Sayfa 79 Toplam 81 Sayfadan BirinciBirinci ... 29 69 77 78 79 80 81 SonuncuSonuncu
Toplam 2006 adet sonuctan sayfa basi 1,951 ile 1,975 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Galatasaray 2 - 1 Trabzonspor | Maç Sonucu!

Forum Yöneticisi Aydın Danış - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Yahu arkadaş şu kadar olaydan sonra bile hala takıma çemkiren taraftarımızı görünce çılgına dönüyorum bizim kadar AKREP i yok yeminlen o beğenmediğimiz sövdüğmüz istanbul takımı yavşak taraftarı varya onlar bizden daha fazla takımına sahip çıkıyor dün gs yi ezdik sahalarında buna dikkat etmiyormusunuz siz ne olduysa fırat hıyarının kararlarından sonra oldu bukadar da ezbere taraftarlık yapmayın arkadaş yaa !!!!
    -JOSE ERNESTO SOSA-

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    Eskişehir

Alıntı Aydın Danış Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yahu arkadaş şu kadar olaydan sonra bile hala takıma çemkiren taraftarımızı görünce çılgına dönüyorum bizim kadar AKREP i yok yeminlen o beğenmediğimiz sövdüğmüz istanbul takımı yavşak taraftarı varya onlar bizden daha fazla takımına sahip çıkıyor dün gs yi ezdik sahalarında buna dikkat etmiyormusunuz siz ne olduysa fırat hıyarının kararlarından sonra oldu bukadar da ezbere taraftarlık yapmayın arkadaş yaa !!!!
    Öyle deme.hakem şerefsizi bizi kıydıysa keyfine kıymadı ya?bunların hepsi Mustafa hocanın oyunu

hyasin61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı yavuzbaha Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    maçın adamı Onur diyorlar da ilk golü Onur yüzünden yedik...defans adamı oradayken sen nasıl kalemi terkedersin ?.büyük bir kaleci hatası...şimdi bana da sövenler olacaktır...kurtarışlar yaptı vs diye...herlade yapacak niye kalede duruyor ?...kurtarış yaptıysa vazifesini yaptı,ilk goldeki süper hatasını örtmez...ikinci gole Onur adına denecek bişey yok....
    Ayrıca hakem evet faullerde dengesizlik yaptı ama mağlubiyeti hakeme yıkmak haksızlık
    bende dıyorum kı Burak'ın attıgı ılk gol baldan baska bırsey degıl
    Çünkü sevdim ve ben kalbiyle yaşayanlar zümresindenim.

HOPA'LI TS'Lİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

Her deplasmanda gol atıyoruz ama puan alamıyoruz.

Bu takıma 1 bek, 1 oyun kurucu, 1 kanat, 1 iş bitirici golcü alsınlar, en kötü 2. bitirmezse ben futboldan anlamıyorum.

Yani kumaş elbise dikmek için eksik, yeterli gelmiyor.
    2010-2011 SEZONU SÜPER LİG ŞAMPİYONU
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

cakalkerem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

dün iyi oynadık özellikle ilk yarı..

Colman o golü atabilseydi durum farklı olabilirdi...

Onur'un muhteşem gecesiydi....

Henriquenin kafası girmeyip dönen top gol olunca yıkıldık ama beraberlik golünü çabuk bulduk...

Aptalca bir gol daha yedik..

Sonra direkler izin vermedi...

Colman noele erken girmek istedi....Her sene ki gibi...Yazıklar olsun oysa ki maçta en beğendiğim adamdı....

Yazık kaçan 1 puan bile iyiydi...Ama olmadı....

Trabzon bir aşk hikayesi değildir.
    Trabzon Aşktır gerisi hikayedir.

Emre İskender - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Üzmeyin kendinizi,

Siyasilerin oy kaygısından,

Hakemlerin sosyal cevre baskısından,

Köşe yazarlarının patron baskısından,

Tv kanallarının reyting kaygısından,

Gazetelerin tiraj kaygısından,

İş adamlarının ihale kaygısından,

Ülkemin Adaletten,

korkmayacağı gün Colman ın hareketini Yumlu nun hatasını Olcan ın golünü Mustafa Hoca nın kadrosunu konusuruz...

lazibere - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Atak futbol ouynamayıp, rakibi kendi sahasında kabul eden ama her maçta ortalam 3 gol yiyen bir takım ki kalesinde dunyaca yetenekli ONUR olmasına rağmen, Böyle bir takım ONUR olmasa şu anda ligin dibinde olurdu. BU futbolu oynatarak bu kadar çok pozizsyon veren bir takım Hocası derhal görevi bırakmalıdır. Bize 4. dunya ülkesi futbolu oynatıyor. Ben ONUR'un yerinde olsam oynamam. Görürdüm o zaman kımın ne halt olduğunu

ONUR olmasa Dun akşam 9 tane gol yiyecektik
    Aptallık nedir biliyor musunuz ?
    50 kuruşa içtiğin suyu, 1 liraya işeten düzene destek vermektir..

lazibere - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Defansıf bir oyun oynatıyorsun. Ikı tane On libero ile oynuyorsun her maçta ve kalende her maçtya mutlak dediğimiz en az 10 tanepozisyon veriyorsun? Birisi bana bunu anlatmalı. COLMAN a vuruyor millet. Bamba, Komanda Aykut? Bunlar kımdir allah aşkına. 6 pastan kalye gol atamayan ve 90 dakika boyunca sagada gezinmekten öteye gitmeyen, Mücadele etmeyen Henrigu ile mi maç kazanacağız.

Sırf Forvetsizlikten en az 10 maç kaybettik bu sene??

Yeter artık MRA a sen git sürmenesporu çalıştır ama bizi değil.
    Aptallık nedir biliyor musunuz ?
    50 kuruşa içtiğin suyu, 1 liraya işeten düzene destek vermektir..

Ilelioglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Alıntı kyodou Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Eyvallah kardesim, tesekkürler.

..
    İstanbul Saltanatını 7 kez yıktık, yine yıkacağız, Bordo kanımızla Mavi göklere Şampiyon TRABZONSPOR yazdıracağız...

Onur Akyüz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Noel'e erken gitmek isteyen biri varsa O da Drogba'ydı.

Maçın sonuna kadar kırmızı kart kovaladı.

Ağam kovir misin misali Aydınus'u parmakladı durdu.

Ama hakem olacak müsvette her pozisyonda Drogba'yı teselli etmekle meşgul oldu.

Drogba da şok olmuştur 'lan daha ne yapayım kırmızı kart yemek için?' diye!
    10-Abdülkadir Ömür

----------8---------

okg_53 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Manisa

Hem defansif oynat, hemde Elazığ gibi takımlara dahi onlarca pozisyon ver. Nasıl taktik anlayışı bu ?
    Teşekkürler cesur insanlar Erman Toroğlu ve Uğur Meleke
    Gâfil ne bilir neş've-i pür şevk-i vegâyı, Meydân-ı celâdetteki envar-ı sefâyı.
    Merdân-ı gazâ aşk ile tekbirler alınca, Titretti yine rûyı zemin arş-ı semâyı.
    Allah yolunda cenk edelim, şan alalım şan. Kur'an da zafer vâdediyor hazreti Yezdân.

Erbay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Deplasmanda 8 maçta 4 puan nedir arkadaş?

Forum Kurallarına aykırı gördüğünüz mesajları ve üyeleri kullanıcı panelinde bulunan http://forum.bordomavi.net/images/buttons/report.gif (ikaz tuşu) tıklayarak raporlamanızı rica ediyoruz..

artvints - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı Murat Keçeci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Maçın özeti çıkan kadrolarda az çok kendini belli etmişti.İki kadroyu gördüğümde zokora ve aykutla orta sahayı tutup colmanı daha ileride kullanmak fikri ve gs nin orta sahasında iki yönlü üç oyuncu ile başlaması melo-selçuk-yekta maçın ilerleyen dakikalarında 6 defans 4 ofans şekline bürüneceği ve orta sahadakı boşluğu gslilerin dolduracağını düşünmüştüm.Orta sahayı iki yönlü dolduracak oyuncular soner ,adrian gibi oyuncular bugüne kadar beklenen performanstan uzak olmalarından dolayı Mustafa hoca hatalı kadro çıkardı diyemem kağıt üzerinde hatalı kadro ama performans bakımından doğru kadro.İşin özü maçı kadrosu daha kaliteli olan takım kazandı.

Futbolcuların performansından bahsedersek kazanma isteği ve motivasyon olarak hepsini beğendim.Maçı orta sahada kaybettik bu oyun pas üzerine kurulmuş bir oyun kontra atak da oynasan pas yapacaksın set hücumuda oynasan pas yapacaksın bu işin başka bir yolu yok elimizde böyle bir kadro yoksa tek yönlü oyuncuları eritip iki yönlü oyuncular bulup takıma kazandıracağız tek seçenek bu.

Maçı selçuk,melo,yekta domine etti.Bu oyuncular hem ofansa katkı verirken hemde defansif görevlerini yerine getirdiler.Senin zokora ile aykutun da sadece defansif olarak sahada vardılar.Dolayısıyla maç tek kaleye döndü.Sadece karşılayan bir takım olduk.

Bireysel hatalardan bahsedersek ben bu mustafa yumluyu bir türlü çözemedim maç içinde bazen milli takım seviyesine çıkıyor bazende üçüncü lig seviyesine iniyor.Birinci golde bambanın boşalttığı alana sneijder girerken senin ondan önce kademeye girip topu kazanman veya en kötü kornere göndermen gerek ama sen refekatçılık yaptın.İkinci golde ise topa arkası dönük sadece burakı tutmaya odaklanmış acaba o gelen topu nerenle karşılamayı düşünüyordun.Mücadelesi,kazanma isteği iyi niyeti nedeniyle içimden böyle konuşmak gelmiyor ama gerçekleri de söylemek gerek.

Orta sahada pas yapamadıktan sonra olcana,yusufa,henriqueye kızma hakkımızda yok girdikleri az pozisyonda iyi işler yaptılar .Sadece küçük bir eleştiri yaparsak Henrique o kafa şutunu biraz daha direk dibine göndermek çok mu zor bomboş pozisyondasın daha net golcü vuruşu yapabilirsin,Yusuf ise o pozisyonda yaptığın birinci sınıf işi yani bir anda vites yükseltip ayak içi henriquenin kafasına topu kondurmak hem teknik, hem hız,hemde oyun görüşü ister yeteneklisin işte bunu kabul et ve bu yeteneklerini kullanmakta devamlılık göster koskoca maç boyunca bunu bir kez değil bir çok kez yap.Bence yusuf ve olcan dan daha fazlasını beklemek için önce orta sahada her zaman demiyorum zaman zaman topa sahip olmak gerek böyle bir takıma karşı tek kaleye döndürürsen maçı kazanma ihtimalinde yok.Maçın hakkı normalde 3-1,4-1 gibi bir skordur ama kalemizin önünde duran bir dev var ve o buna her zaman engel oluyor.

Bu maçta beğendiğim tek olumlu şey duran toplarda rakibe fiziksel olarak iyi şarj uyguladık ve kullandıkları duran toplarda pozisyon vermedik.

Bizim takımda gerçekten yetenekli oyuncular var bu yetenekleri yeni yetenekli oyuncularla desteklemeliyiz kollektif yapıyı ancak o zaman oluşturabiliriz.Sen pas yüzdesi düşük oyuncularla oynayıp ofansta diğer oyuncuları tek başına bırakırsan bu oyunculara kızma hakkın olamaz olcan 30 metre topu sürüp gol vuruşu yaptı daha ne yapacaktı kendi kalesinin önünden alıp bütün rakıbı çalımladıktan sonra mı gol atsaydı. yani şöyle söyleyim selçuk-melo-yekta nın olduğu bir orta sahanın kanatlarında yusuf ve olcan oynasa idi bizi 5 lik yapardılar.Elimizde böyle oyuncular var ama malesef maksimum verim alamıyoruz çünkü kadromuzun merkezindeki oyuncuların hiçbiri bizim büyüklüğümüze yakışan seviyede değil zokora,aykut,abdulkadır tek yönlü oyuncular,soneri hala bekliyoruz güya çıkış yapacak,colmanla adrianda fizik güç çok düşük hadi colman idare eder yine.

gs hakkında bir şey söylemem gerekirse bu arkadaşca tavırlarını inşallah bir gün bizim galibiyetimizden sonra da görürsem o zaman samimiyetlerine inanırım şimdi asla.
    abi ortalık durulduktan sonra geliyorsun, güzel güzel yorumlarını yapıp gidiyorsun.çok cool yani.çok özeniyorum.bir insan yorum yaparken bile bu kadar karakteristik ayırt edici, karizmatik tavır sergiler mi pes doğrusu

değerlendirmeler de on numara, maçlardan sonra bir hayri beşerin bir olcay abinin, bir de senin yazılarını gözlüyorum. itibarına da ekliyorum

hyasin61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Erbay Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Deplasmanda 8 maçta 4 puan nedir arkadaş?
    adam iyi ya da kötü rekor kırmaya alıştı
    Çünkü sevdim ve ben kalbiyle yaşayanlar zümresindenim.

SEDAT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

* MRA Trabzonsporda olduğunun farkında değil. Kılık,kıyafeti değiştirerek herşeyi çözüceğini zannediyor ama kafa aynı kafa
    Trabzonspor demek inancın zaferi demektir ''Ben Trabzonspor'un kaptanıyım, başka bir kaptanın arkasından, başka bir takımın formasıyla sahaya çıkmam'' Dozer CEMİL Hopa & Beşikdüzü & Şahmelik
    Trabzonspor Trabzonspor Trabzonspor !
    .................................................. ..................................................TERTEMİZ82

ccd6167 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika

hocaya sorularım var

1)orjinal sol bek neden yedek oynar..

2)aykutta ısrarırın nedeni nedir hala? bizim göremediğimiz ne var adam da?hız ? teknik ? akıl ? oyun kurma ?

3)bosi mustafa bamba 2*aykut henrique gibi 6 adetuzun boylu adamın varken bu takım duran top çalısması yapmıyor mu?

4)idmanlarda henrique kafa nasıl vurulur hala öğretilmedi mi? ne zaman öğrenecek ?

61Temel61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kahramanmaraş

Henrique bence o kafaya cok da kotu vurmadi ama biraz sans biraz kaleci becerisi girmedi. Colmanda ilk yari golu atsa one gececektik. Galip duruma gecsek gs eminim panik stres yapacakti ve daha genis alan bulacaktik.. ama olmadi. Sonucta deplasmanda zor bir mac oynadik ve kaybettik. Mra nin kovulmasi bize hic bisey kazandirmaz sadece zaman kaybettirir hoca degisecekse sezon sonu degisir.

Devre arasinda bize bir sol bek (komando çünkü orada cok siritiyor) ve santrafor sart. Buneksikleri kapatarak artik alabildigimiz kadar puan almaya bakacaz.

Trabzonspor 61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ben Mustafa hocaya güveniyorum. Gs'ye karşı gayet iyi oynadık deplasmanda. Oradan galibiyet çıkarmak zaten çok zor.

Lütfen yapıcı olalım biraz. Hakem hatalarına da göz önünde bulundurun.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Gökhan ARSLAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Bizzat canlı izledim hakemin bizi nasıl katlettiğini
    Böyle bir galibiyete sevinebilen bir kitleye sahip cincon camiası
    Allah bunlara seyirci kalanları izin verenleri ve çanak tutanları bildiği gibi yapsın
    "3 istanbul takımını tutmak vakayı adiyedendir.
    Trabzonspor'u tutmak, orjinalliktir, başkaldırıdır, istisnadır, kalitedir. Son dönemlerde ise sabırdır, özlemdir, sineye çekmektir. En önemlisi ise sürü psikolojisine inat; ÖZGÜRLÜKTÜR."

Nereden
    Zonguldak

Maç öncesinde Lig TV'nin derlediği Galatasaray ile oynadığımız arşiv görüntülerini izledim. Bu takıma karşı hep şanssız maçlar çıkarmışız. Üstüne bir de Galatasaray ile estirilen dostluk havası hep onlara yaramış. Ben Fenerbahçe ile oynadığımız maçlarda bile bu kadar çirkeflik görmüyorum. Maçın hakemi Drogba'ydı; hakem Fırat Aydınus onun sözünden hiç çıkmadı.

Fenerbahçe ile Galatasaray arasında oynanan maçlarda hep Fenerbahçe kazansın istemişimdir. Galiba nedeni yukarıda saydıklarım.

Aykırı_adam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Yeter be!!.Hakem bizi katletmiş,doğramış,biçmiş,taraflı davranmış yahu anladık tamam biliyoruz en çok canı yanan takım biziz de yeter böyle diye diye paranoya oldu millet sanki ilk defa hakkımız yeniliyor puanlarımız çalınıyor.Böyle diye diye bazı şeyleri göremeiyoruz biraz özeleştiri yapın bu sezon deplasmanda aldığımız puanların % 90 ı hakettiğimiz paundır.Evimizdeki 3-4 maç sayarım galibiyeti haketmeden şansına kazandığımız.Bunları görüp bunları eleştirelim hala yok hakemmiş,drogbaymış,meloymuş sanki uzaydan geldiniz ilk kez karşılaşıyorsunuz bu tablolya.Böyle atgözlüğü takarak her maç hakem diyerek inandrıcılığımız da kalmadı.Eğer biraz ts sevgini varsa eleştirin yapıcı eleştirin böyle hakem makem diyerek daha çok zarar veriyorsunuz farkında değilsiniz yada bileremi yapıyorsunuz anlamadım hayırlısı..
    İnsanlar bigisiz doğar aptal değil.Fakat eğitilerek aptal olabilirler!!

erdeme61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Aykırı_adam Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yeter be!!.Hakem bizi katletmiş,doğramış,biçmiş,taraflı davranmış yahu anladık tamam biliyoruz en çok canı yanan takım biziz de yeter böyle diye diye paranoya oldu millet sanki ilk defa hakkımız yeniliyor puanlarımız çalınıyor.Böyle diye diye bazı şeyleri göremeiyoruz biraz özeleştiri yapın bu sezon deplasmanda aldığımız puanların % 90 ı hakettiğimiz paundır.Evimizdeki 3-4 maç sayarım galibiyeti haketmeden şansına kazandığımız.Bunları görüp bunları eleştirelim hala yok hakemmiş,drogbaymış,meloymuş sanki uzaydan geldiniz ilk kez karşılaşıyorsunuz bu tablolya.Böyle atgözlüğü takarak her maç hakem diyerek inandrıcılığımız da kalmadı.Eğer biraz ts sevgini varsa eleştirin yapıcı eleştirin böyle hakem makem diyerek daha çok zarar veriyorsunuz farkında değilsiniz yada bileremi yapıyorsunuz anlamadım hayırlısı..
    Aynen bu fikirdeyim!Ancak yapıcı eleştiri kültürümüzün olduğuna fazla inanmıyorum.Bizdeki eleştiri birazdaha farklı aşağılamaya,rencide etmeye,karalamaya yönelik umarım dediğin gibi yapıcı eleştiri yapcak bir tarafratımz ,medyamız olur

Çağdaş DENİZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Çorum

bence bizim futbolcular işi bilmiyo faul yapılınca şöyle 1200 takla atsalar kırmızı görürdü rakip
    "Eğer yasalara saygı gösterilmesini istiyorsak, önce saygı gösterilecek yasalar yapmak lazımdır."
    Louis D. Brandeis

Aykırı_adam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Trabzonspor 61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben Mustafa hocaya güveniyorum. Gs'ye karşı gayet iyi oynadık deplasmanda. Oradan galibiyet çıkarmak zaten çok zor.

Lütfen yapıcı olalım biraz. Hakem hatalarına da göz önünde bulundurun.
    iyi oynadık ama bizim takım böyle kendi seviyesinde yada daha yüksek takımlara karşı iyi oynuyor tarihimiz böyle maçlarla dolu zaten lazıo maçlarındada iyi oynadık bunlar değerlendirmek için yeterli değil.Bu sezon iyi oyandığımız 2-3 maç varsa lazio maçları bu gs maçı felan böyle maçlarda zaten hocanın etksi fazla olmaz oyncu zaten motive oluyor.
    İnsanlar bigisiz doğar aptal değil.Fakat eğitilerek aptal olabilirler!!

kudu_89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

Alıntı ccd6167 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hocaya sorularım var

1)orjinal sol bek neden yedek oynar..

2)aykutta ısrarırın nedeni nedir hala? bizim göremediğimiz ne var adam da?hız ? teknik ? akıl ? oyun kurma ?

3)bosi mustafa bamba 2*aykut henrique gibi 6 adetuzun boylu adamın varken bu takım duran top çalısması yapmıyor mu?

4)idmanlarda henrique kafa nasıl vurulur hala öğretilmedi mi? ne zaman öğrenecek ?
    hoca yanımda o söylüyor ben yazıyorum.
    1)bu takımda sol bek yok. devre arası alırık dedi başkan.
    2)aykut sol bek görevini şu an yerine getiren en iyi oyuncu takımda. ofansif anlamda kapasitesi yok. idare ediyoruz.
    3)mustafa ve bamba dışında uzun boylu oyuncu yok. idmana gel bi gün.
    4)henrike yaşını başını aldı. tekrar 10 yaşındaki çalışmalara dönemeyiz. bir oyuncuyu çalıştırarak messi ya da ibrahimoviç yapamazsın. ayrıca ilham aldığın o pozisyonda lamba gibi vurdu topa. onur kıvrak dışında iyi kalecilerde var.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)