Sayfa 41 Toplam 41 Sayfadan BirinciBirinci ... 31 39 40 41
Toplam 1019 adet sonuctan sayfa basi 1,001 ile 1,019 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Trabzonspor 2 - 1 Antalyaspor | Maç Sonucu...

Triangel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rusya

Bizim oyuncular pas verdikten sonra misyonlari bitti zan ediyor.Kardesim insan biraz kosar orta sahada canlilik olur tiki taka,hareket,kondisyon,bir bakista oyunu kavramak,teknik,uzun pas,orta,kafa ve gol.

Cok zor biliyorum yahu sevgili futbolcular en azindan deneyin.Inanin eziyet cekiyoruz bizide düsünün.

Saygilar

DeAgLeMaNyAq - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bu maçla birlikte 657 gün sonra ligde geriye düştüğümüz bir maçı kazanma başarısını gösterdik. En son 2011-2012 sezonundaki Sivasspor maçında bu başarıyı gösterebilmiştik...
    Trabzon bir sevda,
    Trabzonspor bir destan...

SALDIRAY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Şu Henrique'ye verilen şans Emre'ye verilseydi en az 10 gölü vardı (sadece ligde)... Maalesef kimlikten kaybediyor. Güney Amerikalı olsaydı bu şansı kötü olsa da verirlerdi.
    Bir Sevdasın Trabzonspor'um..

Varlıbaş61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Maçı izleyemedim .. Özete baktım da, Antalyaspor'un pozisyonu yok !!!
    McLas was Here

Ceyhun Dündar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Varlıbaş61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    2 hafta önceki bursa macinda da bursasporun 1 pozisyonu 1 de henriquenin kafasi var.
    Hocanin bu kadar kotu gorunmesinin bir nedeni de elimize gecen firsatlari atamiyoruz.
    yoksa takim gercekten gecen sezona göre az pozisyon veriyor.

Nereden
    Düzce

Alıntı sasort Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ah mustafa hoca ah

ya renktaşlar iki devre oynan topa bak

takımda iki tane takoz çıkınca nasıl ts oyunu değişti

bence diyorum ki bu henrique gitmeli hatta janko kalmalı o kesinkes gitmeli

ya bir takım kazanmaya oynar sana zaferi skoru getiren topçun yedekte beklememeli

bence henrique kadroya girememeli emre 11 de olmalı

Kahvehanede maçı izliyoruz 2. yarı herkes emre girsin henrike çıksın diyor . emre girdi bi topta ters tarafa koştu .. hemen bi kaç kişi ulan şerefsiz toptan ne kaçıyon bundada iş yok gibi laflar yahu sabret kardeşim biraz ... çok çabuk harcıyoruz futbolcuları ...iyi bir sol bek , iyi bir orta saha , iyi bir golcü bizi çok rahat ilk 3 e sokar.
    ama golcü alırken forvet arkasıda sağ ve sol açıkta oynayabiliyor olmayacak sceza sahasından çıkmayacak leblebi gibi gol atacak

okan6161 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

oyun olarak güzeldi ama iyibir orta sahaya ihtiyac var
    işkenaz

Ahmet Kuru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

dün maç zamanı uzandım maçı izleyeceğim...
    hatırladığım ilk 5 dk uyudum,uyandım 90+2 2-1 öndeyiz
    Ne kaderime küstüm Ne Devlete küstüm…
    Çünkü inanmak, iman etmek varsa bir şeye, bedel neyse onada katlanır. Yarabbi Kahrında hoş, Lütfunda hoş dedik… iki saniye sonrasına garantimiz olmayan bir hayatımız için fırıldak olmaya gerek yok, ben fırıldaklık istemem…( M . Y )

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Faik Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı kaan61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kahvehanede maçı izliyoruz 2. yarı herkes emre girsin henrike çıksın diyor . emre girdi bi topta ters tarafa koştu .. hemen bi kaç kişi ulan şerefsiz toptan ne kaçıyon bundada iş yok gibi laflar yahu sabret kardeşim biraz ... çok çabuk harcıyoruz futbolcuları ...iyi bir sol bek , iyi bir orta saha , iyi bir golcü bizi çok rahat ilk 3 e sokar.
    ama golcü alırken forvet arkasıda sağ ve sol açıkta oynayabiliyor olmayacak sceza sahasından çıkmayacak leblebi gibi gol atacak
    Aynı durumu biz Trabzon'dada yaşaık...

golü kaçırdığında neredeyse vatan haini ilan edilen Emre son dakikalarda golü ataınca Henriguedende , Thiery Henriydende daha iyi bir oyuncu oldu....
    Ne mutlu Türk olana değil , Ne mutlu Türk'üm diyene !

"Cahilin karşısında kitap gibi sessiz ol." Mevlana

Nereden
    Trabzon

Maçta daha üstün olan taraf bizdik hakettiğimiz bir galibiyeti maçın sonlarına doğru da olsa almamız sevindirici oldu.

Maça hızlı başladık Yusuf,Olcan,Henriuqe ve Malouda istekliydi fakat dakikalar ilerledikçe önce kaçırdığı golden sonra Henrique oyundan düştü sonrada yusuf durarak oynamaya başladı.Malouda antalyanın kalabalık olduğu alanlarda yalnız kaldı.Olcana sürekli defanstan uzun top atılma isteğide oyunun temposunu düşürdü bu sıralarda ceza sahasına çok çekildiğimiz bir anda uzaktan şut imkanı verdik ve güzel bir gol geldi sonra yeniden bir tempo arttırma isteğimiz oldu zokora biraz daha öne oynamaya başladı maloudanın bireysel zorlamasıyla kazandığımız penaltı ilaç gibi geldi.İkinci yarıya tekrar baştan başlar gibi başlamak moral motıvasyonumuzu arttırdı yusuf ve olcanın zaman zaman etkili olduğu anlara emreyle adrianda girdikten sonra destek verince golün gelmesi kaçınılmaz olmuştu ve hakettiğimiz galibiyet golünü atarak hakettiğimiz galibiyeti alabildik.

Maçta yusuf,olcan,emre,adrian,zokora iyi idiler onların bir basamak daha üstüne birini koymak gerekirse oda malouda idi çünkü onun dikine oynama isteği antalyanın savunma kurgusunu bozdu yoksa golü bulmamız dakikalar ilerledikçe daha da zorlaşacaktı.

En önemli eksiğimiz orta sahada yıllık ortalama 5-6 civarında gol ve asist performansıyla oynayacak topla adam eksilterek gidip topu araya ya da kanattakı oyuncuya servis edecek iki yönlü oynayacak iki oyuncu bir tanesinin kontenjanını colman doldurabilir bence ama ikinciyi mutlaka dışardan almalıyız.

Bu iki oyuncu hem bizi defansın uzun top isteğinden kurtaracak hemde daha olgun,daha kollektif ataklar yapmamıza vesile olacaktır.

Maçtan sonra istifa olaylarına gelirsek Mustafa Hocanın devam kararı vermesi sevindirici ilk yarı başarılımıyız dersek kadromuz ölçüsünde başarılıyız ama 4 büyük takımdan hangisi 30 puanın altında kalmışsa bence başarılı değildir bu da bir gerçektir.Bu istifa düşüncesi büyük ihtimal colman söylemlerinden sonra başkanın tam tersi hareket etmesi sebeb oldu diye düşünüyorum.Kim haklıydı diye bana sorarsanız iki tarafta haksızdı colmanın gördüğü kartta hafifletici bir sürü sebeb vardı bunlar rieranın tahriki,maçın sonlarına doğru gücünün kalmamasından dolayı yapmak istediklerini yapamaması,yenik durumda oluşumuz gibi bir çok sebeb varken Mustafa hocanın maçı kaybetmemizin faturasını colmana bağlaması şık olmadı olması gereken normal kırmızı kart prosedürü neyse oydu.Diğer yanlış ise başkanın colmanı ödüllendirir gibi yaptığı hareketti.Umarım bundan sonra ikiside iki uç noktada olmayıp orta noktada buluşurlar.

Ilelioglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Alıntı Varlıbaş61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Acikcasi gecen hafta gayse'nin de pek pozisyonu yoktu, sadece uzaktan atilan sutlar ile etkili oldular.

Son iki haftadir rakiplere pozisyon vermedik neredeyse. Gayse karsisinda topla oynama yüzdesinde bir düzelme vardi, Antalyaspor macinda da devam etti. Ayrica bu macin ikinci yarisinda da cok etkiliydik.

Yalniz pas konusunda cok yetersiziz, Antalya bile bizden daha cok pas yapmis.

..
    İstanbul Saltanatını 7 kez yıktık, yine yıkacağız, Bordo kanımızla Mavi göklere Şampiyon TRABZONSPOR yazdıracağız...

DEEP BLUE
    Ziyaretçi

Vay be... Bu maçta iyi top oynadığımızı yazanlar olmuş... 18 kişilik maç kadrosunu doldurabilmek için yedek kulübesine 3. kaleciyi koyan ''çok eksikli'' rakibi zarla zorla yenebildik diye, utanma denen duygu olmasa takımı Bayern Münih ilan etmeye hazır adamlar var... Gidin işinize be...

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    Eskişehir

Alıntı DEEP BLUE Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Vay be... Bu maçta iyi top oynadığımızı yazanlar olmuş... 18 kişilik maç kadrosunu doldurabilmek için yedek kulübesine 3. kaleciyi koyan ''çok eksikli'' rakibi zarla zorla yenebildik diye, utanma denen duygu olmasa takımı Bayern Münih ilan etmeye hazır adamlar var... Gidin işinize be...
    Ümit abi elini vicdanına koy.rakibe tek pozisyon vermemişiz,oyunu sürekli önde tutmak için çaba göstermişiz,ilk yarı Antalyaspor'un bi aralar bizim yaptığımız gibi 11 kişi mevlam ne verdiyse defansını 2-3 önemli denemeyle aşamamışız,ikinci devre oyuncu değişikliklerinin getirdiği olumlu havayla rakibi tamamiyle ceza sahasına gömmüş önemli pozisyonları bulmamışmıyız sence?

Muhammet YILMAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Elazığ

Alıntı Fatih Öztürk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ümit abi elini vicdanına koy.rakibe tek pozisyon vermemişiz,oyunu sürekli önde tutmak için çaba göstermişiz,ilk yarı Antalyaspor'un bi aralar bizim yaptığımız gibi 11 kişi mevlam ne verdiyse defansını 2-3 önemli denemeyle aşamamışız,ikinci devre oyuncu değişikliklerinin getirdiği olumlu havayla rakibi tamamiyle ceza sahasına gömmüş önemli pozisyonları bulmamışmıyız sence?
    Her zaman olduğu gibi bende katılıyorum.
    "Batmayacağına inanarak suya bas,yürür gidersin.Mucize yürüyebilmen değil,inanabilmendir."

salihismet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Olcan Adin yakin cevresine dert yandi, bu haberler beni öldürüyor, adam cikip
    konusamiyor, yakin cevresine dert yaniyor. BMN mi her kim yapiyorsa böyle
    mantiksiz haberleri yine bekliyoruz, böyle haberleri yapanlarin beyinlerine saglik.

Ben Olcanin uzak cevresi oluyorum, yinede yakin cevresine söylediklerini duyabiliyorum,
    demek ki yakin cevrene konusmana gerek yok, herkesin duyabilecek oldugu sekilde
    adam gibi aciklama yapmak yeterli oluryor bence.
    Konu salihismet tarafından (30.12.2013 Saat 15:30 ) değiştirilmiştir.

carantinas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bu hafta takım iyiydi yani en azından maçın son dilimlerinde gol atacağımızı düşünüyordum bu hissi bana yaşattı 40 maç sonra yha bana yeter

DEEP BLUE
    Ziyaretçi

Sizin adınıza sevindik...

Tahir61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Antalya

ikinci goldeki sevinç moral hırs heyecan olarak o kadar da kötü olmadığımızı gösteriyor

adrian hariç!!

http://www.ligtv.com.tr/haber/firtina-sonradan-koptu-2

artvints - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı tahir61ayas Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ikinci goldeki sevinç moral hırs heyecan olarak o kadar da kötü olmadığımızı gösteriyor

adrian hariç!!

http://www.ligtv.com.tr/haber/firtina-sonradan-koptu-2
    o skoru bilen kız çok işe yarar.hem trabzonsporlu, hem güzel saylır her hafta iddaa yapar, geçinir gideriz

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)