Toplam 4 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 4 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 2013 All-Star Oylamasý Baþladý! Basketbolcularýmýza Oy Verelim!

Murat' - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Standart 2013 All-Star Oylamasý Baþladý! Basketbolcularýmýza Oy Verelim!

Beko All-Star 2014 Oylamasý Baþladý

Beko All-Star 2014 Oylamasý Baþladý
    09.12.2013 17:15:14

Trabzonspor MP'den Can Maxim Mutaf, Kirk Samuel Penney ve Kaya Peker'in de adaylar arasýnda yer aldýðý Beko All-Star 2014 için oylama, Beko Basketbol Ligi’nin resmi Facebook sayfasýnda baþladý.

19 Ocak 2013 Pazar
    günü Mersin Servet Tazegül Spor Salonu’nda gerçekleþtirilecek Beko All-Star 2014 maçýnda oynayacak yýldýzlar, her yýl olduðu gibi basketbolseverlerin oylarýyla belirlenecek.

Ödüllü smaç ve 3 sayý yarýþmalarýnýn yaný sýra sürpriz etkinliklerle renklenecek olan Beko All-Star 2014 için oylama, Beko Basketbol Ligi’nin resmi Facebook sayfasý olan www.facebook.com/tbltbf adresinde baþladý.

Basketbolseverlerin Türk Yýldýzlar ve Yabancý Yýldýzlar takýmlarý için beþer oyuncu seçimi yapacaðý oylama 10 Ocak 2014 Cuma günü saat 12.00’ye kadar devam edecek.

Oylamaya Katýlanlar Kazanacak

Türkiye Basketbol Federasyonu tarafýndan yönetilen Beko Basketbol Ligi resmi Facebook sayfasý üzerinden gerçekleþtirilecek olan oylamaya katýlan basketbolseverler ayný zamanda çeþitli hediyeler kazanma þansýný da yakalayacak.

Halk oylamasýnda her hafta;

• 51., 151., 251. ve 1001. oyu kullanan katýlýmcýlar, Beko All-Star etkinliðine 2'þer adet davetiye,
    • 6666. oyu kullanan katýlýmcýlar GTB 701 Grundig Tablet kazanacak.

Nasýl Oy Kullanacaksýnýz?

Öncelikle Facebook'ta bir kullanýcý hesabýnýzýn olmasý gerekiyor. Resmi sayfamýz olan www.facebook.com/tbltbf'deki All-Star oylamasý uygulamamýzý kabul edip, sayfayý beðendikten sonra oylamaya geçebilirsiniz. 5 Türk + 5 Yabancý oyuncu pozisyonu belirledikten sonra "Seçtiðiniz Adaylar Ýçin Oyunuzu Kullanýn" butonuna týklayarak oylamanýzý tamamlayabilirsiniz.

Beko All-Star 2014 oylama uygulamasýna eriþmek için týklayýnýz.

Nereden
    Ankara

Beko All-Star 2014 için yapýlan oylama bugün saat 12:00'de sona erdi. 14 Ocak Salý günü Divan Otel'de gerçekleþtirilecek basýn toplantýsýnda All-Star kadrolarý açýklanacak.

Adem Akyüz' - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    30

Kadrolar açýklandý.. Bizden Kaya Peker ve Kirk Penney kadroda..
    571-1071-1299-1461-1923-1967
    "AKÇAABAT SEBATSPOR"

Nereden
    Ankara

Keþke Cooley de bu kadroda olsaydý.

Beko All Star 2013 Kadrolarý Açýklandý

Oca 14, 2014
    TBF'nin resmi Beko Basketbol Ligi Facebook sayfasýndan kullanýlan oylarla belirlenen Beko All Star 2014'ün kadrolarý duyuruldu.

Türkiye Basketbol Federasyonu'nun resmi Beko Basketbol Ligi Facebook sayfasýndan kullanýlan oylarla belirlenen Beko All Star 2014'ün kadrolarý duyuruldu.

Beko Basketbol Ligi’nin yýldýzlarýný buluþturacak olan “Beko All Star 2014” organizasyonu 19 Ocak 2014 Pazar günü Mersin Servet Tazegül Spor Salonu’nda düzenlenecek. 2014 yýlýnýn ilk basketbol organizasyonlarýndan birisi olacak olan Beko All Star, ligin yýldýz oyuncularýný özel gösteri maçý çerçevesinde bir araya getirecek.

Beko All-Star 2014’te forma giyecek yabancý ve Türk yýldýzlarýn kadrolarý bugün Ýstanbul Divan Otel’de düzenlenen basýn toplantýsýyla kamuoyuna açýklandý. Toplantýya Türkiye Basketbol Federasyonu Yönetim Kurulu Üyeleri, TBF Genel Sekreteri Ali Özsoy, TBF Pazarlama Direktörü Elif Öztürk, TBF Erkek Ligleri Direktörü Ayhan Özgümüþ, TBF Kadýn Ligleri Direktörü Murat Tümer, Beko Pazarlama Direktörü Barýþ Orbay,TBF ve Beko yetlilileri ile basýn mensuplarý ve davetliler katýldý. Toplantýda söz alan isimler organizasyonla ilgili açýklamalarda bulundu.

Ali Özsoy (Türkiye Basketbol Federasyonu Genel Sekreteri)
    “Beko Basketbol Ligi ile olan birlikteliðimizi süsleyen önemli organizasyonlardan biri de All-Star organizasyonu. 2000’li yýllardan bu yana neredeyse her sene bu organizasyonu yapýyoruz. Bu yýl da en iyi organizasyonlarýndan birine basketbol camiasý þahit olacak. Bunu da söyleme nedenim, 10 gün öncesinden tüm biletlerin satýlmasý. Mersin Servet Tazegül Spor Salonu çok modern bir salon ve Akdeniz Oyunlarý öncesinde ülkemiz böyle modern bir salona sahip oldu. Bir baþka gösterge de oylama sýrasýndaki katýlýmcý sayýsý oldu. 90.000 üzerinde oy kullanýldý ve bu kadar yakýn geçen kadro da daha önce hatýrlamýyorum. Kulüplerden ayrý olarak Beko’ya da çok teþekkür ediyorum. Onlarýn katkýlarýyla ligimiz daha da yüceliyor. Beko da, basketbola olan ilgisini tüm dünyada arttýrýyor. Bu iþbirliði ilerleyen dönemlerde de umarým devam eder. Yayýncýmýz Digiturk’e de teþekkür ediyorum. Önümüzdeki sezondan itibaren, katkýlarýyla bir uluslararasý iþbirliðinden bahsetmiþtik. Infront ile eminim ki Beko Basketbol Ligi’nin haklarý, deðeri bilinirliði en üst seviyeye ulaþacaktýr. Mersin’de Akdeniz Oyunlarý’ndan baþlayarak evimizde hissettik. Organizasyon cumartesi günü baþlayacak ve pazar günü de 4 saate yakýn sürecek. All-Star’larda alýþagelmiþ etkinliklerin dýþýnda Gülþen konseri ve iki þovumuz olacak. 7.500 seyirci ve ekran baþýndaki milyonlarla basketbolseverler güzel saatler geçirecekler. Unutulmaz bir hafta sonu olacak. Ligimizin üst sýralarda yer alan takýmlarýmýz, 3 kulvarda da devam ediyorlar. Birbirinden deðerli oyuncularý seçerken bazý mutlu haberlerimiz, bazý küçük sakatlýklarýmýz da var. Bu kulüplerimize yüklenmemeye gayret ettik. Hem geniþ katýlýmlý hem de bu takýmlarýn hazýrlýklarýný engellememeye çalýþtýk. Kadrolarda bunu da görebilirsiniz”

Ergin Ataman (Galatasaray Liv Hospital baþ antrenörü)
    “Türkiye’de basketbol çok seviliyor. Avrupa’da basketbolun en çok takip edildiði ülke Türkiye. Amerika’dan sonra da bence Türkiye geliyor. Amerika’ya baktýðýmýzda All-Star organizasyonu NBA’in en önemli organizasyonlardan bir tanesi. Dünyada milyonlarca insan, hatta bizler bile saatimizi kurup, uyanýp bu organizasyonu izleriz. Onlar için þovdur. Bu açýdan All-Star organizasyonu Beko Basketbol Ligi içinde önemli olduðunu düþünüyorum. Bizler, büyük mücadele içerisindeyiz. Fakat halkýmýz ve aileler sadece mücadeleyi deðil þovu da seviyorlar. Mersin’de biletler tükenmiþ ve burada bir coþku olacaktýr. Bu belki þov amaçlý ve oyuncular için rekabet sonrasý da kolay deðil. Ama onlarýn da bu organizasyonda yer almak hoþuna gidiyor. Beko All-Star 2014 organizasyonunu düzenleyen herkesi kutluyorum. Çok yoðun maraton içindeyiz. Ama benim için, özellikle kamuoyu tarafýndan yapýlan oylama önemli. Kurum ya da kiþi tarafýndan deðil de halkýn beni seçmesi önemli. Türkiye Basketbol Federasyonu’nundan arkadaþlar beni arayýp, katýlýp katýlmayacaðýmý sorduðunda katýlacaðýmý söyledim. Beni seçen herkese teþekkür ederim. Güzel bir All-Star maçý olacaðý kesin. Ýki takýmýn da kaliteli oyuncularý var. Seçimi ben yapmýþ olsam bir iki oyuncu daha alýrdým. Mutlaka bizden Pops Mensah Bonsu’nun olduðu gibi bazý oyuncularýn geçerli mazeretlerinin olduðunu düþünüyorum. Takýmýmda Emir Preldzic’in olmasýný isterdim. Sonuçta güzel maç olacak. Türk takýmýnýn baþýnda olmaktan mutluluk duyuyorum”

Kerem Gönlüm (Anadolu Efes oyuncusu)
    “Yoðun tempoda bizim için ufak ara ve þov alacak. Oylamaya katýlan ve emeði geçen herkese teþekkür ediyorum. Türklerin yenilgi sayýsý fazla. Bu nedenle biz kazanmak istiyoruz. Türk yýldýzlar, seçilmiþ önemli oyuncular. Umarým kazanan taraf oluruz. Engin Ataman, her zaman elindeki kadroyu iyi kullanan bir antrenör. Hopson’ýn smaç yarýþmasýný kazanacaðýný düþünüyorum. Çünkü çok atletik bir oyuncu. Bu organizasyon onun hoþuna gidecektir. Kazanacaðýna da eminim. Üç sayý yarýþmasýnda Troy Devries ile Kirk Penney arasýnda geçer ama Cenk Akyol’u da atlamamak gerekir, çünkü çok formda”

19 Ocak Pazar günü Servet Tazegül Spor Salonu’nda düzenlenecek organizasyonun yerli ve yabancý kadrolarý þu þekilde oluþtu;

Türk Yýldýzlar Kadrosu:

PG
    Ender Arslan
    Galatasaray Medical Park
    PG
    Kenan Sipahi
    Fenerbahçe Ülker
    PG
    Kerem Tunçeri
    Türk Telekom
    SG
    Sinan Güler
    Galatasaray Liv Hospital
    SG
    Muratcan Güler
    Beþiktaþ Ýntegral Forex
    SF
    Cenk Akyol
    Galatasaray Liv Hospital
    SF
    Serhat Çetin
    Tofaþ
    PF
    Kerem Gönlüm
    Anadolu Efes
    PF
    Orhan Haciyeva
    Uþak Sportif
    C
    Kaya Peker
    Trabzonspor Medical Park
    C
    Semih Erden
    Anadolu Efes
    C
    Ali Karadeniz
    Mersin Büyükþehir Belediyesi

Antrenör:
    Ergin Ataman

Yabancý Yýldýzlar Kadrosu:

PG
    Carlos Arroyo
    Galatasaray Liv Hospital
    PG
    Darius Washington
    Olin Edirne
    PG
    Chris Lofton
    Beþiktaþ Ýntegral Forex
    SG
    Marcus Denmon
    Tofaþ
    SG
    Justin Carter
    Uþak Sportif
    SF
    Kirk Penney
    Trabzonspor Medical Park
    SF
    Linas Kleiza
    Fenerbahçe Ülker
    SF
    Antawain Barbour
    PF
    Dusko Savanovic
    Anadolu Efes
    PF
    Chuck Davis
    Banvit
    C
    Esteban Batista
    Pýnar Karþýyaka
    C
    Vladimir Golubovic
    Aykon TED Ankara Kolejliler

Antrenör: Dimitrios Ýtoudis

Antrenörler Ergin Ataman ve
    Dimitrios Ýtoudis
    Bu sezon takýmlarý oldukça iyi grafik çizen Ergin Ataman ve Dimitrios Ýtoudis de antrenör olarak sahada yer alacak. Banvit’in baþarýsýndaki en önemli etkenlerden biri olan Dimitrios Ýtoudisyabancý yýldýzlara antrenörlük yaparken son þampiyon Galatasaray Liv Hospital’ýn baþarýlý antrenörü Ergin Ataman da Türk yýldýzlarýn baþýnda sahaya çýkacak.

Smaç ve 3 Sayý Yarýþmalarý Katýlýmcýlarý Açýklandý
    Beko All-Star 2014t’te yýldýz karmalarýnýn müsabakasýnýn yaný sýra 3 sayý ve smaç yarýþmalarý da düzenlenecek. Her yýl büyük ilgi görün smaç yarýþmasýnda bu sene birbirinden iddialý 6 isim boy gösterecek. Mersin Büyükþehir Belediyesi’nden Antawain Barbour, Banvit’ten Chuck Davis, Fenerbahçe Ülker’den Ýzzet Türkyýlmaz, Türk Telekom’dan Okan Bostancý, Royal Halý Gaziantep’ten Terrico White ve Anadolu Efes’ten Scotty Hopson basketbolseverlere unutamayacaklarý anlar yaþatacak.

Smaç Yarýþmasý Katýlýmcýlarý:

Antawain Barbour
    Chuck Davis
    Banvit
    Ýzzet Türkyýlmaz
    Fenerbahçe Ülker
    Okan Bostancý
    Türk Telekom
    Terrico White
    Royal Halý Gaziantep
    Scotty Hopson
    Anadolu Efes

3 Sayýda Çekiþme Büyük
    En az smaç yarýþmasý kadar büyük merakla beklenen 3 sayý yarýþmasýnda da nefesler tutulacak. Beko Basketbol Ligi’nin en keskin þutörleri bu unvana sahip olmak için kýyasýya bir mücadeleye tutuþacak., Galatasaray Liv Hospital’dan Cenk Akyol, Beþiktaþ Ýntegral Forex’ten Chris Lofton, Anadolu Efes’ten Dusko Savanovic, Trabzonspor Medical Park’tan Kirk Penney, Fenerbahçe Ülker’den Melih Mahmutoðlu ve Torku Konya Selçuk Üniversitesi’nden Troy DeVries’in katýlacaðý 3 sayý yarýþmasý bir anlamda ligin en iyi þutörünü de tescilleyecek.

3 Sayý Yarýþmasý Katýlýmcýlarý

Cenk Akyol
    Galatasaray Liv Hospital
    Chris Lofton
    Beþiktaþ Ýntegral Forex
    Dusko Savanovic
    Anadolu Efes
    Kirk Penney
    Trabzonspor Medical Park
    Melih Mahmutoðlu
    Fenerbahçe Ülker
    Troy DeVries
    Torku Konya Selçuk Üniversitesi

Gülþen Ýzleyenleri Coþturacak
    Beko All Star 2014 organizasyonunda basketbolseverler Türk pop müziðinin yýldýz isimlerinden olan Gülþen’i canlý dinleme þansý bulacaklar. 19 Ocak 2013 Pazar günü Mersin Servet Tazegül Spor Salonu’nda gerçekleþtirilecek olan bu büyük organizasyonda Gülþen, izlemeye gelenlere ve ekran baþýndakilere þarkýlarýyla unutulmaz anlar yaþatacak.

Beko All Star "LeaderDance” ve "Lords of Gravity" Ýle Renklenecek
    Beko All Star 2013 organizasyonunda basketbolseverler, "LeaderDance” ve "Lords of Gravity" danslarý ve þovlarý ile coþacak. Ritmik jimnastik ve aerobik jimnastik alanýnda bir çok önemli organizasyona katýlan Litvanyalý LeaderDance, daha önce 2010 yýlýnda Kayseri’de düzenlenen Beko All-Star organizasyonu ve yine 2010 yýlýnda FIBA Dünya Basketbol Þampiyonasý’nda basketbolseverleri coþturmuþtu. Macar akrobasi grubu Lords of Gravity ise daha önce Turkish Airlines Euroleague, FIBA, NBA ve NBA Europe Live organizasyonlarýnda boy göstermiþti.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)