek ilk dört için önemli bir adým atmýþ olacaz.genel itibariyle takým baþarýlýmýdýr sorusuna kýsmen evet diyebilirim.çünkü avrupada þubat ayýný gördük ligdede þuana kadar son 3 sezonda en fazla bu sezon puan topladýk.1-2 nokta transferle rahatlýkla 60 puaný buluruz.60 puan baþarýmýdýr bence evet.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Faik Yýlmaz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

futbol anlamýnda nispeten güzel iþler yaptýk....

ama lütfen bu takýma takviye yapýn.....
    Ne mutlu Türk olana deðil , Ne mutlu Türk'üm diyene !

"Cahilin karþýsýnda kitap gibi sessiz ol." Mevlana

demir - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli
    Yaþ
    42

bu takým bu halý ýle býle ilk 5 e girer ama amacýmýz yatýrýmsa forvetýmýzý sýmdýden alalým hem sampýyonlar lýgýne hazýrlanmýs oluruz hemde gelecek sezona hazýrlýk yapmýs oluruz..
    Turkýyede adalet 12 yasýnda kýz cocugudur, O nun da kendý Rýzasý vardýr.... Turk mahkemeleri..

"Adaletýn Temelý Mulktur"

Courage - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Beþiktaþ beraberliðinden sonra skor 1-0 giderken takýmýný geriye çektiði için eleþtirilen Trabzonspor Teknik Direktörü Mustafa Akçay o geceyi FANATÝK’e anlattý ve kendini savundu. Ýddia edildiði gibi taktik olarak geriye yaslanma gibi bir durumun söz konusu olmadýðýný belirten Bordo-Mavililer’in hocasý, “Adrian’ý oyundan almamýzý takýmý geriye çekmek olarak yorumlamak yanlýþ. Bu sadece bir orta saha hamlesidir. Orta sahayý biraz daha dirençli hale getirmek için gittik bu deðiþikliðe. Emre çýktý diyenler var ama Henrique’yi aldýk. Oyunun son bölümlerinde takým 1-0’ý koruma adýna bunu yapabilir bazen. Bu futbolcular arasýnda konuþulmayan bir reflekstir. Böyle durumlardan yola çýkarak eleþtirilmeye diyecek çok fazla bir þey yok. Haksýzlýk yapýlýr ama öyle yorumlayanlara da bir þey diyemem. Herkesi memnun etmek, her söylenene yorum yapmak, öyle deðil böyle demek zor. O zaman asýl iþimizi yapamayýz” ifadelerini kullandý.

http://www.fanatik.com.tr/-takim-ger..._35_353091.htm

Emre'yi çýkardým Henrique'yi aldým diye bir de anlatýyor. Heee ya büyük bir taktik deðiþiklik yaptýn.Ýleri uçta yaptýðýmýz presten bjk defansý çýkamadý Henrique orayý hallaç pamuðu gibi attý! (sanki)

Þahin deðiþikliðini anlatmýyorum bile. Capello bile böylesini düþünemezdi.
    Hominem te memento... - Sadece bir insan olduðunu unutma...-

StopMatchFixing.Com

HH_52 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    41

Standart Trabzonspor 1 - 1 Beþiktaþ | STSL 18. Hafta | Maç Sonucu

Alýntý Fatih Öztürk Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Yürü iþýne.
    Ben iþime yürüyeyim, sende futbol bilgini geliþtir. Sen hayatýnda bir kulübte futbol oynadýn mýda bana yürü git diyorsun? Býrak 90 dk top oynamayý daha top bile süremezsin. Orasý halý sahaya benzemez. Maloudanýn ince ama maça etki eden hatalarýný göremiyorsun bile sana birþe anlatamam.

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk
    Hacýosmanoðlu ÝSTÝFA!!!

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr
    Nereden
    Eskiþehir
    Yaþ
    42

Alýntý HH_52 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Ben iþime yürüyeyim, sende futbol bilgini geliþtir. Sen hayatýnda bir kulübte futbol oynadýn mýda bana yürü git diyorsun? Býrak 90 dk top oynamayý daha top bile süremezsin. Orasý halý sahaya benzemez. Maloudanýn ince ama maça etki eden hatalarýný göremiyorsun bile sana birþe anlatamam.

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk
    Kendini bana anlatma sen ve senin gibi puan kaybetsekte göbek atsak zihniyetindeki enteresan taraftarlardan çok var burda.evet ben hayatýmda futbol kulübünde oynadým ayýptýr söylemesi 1998 senesinde Fanatik gazetesi ile Fýratpen tarafýndan ortak düzenlenen turnuvada Rýdvan Dilmen þeytaný beni þikebahçe kulübü alt yapýsýna önerdi ben gitmedim yetermi bu cevap?

Malouda 34 yaþýna merdiven dayamýþ bir oyuncu.Trabzonspor maça çift ön liberoyla baþlayacaksa biri genç olacak saða sola yardýracak biride (yaþý olabilir) olduðu yerde maestro görevi görecek.sen orta sahasý genç bjk karþýsýna 2 tane 33 yaþýnda Zokora,Malouda ile çýkarsan rakibe rahatlýkla top oynama müsadesi verirsin.Malouda'nýn ön liberodayken ilk 20 dakikada 3 tane kafa topu çýkardýðý oldu.tempomuz düþtükten sonra rakip genç orta saha oyuncularýyla yaþlý göbeðimizi rahatlýkla deldi.anlatmak istediðim Malouda'nýn genleriyle fazla oynarsan kötü oynamasýna vesile olursun.Malouda öyle zincire baðlanýp burada oynayacaksýn deyilecek bir oyuncu deðil.anlatabildim mi?
    Konu Fatih Öztürk tarafýndan (27.01.2014 Saat 15:10 ) deðiþtirilmiþtir.

Ahmet Kuru - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    38

koþu mesafeleri nasýl ? paylaþan oldu mu?
    Ne kaderime küstüm Ne Devlete küstüm…
    Çünkü inanmak, iman etmek varsa bir þeye, bedel neyse onada katlanýr. Yarabbi Kahrýnda hoþ, Lütfunda hoþ dedik… iki saniye sonrasýna garantimiz olmayan bir hayatýmýz için fýrýldak olmaya gerek yok, ben fýrýldaklýk istemem…( M . Y )

Nereden
    Trabzon

Maçý kazanmaya çok yaklaþmýþtýk ama fizik güçle alakalý maç içinde devamlýlýk sorunu yaþadýk ve sonradan giren oyuncularda o sýkýntýyý çözemeyince 1-1 e razý olmak zorunda kaldýk.

Maça çok istekli giriþ yaptýk Olcanýn tempolu oyunu, Emrenin ve Adrianýn istekli görüntüleri bize ilk yarýda maçý koparma þansýný getirdi fakat biz bu þansý kullanamayýnca atamayana atarlar kuralý bir kez daha iþledi.

Maça baþlayan onbirlere baktýðýmýzda bizim takým daha kaliteli bir görüntü verdi ama fizik güçle alakalý devamlýlýk konusunda sýkýntýlar yaþadýðýmýz için bu farký maçýn tamamýna yayamadýk.

Genel olarak olumlu iþler yaptýðýmýz bir maçtý stoperlerimiz iyi idi.Hücum hattýnda ise zaman zaman güzel iþler seyrettik fakat son vuruþlarda bir türlü beklenen kaliteyi sahaya yansýtamadýk.Merkez orta sahada ise belli bir bölüme kadar iyi getirdik fakat sonra yine düþüþ baþlayýnca kontrolüde kaybettik.

Emre Güral iyi bir performans sergiledi golde yaptýðý vuruþ kalitesi çok yüksekti.Ayrýca pas kalitesi ve oyun görüþü olarak da gayet baþarýlý bir maç çýkardý.

Rahat kazanmamýz gereken bir maçý berabere bitirmemiz üzücü oldu hem bjk yý geçme þansýný elimizin tersiyle ittik hemde gs nin puan kaybettiði haftada ikinciliði zorlama þansýmýzý azalttýk eðer bu hedefe gerçekci olarak ilerlemek istiyorsak böyle kolay puan kaybý yaþamamalýyýz.

Kaçýrdýðýmýz goller bize yakýþmadý Adrian o kadar yakýn mesafeden kafa vuruþunu kaçýrmamalýydý.Olcanýn uzak köþeye kesme isteði güzeldi fakat ya daha yüksekten ya da tam yerden vurmasý gerekirken Tolganýn fotoðraf çektirmesine olanak saðladý.Gelelim kýrýlma anýndaki Malouda nýn kaçýrdýðý pozisyona yaptýðý vuruþ doðru bir vuruþtu belki daha köþeye vurabilirdi ama yine de iyi bir vuruþ çýkardý bu pozisyonda Tolganýn refleksini kutlamak gerek.

Rakibin duran toplarda güçlü olduðunu bildiðimiz halde o pozisyonu vermek bize yakýþmadý.Maç boyunca verilen emeðe yazýk oldu.Fizik güçle alakalý devamlýlýk sýkýntýmýzý mutlaka çözmemiz gerekiyor.

Herkes geri çekildiðimizi isteyerek yaptýðýmýzý düþünüyor fakat bunun sebebi tamamen baþta Malouda ve Adrianýn maç içindeki düþüþleriyle alakalý Colman oynasa da deðiþen bir durum olmuyor oda bu düþüþleri yaþýyor.Bu mevkilerde istikrar yakalamamýz gerekiyor.Bu oyuncularýn yerine girenlerde bu takýmýn seviyesine çýkabilmiþ deðiller.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)