Sayfa 3 Toplam 5 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 5 SonuncuSonuncu
Toplam 118 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 75 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Hazır Ol İstanbul, Osasuna Maçı İstanbul'da Olabilir

Forumdan Uzaklaştırılmıştır goldeneye61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Standart olmaz

neden ıstanbulmus kı yaa.ben macı trabzonda oynanmasından yanayımmadem senes erzık ıle lobı yapıyoz bıraz daha agırlıgını koysunda macı seyırcılı olarak trabzonda kendı takımımızın kendı memleketınde oynayalım.agır para cezasıda verecekse versınler yeterkı seyırcılı oynayalşım.zaten trıbunler bos olmayacagından hıc yoktan cezanın yarı parasını buradanda cıkarabılırız.ben kesınlıkle ıstanbul veya bır baska sehırde oynanmasın akarsıyım.bu takım trabzonun takımıdır yabancı takımlarda tarbzona gelmek zorundadır.benım kanaatım ve dusn-uncem budur.trabzonlu olarak seyırcısız dahı olsa burda olmasoını ıstıyom..

oguzkoc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

böyle bişey olmasına artık bu saatten sora imkan yok. saat 13 te osasuna trabzona iniyo. tutup birde oradan istanbula dönmelerine imkan yok. hangi takım bunu kabul edebilir?

konu kitlensin bence...
    VERENA (KIRANKAŞ)

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nytre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

istanbulda seyircili olması güzel olur ama diğer takımlarında avrupa maçları var.. hangisinin boş olduğu önemli.
    ''Ben kulüp tutmam, çocuk... Çünkü hepsi benimdir. Hem; sivil veya asker toplumun tamamına hizmet veya kumanda edenler bir kulübü tutsalar bile -görev sırasında- bunu açıklamazlarsa isabet ederler. Aksi halde, otoriteleri sarsılır ve tartışılır. Tefrika (ayrımcılık, nifak) yaratmış olurlar. O nedenle dikkatli olmalarını tavsiye ederim." Mustafa Kemal Atatürk (2 Aralık 1933)

feneri "ampül" aydınlatır ancak "güneş" kendiliğinden ışık verir !

Nereden
    İstanbul

olsa güzel olur ama olmaz ,olamaz

isaret parmagi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

ya artık bi karar verilsin de taraftar da ne yapacagını bilsin..Samsunda yasıyorum trabzona da isatanbula da gidecem ama hala karar belli değil ne yapacagımı sasırdım beaa..

Haşimoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Böyle saçma bi karar çıkamaz maç tarafsız sahada seyircili oynanacaksa bu anca başka bir ülkede olur.türkiye liginde maç yapmıyoruz arkadaşlar maç istanbula ankaraya alınsa çok çabuk hayal kuruyorsunuz keşke olsada istanbulda seyircisizle trabzonda seyircisizin ne farkı varsa.keşke istanbulda olsa gitsekde bu maç her türlü trabzonda oynanır seyircilimi seyircisizmi onu bilemem

sadman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

bu haber hakkında bu kadar tartışmamız haberdende saçma olmuş arkadaşlar. bence de konu kapatılsın. başka konulara eğilelim. galibiyet şansımız tur şansımız gibi konulara mesela.
    Tek Büyük TRABZONSPOR !!!

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

"Tarafsız saha" neden Almanya'da, İtalya'da değil de Muz Cumhuriyeti'nde anlamadım?

Alıntı gritz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Biz 2 maç seyircisiz oynama cezası mı aldık?Yoksa tek maç mı?
    İki maç ceza aldık aslında ancak birisi kesinleşti, diğeri 2 yıllık gözlem süresince falsomuz olursa uygulanacak.

Naim
    Ziyaretçi

Alıntı goldeneye61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    neden ıstanbulmus kı yaa.ben macı trabzonda oynanmasından yanayımmadem senes erzık ıle lobı yapıyoz bıraz daha agırlıgını koysunda macı seyırcılı olarak trabzonda kendı takımımızın kendı memleketınde oynayalım.agır para cezasıda verecekse versınler yeterkı seyırcılı oynayalşım.zaten trıbunler bos olmayacagından hıc yoktan cezanın yarı parasını buradanda cıkarabılırız.ben kesınlıkle ıstanbul veya bır baska sehırde oynanmasın akarsıyım.bu takım trabzonun takımıdır yabancı takımlarda tarbzona gelmek zorundadır.benım kanaatım ve dusn-uncem budur.trabzonlu olarak seyırcısız dahı olsa burda olmasoını ıstıyom..

niye ?
    Rahatsızmısın sen?
    Seyircisiz olsun Trabzon olsun
    bu kadarına da pes
    bu ne kadar saçma ve sığ bir düşüncedir ya
    Apoel orada oldu ne yaptın
    Gittin adamlara şişe attın
    gittin adamlara balkondan molotof attın

Burçak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

arkadaşlar bu haber sallama bi haber. adamlar zaten yarın geliyolar trabzona. neyini tartışıyoruz ki.
    2010 - 2011 Şampiyonu Trabzonspor'dur
    Gerçek budur. ☆

Trabzonspor Kongre Üyesi
    CAFER ÖZER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı forever61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    işte haber

UEFA, 'SEYİRCİSİZ İSTANBUL' DİYEBİLİR
    Trabzonsporun Perşembe günü Osasuna ile oynayacağı karşılaşma ile ilgili olarak Bordo-Mavililerin aldığı cezada önemli bir değişikliğe gidilebilir. Trabzonspor Yönetim Kurulunun Şenez Erzik aracılığı ile UEFA nezlindeki lobi hareketinden edinilen bilgilere göre, "UEFA Trabzonsporu yüklü miktarda para cezası verecek tarafsız sahada seyircili oynamasına müsaade edecek" UEFA böyle bir karar verirse, Trabzonspor yönetiminin Türkiye içindeki tarafsız saha konusunda İstanbulu isteyeceği ve saha olarak da Kadıköy Rüştü Saraçoğlunu talep edeceği belirtildi.

http://www.karadenizgazete.com.tr/ha...ay.php?id=7042

seyircisiz istanbul niye desin . zaten demiş seyircisiz avni aker diye. tövbe tövbee.
    başlık başka şey anlatıyor içindeki başka.
    keşke gazeteci olsaydım yaa. bukadar basit bilmezdim gazeteciliği.
    YEREL gazetede cümle düşüklüğü olur,Seyircisiz yerine İstanbul yazacaklardı herhalde,Ayrıca Bu zaten gerçek değil ama olma ihtimali var belkide Trabzonda seyircili oynanacak,Seyircili oynansında Para cezası verirlerse versinler,Hasılat onların olsun yeterki seyircili olsun,Eğer Trabzonda oynanırsa gene atarsınız hakemin kafasına bir pet şişe bir daha ceza alırız.
    Arkadaşlar bunlarla uğraşacağımıza MAÇLARDA YABANCI MADDE ATANLARA ENGEL OLMAYA ÇALIŞALIM.bence bu bize ders olsun,Bak seyircili oynayacağımız maç içimizdeki bir kaç kendini bilmez yüzünden seyircisiz oynanacak, bakın haberin söylentisi dahi bizi ne kadar heyacanlnadırıyor,Bu haberin Doğru çıkma ihtimali çok zayıf,
    bence bu kadar heyacanlanacağımıza bundan sonraki maçlarda içimizde yabancı madde atmaya kalkanlara engel olalım
    İNŞALLAH UEFA son anda seyircili oynama kararı verir.Bu ihtimal var,ama bu İstanbulmu olur Trabzonda seyircilimi olur bilinmez.
    Elimizdeki imkanı kaybediyoruz.Bulma ihtimalinde bile nasıl seviniyoruz.
    SABIRLA BEKLEDİK AVRUPADA UEFA CAS TA KİTAPTA YAZANLAR OLDU
    BEKLİYORUZ ÜLKEMİZDE KİTAPTA YAZANMI YOKSA KİTAPSIZLARIN DEDİĞİMİ OLACAK

Alıntı sarman61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Efulim hoşgeldin abi. Sonunda buradasın.

sağol sarman umarım herşey yolundadır

ironun kokusunu aldım

uşaklar içimden bir ses osasunayı 3 leriz diyor
    yensen de yenilsen de tek aşkımsın !!

volkanferhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı éfulim53 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

uşaklar içimden bir ses osasunayı 3 leriz diyor
    inşallah 3 leriz hatta 3+ larız
    Benim yaradılışımda fevkalade olan bir şey varsa,TÜRK olarak dünyaya gelmemdir....Gazi Mustafa Kemal Atatürk

Emre B. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Keşke olsa.

Remzi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Ben seyircisiz istanbul olunca ne olacak onu anlayamadım cezamız mı hafifledi hayır.
    Bir Gün Mutlaka!!

Nereden
    Hakkari

öleyse tekrar istanbul yolu gözüktü bize.... hemen karar alınsın... çıkarmayı yapalım

ErayAkyüz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

maltepee stadındaa oynasınnn
    İstanbul'un 3 Büyüğü varsa, Türkiyenin Tek Büyüğü Var! T R A B Z O N S P O R

h@msi61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika

Alıntı eray61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    maltepee stadındaa oynasınnn
    dalga mı geçiyorsunuz gerçek mi söylüyorsunuz anlamadım. uefa samiyene bile vize vermedi, ne maltepesi...

kudu_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Bu kadar saçma bir yazı daha önce okumamıştım bunu basan gazete başlığı okuduktan sonra yazdığı metni okumamış mı komedi o stat da maç var aynı gün nasıl kadiköy yazarsın habere gaza gelmeyelim cezamız kalkarsa trabzonda seyircili oynarız başka birşey olmaz...
    UEFA KANIRTA KANIRTA AÇTI ŞEMSİYEYİ....ARTIK UEFA DAN TESCİLLİ BİR HIRSIZIMIZ, BİR DE ŞAMPİYONUMUZ VAR....82 HELAL PUAN ALIN TERİYLE ŞAMPİYON TRABZONSPOR....TEŞEKKÜRLER SADRİ BAŞKAN VE EKİBİ, TEŞEKKÜRLER BATMAYAN GÜNEŞİMİZ, TEŞEKKÜRLER YÜREKLİ FUTBOLCULARMIZ, TEŞEKKÜRLER PAYDAŞLAR.....

l-m - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Herhangi bir rakip takım taraftarı olsam amma dalga geçerdim, yorum yapamıyorum..
    Hani görüşleri çürüteyim diyeceğim ama sağlam hiçbir taraf yok ki, maça 1 gün kala stad değişecek, biletler satılmış hem de, değişen stad ta tüm stadların dolu olduğu şehire alınacak, bunu haber yapan gazete daha başlıkla içeriği bile birbirine tezat şekilde sunacak, elalem dalga geçsin diye mi, fıkradan beter..

Burçak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

gazeteyi demi arasak . bu nasıl haber diye arayalımmı millet?
    2010 - 2011 Şampiyonu Trabzonspor'dur
    Gerçek budur. ☆

halil ibo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Tek dileğim cezamız kalksın ve Trabzon'da oynansın.İstanbul olsa bizim için süper olurdu ama olamayacağı gün gibi aşikar iken bunun hayali kurulmaz.Eğer cezada kalkarsa Trabzon'daki taraftarımız bu durumdan kendine gerekli dersi çıkarır.
    Beklemeyi bilen amacına ulaşır. JOSEPH DE VILLELE.

Nereden
    Belçika

bu saatten sonra oyla bise olacagini zannetmiyorum...adamlarin seyahat programi bilet milet bi dunya is iste maca zaten 2 gun kalmis!!
    İnsan ol evlat!

Kaan Dilek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

acikcasi bende böyle birseyin olacagina pek ihtimal vermiyorum balon haber bence
    Inne'd-Dine indAllahi'l ISLAM

Devlet makamı, millet tarafından ehli olmayan kimseye saltanat tahtı yapılıp oturtuldu mu, o millet felaketi gözlemelidir.Ravi: Buhari

Nereden
    İstanbul

uefa 50.000 frank cezaya razımısınız gibi bir laflar etmiş sanırım .. istambul olursa 60 000 kişi orada şow yapar

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)