Sayfa 60 Toplam 61 Sayfadan BirinciBirinci ... 10 50 58 59 60 61 SonuncuSonuncu
Toplam 1512 adet sonuctan sayfa basi 1,476 ile 1,500 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Trabzonspor 2 - 2 Bursaspor | Maç Sonucu!

Nereden
    Ankara

Henrike kabus gibi. Ne pahadina olursa olsun bu adamdan kurtulmamiz lazim. Futbolla uzaktan yakindan alakasi yok arkadaşın

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    zekeriyya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

henrik i sahada oynamasını izleyen efsane oyuncumuz hami
    hani sen olsan takıma bile almazdın henriki
    oh otur şimdi al paraları yardımcı hocayım de
    ye iç eğlen çifliğe hoş geldin değilmi?
    BMN KOCAELİ

Nereden
    Ankara

Malouda'nın Gs maçında olmamasına çok sevindim. İlk yarı orta sahada onun dışındaki adamlar Malouda'nın da yapması gereken baskıyı yapmaktan o kadar yoruldular ki 2. yarı çöktüler. Bu adam önünden geçen adamı bile seyrediyor. Jaja bu adamdan daha çok baskı yapardı. Bu takım içinde Colman'la beraber futbolu en iyi bilen topçu ama geldiği ilk maç dışında hiç koştuğunu görmedim. İyi ya da kötü en azından gs maçında 11 kişi sahada olur. Hele bi de Henrinin yerine Emre olursa

Samet GÜVEN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Ali İhsan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Maçın 60. dakikasından 90. dakikasına kadar mıymıntı futbola sövdüm ama o gol geldiğinde ettiğim küfür İstanbul'un her yerinde duyulmuştur.

Kendi evinde fark atabileceğin bir maçta 90. dakkada beraberlik golü buluyorsun ve sevinerek vakit geçiyorsun... Senin attığın golün ben...
    Yöneticisinden topçusuna ,sıradan bir takıma dönüştüğümüzün resmi evrakı.
    Oscar CARDOZO
    Alıntı Manu61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gerçek değeri gittikten sonra anlaşılacak olan bir sanatçı. Ortaçağ döneminde ''farklı'' olduğu için idam edilen insanlar gibi.

arfsigorta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Henri sen nasıl futbolcusun. Bence bunun ispatı şahitle bile olmaz. Rakip kaleye o kafa vuruşunu hiç hayatında yaptın mı bidon kafali uşak.
    Karşı kaleye atamıyon bari bize de atma.
    Şu ligde webo gibi bir forvetimiz olsaydı en az fener kadar puan alırdık.
    De haydi bir forvet ve bir orta saha ısıranından.
    Bomba nın da artık imha ekiplerince başka takıma gönderilmesi gerek.
    Hep DESTEK, Tam DESTEK...
    Barış BEKTAŞ

Ahmet Kuru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Maça çok iyi başladık. hatta bu sezon ligdeki en iyi oynadığımız bir ilk yarı vardı sahada.. Golu yedikten sonra biraz bocalandı ama yine iyiydi.
    Ama ikinci yarı yine o hantal oyuna döndüler.
    İki takımın 11 lerini karşılaştırdığımızda bursanın o kadrosunu darma duman etmemiz gerekiyor. Ama gel gör ki olmuyor...

Kadromuz kötü değil ama eksik...
    Adam gibi bir stoper Ortasaha ve forvet bu takıma şart...
    Ne kaderime küstüm Ne Devlete küstüm…
    Çünkü inanmak, iman etmek varsa bir şeye, bedel neyse onada katlanır. Yarabbi Kahrında hoş, Lütfunda hoş dedik… iki saniye sonrasına garantimiz olmayan bir hayatımız için fırıldak olmaya gerek yok, ben fırıldaklık istemem…( M . Y )

BMN Yönetim Kurulu Yiğit Gayretli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

İşte bunlar hep santrafor yokluğu...
    Forum Kurallarına aykırı gördüğünüz mesajları ve üyeleri kullanıcı panelinde bulunan (ikaz tuşu) tıklayarak raporlamanızı rica ediyoruz..
    Ayağa KALK!

DEEP BLUE
    Ziyaretçi

Alıntı katre-i.matem Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    malesef oyunu forse ettıgımızı atak oynadıgımızı zanneden trabzonsporun maclarını ızleye ızleye futbolu unutmus trabzonspor taraftarları var diye uzuluyorum.. koca 2. yarıda ki tek ıyı atagımız soldan adrıanın yerden dısarı gıden ortasıydı.. 3 hızlı pasta bos adamı bulduk..

kosmayan kamlumbagadan yavas oynayan takımdan bır cacık olmaz.. devre arası kosu mesafelerınde bursanın en cok kosan 5. oyuncusu 5600 metre kosmustu.. bızım en cok kosan oyuncumuz ıse mustafa yumlu 5263 metre.. bunun uzerıne oyunu forse ettıgını zanneden zavallı, 2. golden sonra gooooollll dıye bır yerlerını yırtan teknık dırektorun 1 puan aldı dıye agzı kulaklarında geze forvetın ve juve yı eleyecegının hayal eden taraftar.. komedı 3 lusu

Yazmaya üşeniyorum... Buradaki tuhaf yorumları okuyunca şevkim kaçıyor. Ama bu mesajın hakkını teslim etmek gerekir. Son derece doğru tesbitler. Yazsam aynısını yazardım..

Nereden
    Trabzon

Maça coşkulu ve istekli başladık iç sahada en baskılı göründüğümüz maçlardan biriydi ama dün bizim açımızdan şanssız bir gün olacağının sinyalini kura çekiminden sonra hissetmiştim.

Bu maçın 2-2 bitmesinin en önemli iki sebebi ;

1-Sol kulvarı istediğimiz gibi kapatamadık.
    2-Henrique ofansta etkisiz kaldığı yetmezmiş gibi birde rakibe gol hediye etti.

Bu iki sıkıntıyı yaşamasaydık maçın hakkı 3-0 net bir skor olurdu diye düşünüyorum.

Maçta öne çıkan isim Olcan oldu diyebilirim.İlk golde doğru yerde olması ve ikinci golde yaptığı şık asist birinci sınıftı.

Emre Güralın gol atması sevindirici ama hala oyun içinde eksikleri var.Yusuf sakatlıktan henüz çıkamamış gibi göründü fakat oynadıkça üstüne koyacaktır ona ihtiyacımız var.Malouda nın bu iniş çıkışlarını hoş karşılamak gerekiyor bu yaş grubundaki oyuncuların bunları yaşaması doğal şeyler.

Aykut akgün daha fazla oyunun içine girmeli bu oyun sadece rakibi bozmaya yönelik bir oyun değil bozduktan sonra o topu kullanmak da gerek ancak o zaman futbolu büyüyebilir.Colmana daha fazla destek olmalı.

Bursa akıllı bir oyun çıkardı daum macerayı sevmeyen bir hoca olması bizi zorladı.Benim maçtan önce aklımdan geçen iki olasılık vardı.Savunmayı iyi yapabilirsek 1-0 alırız yapamazsak da 1-1 biter diye düşünmüştüm.

bu haftaki tesellimiz gs ve bjk nın puan kaybetmesi oldu fakat bizden aşağıdaki takımlarla makas git gide kapanıyor yeniden çıkışa geçmeliyiz.

reisoğlu61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

herzaman derim, iyi oynayip puan kaybetmektense, kötü oynayip 3 puan almak daha iyi.
    dün iyi oynadik, 2 puan gitti
    İstanbul kartelini yedi kez yıktık, yine yıkacağız !
    BORDO kanımızla MAVİ göklere Trabzonspor yazacağız !..

duyurukcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Nevşehir

la ne varsa bu Bamba da herkes bambaya takmış dün yine 1 hata dışında mükemmel oynadı...bamba gibi adam bulmuşlar bulanıyorlar..

Çağatay_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı DEEP BLUE Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yazmaya üşeniyorum... Buradaki tuhaf yorumları okuyunca şevkim kaçıyor. Ama bu mesajın hakkını teslim etmek gerekir. Son derece doğru tesbitler. Yazsam aynısını yazardım..

Abi merhaba. Teknik kadro yorumları, yönetim, kadro vs uzun mevzular bunları her zaman konuşuruz. Ben dünkü oyunda ışık gördüm bu arada 2-3 takviye ile daha kaliteli oyun oynayabiliriz gibime geliyor.

Ben sana asıl başka bir şey soracağım . Trabzonspor'un planlı ve programlı bir şekilde sıradanlaştırılması ile ilgili şeyleri söyleyen birisi vardı genelde. O den miydin?
    "Büyüklük haksızca kazanılanı hak görmek değil, haksızlıklara rağmen kazanabilmektir."

Özkan Sümer

iso_4939 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

usakların kafa juventus macında...ahanda bır tane daha bahane buldum.

2010_2011 süperlig şampiyonu TRABZONSPOR

Tayfun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Pozitif futbol ile beraberlik veya mağlubiyet almaktansa, rakibi uyuz eden bir futbol ile galibiyet almayı tercih ederim .

Hem pozitif futbol hem de galibiyet alacak kalibrede değil bu kadro . Arada bir belki ikisi bir arada olur, sürekliliği olmaz.
    Konu Tayfun tarafından (17.12.2013 Saat 10:44 ) değiştirilmiştir.
    .

Nereden
    İstanbul

Daum:'Benim için hayal kırıklığı.Biz burda kazanmak zorundaydık,kazanmalıydık.'
    MRA :'Puan,puandır.

Biz dördüncü büyüktük de mi?

DEEP BLUE
    Ziyaretçi

Alıntı Çağatay_ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Abi merhaba. Teknik kadro yorumları, yönetim, kadro vs uzun mevzular bunları her zaman konuşuruz. Ben dünkü oyunda ışık gördüm bu arada 2-3 takviye ile daha kaliteli oyun oynayabiliriz gibime geliyor.

Ben sana asıl başka bir şey soracağım . Trabzonspor'un planlı ve programlı bir şekilde sıradanlaştırılması ile ilgili şeyleri söyleyen birisi vardı genelde. O den miydin?
    Evet bendim...

Bu arada o ışığı ben göremedim... Ortada oyun filan yok... Hoca yok... Ümit yok...
    Konu DEEP BLUE tarafından (17.12.2013 Saat 11:13 ) değiştirilmiştir.

Ceyhun Dündar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Maci izleyemedim ancak ozetlere gore toplam atak 2 gol 2 resmen bursasporun hatta atak 1 .

Tayfun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı figirm Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Daum:'Benim için hayal kırıklığı.Biz burda kazanmak zorundaydık,kazanmalıydık.'
    MRA :'Puan,puandır.

Biz dördüncü büyüktük de mi?
    Dördüncü büyük değil, " dört büyüklerden ". Bizim taraftarımızın da böyle düşünmesi garip.

Haa bana göre en büyük orası ayrı .
    .

alper* - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Afrika Diğer

Alıntı Tayfun Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dördüncü büyük değil, " dört büyüklerden ". Bizim taraftarımızın da böyle düşünmesi garip.

Türkiye'de iki tane büyük takım var.

Biri Fenerbahçe, diğeri de Galatasaray.

Sonra da Beşiktaş gelir.

Önceden Beşiktaş'ın ardından Trabzonspor gelirdi.

Şimdi Bursa mı Trabzonspor mu diye sorulur oldu.
    Gutta cavat lapidem non vi sed sæpe cadendo.

adem28 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

1 : HOCANIN KOMPAK YAPISI BELLİ OLDUKİ KAYPAK YAPIYMIŞ..
    2 : ELLERİNDE UEFA KOZUDA BÜYÜK İHTİMALLE 2. TURDA SON BULUCAK..İNŞALLAH OLMAZ
    3 : MAÇI İZLERKEN MARATON TRÜBÜNÜ DİKKATIMİ ÇEKTİ YA ARKADAŞ SANKİ CANSIZ MANKENLERİ KOYMUŞLAR ADAMLAR KIMILDAMIYOR ADAMLAR KAFALARINI BİLE KAŞIMIYORLAR SIFIR HAREKET VAR HAYRET ETTİM ONLAR DA ATSA BİZDE ATSAK HAREKETLENME YOK NE TAKIMA NEDE HAKEMİ ETKİLİYECEK BİR UĞULTU MALESEF YOK...
    4 : EN ÖNEMLİSİ BU TAKIMA olcan adın ÇOK BÜYÜK ZARAR VERİYOR HERYERDEN KALEYE VURUYOR PAS VERİLECEK YERDEN BİLE KALEYE VURUYOR İLK ON KADİKADA 3 POZİSYON HARCADI DİYER MAÇLARDA DA AYNİSİNİ YAPIYOR HEP BEN ATIM DİYOR TAKIM İÇİN OYNAMIYOR KENDİNE OYNUYOR BİRİ BUNU GÖRSÜN ....
    5 : TAKIM RUHSUZ TAÇ ATMAYA BİLE AHESTE AHESTE GİDİYORLAR..TUTKUMUZU VE HAYELLERİMİZİ ÇALIYORLAR..
    AÇABA BANKAYA DEPAR ATAGENE GİTTİKLERİ İÇİN OLABİLİRMİ...!!!!

Nereden
    İstanbul

Alıntı Tayfun Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Dördüncü büyük demem,üçünü birbirinden ayırmamamdan kaynaklanıyor.Derdim sıralama değil yani.Ayrıca,bazı arkadaşlar gibi yok FB bize şunu yaptı,GSyı yeğlerim,BJK kupayı iade etti(Tolga gibi),o temiz sayılır gibi kıvırmalara da karnım tok.Topunun köküne kibrit suyu.

DEEP BLUE
    Ziyaretçi

Trabzonspor büyük kulüptür diyen kendini kandırır...

Kral çıplak beyler, uyanın gaflet uykusundan! Terkeden sevgilinin alüminyum çerçeveli resmine bakarak zırlayan, ''elleri de pek güzeldi, bir keresinde kar topu oynamıştık bu caddede'' diye histaminik takılan gece bekçilerinden olmak, sadece zamankaybıdır. Ve zaman, en pahalı şeydir...

Allah aşkına uyanın! Zeki'lere, Abdülkadir'lere, Aykut'lara kalmış kadro, MRA gibi ne dediğini kendisinin bile anlamadığı bir acemi antrenör, Hacı gibi Aziz'in kanlısı olmanın ötesine geçemeyecek başkanın elinde oyuncak olmuşuz... Ve hala uyuyoruz... UYANIN!!!

Travelair - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Hani 1461 Trabzon'un ismini yanlış okuyup 1461 Trabzonspor diyorlar ya. Öyle olmasın. Trabzonspor'da nitelikler konuşsun
    Türkiye'nin zencileri Trabzon'dan çıkar----------------------------------BUGÜN
    Trabzonspor şükretmedikçe şampiyon olamaz---------------------------TRABZONSPOR
    Tüketirsen azalır, üretirsen çoğalır--------------------------------------İÇİN
    Arslanın sırtlanı çok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

Kazım Bostan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Takımın ve hocanın böyle bi oyun gösterebilmesi beni biraz umutlandırdı. Çok çok iyi bir defans ve klasik en azından saç baş yoldurmayacak bi forvet ile iyi olacak işler bence. Hoca bazen gerçekten sabrımı taşırıyor ama sezon sonuna kadar kalmasından yanayım artık. Çünkü istediği zaman risk aldığı zaman iyi futbol da oynatabileceğini gördüm.

kudu_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

bence maloudanın dinlenmesi çok iyi oldu
    orta saha belli zorlamanın anlamı yok

zokora
    yusuf-adrian-colman-olcan
    emre

çok basit goller yiyoruz 2 tane stoper şart bu takımla sağ bek sol bek yederli
    yediğimiz 2.gol tam evlere şenlik rezalett
    UEFA KANIRTA KANIRTA AÇTI ŞEMSİYEYİ....ARTIK UEFA DAN TESCİLLİ BİR HIRSIZIMIZ, BİR DE ŞAMPİYONUMUZ VAR....82 HELAL PUAN ALIN TERİYLE ŞAMPİYON TRABZONSPOR....TEŞEKKÜRLER SADRİ BAŞKAN VE EKİBİ, TEŞEKKÜRLER BATMAYAN GÜNEŞİMİZ, TEŞEKKÜRLER YÜREKLİ FUTBOLCULARMIZ, TEŞEKKÜRLER PAYDAŞLAR.....

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)