Sayfa 4 Toplam 4 Sayfadan BirinciBirinci ... 2 3 4
Toplam 91 adet sonuctan sayfa basi 76 ile 91 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: BBL 10. Hafta | Trabzonspor MP 99-73 Torku Selçuk Üni. | Maç Sonucu

Nereden
    İstanbul

trabzonsporun basket maçları neden hiç resmi sitede yazmıyor sıkıntı nedir bilen renktaş varmı aramızda

Mehmet Cihan Kocaman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Stipanovic için "henüz erken" , Kaya için "kötü" demek ne kadar doğru?

Caner'i beğendim ben.

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Cengiz Çubukcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı kayl Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    trabzonsporun basket maçları neden hiç resmi sitede yazmıyor sıkıntı nedir bilen renktaş varmı aramızda
    Ilgi olmayinca bilgi de olmuyor...

erolizmts - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Alıntı A.Akyüz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Onlarca grup varken hiçbirinin maçlara gelmediği bir ortamda maçlara gelen bu gruba teşekkür etmek gerek ama gerçekten basketbolla uzaktan yakından alakaları yok maalesef. Yine de en azından salondaki sinema ortamını biraz olsun bozuyorlar..
    Bu taraftar grubu, sahiplerinin kendilerine verdikleri biletlerle mi giriyor o salona yoksa ceplerinden mi harcıyorlar? Eğer kendi paralarıyla giriyorlarsa teşekkür edilsin. Lakin bu adamlar orada burada taraftar grubu adı altında particilik oynayan adamlar. Cebindeki parayla maça giden adam kulübüne böyle zarar vermez. Ama beleşçi adam zarar verir. Çünkü emeği/parası yoktur o malda.
    Konu erolizmts tarafından (15.12.2013 Saat 17:47 ) değiştirilmiştir.
    "get up, stand up: don't give up the fight!"

twitter

Murat' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı Cengiz Çubukcu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ilgi olmayinca bilgi de olmuyor...
    Abi tam tersi olması gerekiyor mu, bilgi verecekler ki daha çok ilgi olsun.

Tuğrul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Transfere ayırdığımız bütçe ve harcamalara göre bulunduğumuz konum rezillik.

Aslında oyunculara ve teknik ekibe verdiğimiz maaş tutarları hakkında elimizde sağlam kaynak yok. Aldığımız oyuncuları değerlendirdiğimiz maliyetlerini o denli yüksek olmadığını düşünüyorum. Şeffaflık adına rakamların açıklanması iyi olurdu. Öbür yandan transfer stratejimiz manavdan karpuz alırmışçasına seçilen, ciddi planlama ve araştırma yapılmadan alınan oyunculardır.

USTA'nın basketbol yönetimi devraldığı günlerde koyduğu meblalar doğru ise kazıklanmıştır. Oyunculara değerinden daha fazla fiyat biçmişlerdir. Genel menajerliğin suyunu çıkaran Isiah Thomas'a bu takımı sıfırdan yarat desek önümüze daha iyi malzeme çıkarırdı. Durumumuz o derece vahim ve içler acısı.
    Konu Tuğrul tarafından (15.12.2013 Saat 18:12 ) değiştirilmiştir.

Adem Akyüz' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı erolizmts Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu taraftar grubu, sahiplerinin kendilerine verdikleri biletlerle mi giriyor o salona yoksa ceplerinden mi harcıyorlar? Eğer kendi paralarıyla giriyorlarsa teşekkür edilsin. Lakin bu adamlar orada burada taraftar grubu adı altında particilik oynayan adamlar. Cebindeki parayla maça giden adam kulübüne böyle zarar vermez. Ama beleşçi adam zarar verir. Çünkü emeği/parası yoktur o malda.
    Haklısın, o yüzden teşekkürümü geri alıyorum. Tabikide bedava kombinelerle giriyorlar maça. Para vermeyi geç üstüne para bile alıyorlardır belkide.
    571-1071-1299-1461-1923-1967
    "AKÇAABAT SEBATSPOR"

Tuğrul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Bu Trabzonlu Gençler grubu evcilleştirilse iyi olacak.

Bu yaptıkları bir değil, iki değil. Hesabı sorulmalı. Galiba sporda şiddet yasası sadece göstermelik.

Bunların Giresun maçındaki çıkardıkları olaylar yüzünden sahamız 2 maç kapandı. Ceremesini ise takım çekti. Sanırım bir maçta mağlup olduk. O mağlubiyetin etkisiyle küme düşersek ne olacak. Tabi bunları düşünen yok. Gelelim salonun koltuklarını parçalamalarına. Beyinlerine oksijen gitmiyor sanırım. Yahut aile terbiyesinden yoksunlar. Bre utanmazlar sıkıyorsa aynı ceberrutluğu, vahşiliği evinde de yapsana.

Muharrem Usta salona seyirci gelmemesi ile ilgili sözleri vardı. Ama icraat noktasında bu sözleri havada kalmış gibi.

Bu noktada hedef kitle olarak öğrenciler seçilmeli. Biletler zaten sudan ucuz. O paralarla takım otobüsünün mazotunu bile tedarik edemezsin. Biletleri bedava yap. Her maç için 5 okulla anlaşarak. 2000 kişilik bir organizasyonla bu çocukları, gençleri salona çekebilmeyi düşünmek bu kadar zor mu. Bunu yaparak hem bu kitleye basketbol kültürünü kazandırmış olursun. Hem de yeni seyirciler kazanırsın.
    Konu Tuğrul tarafından (15.12.2013 Saat 18:33 ) değiştirilmiştir.

cakalkerem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

hele şükür hakkını verebildiler

Trabzon bir aşk hikayesi değildir.
    Trabzon Aşktır gerisi hikayedir.

Ufuk Turgut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

tugrul ısımlı kardese katılıyorum ..okullarla anlasıp bu ısı bıtırebılırler ..genclerın heyecanı ıle macları alırız.trabzonlu gencler ıho'nun has adamları degılmı
    Ben Asil Bir Ailenin Evladı Olmakla Değil,
    Asil Bir Milletin Evladı Olmakla Gururluyum.
    NE MUTLU TURKUM DIYENE..

Nereden
    Ankara

Fenerbahçe maçı beni korkutuyor, inşallah ceza falan almayız, o maçtan sonra evimizde üst üste üç maç oynayacağız, ceza falan alırsak bunun telafisi olmayabilir.

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Cengiz Çubukcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Murat' Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Abi tam tersi olması gerekiyor mu, bilgi verecekler ki daha çok ilgi olsun.
    Onlarin ilgisi yok demek istedim zaten...

Adem Akyüz' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Standart Ynt: BBL 10. Hafta | Trabzonspor MP 99-73 Torku Selçuk Üni. | Maç Sonucu

Alıntı Murat' Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Fenerbahçe maçı beni korkutuyor, inşallah ceza falan almayız, o maçtan sonra evimizde üst üste üç maç oynayacağız, ceza falan alırsak bunun telafisi olmayabilir.
    Aynen. Benim de en büyük korkum bu.
    571-1071-1299-1461-1923-1967
    "AKÇAABAT SEBATSPOR"

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Konya'nın Stipanovic tarzı bir pivotu, bizim de Williams gibi zıp zıp 4 numaramız olsaydı...

*

Sevindirici. Üçlü seriden bir ekstra galibiyet çıksa...
    Akıl, öfkeyi ve onunla kolayca birleşen bilgisizliği yener. Aklı kullanmak biraz zahmet, çaba gerektirir.

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Oğuz ZEYTİN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Torku Selçuk Üni;

* Ligin en çok sayı yiyen ikinci takımı (Ligin blok ve top çalma lideri onlarda ama savunma farklı bir şey)

* Ligin en az hücum ribaundu alan takımı (Toplam ribaundlarda ise sondan üçüncüler)

* Ligin en fazla top kaybı yapan ikinci takımı

* Ligin en çok blok takımı (Sean Williams faktörü)

Bizse hala faullerden en az sayı bulan takımız. Rakibe faul aldıramıyoruz. Biz maç başına 22,6 faul yaparken, rakiplerimiz 20,1 faul yapıyor. Biz faullerden 11,4 sayı bulurken, rakiplerimiz 17,0 sayı atıyor. Buradan 5,6 sayılık fark oluşuyor ki zaten attığımız/yediğimiz skorlar 79,1/85,0 yani toplam fark 5,9.

Ve en çok üçlük kullanan üçüncü takımız. Maç başına 8,3 üçlük kullanan Stoll var tabi...

Demek ki biraz daha çembere yakın oynamalıyız. O tercihleri yapacak bir PG şu anda mevcut mu? (Her taşın altından Stoll çıkıyor)

Stoll demişken... Trabzon'da görüştüğüm bir basketbolsever Stoll için "müthiş bir SG'dir o, siz anlamıyorsunuz" dedi. Ben de sustum. Haklıydı, Stoll müthişti(!)

Ve Kaya... Emre Aydın şarkıları dinleyip maça çıkıyormuş gibi... Uykuda! Rotasyonun önemli parçalarının eksikliğinde sorumluluk almayacak da ne zaman alacak?
    Bu sezon ilk kez faul çizgisinden bu kadar sayı (26/28) bulduk (Tofaş maçında 15/23, Mersin maçında 15/22 atmıştık).

Bu sezon ilk kez bu kadar çok 2 sayılık denedik (50). - (Daha önce Aliğa maçında 45 ikilik denemiştik).

En çok faul yaptığımız maç (31) - (Efes maçında 30 yapmıştık).

En çok hücum ribaundu aldığımız maç (19). (Olin Edirne maçında 14 HR almıştık).

*

Selçuk Üni.nin en düşük yüzdeyle şut attığı maç (%37,9)

En az üçlük isabeti buldukları maç (sadece 2).

En fazla faul çizgisine gittikleri ve buradan sayı çıkardıkları maç

En fazla blok yaptıkları maç.
    Akıl, öfkeyi ve onunla kolayca birleşen bilgisizliği yener. Aklı kullanmak biraz zahmet, çaba gerektirir.

Nereden
    Ankara

Engin Kennerman varsa yeneriz demiştim, onun hakkında ufak bir araştırma yaptım.

Kennerman dünkü maçla beraber şu ana kadar toplam 6 maçımızı yönetmiş, bunların 3'ü 2010-2011, 2'i 2011-2012 sonuncusu da bu sezona ait. 2010-2011'deki 3 maçın ikisini kaybederken birisini kazanmışız, 2011-2012'de ise 2 maçı da kazanmışız.Dünkü maçın skoru ise belli zaten.

Önümüzdeki 3 maç çok kritik bir galibiyet çıkarmak lazım.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)