Sayfa 11 Toplam 57 Sayfadan BirinciBirinci ... 9 10 11 12 13 21 ... SonuncuSonuncu
Toplam 1414 adet sonuctan sayfa basi 251 ile 275 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Lig Tv'ye PROTESTO! (Tlf: 0212 473 73 73) Protesto Metni Sf.30'da

DKaraduman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı ıloveyouszymek Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    mail olmuyor arkadaşlar...etkili olmuyor...lütfen arayalım...özellikle istanbuldaki arkadaşlar şehir içi ücreti ödeyecekler...Bence herkes elini taşın altına sokarsa bir kerelik bir daha buna cesaret edemezler...
    bizim tel "0" la başlayanlara kapalı olduğu için arayamıyorum olsa kesin arardım ama

matsel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

arkadaşlar bizi bir kayseri, sivas veya diğer takım taraftarlarıyla karıştırıyorlar galiba....

böyle sahtekarlık olmaz... düpediz bizi kandırıyorlar....
    bu büyülk taraftarın neler yapacağını gösterelim şunlara...

kendimi değil diğer illerdeki ts lileri düşünüyorumda çıldırasım geliyor..

MESAJIN HEPSİNİ RENKLİ YAZMAK YASAKTIR.FORUM KURALLARINA UYALIM, UYMAYANLARI UYARALIM.
    Konu Badaloğlu tarafından (12.09.2006 Saat 18:07 ) değiştirilmiştir.

Ali Özcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Konya

Alıntı matsel Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bizi bir kayseri, sivas veya diğer takım taraftarlarıyla karıştırıyorlar galiba....

böyle sahtekarlık olmaz... düpediz bizi kandırıyorlar....
    bu büyülk taraftarın neler yapacağını gösterelim şunlara...

kendimi değil diğer illerdeki ts lileri düşünüyorumda çıldırasım geliyor..
    Walla kardeşim bizi düşündüğün için çok teşekkürler...aynen çıldırmak üzereyiz...Her dakika elim telefonda...bu ay maalesef digitürk parasından çok telefon parası ödüyecez ama helal olsun Trabzonsporumuza eğer bir faydamız dokunabilirse...
    Konu Badaloğlu tarafından (12.09.2006 Saat 18:08 ) değiştirilmiştir.
    "Ya biz 2010-2011 Şampiyonluk Kupasını alacağız, ya da o bizi"...

cemka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Standart trabzon taraftarıyız biz....

hadi arkadaşlar, biraz daha gayret... üyeliğimin iptali istemiyle telefon açacam sonunda...dellendirdiler beni...
    trabzonumun maçı yoksa neyleyim lan sizin digitürkünüzü... bizi eziklerin maçlarını seyredecek kadar futboldan anlamayan bir taraftar kitlesimi sandınız... biz trabzon taraftarıyız...
    ''Terketmedi eziyetin beni''

matsel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

utanmadan bide reklam yaparlar türkiyenin enbüyük dijital platformu ...
    **** lan öle platforma....
    2 maçı aynı anda yayınlayamayan platformu ne yapayım ben...
    Konu EmrahYalçınalp tarafından (12.09.2006 Saat 18:12 ) değiştirilmiştir. Sebep: forum kuralları

Doğan BULAT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı ıloveyouszymek Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    mail olmuyor arkadaşlar...etkili olmuyor...lütfen arayalım...özellikle istanbuldaki arkadaşlar şehir içi ücreti ödeyecekler...Bence herkes elini taşın altına sokarsa bir kerelik bir daha buna cesaret edemezler...
    Arıycam ben sen merak etme işten çıkıyım eve gidiyim emin ol arıycam.. Şu an şirketteyim eve gidiyim evde daha rahat küfür ederim onun için eve gidiyim ilk işim aramak olucak sen hiç merak etme kardeş Hemde ne aramak olacak varya biriktiriyorum şimdi
    Kızlar !! evlenecekseniz Trabzonsporlu biriyle evlenin. Senelerce çekmediği kahır kalmadığı halde Trabzonspor'u bırakmadıysa sizi hiç bırakmaz.

My - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydın

Arkadaşlar, bu işin şakası yok! Osasuna engelini aştığımız takdirde her Avrupa mücadelmizden sonra bizi Trabzonspor'umuzdan koparacaklar. İleride bu haksızlıkla tekrar karşılaşmamak için tepkilerimizi eksiltmeden artırarak devam etmeliyiz.

Ayrıca lütfen görevli arkadaşlara küfür, hakaret etmeyelim. Ciddiye alınmayız vede işin rengi değişir. Hem çalışanların bunda bir suçu yok. Tepkimizi ilgili kuruma usturuplu bir şekilde vermeye devam edelim.
    Hakan KULAÇOĞLU: "Sabırlı, sistemli ve ekonomik, tüketen değil üreten bir Trabzonspor oluşturmak."
    Murat

İslam Sezer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

gerekli yerlere iletiyoruz,dikkate alınacağını düşünüyoruz falan gibi yuvarlak cümleler kuruyor konuştuğum bayan ama sanırım sonuç almak için daha etkili bir yöntem bulmalı.yönetim taraftar adına lig tv yetkililerine ve maç saati için federasyona baskı yapmalıdır....
    Adam aldırmada geç git, diyemem aldırırım.
    Çiğnerim, çiğnenirim, hakkı tutar kaldırırım!

DKaraduman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Abi aramızda gece oturup sabah uyuyanlar varsa gece daha çok etkili olur adamlara 24 saat açık dimi ora???

Trabzonspor Kongre Üyesi
    EmrahYalçınalp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Biraz önce Digiturk'ün Trabzon'daki en yetkililerinden biri olan bir arkadaşımla yolda karşılaştım. Tunalar'ın da oldukça fazla baskı yaptığını söyleyip "paşa paşa yayınlayacaklar, mecburlar. Çok tepki almışlar" dedi. Durmak yok...

Bilginize...

Kaan Dilek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

bende iptal etmek istiyorumda olmuyor cünkü k..... seyrediyorum
    ama tel aradim icimi iyice bi döktüm ilk önce normal konustum neden yayinlamiyorlar diye sonra dayanamadim galayladim ve rahatladim
    Inne'd-Dine indAllahi'l ISLAM

Devlet makamı, millet tarafından ehli olmayan kimseye saltanat tahtı yapılıp oturtuldu mu, o millet felaketi gözlemelidir.Ravi: Buhari

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Badaloğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Evet, protestomuza sonuç alıncaya kadar devam edeceğiz.Bizi ne zannediyorlar.Bu maçı yaynlamadılar diyelim.Kayseri,Fener,Beşiktaş,Trabzon hepsi tur atlasa o zaman gene aynı muameleyi göreceğiz.Gene yayınlamayacaklar.Çünkü hafta sonları lig maçlarını gene bahane edecekler.

Bende aradım oradaki yetkili diyorki: Bu bir defaya mahsus böyle bir uygulamaya gidilecek v.s.deyince bende: Madem öyle bu uygulamayı Sivas-Fener maçını yayınlamayında görelim dedim.O dakika sustu.Bu uygulamalar hep bizemi?ne diye üye olduk?Hem maçları eksik seyredecez hemde faturayı bizden tam alacaklar.Aramaya devam arkadaşlar...
    TARAFTAR TARAF OLANDIR...TARAFTAR ALMAZ VERİR!...

Nereden
    Almanya

Alıntı Badaloğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Evet, protestomuza sonuç alıncaya kadar devam edeceğiz.Bizi ne zannediyorlar.Bu maçı yaynlamadılar diyelim.Kayseri,Fener,Beşiktaş,Trabzon hepsi tur atlasa o zaman gene aynı muameleyi göreceğiz.Gene yayınlamayacaklar.Çünkü hafta sonları lig maçlarını gene bahane edecekler.

Bende aradım oradaki yetkili diyorki: Bu bir defaya mahsus böyle bir uygulamaya gidilecek v.s.deyince bende: Madem öyle bu uygulamayı Sivas-Fener maçını yayınlamayında görelim dedim.O dakika sustu.Bu uygulamalar hep bizemi?ne diye üye olduk?Hem maçları eksik seyredecez hemde faturayı bizden tam alacaklar.Aramaya devam arkadaşlar...
    vallah abi banada aynisini diyince dayanamadim sövdüm biliyorum bize yakismaz ama napim ya bende dedim ozaman fener macina uygulayin diye ama cevap yok olacak is degil ya hep bize böyle yapiyorlar ayip denen birsey var bukadada olmaz

Devlet makamı, millet tarafından ehli olmayan kimseye saltanat tahtı yapılıp oturtuldu mu, o millet felaketi gözlemelidir.Ravi: Buhari

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu

Nereden
    İstanbul

arayıp adam gibi konuşucaz..küfür falan yok beyler!!küfürsüz de kızgınlığınızı gösterirsiniz merak etmeyin!!unutmayın karşınızdaki de çalışan bi insan...o belirlemiyor maçları heralde!!hem de bayan!!ağzımızdan çıkanlara dikkat!bizleri de zan altında bırakmasın kimse!TS u temsil ettiğinizi de unutmayın!

Nereden
    İstanbul

arkadaşlar 18.50 itibarı ile konuştum ....yarın akşama kadar kesin belli olacakmış ...ama konuştugum kişi çok büyük ihtimalle verilecek dedi .. bir sorun yok dedi ... bu arada çok tel vs gelmemiş .. bilginize ..

Nereden
    Almanya

Alıntı gmz61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arayıp adam gibi konuşucaz..küfür falan yok beyler!!küfürsüz de kızgınlığınızı gösterirsiniz merak etmeyin!!unutmayın karşınızdaki de çalışan bi insan...o belirlemiyor maçları heralde!!hem de bayan!!ağzımızdan çıkanlara dikkat!bizleri de zan altında bırakmasın kimse!TS u temsil ettiğinizi de unutmayın!
    dogru haklisin adam gibi konusacagiz bende sövenlerden biriyim hata yaptimi bende biliyorum ama icime sindiremedimden cünkü kendimi bildim bileli hep cifte standart uyguluyorlar nedensede bu hep bize uygulaniyor böyle birsey olmaz medya olsun federayson olsun hakemler kisacasi herkes neden hep bize tamam bizim maci vermiyor ok problem yok ama ozaman sira geldindede gs bjk fb maclarinada böyle bir uygulanma yapilsin insan biraz adaletli olur bukadar yüzsüzlük olunmazki,ben almanyada yasiyorum adamlar bütün takimlara ayni mesafede davraniyor kimsenin hakkini yemiyorlar mactaki spikerler medya herkes bizimkilerde cok farkli bende böyle olmasini istiyorum.

kusura bakmayin mesajlardan cok alinti yapiyorum özür dilerim

Ali Özcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Konya

Alıntı coolank Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar 18.50 itibarı ile konuştum ....yarın akşama kadar kesin belli olacakmış ...ama konuştugum kişi çok büyük ihtimalle verilecek dedi .. bir sorun yok dedi ... bu arada çok tel vs gelmemiş .. bilginize ..
    çok telefon gelmemiş mi ?Yalan söylüyorlar yalan...En az 1000 telefon gitti oraya eminim ki...Çünkü görüştüğüm elemanlardan biri bana "Yine mi Trabzonspor ?" dedi...Aşinalar yani konuya...
    "Ya biz 2010-2011 Şampiyonluk Kupasını alacağız, ya da o bizi"...

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Yunus Emre AYAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Angry

az önce konuştum ve bana büyük bir küstahlıkla 3 büyüklerin maçlarını yayınlamamazlık yapamayız denildi bende yani bizimkini yaparsınız dedim oda evet haliyle dedi.
    bende bütün trabzonsporluların dijitürk uyelıgını ıptal ederse ne olacağını sordum o konunun farklı bişey olduğunu ve onu ilgilendirmediğini söyledi. :@
    ben artık bıktım bu istanbul medyasından :@

Nereden
    Almanya

Yeni bir haber var mi arkadaslar?

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Badaloğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Arkadaşlar,
    şimdi yaptığım görüşmelerden; bu adamlar hafta sonu bizim maçı vermeyecekler.Kesin bir dille bunu söylüyorlar.yayın akışında Trabzon maçı yok dedi.En az üye Trabzonspor taraftarı dedi.Şikayetinizi kayıt ettik diyorlar.O kadar...
    Aramaya devam edelim arkadaşlar.Sonuna kadar,bıkmadan usanmadan.Bu adiler bizi bir hiç görüyorlar.
    TARAFTAR TARAF OLANDIR...TARAFTAR ALMAZ VERİR!...

oguzkoc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Arkadaşlar,
    şimdi yaptığım görüşmelerden; bu adamlar hafta sonu bizim maçı vermeyecekler.Kesin bir dille bunu söylüyorlar.yayın akışında Trabzon maçı yok dedi.En az üye Trabzonspor taraftarı dedi.Şikayetinizi kayıt ettik diyorlar.O kadar...
    Aramaya devam edelim arkadaşlar.Sonuna kadar,bıkmadan usanmadan.Bu adiler bizi bir hiç görüyorlar.
    eğer bu lafı demişlerse yazıklar olsun... ne kadar ararsak arayalım şimdiye kadar çıkan son karar buysa artık değiştirmezler... ayıptır be, şerefsizler!!!
    VERENA (KIRANKAŞ)

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Yunus Emre AYAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Thumbs down

Arkadaşlar,

heralcde aynı kişiyle konuştuk :

''En az üye Trabzonspor taraftarı dedi.'' ve ekledi zaten içlerinde en zayıf olanı da trabzonspor die bi cümle kullandı sinirlendim telefonu kapattı aradım ikinci kere aynı adamı istedim ve nasıl telefonu yuzume kapattığını sordum ve sövdüm.

bizi küçük gören istanbul medyasını özet görüntü almak için bile stada sokmamalıyız lütfen buna katkıda bulunalım arkadaşlar

Hüseyin Çümen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Arkadaşlar,
    bunlar manyakmı yaa diğer verdikleri maçların takımları bizden daha fazlamı tarafdtara sahipmiş kayseri anakaragücü mü bizden daha kalabalık
    güya akılları sıra bejeke maçının cezasını kesiolar bize köpekler

macka61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ğörecek onlar azmı çok ulan 1000 trabzonlu dijitürke üye olsun her ay 40milyon versin bu iyi para eder o zaman üyeliğimizi iptal edelim de görsünler şerefsizler

Trabzonspor Kongre Üyesi
    TSelif - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Mc_YuNuS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    heralcde aynı kişiyle konuştuk :

''En az üye Trabzonspor taraftarı dedi.'' ve ekledi zaten içlerinde en zayıf olanı da trabzonspor die bi cümle kullandı sinirlendim telefonu kapattı aradım ikinci kere aynı adamı istedim ve nasıl telefonu yuzume kapattığını sordum ve sövdüm.

bizi küçük gören istanbul medyasını özet görüntü almak için bile stada sokmamalıyız lütfen buna katkıda bulunalım arkadaşlar
    Ne demeli bilmiyorum ki...ALLAH belalarını versin .Bizim kadar kaya düşsün kafalarına. Karga maçına kadar nerdeydi adiler ...
    TRABZONSPOR um seni çekemeyen çatlasın ....Kudurdu köpekler başlarını yerler inş.
    "-Ben ALLAH'ın adaletine inanıyorum.." Onur Recep Kıvrak!

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)