Sayfa 34 Toplam 44 Sayfadan BirinciBirinci ... 24 32 33 34 35 36 ... SonuncuSonuncu
Toplam 1087 adet sonuctan sayfa basi 826 ile 850 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Trabzonspor 1 - 1 Beþiktaþ | STSL 18. Hafta | Maç Sonucu

TSunami_69 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bayburt
    Yaþ
    37

maloudaaa yaktýn bizi
    Türk futbolunun en büyük marka deðeri TRABZONSPOR

Cangele - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hollanda

Türkiyede niye iki direge de adam koyulmaz, bi anlam veremiyorum. Ikinci bir futbolcu olmus olsaydi o kafayi Almeida vursa bile kurtarma olasiligi olurdu. Bizim buralarda alt yapilarinin olmazsa olmazi...

outoftime - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli
    Yaþ
    40

maloudaya verilen paralarla orta alana adam gibi bir oyuncu alýnsaydý þimdi farklý þeyler konuþulurdu

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Erdem Keser - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

76. dakikada tüm deðiþiklikleri kullanan bir beyinsiz yüzünden aldýðýmýz maçý verdik.Allah'ýn belasý adam.

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    42

Takýmýn en kötü oyuncusu açýk ara Maluoda, en iyileri ise açýk ara Zokora ve Yumlu idi.

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr
    Nereden
    Muðla
    Yaþ
    48

ben fikrimi deðiþtirdim pahalý olsun olmasýn bu takýma Yekta lazým

uzungöllü - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Gene mra gene kaybedilen puanlar.

Alika87 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    37

Tamam bugün iki puan kaybettik, ama bunu sadece hocaya yikmak yanlis olur. Yusuf bugün takimin en kotüsüydü, zaten yorulmustu, Adrian ne ilerde ne defansta etkiliydi, Emre süper oynadi, ama cok kostu ve yoruldu. Degisikler tamamen dogruydu ve yedek kulübesi ancak bu kadar veriyor.

Top Besiktastaydi ama 90dk boyunca belki iki pozisyona girdiler. Gol'de onlarin becerikliginden degil, bizim beceriksizligimizden oldu. Besiktasin iki net pozisyonu varsa, bizim en az 5, 6 tane var. Bu macin hakki bizdeydi ve sanssizliktan dolay puan kaybettik.

Takimin fizigi toparlandi, iyi defans ettik ve alanlari iyi kapattik. Bu sezon ilk defa ilerde bu kadar iyi cogalabilen bir Trabzonspor izledik. Anlamiyorum, yanlis maca mi baktim yada futbola bakis acim biraz tersmi, ama bu kadar elestiriyi hakedecek takim yoktu sahada. Aslinda tam tersi, bu takim alkislanmali.

Mustafa hocayi da ayriyetten tebrik ederim, takimi iyi hazirladi maca, sans ve hakem bizden yana olsaydi mac farka giderdi. Neyse saglik olsun, takim olumlu sinyaller verdi, insallah böyle devam ederler.

inadina61_08 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli
    Yaþ
    45

Çok uzun zamandýr 15 dakika oynadýðýmýz futbol gibisini görmemiþtim. tam bir kompakt futbol herkes iþini yapýyor-ama sadece iþini yapýyor. o 15 dakikadaki oyunun yarýsýný 90 dakika oynasak 3 den aþaðý atmayýz.

neyse yeni bir hafta sonu daha rezil oldu. artýk Futbol izlemek topa sahip olduðumuzu, keyifli maçlar izlemek istiyorum, bunu bari kendi sahamýzda yapalým yeter bana.

SEDAT - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya
    Yaþ
    42

* Þahin tüplüymüþ, inþallah birdahaki maçta benzindeyken oyuna girip 3 gol 4 asist yapacak inanýyorum ben...
    Trabzonspor demek inancýn zaferi demektir ''Ben Trabzonspor'un kaptanýyým, baþka bir kaptanýn arkasýndan, baþka bir takýmýn formasýyla sahaya çýkmam'' Dozer CEMÝL Hopa & Beþikdüzü & Þahmelik
    Trabzonspor Trabzonspor Trabzonspor !
    .................................................. ..................................................TERTEMÝZ82

Antonio - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Isparta
    Yaþ
    37

Alýntý arifberkay Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Bu takýma adam gibi hoca gelse en az 6 transfer ister ÝHO bundan hocayý orada tutuyor kadro bu devam et diyor o da ediyor...
    haklýsýn abi baþka açýklamasý yok.sanýrým mraya sezon sonuna kadar sabýr göstereceðiz.

Arif Timurcioðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    38

Mustafa hoca geldiðinden beri en iyi 11 ini yaptý sanýrým maçtan öncede herkes bu baþlýkta ayný þeyi söylüyorlardý. Eksiklerimiz var solbek ve ortasaha en baþta göze batanlar.
    Trabzonsporlu olmak bir ayrýcalýktýr.

TSunami_69 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bayburt
    Yaþ
    37

Alýntý Alika87 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Tamam bugün iki puan kaybettik, ama bunu sadece hocaya yikmak yanlis olur. Yusuf bugün takimin en kotüsüydü, zaten yorulmustu, Adrian ne ilerde ne defansta etkiliydi, Emre süper oynadi, ama cok kostu ve yoruldu. Degisikler tamamen dogruydu ve yedek kulübesi ancak bu kadar veriyor.

Top Besiktastaydi ama 90dk boyunca belki iki pozisyona girdiler. Gol'de onlarin becerikliginden degil, bizim beceriksizligimizden oldu. Besiktasin iki net pozisyonu varsa, bizim en az 5, 6 tane var. Bu macin hakki bizdeydi ve sanssizliktan dolay puan kaybettik.

Takimin fizigi toparlandi, iyi defans ettik ve alanlari iyi kapattik. Bu sezon ilk defa ilerde bu kadar iyi cogalabilen bir Trabzonspor izledik. Anlamiyorum, yanlis maca mi baktim yada futbola bakis acim biraz tersmi, ama bu kadar elestiriyi hakedecek takim yoktu sahada. Aslinda tam tersi, bu takim alkislanmali.

Mustafa hocayi da ayriyetten tebrik ederim, takimi iyi hazirladi maca, sans ve hakem bizden yana olsaydi mac farka giderdi. Neyse saglik olsun, takim olumlu sinyaller verdi, insallah böyle devam ederler.
    akþamýn en güzel yorumu bu sanýrým
    Türk futbolunun en büyük marka deðeri TRABZONSPOR

Nereden
    Kocaeli

çok doðru deðiþiklikler vardý ve bu yüzden son 10 dakika yürümeyi geçtim sürünmeye bile hali kalmamýþ maluda izledik evet

Hürgün Aygün - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    26

Arkadaþlar yorumlarýmýzý saygý çerçevesi içinde yazalým lütfen.
    Kadir Has Üniversitesi

Antonio - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Isparta
    Yaþ
    37

abdulkadir ve henrique bir daha oyuna girmesin. Mra ya raðmen her maçý kazanabiliriz. orta saha þart alan gittiyse buraya çift yönlü bir orta saha yabancý tercihim. forvete yatabare iyidir...

Nereden
    Ankara

Ýho þahin k'yi de al defol git
    En büyük Trabzon

sasort - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya
    Yaþ
    38

arkadaþ ben 1 gol atýp üzerine yatan

sürekli bu yüzden puan kaybeden takým görmek istemiyorum

arkadaþlar þimdi samimiyetle soruyorum

emreyi gördük henriqueyide gördük sadece bir maçta

ya bizim bir maçta gördüðümüzü bunlar yarým sezonda görmediler arkadaþ

ben yine mutluyum þu henriqueden kurtuluyoruz galiba

Samet Berber - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Balýkesir
    Yaþ
    33

Abdülkadir...vay be Trabzonspor formasýný giymek ne kadar sýradanlaþtý..bu kadar kötü futbolcu hayatýmda görmedim.

outlaws61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Þuan aklýma hangi takýmýn baþkanýydý tam gelmedi..

Muhabir: Bu takýmýn kondisyonu yok.

Baþkan: Alýrýz..

Tam o durumdayýz takýmda kondisyon yok ne yazýk ki. Devre arasý kampýnda ne yapýlmýþ merak ediyorum. Ya çok çalýþýlmýþ oyuncular yorulmuþ yada iyi bir tatil dönemi geçirilmiþ.

inadina61_08 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli
    Yaþ
    45

Alýntý Arif Timurcioðlu Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Mustafa hoca geldiðinden beri en iyi 11 ini yaptý sanýrým maçtan öncede herkes bu baþlýkta ayný þeyi söylüyorlardý. Eksiklerimiz var solbek ve ortasaha en baþta göze batanlar.
    kardeþ, bizim hiç tam bir kadromuz olmadý ki, Þampiyon olduðumuz 2010-2011 sezonunda bile hakaret edilen bir iki topçumuz vardý. bize mükemmel kadro lazým deðil ve bence Hayal, sadece sahada top oynayan adam görmek istiyorum ben. bugün amatör lig maçlarýndan birini izledim, izlemeye gittiðim takým 6 tane yedi ama rakipten iyi bile oynadý. oynarsýn yenemezsin, ezilirsin ama rakip 3-4 gömlek iyidir eyvallah. ama bu bjkye bu akþam en az 2 tane atar, hiç gol yemeden göndermemiz gerekirdi.

Ne oluyor anlamýyorum ama takým bir anda maçtan düþüyor, dertlerini anlamak mümkün deðil. hoca da sahip çýkamýyor kenardan.

Fatih Birinci - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    36

Hocayi hep savundum @ fatih öztürk adaþým sen iyi bilirsin ama artik gercekten bu hocadan bi yol olmaz arkadaþssss......abdulkadiri oyuna alana kadar henriqueyi al cift forvet oynat...böyle bisey yok ya sen TRABZONSPORUN teknik direktòrüsün neden defansa gömülüyosun???sana yaziklar olsun be....tüh sana ...maloudaya gelince kesinlikle kendi standartinin altinda oynuyor...korner yaptirdigi pozisyon tamamen sanssizlik.....karsi karsiya tolga iyi cikardi ama o pozisyon gol olmasi lazim.....yaziklar olsun!!!!!!

Gesendet von meinem SM-N9005 mit Tapatalk

Nereden
    Ankara

Kesinlikle katýlýyorum. Ama Abdülkadir yerine Caner'i alýp defansý 5leyip ileriye daha çok çýkmalýydýk bence. Öyle bir yedek kulüben varki girenleri çýkar Janko, Caner, Zekiler. Jankoyu almak intihar olurdu Caner olabilirdi kaleciyi gec zaten Zekiyide alýp kimi çýkaracan? Deðiþiklikler MRA aptalligindan ziyade kadro yetersizliðinden.

chener - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Antalya

Lazio macinin kopyasi.yanlis zamanda yapilan deðiþiklikler ve giden puanlar.galipsin iyisin ama rakipten once oyuncu degistirip kozlari rakibe veriyorsun.akçay asla bu takimin hocasi olamaz.
    YA DIÞINDASINDIR ÇEMBERÝN YA DA ÝÇÝNDE YER ALACAKSIN.KENDÝN ÝÇÝNDEYKEN KAFAN DIÞINDAYSA ÇARESÝ YOK KARDEÞÝM.

Mert' - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    28

Abdülkadir sýfýrýn teki
    Gazi Mustafa Kemal Atatürk

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)