Sayfa 76 Toplam 78 Sayfadan BirinciBirinci ... 26 66 74 75 76 77 78 SonuncuSonuncu
Toplam 1934 adet sonuctan sayfa basi 1,876 ile 1,900 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Gaziantepspor 3-2 Trabzonspor | Spor Toto Süper Lig 14.Hafta | MAÇ SONUCU!

bitirim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Ayazoğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu kadro

1 şenol güneş
    2 tolunay
    3 ünal

yedi

4 mr akçay'ı mı yemeyecek

maluda ve bosingwa ile şampiyon mu olacaktık. (halil maluda dan daha iyiydi serkanda bosingwa)

elazığ 3-1 yenmedimi ? şenol güneş o gün istifa etti.
    Serkan Bosigwa dan dahamı iyiydi. Heralde şaka yapıyorsun. Ayrıca Tolunay ı bu kadro yemedi İHO yedi. Şenol Güneş i yiyende bu kadroydu demekte göreceli bir kavramdır. Bana göre TFF ve ayak oyunları yedi tabi Sadri Şener ide unutmamak lazım
    Dinleyerek ingilizce öğrenmek için mp3 formatında ingilizce eğitim setleri: http://inglzcedrs.blogspot.com.tr/

Nereden
    Samsun

Acik ve net her sey dort dörtlük olsa da forvetlerin henrique ve emre, rakiplerinde drogba,sow,webo,emenike,almeida,pektemek.
    Cogu anadolu takiminin forveti gelsin bizde direk 11 başlar. Üstelik tek sorun forvet de degil. Hoca, yonetim, ruhsuzluk ve dahası

Ertan 51 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Niğde

Lazio-Bursa-Gs-Antalya
    hocamızın kapasitesine ve oyuncularımızın ihanete varan hallerine bakınca,
    üstteki 4 maçtan 1 puan çıkarsa mucize olur.

Nereden
    İstanbul

Yine beyaz forma Yine beyaz forma bunu defalarca yazdım yine ya za ca ğım bu sezon beyaz forma ile çıktığımız hiç bir maçı kazanamadık.

Travelair - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Gurpas Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yine beyaz forma Yine beyaz forma bunu defalarca yazdım yine ya za ca ğım bu sezon beyaz forma ile çıktığımız hiç bir maçı kazanamadık.
    Kesinlikle katılıyorum, haklısınız. Ben de senelerdir bunu diyorum. Bizim karakterimiz kimliğimiz bordo mavide saklı. Belki bazı arkadaşlar oraya gelene kadar neler var diyecekler ya da abartmayın, fakat öyle değil gerçekten önemli. Kimsenin Trabzonspor'u oraya öyle silik çıkartmaya hakkı yok
    Türkiye'nin zencileri Trabzon'dan çıkar----------------------------------BUGÜN
    Trabzonspor şükretmedikçe şampiyon olamaz---------------------------TRABZONSPOR
    Tüketirsen azalır, üretirsen çoğalır--------------------------------------İÇİN
    Arslanın sırtlanı çok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

Mesut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hatay

Bağtıl inançtan başka birşey değil.

Efsane-1967 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hollanda

Sahadaki futbolcularin ruhsuzlugunu MRA nin bilgisizligini formaya baglamak bence yanlis. Sonucta sen Trabzonsporsun ister beyaz formalan cik ister siyahlan senin boyle mahkum oynama hakkin yok. O formanin agirli vardir onuda cogu futbolcularimiz kaldiramiyor.

Nereden
    İstanbul

Alıntı Mesut Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Giyme beyaz formayı ne kaybedersin eziktaş geçen sene sürekyi kırmızı forma giyip maç kazanıyordu çünkü uğur getirdiğine inanıyordu.

Yunus Danışmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Giyme beyaz formayı ne kaybedersin eziktaş geçen sene sürekyi kırmızı forma giyip maç kazanıyordu çünkü uğur getirdiğine inanıyordu.
    Abi , beşiktaşın renkleri siyah-beyaz. Adamlar bizim kadar beyaz forma giymiyorlar!

Ahmet Kuru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Mustafa hoca ne demişti?
    ''yunanistan da hucum futbolu oynuyor, onlarında futbolu beğenilmiyordu ama avrupa şampiyonu oldular '' naberrrrrrr
    Yani kafa buluyor onu eleştirenlerle güya..

Acaba yunanistan bizim verdiğimiz pozisyonların 10 da 1 ini veriyormuydu? bunuda sorsaydılar keşke MRA hocaya...

2000 yılından beri takımın bütün maçlarını izlerim herşeyiyle takım ederim. Ama ben böyle plansız, böyle savruk, sahada ne yaptığını bilmeyen bir takım görmedim...

Maça 2 tane Ön libero ile çıkıyorsun ve pozisyon üstüne pozisyon veriyorsun. bu nasıl bir mantık?
    Tek ön libero ile çıkıyorsun, güya hucum ağırlıklı kadron, yine pozisyona giremiyorsun, çok pozisyon veriyorsun.

Bu nasıl bir iştir? Anlayabilen biri varsa beri gelsin...

Mustafa hoca ne demişti ? Bana 6 ay müsade edin yapamazsam birilerinin göndermesine bıakmam işi ben kendim giderim diye...

Mustafa Hocaya birileri olmadığını, yapamadığını anlatsın göstersin lütfen...

Koskoca Trabzonspor takımı bu sezon oynadığı 20 küsür maçta bir tek rakibine karşı sahada üstünlük kuramamış ise çok fazla konuşmaya gerek yok...

Sezon sonu gönderilmeli diyordum ama vaz geçtim. Devre arasına girer girmez hemen teşekkür edilip yollar ayrılmalı.!

Sadece Hoca ile değil elbette...

Janko, Bamba, Adrian, Volkan, Batuhan bunlarda biran önce gitmeli..
    Ne kaderime küstüm Ne Devlete küstüm…
    Çünkü inanmak, iman etmek varsa bir şeye, bedel neyse onada katlanır. Yarabbi Kahrında hoş, Lütfunda hoş dedik… iki saniye sonrasına garantimiz olmayan bir hayatımız için fırıldak olmaya gerek yok, ben fırıldaklık istemem…( M . Y )

reisoğlu61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

colman,zokora,abdülkadir orta sahasi ne alaka arkadas.
    adrian in yerine oynayacak adam abdülkadir mi olur ya????
    İstanbul kartelini yedi kez yıktık, yine yıkacağız !
    BORDO kanımızla MAVİ göklere Trabzonspor yazacağız !..

reisoğlu61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı Alper Beyazay Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    MRA kırmızı formalıları Trabzonspor sanmış.
    saka bi yana babamda, sadece sonuclari takip ettigi icin, dün uzun zaman sonra benimle macimizi izleyince basta kirmizilari bizim oyuncular sandi.
    İstanbul kartelini yedi kez yıktık, yine yıkacağız !
    BORDO kanımızla MAVİ göklere Trabzonspor yazacağız !..

Nereden
    İstanbul

Alıntı Mesut Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Batıl inanç değil, psikoloji bence
    Arslanın sırtlanı çok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Tolga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Uzak Doğu

Standart Gaziantepspor 3-2 Trabzonspor | Spor Toto Süper Lig 14.Hafta | MAÇ SONUCU!

Alıntı Travelair Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Batıl inanç değil, psikoloji bence

Futbolcuların buna takılacak kadar takıma kafa yorduklarını düşünmüyorum.
    9 # Osvaldo'

Adnan Özkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Kadro yetersiz laflarına inanmıyorum.Bu rezilliğin tek sebebi olmadık hocaların olmadık fanetzilerle bu takımın üstünde oynamalardır.
    1-MRA maçı aynı benim tribünden izlediğim gibi izliyor..
    2- Futbolcuya ve oyuna hakimiyeti yok.Oyun içinde takıma taktik açıdan hiç bir değişiklik yaptırmıyor. Maçta ne duran top ne de başka bir organizasyon görmdeik,idamnda sadece maç yaptırdığı belli.
    3- 0-0 ken maç yarabbi şükür,1-0 öndeysen aman 1 yi atmayalaım açılmayalım.Gerideyken de saçma değişiklikler.
    Dünkü maçta 2-0 devre olmuş adam orta sahayı güçelndireceğine risk alacağına oyuna aykutu koyuyor,colmanı iyi oynadı diye dışarı çıkarıp!!! oyuna aykutu alıyor. Bu fanteziyi oğlum bile denemez. Aptallıkıtır başka bir şey değil. Adamın kafası karışık çorba gibi ne ettiğini biliyorsa şerefsizim.
    Futbolcuları gazlayamadığı,motive edemediği çok açık ortada. takımada hükmedemiyor.
    Ne hasta bekler sabahı, ne taze ölüyü mezar, ne de şeytan bir günahı, ŞAMPİYONLUĞU beklediğimiz kadar...

Adnan Özkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Zaten şampiyonluk bekleyen yok. Gözden çıkardığın yabancıları oynatma kardeşim zaten ihanet eder gibi oynuyorlar. Yıllardır diyoruz bu sene feda senesi oldu yine belli o zaman ara dönemde 1461 den al bir kaç adam Türk futbolcu al yurt içinden seneye hazırlansın. Tutturmuşlar yine vay efendim devre arası yıldız alacağız. Samanyolu lan burası yıldız monte edecen yeter be. Çöplükleri topla getir ahan size yıldız .İstemez kardeşim yıldız geleceği olan futbolcu alın.
    Ne hasta bekler sabahı, ne taze ölüyü mezar, ne de şeytan bir günahı, ŞAMPİYONLUĞU beklediğimiz kadar...

iso_4939 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

bu sonuca dahı kızmayan cok taraftar aynen benımgıbı süpriz olmadı acıkcası dunde yazmıstım beraberlık guzel sonuc dıye.

2010_2011 süperlig şampiyonu TRABZONSPOR

zafer6161 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

3*2 yeniliriz

interner exper.............
    Ne Olmuş Şampiyon Olamadıysak,,,
    Hayallerimizi Satmadık'ya,,,

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Faik Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

yenileceğimizi biliyordum...

Tvden bile izlemedim....

radyodanda dinlemedim....

iyiki izlememişim..... iyiki dinlememişim....
    Ne mutlu Türk olana değil , Ne mutlu Türk'üm diyene !

"Cahilin karşısında kitap gibi sessiz ol." Mevlana

Taner Uykuçeken - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Tamam, Kadro yetersiz
    Tamam, Kadroyu Musta Hoca kurmadı
    Tamam, yönetimsel bazda felaket bir dönem geçiriyoruz
    Tamam, Futbolcularımız psikolojik olarak tükenmiş durumdalar da

siz bana skor 3-2 olmuş iken rakip skoru koruma içgüdüsüne bürünmek üzere iken takımın baskı kurması gereken dakikalarda
    takımda Top oynamaya çalışan takımı ileriye taşıyan şu anda takımın beyni konumundaki tek oyuncunu oyundan almanın mantığını açıklayın bende Mustafa Reşit Akçay'ı eleştirmeyeyim....

Nereden
    Konya

Adam utanmadan Yunanistan örneğini veriyor.Ulan sormazlar mı adama " kendinle kıyasladığın Yunanistan o şampiyonada fazla doğru düzgün pozisyon bile vermedi.Sen neyin kafasındasın?" diye..Onur olmasa şu an ligin dibine demirliydik..Allah'ın filozofu (!)

Nereden
    Konya

Ha bir de ikinci yarı oyunu forse ettik demiyor mu..kuduracağım neredeyse ya..

Nereden
    İstanbul

MRA 1461 in değilde Trabzonspor un hocası olduğunu bilmeli.

Nereden
    İstanbul

Alıntı Tolga Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Futbolcuların buna takılacak kadar takıma kafa yorduklarını düşünmüyorum.
    Bilinçaltı

Nereden
    Trabzon

antep deplasmanı her zaman zor bir deplasman olmuştur bizim için taraftar desteğiyle her zaman bizim maçlara tempolu başlamışlardır.Bu maçta da yine bu şekilde başladı maç ve biz rakibin bu oyununa karşılık veremedik.Bireysel olarak ikili mücadeleleri kazanamadık ve ilk yediğimiz gol takım savunmasının direncinide düşürünce yine dağınık bir görüntü verdik.

Her yenilgimizin 3 skorlu oluşu ve bu gollerin yol güzergahlarının bile hemen hemen aynı oluşu bize ciddi problemlerimizin olduğunu gösteriyor.1.gol ve sonra gelen 2.gol standart yediğimiz goller,3.gol de bu golleri süslediğimiz duran top golü.Her 3 gollü yenilgimizde yediğimiz gol türleri aynı sadece bazen sıralamaları değiştiği oluyor örneğin bazen 2.golü duran toptan yiyorduk bu sefer 3.sırada gerçekleşti.

İlk golde bekir ozanı messi haline getiren aut çizgisiyle arasındaki o 2 metreyi savunamayan mustafa için ne söylenir bilemiyorum.

Deplasmanda kora kor mücadeleye girmezsen kazanma ihtimalin yok her ikili mücadelelerde daha çevik ,daha istekli olan antepli oyunculardı.

Hafta içinde yaşanan olayların futbolcular üzerinde konsantrasyon kaybına yol açtığı da bir gerçek bu durumda emeği geçen başkan,başkan yardımcısı ve kaleci antrenörünü kutlarım kendi ayağımıza kurşun sıkmakta üstümüze yok.

Hedef 2.lik ve bu şansımız hala devam ediyor fakat şuan ki görüntü bunun için yeterli değil bu futbolla gs ve bjk 2.liği sana bırakmaz hatta ilk 5 bile zor.Teraziyi yeniden dengeye getirmeliyiz şuanda olumsuzlukların olduğu kefe daha ağır basmaya başladı.Biran önce toparlanmalıyız.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)