Sayfa 77 Toplam 78 Sayfadan BirinciBirinci ... 27 67 75 76 77 78 SonuncuSonuncu
Toplam 1934 adet sonuctan sayfa basi 1,901 ile 1,925 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Gaziantepspor 3-2 Trabzonspor | Spor Toto Süper Lig 14.Hafta | MAÇ SONUCU!

Lazman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hollanda

Kulub su anda muz cumhuriyeti ayarinda yonetilmekte.
    Once bunu duzeltsinsler. Kulubun badinda iho var takimin basinda mra. Ondan sonra basari bekle. Cem yilmaza 5 saatlik gosteri mazemesi.
    Alıntı Adem YILMAZ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ŞİKE TÜRKİYEDE 10 HARFLİDİR... http://s7.directupload.net/images/120830/dwkkcgqy.swf

Semih58 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

[QUOTE=Travelair;1919430016]Kesinlikle katılıyorum, haklısınız. Ben de senelerdir bunu diyorum. Bizim karakterimiz kimliğimiz bordo mavide saklı. Belki bazı arkadaşlar oraya gelene kadar neler var diyecekler ya da abartmayın, fakat öyle değil gerçekten önemli. Kimsenin Trabzonspor'u oraya öyle silik çıkartmaya hakkı yok[/Q

Arkadaşlar,

1980 yılında Altay'ı yendiğimiz de 3-0 Cumhurbaşkanlığı Kupası yine beyaz forma vardı.

Sevgiler
    Baskalari ile ugrasmak kendinle ugrasmaktan daha kolaydir.
    Kobra

gurur6134 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Mra nin her mac sonrasi konsanrtasyon eksikligi kondisyon eksikligi oyundan memnunum daha iyi olucaz zirvalamalarindan artik biktik taraftar olarak..heralde ts taraftarini aptal saniyor..

kudu_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

malouda ya nasıl tahammül ediyor anlamıyorum
    defans berbat devre arası 2 stoper 1 orta saha 1 forvet şart
    UEFA KANIRTA KANIRTA AÇTI ŞEMSİYEYİ....ARTIK UEFA DAN TESCİLLİ BİR HIRSIZIMIZ, BİR DE ŞAMPİYONUMUZ VAR....82 HELAL PUAN ALIN TERİYLE ŞAMPİYON TRABZONSPOR....TEŞEKKÜRLER SADRİ BAŞKAN VE EKİBİ, TEŞEKKÜRLER BATMAYAN GÜNEŞİMİZ, TEŞEKKÜRLER YÜREKLİ FUTBOLCULARMIZ, TEŞEKKÜRLER PAYDAŞLAR.....

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Taner Gündoğdu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

şişşt sakın eleştirmeyin sizi gidi iyi gün taraftarı sizi! şurada 7-8 maç kaybettiysek ne olmuş! bakın istatistiklerimiz çok iyi. hem biz kompak futbol oynuyoruz. rakibi de forse ediyoruz! hem avrupada da başarıdan başarıya koşuyoruz! neyi beğenmiyorsunuz anlamıyorum!
    Ben Kuzeyin Oğlu, sen Bizans Torunu! Ben Asaletin Rengi, Sen Entrikanın Başkenti! Ben TRABZONUM, BİZ TRABZONSPORUZ!!!

Nereden
    İstanbul

Evet suçlu bulundu: Beyaz forma !

Arkadaşlar yapmayın etmeyin, beyaz forma takımın deplasman formalarından biri ve genelde deplasmanlarda giydiğimiz için uğursuz (!) oluverdi.

İnter, Aston Villa (iç saha) ve Barcelona zaferlerimizde takımın forması pembe dantelliydi zaten...
    BİLMEM ANLATABİLDİM Mİ?

carolo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Belçika

Balikersirden 3 ye antepden 3 ye bu ne rezillikdir utanmiyorlarmi

lazkopatfaroz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Hocaya hak verdiğim konulardan birisini dünkü maçta çok net gördük.
    Savunma yapmadığımız (yapabildiğimiz söylenemez) 11 kişi topun arkasına geçmediğimiz zamanlarda (Onur'un olağanüstü performansını saymazsak) her takımdan 3 tane yeriz. Bu takımın en iyi oynayabileceği oyun defans oyunudur. Defans yapıp Yusuf, Henri ve Olcan'a boş alan yaratmak hocanın düşüncesi. Hücum futbolu oynamaya çalışsak her maç 8-10 tane pozisyon veririz. 15 dakika tempolu oynamaya kalksak 60. dakikadan sonra takım yürüyemez hale gelir. Bu düşünceyi beğendiğimden değil mecburuz bunu yapmaya. Bu oyuncu yapısı, bu orta saha ve defans bundan ilerisini yapamaz.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    a f s - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Standart Kendine sırt dönen takım…

‘Futbola susamak’ diye bir kavram canlandı tahayyülümde. Onun açlığını hissetmek. Koşup ona sımsıkı sarılmak, onu yaşamak yaşatmak…

Onunla el ele tutuşmak, koşmak, coşmak, coşturmak. Onunla anlatmak hayatın güzelliğini, estetiğini, renklerin eşsizliğini, farklılıkların çekiciliğini…

Ve onunla örnek olmak, hayranlık uyandırmak. Onu saygın kılmak, emeğe azık yapmak. İş ahlakını bayraklaştırmak. Takım ruhunu zirvelere taşımak…

Ve onun adını ‘tutku’ koymak…

Teşekkür borçluyum Trabzonspor’a; bana bunları hatırlattığı, hayal dünyamı futbolun enginlerine doğru yolculuğa çıkardığı için.

Bazen bir şeyleri çok kötü yaparak da iyi örnek olursunuz. Daha doğrusu iyinin ve güzelin kıymetini anlatırsınız, öğretirsiniz.

Trabzon bir futbol şehridir, bundan ötesi futbolun kendisidir.

Hazin olan şu ki, ısrarla kendine sırt dönüyor bu şehrin takımı. Topun gülücükler dağıttığı değil somurttuğu, kapkara kesildiği, seyredene kasvet verdiği bir koyu gri futbol iklimine yelken açmış gidiyor ısrarla. Lakin pusulası ‘sonuç’ olduğu için vaziyeti idare ediyor. Kazanıyor, kaybediyor, zirve yarışında geriye düşüyor ama şimdilik Lazio hariç kolay lokma diyebileceğimiz rakiplerle mücadele ettiği Avrupa sahasında puanları istifliyor. Buradan sağladığı itibarla bir nebze olsun sergilediği futbolun yabanlığının üzerini örtüyor.

Unutmadan hatırlatalım. Bugüne kadar topladığı puanlarda aslan payı ne atanların ne de attıranların. Aslan payı kaledeki tutan adamın. Dün o devreye giremeyince ilk yarıyı iki farklı yenik kapadı Trabzonspor.

Ve hakkını yemeyelim. İkinci yarıda futbola döndü Bordo-Mavili takım. Adeta ‘Bu oyun, bu futbol bana yakışmıyor’ diyen bir edayla risk kostümlerini de kuşanarak Gaziantep’in üzerine yürüdü. Böylece hem daha asil bir görüntü sergiledi hem de skoru zorladı. Penaltı golüyle farkı bire indirdikten kısa bir süre sonra Onur’un “Nazar mı değdi.” dedirten hatası sonucu üçüncüyü kalesinde gördüğü halde oyuna küsmedi, demoralize olmadı, ikinci golü de buldu.

Bütün adamlarıyla çok formda, çok zinde ve çok kendinde bir takım görüntüsü sergileyen Sergen Yalçın eli değmiş Gaziantepspor, ritminden bir şey kaybetmese de Trabzonspor’un arayışları, zorlayışları son ana kadar sürdü. Böylece kaybettiği halde en azından ikinci yarıda futbolun saygınlık çizgisinde kalabilmeye başardığı bir maçı geride bıraktı Bordo-Mavili takım.

Peki maçın bütünü açısından nasıl bir mesaj verdi Trabzonspor?: El cevap: “Ben kesinlikle sahip olduğum oyuncu potansiyelinin hakkını veremiyorum.”

Hayri Beşer

inadina61_08 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Alıntı lazkopatfaroz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocaya hak verdiğim konulardan birisini dünkü maçta çok net gördük.
    Savunma yapmadığımız (yapabildiğimiz söylenemez) 11 kişi topun arkasına geçmediğimiz zamanlarda (Onur'un olağanüstü performansını saymazsak) her takımdan 3 tane yeriz. Bu takımın en iyi oynayabileceği oyun defans oyunudur. Defans yapıp Yusuf, Henri ve Olcan'a boş alan yaratmak hocanın düşüncesi. Hücum futbolu oynamaya çalışsak her maç 8-10 tane pozisyon veririz. 15 dakika tempolu oynamaya kalksak 60. dakikadan sonra takım yürüyemez hale gelir. Bu düşünceyi beğendiğimden değil mecburuz bunu yapmaya. Bu oyuncu yapısı, bu orta saha ve defans bundan ilerisini yapamaz.
    harfine kadar katıldığım bir yorum, bu durumdan da TD değil, yönetim suçludur, TD'ün suçlu olduğu nokta herkesin gücünün yettiği Adrian konusundadır, bir de geldiğinde kıyım yapacaktı, geçen seneden biliyorsun 2 TD yemiş bir kadro ve bunu izledin, çok kişinin canını yakması gerekirdi, ama kime gücü yetti görüyoruz, iyilik bir zayıflık gösterisi değildir çok oyuncu çok şans buldu çok iyilik gördü ama iyilik görmezleri keseceksin ibreti alem olsun diye en babasından cezaları vereceksin, ama iyilik yaparken taviz veriyorsan zayıflarsın. İşte MRA bu konuda ipleri eline alamadı ve zayıflıyor, durumu ciddiye alan yok..
    Yönetim de takımın içini boşaltmak için herşeyi yapıyor diye düşünmekten kendimi alamıyorum, kondisyonerin nasıl olmaz burası süper lig amatör lig değil böyle her deplasman 3 yeriz işte, ki dünkü antep'e iyi kondisyonu olan bir Trabzonspor en az 5 atar en fazla da 2 yerdi.

karaman6106 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

bu takımın topu ayağında tutma istatistiği beni kahrediyor...
    defans yapıp topu yine tutabilirsin.
    takım sözcüğünün içi boşaltılmış alan gidiyor.
    pası ver boşa geç-futbol bu kadar basittir.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Laz_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Gecen hafta radyosporda dinlemisdim hayrettin hacisalioğlu demisdi maloudayi kandirmislar trabzonda yabanci dil eğitimi veren okul var diye oda öyle imza atmiş .

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    bkandil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Skor hala 3-3 olmadı mı?

Bud Spencer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

bamba zokoradan daha fazla geciyor yari sahayi maclarimizda
    Forvete: Tencere Hill
    Sidober: Bud Spencer

mawro61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İspanya

Bjk ve kayseri hariç bütün deplasmanlarda 3 gol gorduk sanirim. Oda kalecimize rağmen.
    Ligin açık ara en kötü en sistemsiz takimiyiz

dağlıca61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

Alıntı Laz_61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gecen hafta radyosporda dinlemisdim hayrettin hacisalioğlu demisdi maloudayi kandirmislar trabzonda yabanci dil eğitimi veren okul var diye oda öyle imza atmiş .
    fark etmez canı isterse sarı kart görür, kırmızı kart görür, izin alır, sakatlık numarası ile rapor alıp tedavi sürecini istediği yerde tamamlar var mı bir yaptırımı

Adem Akyüz' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı mawro61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bjk ve kayseri hariç bütün deplasmanlarda 3 gol gorduk sanirim. Oda kalecimize rağmen.
    Ligin açık ara en kötü en sistemsiz takimiyiz
    Fenerbahçe maçı da var 3 gol yemediğimiz.. en çok şaştığım skor da bu ya..
    571-1071-1299-1461-1923-1967
    "AKÇAABAT SEBATSPOR"

dağlıca61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

basın toplantılarında bu yılın moda savunması bu maçta konsantre eksikliği yaşadık bu yorumda MRA a ait peki bu eksikliği kim giderecek bununla ilgilide bir yorum alalım lütfen.

inadina61_08 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Alıntı dağlıca61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    basın toplantılarında bu yılın moda savunması bu maçta konsantre eksikliği yaşadık bu yorumda MRA a ait peki bu eksikliği kim giderecek bununla ilgilide bir yorum alalım lütfen.
    konsantre değil kondisyon yok takımda bu MRA'nın az çok yapacağı ama yeterince yapamayacağı birşey, konsantrasyonda eksiklik varsa kadro seçimlerine dikkat etmek lazım.

Dün farkettiğim birşey, emre şut çekiyor herkes kızıyor, olcan-maluda-henrique, bir ara maluda pas vermedi diye kızan iki oyuncu vardı galiba, olcan ve henrique idi. herkes birbirine kızıyor, pas vermedi diye, şut attı diye, boşa çıkmadı diye(mesela bosingwa kadiri haşladı bir ara) burada konsantrasyon da değil arkadaşlıkta sıkıntı var demektir bence.

erolizmts - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Alıntı Bud Spencer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bamba zokoradan daha fazla geciyor yari sahayi maclarimizda
    Aynen kardeş..

Basketbolda oyun kurucun kadar konuşursun ya, işte bizim Colman ve Zokora'da ona denk geliyor. Hoca yetersizliğinin yanı sıra 'Colman - Zokora' ikilisinin de takıma faydalı olamayışının sorunlarını yaşıyoruz. Ne ofansif ne de defansif anlamda bir katkıları yok. Rakip takımlar 2 pasla kalemize kadar gelebiliyorken, biz 6-7 pas yapmadan bazen orta sahayı geçemiyoruz. Çünkü toptan kaçan bir Zokora mevcut. Colman desen bazen gaza gelip çok koşuyor ama boş koşular, milletin gözünü boyamaya yönelik koşular. Vayy çok koşuyor adam helal olsun diyeceğiz. Yedik tabi. Bu 2 adam ne oynarsa takım da onu oynuyor genelde. Ciddi anlamda sadece Bamba değil, Mustafa Yumlu dahi Colman-Zokora ikilisine "lan olum yapacağınız bu.." dercesine topu ofansa taşıyorlar.
    "get up, stand up: don't give up the fight!"

twitter

arifberkay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Laz_61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Uzak dursun onun da ne olduğunu biliyoruz boş boş konuşmasın

Armağan Dere - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Rezil herifler...
    Şu Henrike Olcan ayakta durmayı bilmiyorlar arkadaş..
    Defansın da azıcık iyi forvete karşı ne kadar mahkum kaldığını daha kaç maç göreceğiz...
    Ey gidi oğlum yediniz Trabzonspor'u..
    Seneye nası Uefa'ya gideceksin..
    Kupadan elendin ligde ilk 5 'e mi gireceksin şu futbolla..
    HAHAHA hiç güleceğim yoktu!!!...

Erdal DİLEK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

Forvetimiz birakin top almayi hicbir hava topuna cikmiyor. Anlamsiz ve beceriksiz bir şekilde defans adamina yaslanip top istoplamaya calisiyor

Hic futbolcumuz ataga cikan arkadaşinin koşu yoluna veya onüne dogru atmiyor topu. Top atilan futbolcu durup topu tutup hareketlenmek zorunda kaliyor. Kac saniye ediyor bir bakin.

Onur nedense devamli ayakla oyun kuruyor.

Birakin arkadaşina yardima gitmeye, pas attigi arkadaşina bile yanaşmayan futbolcularimiz var. Kanatlardaki adamlarimiz rakip sahanin köşede kendi başlarina terk ediliyor.

Herkes kacak döğusüyor. Rakip oyuncu topu aliyor istop ediyor yuzunu bizim kaleye dönüyor ve hic bir baski görmuyor, gorsede kendisine faul yapiliyor.
    BİZE HERYER TRABZON!!!
    Bordo Mavİ

Türk futbolunda en az yuvarlak olan toptur. . .

kncyalcin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Isparta

Standart Gaziantepspor 3-2 Trabzonspor | Spor Toto Süper Lig 14.Hafta | MAÇ SONUCU!

Bu oyun sadece hocanın suçu olanaz, bu kadar isteksiz oyun oynannz ki arkadaş....
    İyi olmak kolaydır, zor olan adil olmaktır. En mükemmel adalet ise Vicdandır. // Victor Hugo

Ufuk Turgut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

takımda kondısyoner yok bıldıgım kadarı ıle...ozellıkle gerıye dustugumuz maclarda oyunu cevırebılecek gucumuz bence bu olaydan dolayı kaynaklanıyor
    Ben Asil Bir Ailenin Evladı Olmakla Değil,
    Asil Bir Milletin Evladı Olmakla Gururluyum.
    NE MUTLU TURKUM DIYENE..

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)