Sayfa 71 Toplam 81 Sayfadan BirinciBirinci ... 21 61 69 70 71 72 73 ... SonuncuSonuncu
Toplam 2006 adet sonuctan sayfa basi 1,751 ile 1,775 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Galatasaray 2 - 1 Trabzonspor | Maç Sonucu!

Cafer Bulur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Sansal ve tümer gecen hafta bjk nin hakki yendi diye kan agliyorlardi bugün hakem hakkinda tek kelime etmediler.

Be vicdansiz herifler onuru göklere cikaracaginiza hakem hakkinda konussaniza götünüz yemiyor degil mi?
    "Yükseldi Karadeniz Herkes Omuz Omuza Bize Fırtına Denir Çıkmayın Yolumuza..."

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    U.Sadıkoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

İkili tartışmalarda ve aynı içeriğe sahip bir mesajı dakika başı yollamayalım arkadaşlar.

inadina61_08 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Alıntı bordox Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu ülkede vicdan sahibi kimse yok,şöyle bir maçtan sonra çıkıp biris de bu nasıl bir kepazelik demiyor arkadaş.İnsanlar gücün yalakası olmuş.Maç izlediğim yerde dayanamadım,bağırdım ulan size ne Şişli'nin zengin takımı için bir yerinizi yırtıyorsunuz.Adam olun hepiniz Anadolu'dan geldiniz,o zengin takımlarının kapsından içeri sokmazlar sizi.Birisi haklısın dedi,diğerleri cevap bile veremedi.
    Ne kadar kalitesi düşük bir toplum olduk,insanlar bilinçsiz,sürü sanki.
    Vicdan yok, İnanç desen şüpheli, adalet kavramları yargıtaya kadar yükselmiş ki, eskiden mahkeme karar verdi mi tamamdır diyorduk. Eğitim dediğin zaten zorunlu, o da 8. sınıftan okuma-yazma bilmeden de mezun ediyorsun, hırsızın yanına kâr kalmış, baklava çalan 6 yıl yemiş,büyük çalan yırtmış, ne diyeyim, bu ülkede "Büyük denizde boğulacaksın" ve "Çaldınmı büyük çalacaksın" gibi veciz sözleri söyleten bir toplum yapısı ortaya çıkmışken daha fazlası olamazdı.bir de HZ Ömer mezarında kalksa diyecek kadar cüretkar ve habersiz. Allah biliyor ya Mevlam razı gelmeyecek ve bir gün çok fena bela verecek diye korkuyorum.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    İstanbul

Neyimiz kaldı artık alacakları, canımızı mı alacaklar?
    Bu nedir yahu, futbolda mı izlemeyelim?

Nereden
    Trabzon

Alıntı Efsane-1967 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben yenildigimiz mactan sonra Trabzonsporun hic bir futbolcusunu boyle sarmas dolas gormek istemiyorum .
    Yeter artik, biz bagiralim, sovelim, uzulelim hatta canimizi verelim tek sevdagimiz olan Trabzonspor icin.
    Futbolcular gulerek, forma degistererek gayet neseli sekilde maci kapatsin. Ama para bir gun gec odendigi zaman FIFA yolunu tutmasini bilirler.
    Hakeme ettigim kufurleri en az sizde hak ediyorsunuz !
    kadir keleş bile bunu yapıyo nerde kaldı trabzon sevdası takımın yenilmiş sen neyin peşindesin forma değişiyosun...haram zıkkkım olsun orda aldığın para senden de adam olmaz yazıklar olsun...aykut akgün zokora gibi şeref yoksunlarını saymaya gerek yok sadece para için oynayan herif bunlar...

Nereden
    Muğla

Hadi bu maçta bizi hakem yaktı bundan önceki maçlardamı hakem yaktı bırakın arkadaşlar hocalıktan anlamayan bir kişi başımızda olduğu sürece biz daha çok kendimizi kandırırız

Courage - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Cafer Bulur Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sansal ve tümer gecen hafta bjk nin hakki yendi diye kan agliyorlardi bugün hakem hakkinda tek kelime etmediler.

Be vicdansiz herifler onuru göklere cikaracaginiza hakem hakkinda konussaniza götünüz yemiyor degil mi?
    Haaa hakemlerle ilgili konuşsunlarda ekmeklerinden olsunlar değilmi?

Bir düşünün bugün adil bir yönetim olaydı gs 8 kişi kalıp biz kazansaydık ve şb ile puan farkı korunsaydı digitürk satışları,stat gelirleri ne hale gelirdi???

BU MAÇI BİZE ALDIRTMADILAR olay budur. Sahada top oynamış herkes bilir ki ne kadar arzulu olursan ol bir dakikadan sonra mental olarak pes edersin,sinirlerin bozululr. Takımın başına gelen tam anlamıyla buydu işte.

''Vazifeli'' şerefsizin biri işini yaptı, köşesine çekildi... Karısına sarılıp huzur içinde uyusun bu akşam !
    Hominem te memento... - Sadece bir insan olduğunu unutma...-

StopMatchFixing.Com

Nereden
    Ankara

Ayrıca onur tamam iyi kurtarışlar yaptı ama pozisyon seklinde pek bir top tutmadı..zaten öyle gelişen ataklarda golleri yedik..hep uzaktan şutları çeldi..bunlardan bir kısmıda 10 kisi kaldıktan sonra oldu..henrike kalası o kafa vuruşunda gol yapsaydı ve AYInus colmanın pozisyonunu kesmeseydi başka seyler konusuyo olabilirdik

Cezalı Üye Erdem35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

fırat şerefsizinin sahada bizi doğradığı bir gerçek.

ama kafam almıyor abi 4 stoper 2 ön libero çıkıyoruz maça adamlar 18-25 metre arasından 10 tane şut atıyorlar kaleye. nasıl bir defansif kurgusu var takımın.

hadi bu maç onur çıkardı yırttık. yani o çocuk Allah esirgesin formsuz falan olsa kısa bir süre tarihi hezimetler yaşayacağız. abi o kadar şut attırılır mı hele ki defansif bir kadroyla oynarken.

zaten işin hücum tarafını hiç konuşmuyorum. konuşulacak birşey yok orada. olcan Allah ne verdiyse alıyor gidiyor. oluyorsa oluyor, olmuyorsa sağlık oluyor.

bizim takım taktik maktik çalışmıyor ona kesin kanaat getirdim. taktik konuşuyor ama taktik çalışmıyor. hoca kapanacağız, kontra gol arayacağız kanatlardan hızlı oyuncularımızla diyor belli ki çocuklara. sonrası o kanattakilerin yeteneklerine kalmış. ne bir topsuz koşu, ne bir çapraz koşu yok kaç maç oldu.

valla bu kadroyla bu kadar diyenlere de bu hocayla bu kadar olur zaten demekten başka diyecek birşey bulamıyorum.

HH_52 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı Bülent AKBULUT61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hadi bu maçta bizi hakem yaktı bundan önceki maçlardamı hakem yaktı bırakın arkadaşlar hocalıktan anlamayan bir kişi başımızda olduğu sürece biz daha çok kendimizi kandırırız
    Gelde anlat bunlara....
    Hacıosmanoğlu İSTİFA!!!

Semih58 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Arkadaşlar, Ocak ayında hangi futbolcular gidecek-hangi futbolcular gelecek. Bu önemli
    Baskalari ile ugrasmak kendinle ugrasmaktan daha kolaydir.
    Kobra

Nereden
    Trabzon

Alıntı outlaws61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Trt de Colmanın pozisyonunu gördünüz mü ? Yan hakemin ne zaman bayrak kaldırdığını ?
    Aynen. Ben maçı izlemedim şimdi özetini izledim. İnanılmaz bir art niyet. %100.

Nereden
    Trabzon

yemişim hakemi kaybettiğim puanı....onur ahh onur herkes senin kurtarışlarını görüp bişeyi unutuyo...ulan 0 0 ken nie vakit geçirmeye uğraşırsın dk 50 55 ayıptır yazıktır hakaret etme bizee...istediğin kadar gol ye ama bunu bana yapma YAPMAAAAAAA....Akçay'a niye uyuyosun ONUR????trabzonspor beraberliğe niye yatıyo biz galatasaraydan küçük müyüzz????????Allah bize sabır versin...
    Konu Berat Akçay tarafından (22.12.2013 Saat 23:22 ) değiştirilmiştir.

memozcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

nerde yunan milli takımının yaptığı defans nerde MRAnın yaptığı defans..
    Attan inip eşeğe bindik!

hakan yesilyurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bugun utandım..böyle rezil bir anlayış olmaz..TRABZONSPOR bu hoca böyle defans anlayışımı olur..

Cafer Bulur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı Salih Bildiren Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Haaa hakemlerle ilgili konuşsunlarda ekmeklerinden olsunlar değilmi?

Bir düşünün bugün adil bir yönetim olaydı gs 8 kişi kalıp biz kazansaydık ve şb ile puan farkı korunsaydı digitürk satışları,stat gelirleri ne hale gelirdi???

BU MAÇI BİZE ALDIRTMADILAR olay budur. Sahada top oynamış herkes bilir ki ne kadar arzulu olursan ol bir dakikadan sonra mental olarak pes edersin,sinirlerin bozululr. Takımın başına gelen tam anlamıyla buydu işte.

''Vazifeli'' şerefsizin biri işini yaptı, köşesine çekildi... Karısına sarılıp huzur içinde uyusun bu akşam !
    Katiliyorum bu maci aldirtmadilar renkdas söylenecek cok sey var ama bizden konusabilecek yetkili kisiler yok.
    "Yükseldi Karadeniz Herkes Omuz Omuza Bize Fırtına Denir Çıkmayın Yolumuza..."

HH_52 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Geride kalmasın.... Hakemin hatalarından daha önemli.

Hacıosmanoğlu İSTİFA!!!

Nereden
    İstanbul

Maçın en net 2 pozisyonu bize ait ve faul diye kesilen 1 pozisyonumuz daha var.
    Tamam, Onur çok iyi toplar çıkardı da, maçın hakkı Gs galibiyeti falan değildi, çoğu uzaktan şut veya çaprazdan atılan şutlar.
    Colman ve Henrique'nin kaçırdıkları ile faul diye kesilen atak %100lük pozisyonlar.

arifberkay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

kosmsyan futbol takimi olur mu?

memozcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

onurun yerinde olsam sayunma odasında bi yumruk da ben salalrım colmana..
    Attan inip eşeğe bindik!

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    U.Sadıkoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Arkadaşlar üzerine basa basa söylüyoruz forumda sadece siz değil ÇOCUK VE BAYAN üyelerde mevcut lütfen yazdıklarınıza dikkat edin hepimiz gerginiz.

Mellih - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bu maça endenksi tartışmayın tartışılacak daha çok şey var. her hafta aynı film..

hüseyin1975 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Aydinusu gördüm ve mac baslamadan heyecanimi kaybettim. Yenilecegimiz basdan belliydi.
    Ilk yarida Colmanin söküp aldigi topda atagi durdurup golümüzü caldi. Melonun Olcana yaptigi kirmizi.
    Rahmetli Babamin bu Dünyada bana birakdigi en büyük Miras "ÖLÜMSÜZ TRABZONSPOR ASKIDIR".

E. Okan Bülbül - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Bu kadar hakkımız yeniyor, ilahi adalet neden tecelli etmiyor? Sabrımız kalmadı artık yeter!!! Hakemine de topçusuna da tüpçüsüne de...
    KUPA DEĞİL ARMA SEVDALISIYIZ

Ilelioglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Alıntı Yaşar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Maçın en net 2 pozisyonu bize ait ve faul diye kesilen 1 pozisyonumuz daha var.
    Tamam, Onur çok iyi toplar çıkardı da, maçın hakkı Gs galibiyeti falan değildi, çoğu uzaktan şut veya çaprazdan atılan şutlar.
    Colman ve Henrique'nin kaçırdıkları ile faul diye kesilen atak %100lük pozisyonlar.
    Aynen, Avrupa maci olsaydi bu mac galibiyet ile tamamlardik büyük ihtimal. Sahada adil bir yönetim olurdu cünkü.

..
    İstanbul Saltanatını 7 kez yıktık, yine yıkacağız, Bordo kanımızla Mavi göklere Şampiyon TRABZONSPOR yazdıracağız...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)