Hesaplipazar
Sayfa 44 Toplam 44 Sayfadan BirinciBirinci ... 34 42 43 44
Toplam 1087 adet sonuctan sayfa basi 1,076 ile 1,087 arasi kadar sonuc gsteriliyor

Konu: Trabzonspor 1 - 1 Beikta | STSL 18. Hafta | Ma Sonucu

Ertan 51 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    14.08.2006
    Nereden
    Nide
    Ya
    49

Sezonun ilk yarsna baknca bjk karsndaki takm Barca gibi geldi bana,
    nceki garipliklerimizin aksine sahada Trabzonspor olduunu hissedebildik,
    eksiklerimiz yok mu,oook,
    ama ne olursa olsun ben olumlu sinyaller aldm takmdan,
    2 klas takviye ile bu takm ritmini bulurdu ama kimin umrunda bu durum.

-gerekli takviyeler yaplrsa ilk 3 te oluruz,
    -gerekli takviyeler yaplmaz da bjk mandaki gibi oynarsak ilk 10 da oluruz,
    -gerekli takviyeler yaplmaz da ilk yardaki gibi oynarsak dme hatt.

Bir szmde hakem denen insana !
    oldum olas sevmediim bir tip,
    Emre'nin pozisyona bii diyemem penalt olmayabilir ama Yusuf'a yaplan tartmasz krmz kart idi,veremedi alak,
    bir de su bastrr gibi rpnarak oyunu devam ettirmesi yok mu aklma direk 14 l geldi

Harun-61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    29.05.2004
    Nereden
    Almanya
    Ya
    36

Kosu mesafelerini merak ettim gercekten.
    *
    * Azdan kan sz muallakta kalmaz, ya sa tarafa yazlr ya da sol tarafa *

~Tasavvuf, Dnya adamn ALLAH adam yapma Sanat'dr ~

Emre skender - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    07.10.2004
    Nereden
    stanbul
    Ya
    35

Atiba ya dikkat eden oldu mu... Almadk adam gayet de i yaparm gibi geldi bana...

cagdasdeniz4242 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    29.05.2008
    Nereden
    orum
    Ya
    32

Alnt Kamil akmak Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Bu ma kaybetmemizin iki nedeni var aslnda.
    1 Sadri ener 2 Hacosmanolu
    doru.forvettttttttttttttttttttttttttttttttttttttt t
    "Eer yasalara sayg gsterilmesini istiyorsak, nce sayg gsterilecek yasalar yapmak lazmdr."
    Louis D. Brandeis

Fatih ztrk - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    03.10.2007
    Nereden
    Eskiehir
    Ya
    37

Alnt nakzo Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Sivas bizden cok daha iyi bir takim bize attigi 4 puan farkta.bunu belli ediyor.bursada aldigi adamlar takima hemen oturdu bizde ya oturmaz ya oynatilmaz bursada bizi rahat gecer ben fenerin sampiyon gsnin 2.kadimpasananin 3.besiktasin 4.sivasin 5.bursanin 6.bizim 7.veya 8.olacagimizi dusunuyorum.gecen sene 9.olan takimi busene8. yapmakki butakim Trabzonspor ismini tasiyor ve kupada ilk turda elenmissin kesinlikle basarisizliktir hocada yonetimde kulliyen basarisizdir.
    Sivas takm olarak bizden daha iyi deil ataklar daha organize o kadar.ligi zerimizde bitirebilirlermi pekala olabilir.Bursa kesinlikle iyi bir takm deil,Daum'un takm disipline etmesi bir bakma etkisini gsterbildi yalnz fena savruk oynuyorlar adeta istim zerindeler.ncelikle Rize'yi yenersek ilk drt iin nemli bir adm atm olacaz.genel itibariyle takm baarlmdr sorusuna ksmen evet diyebilirim.nk avrupada ubat ayn grdk ligdede uana kadar son 3 sezonda en fazla bu sezon puan topladk.1-2 nokta transferle rahatlkla 60 puan buluruz.60 puan baarmdr bence evet.
    Gazi Mustafa Kemal Atatrk

Trabzonspor Kongre yesi
    Faik Ylmaz - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    01.09.2004
    Nereden
    Trabzon

futbol anlamnda nispeten gzel iler yaptk....

ama ltfen bu takma takviye yapn.....
    Ne mutlu Trk olana deil , Ne mutlu Trk'm diyene !

"Cahilin karsnda kitap gibi sessiz ol." Mevlana

demir - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    14.02.2007
    Nereden
    Kocaeli
    Ya
    37

bu takm bu hal le ble ilk 5 e girer ama amacmz yatrmsa forvetmz smdden alalm hem sampyonlar lgne hazrlanms oluruz hemde gelecek sezona hazrlk yapms oluruz..
    Turkyede adalet 12 yasnda kz cocugudur, O nun da kend Rzas vardr.... Turk mahkemeleri..

"Adaletn Temel Mulktur"

Courage - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    05.11.2012
    Nereden
    stanbul

Beikta beraberliinden sonra skor 1-0 giderken takmn geriye ektii iin eletirilen Trabzonspor Teknik Direktr Mustafa Akay o geceyi FANATK’e anlatt ve kendini savundu. ddia edildii gibi taktik olarak geriye yaslanma gibi bir durumun sz konusu olmadn belirten Bordo-Mavililer’in hocas, “Adrian’ oyundan almamz takm geriye ekmek olarak yorumlamak yanl. Bu sadece bir orta saha hamlesidir. Orta sahay biraz daha direnli hale getirmek iin gittik bu deiiklie. Emre kt diyenler var ama Henrique’yi aldk. Oyunun son blmlerinde takm 1-0’ koruma adna bunu yapabilir bazen. Bu futbolcular arasnda konuulmayan bir reflekstir. Byle durumlardan yola karak eletirilmeye diyecek ok fazla bir ey yok. Hakszlk yaplr ama yle yorumlayanlara da bir ey diyemem. Herkesi memnun etmek, her sylenene yorum yapmak, yle deil byle demek zor. O zaman asl iimizi yapamayz” ifadelerini kulland.

http://www.fanatik.com.tr/-takim-ger..._35_353091.htm

Emre'yi kardm Henrique'yi aldm diye bir de anlatyor. Heee ya byk bir taktik deiiklik yaptn.leri uta yaptmz presten bjk defans kamad Henrique oray halla pamuu gibi att! (sanki)

ahin deiikliini anlatmyorum bile. Capello bile bylesini dnemezdi.
    Hominem te memento... - Sadece bir insan olduunu unutma...-

StopMatchFixing.Com

HH_52 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    26.04.2010
    Nereden
    Almanya
    Ya
    36

Standart Trabzonspor 1 - 1 Beikta | STSL 18. Hafta | Ma Sonucu

Alnt Fatih ztrk Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Yr ine.
    Ben iime yryeyim, sende futbol bilgini gelitir. Sen hayatnda bir kulbte futbol oynadn mda bana yr git diyorsun? Brak 90 dk top oynamay daha top bile sremezsin. Oras hal sahaya benzemez. Maloudann ince ama maa etki eden hatalarn gremiyorsun bile sana bire anlatamam.

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk
    Hacosmanolu STFA!!!

Fatih ztrk - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    03.10.2007
    Nereden
    Eskiehir
    Ya
    37

Alnt HH_52 Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Ben iime yryeyim, sende futbol bilgini gelitir. Sen hayatnda bir kulbte futbol oynadn mda bana yr git diyorsun? Brak 90 dk top oynamay daha top bile sremezsin. Oras hal sahaya benzemez. Maloudann ince ama maa etki eden hatalarn gremiyorsun bile sana bire anlatamam.

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk
    Kendini bana anlatma sen ve senin gibi puan kaybetsekte gbek atsak zihniyetindeki enteresan taraftarlardan ok var burda.evet ben hayatmda futbol kulbnde oynadm ayptr sylemesi 1998 senesinde Fanatik gazetesi ile Fratpen tarafndan ortak dzenlenen turnuvada Rdvan Dilmen eytan beni ikebahe kulb alt yapsna nerdi ben gitmedim yetermi bu cevap?

Malouda 34 yana merdiven dayam bir oyuncu.Trabzonspor maa ift n liberoyla balayacaksa biri gen olacak saa sola yardracak biride (ya olabilir) olduu yerde maestro grevi grecek.sen orta sahas gen bjk karsna 2 tane 33 yanda Zokora,Malouda ile karsan rakibe rahatlkla top oynama msadesi verirsin.Malouda'nn n liberodayken ilk 20 dakikada 3 tane kafa topu kard oldu.tempomuz dtkten sonra rakip gen orta saha oyuncularyla yal gbeimizi rahatlkla deldi.anlatmak istediim Malouda'nn genleriyle fazla oynarsan kt oynamasna vesile olursun.Malouda yle zincire balanp burada oynayacaksn deyilecek bir oyuncu deil.anlatabildim mi?
    Konu Fatih ztrk tarafndan (27.01.2014 Saat 15:10 ) deitirilmitir.
    Gazi Mustafa Kemal Atatrk

Ahmet Kuru - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    31.10.2007
    Nereden
    stanbul
    Ya
    33

kou mesafeleri nasl ? paylaan oldu mu?
    Ne kaderime kstm Ne Devlete kstm
    nk inanmak, iman etmek varsa bir eye, bedel neyse onada katlanr. Yarabbi Kahrnda ho, Ltfunda ho dedik iki saniye sonrasna garantimiz olmayan bir hayatmz iin frldak olmaya gerek yok, ben frldaklk istemem( M . Y )

yelik tarihi
    30.12.2007
    Nereden
    Trabzon

Ma kazanmaya ok yaklamtk ama fizik gle alakal ma iinde devamllk sorunu yaadk ve sonradan giren oyuncularda o sknty zemeyince 1-1 e raz olmak zorunda kaldk.

Maa ok istekli giri yaptk Olcann tempolu oyunu, Emrenin ve Adriann istekli grntleri bize ilk yarda ma koparma ansn getirdi fakat biz bu ans kullanamaynca atamayana atarlar kural bir kez daha iledi.

Maa balayan onbirlere baktmzda bizim takm daha kaliteli bir grnt verdi ama fizik gle alakal devamllk konusunda skntlar yaadmz iin bu fark man tamamna yayamadk.

Genel olarak olumlu iler yaptmz bir mat stoperlerimiz iyi idi.Hcum hattnda ise zaman zaman gzel iler seyrettik fakat son vurularda bir trl beklenen kaliteyi sahaya yanstamadk.Merkez orta sahada ise belli bir blme kadar iyi getirdik fakat sonra yine d balaynca kontrolde kaybettik.

Emre Gral iyi bir performans sergiledi golde yapt vuru kalitesi ok yksekti.Ayrca pas kalitesi ve oyun gr olarak da gayet baarl bir ma kard.

Rahat kazanmamz gereken bir ma berabere bitirmemiz zc oldu hem bjk y geme ansn elimizin tersiyle ittik hemde gs nin puan kaybettii haftada ikincilii zorlama ansmz azalttk eer bu hedefe gerekci olarak ilerlemek istiyorsak byle kolay puan kayb yaamamalyz.

Kardmz goller bize yakmad Adrian o kadar yakn mesafeden kafa vuruunu karmamalyd.Olcann uzak keye kesme istei gzeldi fakat ya daha yksekten ya da tam yerden vurmas gerekirken Tolgann fotoraf ektirmesine olanak salad.Gelelim krlma anndaki Malouda nn kard pozisyona yapt vuru doru bir vurutu belki daha keye vurabilirdi ama yine de iyi bir vuru kard bu pozisyonda Tolgann refleksini kutlamak gerek.

Rakibin duran toplarda gl olduunu bildiimiz halde o pozisyonu vermek bize yakmad.Ma boyunca verilen emee yazk oldu.Fizik gle alakal devamllk skntmz mutlaka zmemiz gerekiyor.

Herkes geri ekildiimizi isteyerek yaptmz dnyor fakat bunun sebebi tamamen bata Malouda ve Adriann ma iindeki dleriyle alakal Colman oynasa da deien bir durum olmuyor oda bu dleri yayor.Bu mevkilerde istikrar yakalamamz gerekiyor.Bu oyuncularn yerine girenlerde bu takmn seviyesine kabilmi deiller.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gzatan Kullanclar

u anda 1 kullanc bu konuyu grntlyor. (0 kaytl ve 1 misafir)