Sayfa 80 Toplam 81 Sayfadan BirinciBirinci ... 30 70 78 79 80 81 SonuncuSonuncu
Toplam 2006 adet sonuctan sayfa basi 1,976 ile 2,000 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Galatasaray 2 - 1 Trabzonspor | Maç Sonucu!

hyasin61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı kudu_89 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hoca yanımda o söylüyor ben yazıyorum.
    1)bu takımda sol bek yok. devre arası alırık dedi başkan.
    2)aykut sol bek görevini şu an yerine getiren en iyi oyuncu takımda. ofansif anlamda kapasitesi yok. idare ediyoruz.
    3)mustafa ve bamba dışında uzun boylu oyuncu yok. idmana gel bi gün.
    4)henrike yaşını başını aldı. tekrar 10 yaşındaki çalışmalara dönemeyiz. bir oyuncuyu çalıştırarak messi ya da ibrahimoviç yapamazsın. ayrıca ilham aldığın o pozisyonda lamba gibi vurdu topa. onur kıvrak dışında iyi kalecilerde var.
    Hocaya sorar mısın daha önce bu işi yapmış mı
    Çünkü sevdim ve ben kalbiyle yaşayanlar zümresindenim.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    hodlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Bir derbiden daha mağlup ayrıldık. Kritik dakikalarda yakaladığımız pozisyonları kolayca harcıyoruz. Hakemler zaten şu ligde en kolay kartları bize çıkarıyor. Bu tespite Anadolu takımları da dahil. Fırat Aydınus denen kara gömlekli cellat kaç maç daha bizim puanlarımızı çalacak ben bilmiyorum. Gelelim Colman'a, ben dün gece stadyumda yumruk attı gibi görmüştüm ama tv'de izledim şimdi iki hareket de birbirinin aynısı. Yani amatörce davranan kırmızıyı yemiş. Ancak gerçek şu ki dün gece skoru yeniden 2-2 yapabileceğimiz bir anda takımı bir kez daha 10 kişi bırakarak tatile gitti. Burada eğer Colman haklı diyorsak hakemin hakemliğini bitirmeliyiz yok eğer Colman hatalı diyorsak bir kez daha formamızı giydirmemeliyiz...
    2011 yılında şike yoktur diyen namussuzdur...

Antonio - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Isparta

kudu_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Alıntı HOPA'LI TS'Lİ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Her deplasmanda gol atıyoruz ama puan alamıyoruz.

Bu takıma 1 bek, 1 oyun kurucu, 1 kanat, 1 iş bitirici golcü alsınlar, en kötü 2. bitirmezse ben futboldan anlamıyorum.

Yani kumaş elbise dikmek için eksik, yeterli gelmiyor.
    ne beki ya düpedüz 2 stoper 2 santrafora ihtiyacın var sen 2.lig demişsin ben bu eksikler giderilsin şampiyonluk diyorum
    bu takımın beklerini bosi-kadir kaldırır da yumluyla bambayla anca bu kadar
    UEFA KANIRTA KANIRTA AÇTI ŞEMSİYEYİ....ARTIK UEFA DAN TESCİLLİ BİR HIRSIZIMIZ, BİR DE ŞAMPİYONUMUZ VAR....82 HELAL PUAN ALIN TERİYLE ŞAMPİYON TRABZONSPOR....TEŞEKKÜRLER SADRİ BAŞKAN VE EKİBİ, TEŞEKKÜRLER BATMAYAN GÜNEŞİMİZ, TEŞEKKÜRLER YÜREKLİ FUTBOLCULARMIZ, TEŞEKKÜRLER PAYDAŞLAR.....

Sacit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Rakibin stoperinde semih kaya ve gökhan zan olduğu halde korkup geri çekilmek kepazeliktir. Hücum gücün çok kötü ve çok zayıf evet ama bu durumda bile 1-1 yakalamışken geri çekilmek rezilliktir.

Bu arada mustafa yumlu niye gollere engel olamadı, özellikle 2. gole ? Size göre büyük stoper ya ne oldu peki ? Burak yanından kolunu sallayarak gol atıyor.

mustafa yumlu, aykut akgün, henrique'nin olduğu bir takım deplasmanda gs'yi mi yenecekti ? Bu çöplerin olduğu bir kulüp beni tiksindiriyor

Trabzonspor'u böyle rezil kepaze ediyorsunuz, en son ne zaman derbi kazandık ?
    Konu Sacit tarafından (23.12.2013 Saat 22:50 ) değiştirilmiştir.

lazzz61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Sonuna kadar mustafa resit akcay o kadar birakin hu bos isleri mra bos bi adam degil sadece bizim taraftar fazla bilior bu isleri !
    Trabzonda siyaset TRABZONSPOR SEVGİSİ'nin önüne gecmiştir

DEEP BLUE
    Ziyaretçi

Sona az kaldı zaten... Bekliyoruz.

Nereden
    Kocaeli

Akşam maçtan sonra NTV Spor'da Trabzonspor analizini dinleyenler varsa; aynı şeyleri yazmayayım... Durum bu kadar basit...

1- Hoca yok
    2- Orta Saha yok
    3- Defans yok
    4- Forvet yok

Sonuç ortada takım yok...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Kocaeli

MRA güvenim ve desteğim sonuna kadar sürecek. Üzülerek izliyorum ki hocaya seviyesizce eleştiriler yapılıyor. Dün gece de bana göre 2-3 oyuna müdahale hatası vardı ama bu onun futbol cahili olduğunu göstermez. Maçın ilk devresi ortada bir oyun oldu hatta iki tane %100 gol kaçırdık. İkinci yarı takım tempo olarak düştü ama yine Henrique golü atsa iş kolay olacaktı. Sonrası yenen komikçe iki gol, kaçan goller ve en kritik dakikada takımın 10 kişi kalması. Yemin ediyorum bu takım biraz sabretsek seneye bu hoca ile uçacaktır...

nakzo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum

Alıntı hodlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    MRA güvenim ve desteğim sonuna kadar sürecek. Üzülerek izliyorum ki hocaya seviyesizce eleştiriler yapılıyor. Dün gece de bana göre 2-3 oyuna müdahale hatası vardı ama bu onun futbol cahili olduğunu göstermez. Maçın ilk devresi ortada bir oyun oldu hatta iki tane %100 gol kaçırdık. İkinci yarı takım tempo olarak düştü ama yine Henrique golü atsa iş kolay olacaktı. Sonrası yenen komikçe iki gol, kaçan goller ve en kritik dakikada takımın 10 kişi kalması. Yemin ediyorum bu takım biraz sabretsek seneye bu hoca ile uçacaktır...
    Butun ulusal spor yazarlari sakak bir biz akilliyiz butun tvlerde mra ile dalga geciliyor ;ama olur mu hepsi bize dusman mra morinho yuru mra yuru uefayi kazanacaksin sen yuru.
    Ayşema yan göz ilen kimseler bakmayacak
    O yaylaya çıkmadan çiçekler açmayacak
    Atın beni ateşe cayir cayir yanayim
    Koyun beni mezara ayşemla uyuyayim ......

Soner Albayrak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Erbay Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bizim futbolcularda "nasıl olsa küme düşmemeyi garantiledik" rahatlığı var, çok net. Hem gücü yeten, hem de büyük düşünen iki futbolcu var; Onur ve Olcan. Diğerlerinin ya fiziği yetmiyor ya da yüreği.

Takımda zerre vizyon yok, hırs yok, amaç yok. "Aman şu maçı da yeneyim şunu şunu yaparım bilmem kaçıncı olurum" yok. Beğeni eşiğimizi o kadar düşürdüler ki iki tane üst üste pas görünce "iyi lan ezilmiyoruz zaman geçiyor hatta bildiğin iyiyiz ya şuraya bak" diyoruz. Takım top mop oynamıyor. Futbolcularda ayrıca "en azından fark yemedik" rahatlığı oldu. Kucaklaşmalar o yüzden.

Onur olmasa bu takım tarihi fark yerdi. Bu oyuncuları ancak Allah ıslah eder. Derhal gönderilmeli bir çoğu.

Ziya Doğan'ın takımından bile utanmıyordum ama bu takıma bakınca yüzüm kızarıyor yemin ediyorum. Trabzonspor tarihinin yüz karaları.
    Çok güzel bir yorum. Takımın hali bu arkadaşlar kimse başka neden aramasın.

bitirim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Onur sakat olsaydıda kalede misal zeki olsaydı sizce maç kaç kaç biterdi? ALLAH göstermesin ama onur sakatlanacak olursa MRA ancak iki hafta dayanabilir.
    Dinleyerek ingilizce öğrenmek için mp3 formatında ingilizce eğitim setleri: http://inglzcedrs.blogspot.com.tr/

ilhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Onur olmasa bu sezon ligden düşmesi kesin olan ilk takım biz oluruz. O derece bütün umudumuz Onur'da. Gol yemezse kaza bela bir tane atar kazanırız diye oynuyoruz. İyi savunma yapan takımın kalesinde her maç 10 tehlikeli pozisyon olmaz.
    Türkçe, Turkche olmasın! Dilimizi koruyalım! Türkçeye 29 harf yeter!

“Ben basit bir '
    iyi futbol dilencisiyim'. Elimde şapkam, dünyanın dört bir yanını geziyor ve stadyumlarda yalvarıyorum:
    “Tanrı rızası için, güzel bir maç lütfen!”
    Eduardo Galeano

"İhaneti severim, ama hainlerden nefret ederim." Cesar

cakalkerem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bu kadar şut çektiren bu kadar baskısız oynamanın sonucunda Onur'da bir yere kadar götürüyor takımı...

Garibim çocuk ne yapsın.....

Oda kızıp bossi gibi tekmemi atsın kendi kalesine gol mü atsınya da adam mı tokatlasın....

adam gibiinsan...Kaptanlık yakışıyor ama takım sana yakışmıyor be koçum

Trabzon bir aşk hikayesi değildir.
    Trabzon Aşktır gerisi hikayedir.

nakzo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum

Alıntı ilhan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Onur olmasa bu sezon ligden düşmesi kesin olan ilk takım biz oluruz. O derece bütün umudumuz Onur'da. Gol yemezse kaza bela bir tane atar kazanırız diye oynuyoruz. İyi savunma yapan takımın kalesinde her maç 10 tehlikeli pozisyon olmaz.
    İlhan bey bence asil kuculen tarafar. Koca Trabzon 24 puanda daha ilk yari bitmemis 6.maglubiyet sehirde cit yok ben uzulerek soyluyorum Trabzonspor buyuk takim degildir ve Trabzonsporun gordugu en son taraftar kitleside biziz bu takimi tutmuyor diye kimse kimseye kizmasin hicbir cocuk bu takimi tutmaz cocuklarda bu takimi tutmak ileride psikolokik sorunlara guven problemine sebeb olur.
    Ayşema yan göz ilen kimseler bakmayacak
    O yaylaya çıkmadan çiçekler açmayacak
    Atın beni ateşe cayir cayir yanayim
    Koyun beni mezara ayşemla uyuyayim ......

Nazim Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Sol bek yokmus Aykut oynuyormus????? Macda yenik durumdasin, Bamba cikip Aykutu stopere alip sol beke Kadiri aliyorsun, hani yoktu sol bek, devre arasi alinacak sol bek, en kralini alsan bile adam zaten ileri cikmiyacagina göre pek fark etmiyecek, bir sol bek alinip veya alinmamasi, elinde gelse söyle bir kadro yapacak,

----------------------Onur

Bosingwa----------Giray----------Bamba--------Aykut

----------------------Mustafa Yumlu------------------

---------------Zokora------------Aykut Akgün---------

----Zeki Yavru----------Colman--------Kadir Keles-----

-----------------------Yusuf Erdogan------------------

Adamin eline bu kadroyu verin, kompakt futbol nasil oynaniyormus o zaman gösterecek bize.
    No one wins. One side just loses more slowly.

inadina61_08 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Bu videoyu hazırlayan arkadaşın ellerine yüreğine sağlık olsun, müthiş bir video, Fırat aydınus dün akşam neler yaptı dakika dakika. unutanlara mesaj olsun.
    29.dakika gereksiz bir kart beklentisi.
    https://www.facebook.com/photo.php?v...type=2&theater

rieranın kaç kere atılması gerektiğini siz düşünün.
    Konu inadina61_08 tarafından (23.12.2013 Saat 22:40 ) değiştirilmiştir.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Kocaeli

Her derbiden sonra hakemlerin bize yaptıklarını yazıyoruz. Bu kaderimiz değişmeyecek. Gelen hiçbir yönetim de sesini çıkartmıyor. Ligde 18 takım içinde en kolay kart bize çıkıyor. Bu gerçek maalesef camia olarak zayıflığımızı gösteriyor...

hyasin61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Spor yorumcuları Mra'dan cok Onur'u konusuyor zaten kazanılan puanlar sonrasında.Keza cogu da Mra'nın taraftarlarına attıgı yalanların aksine gerçekleri söylüyor ama ne var ki Mra'nın her mac baskılı oyunu domine eden oyun anlayısını gorenler burada gonul ıster kı onlar da bu televızyon camıasında hak ettıklerı yerlere gelır bırılerı tarafından kesfedılirler

Begenirsiniz begenmezseniz ama Rıdvan'ın Bursa macından sonra yaptıgı acıklamalara dogru gıdıyor takım.Turkıye kupasından elenmıssınız ,Avrupa'da ıns ıyı yerlerlere gelırler fakat bu lıge havlu atmıs havası ıle ordan dondugunuzde hedefsız kalabilirsiniz ve bunun neticesinde hedefsiz kalan takımın oyuncularını motive etmek onları bir hedefe baglamak zor olabilir dedi
    Çünkü sevdim ve ben kalbiyle yaşayanlar zümresindenim.

ibrahim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı bitirim Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Onur sakat olsaydıda kalede misal zeki olsaydı sizce maç kaç kaç biterdi? ALLAH göstermesin ama onur sakatlanacak olursa MRA ancak iki hafta dayanabilir.
    Yok aslan gibi yetistirdigi Fatih var. O stadda kocaman kaleyi dar etmisti kirmizili züppelere.
    Milli Takımım TRABZONSPOR
    Al aşaa, vur yukari, Dik Oyna!!!
    Helalin adı kaldı, onu gören yok.
    Haram kapışıldı, hâlâ doyan yok. Yusuf Has Hacip

ibrahim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Her derbiden sonra hakemlerin bize yaptıklarını yazıyoruz. Bu kaderimiz değişmeyecek. Gelen hiçbir yönetim de sesini çıkartmıyor. Ligde 18 takım içinde en kolay kart bize çıkıyor. Bu gerçek maalesef camia olarak zayıflığımızı gösteriyor...
    Kimin umrunda? Onlara göre Trabzonsporun ezik oldugu algisini mhk, tff, medya falan degil hoca yerlestirmek istiyor taraftarlara...
    Milli Takımım TRABZONSPOR
    Al aşaa, vur yukari, Dik Oyna!!!
    Helalin adı kaldı, onu gören yok.
    Haram kapışıldı, hâlâ doyan yok. Yusuf Has Hacip

memozcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

seneye kesin şampiyon oluruz bu hocayla
    Attan inip eşeğe bindik!

HH_52 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı lazzz61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sonuna kadar mustafa resit akcay o kadar birakin hu bos isleri mra bos bi adam degil sadece bizim taraftar fazla bilior bu isleri !
    Eğer algı total algılanırsa çok iyi baba olan çok iyi arkadaş olan çok iyi dost olan bir insanın bir işte başarısız olması sonucu intihar etmesi gibidir. Ancak bizler üzerimize düşen taraftar görevimizi yapıyoruz. Hiçbir kurumla ve hiç bir şahısla sorunumuz yok. Total algı olursa bizim için haksız olur diye düşünüyorum
    Konu HH_52 tarafından (24.12.2013 Saat 01:29 ) değiştirilmiştir.
    Hacıosmanoğlu İSTİFA!!!

Lumcera - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hatay

Alıntı inadina61_08 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu videoyu hazırlayan arkadaşın ellerine yüreğine sağlık olsun, müthiş bir video, Fırat aydınus dün akşam neler yaptı dakika dakika. unutanlara mesaj olsun.
    29.dakika gereksiz bir kart beklentisi.
    https://www.facebook.com/photo.php?v...type=2&theater

rieranın kaç kere atılması gerektiğini siz düşünün.
    Maçı izlemedim.Bu görüntülere bakınca kanım dondu.
    Gerçekten eşit olmayan bir ligte yarışıyoruz.
    Hakemin bu kararları verirken vicdanı hiç mi sızlamadı?
    Eğer bilerek yapıyorlarsa Allah belalarını versin hepsinin.
    Şimdilik Ölümüne Kadar HaYattayım.

Lumcera - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hatay

Alıntı onuR AKYÜZ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Noel'e erken gitmek isteyen biri varsa O da Drogba'ydı.

Maçın sonuna kadar kırmızı kart kovaladı.

Ağam kovir misin misali Aydınus'u parmakladı durdu.

Ama hakem olacak müsvette her pozisyonda Drogba'yı teselli etmekle meşgul oldu.

Drogba da şok olmuştur 'lan daha ne yapayım kırmızı kart yemek için?' diye!
    Yüzde yüz katılıyorum.
    Şimdilik Ölümüne Kadar HaYattayım.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)