Sayfa 46 Toplam 46 Sayfadan BirinciBirinci ... 36 44 45 46
Toplam 1139 adet sonuctan sayfa basi 1,126 ile 1,139 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Trabzonspor 3 - 1 K. Erciyesspor | Maç Sonucu!

Trabzonspor Kongre Üyesi

AhmetG. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Standart Ynt: Trabzonspor 3 - 1 K. Erciyesspor | Maç Sonucu!

Geçen sene kötü futbol ile düşme riski yaşadık.
    Bu sene kötü futbol ve hemen hemen aynı kadro ile Avrupada 1, ligte 5. sıradayız.
    Hocanın tüm bunlara rağmen bu zihinsel olarak bitmiş kadro ile bu başarıları yakalaması büyük bir başarıdır.
    Ama halen daha sırf kötü futbol izlediği ve kazanmanın umrunda olmadığını belirten bazı taraftarlara sadece şunu diyorum.
    Gidin açın videoton maçlarını izleyin.
    El insaf. Bu kadar memnuniyetsizlik olmaz.

GT-S5830i cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi
    Konu UğuR tarafından (02.12.2013 Saat 16:13 ) değiştirilmiştir.
    Sol’un ihanet derecesine varan davranışları karşısında, Sağ ile olan kavgamızı erteledik.

Nereden
    İstanbul

Berbat bir maç,muhteşem bir Onur,sondan üçüncü sıradaki bir takıma karşı bile verilen pozisyonlar ve Gençlerbirliğine attığımız birinci goldeki gibi,başkası atsa şike diye ayağa kalkacağımız tam zamanında gelen komedi filmi gibi ve de üstelik bariz ofsayt bir ikinci gol.Bazen 'ah şu Gençler maçı,ah şu Sivas maçı' diye hayıflanan arkadaşlar oluyor,onlara çok gülüyorum.Kazandığımız her maç,Elazığ maçı da dahil,rakibin 'biz bu Trabzona nasıl yenildik' diye hayıflandığı maçlardır eminim.Tarihin en ballı takımına sahibiz. MRA kesin okunmuş,evliya gibi bir adam.Bu tablonun futbol,taktik vb gibi bir izahı olamaz.Ben bu takımın Balıkesir maçını da son derece tehlikeli görüyorum.

nakzo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum

Bendemi anormallik vardiye üşenmedim maçı birdaha izledim adamlar harbiden bizi ezzzzzzzzzzmiş lig sonuncusu hem pozisyon hemde oyun anlamında seni eziyor.Bu maçı at gözlüğüyle değilde gerçek manada izleyip hala daha bu takım iyi yolda diyen adamla futbol felan konuşmayacaksın.Bir büyük takım düşününki kalecisi hermaç maçın adamı seçiliyor ,bir büyük takım düşününki deplasmanda 1 galibiyeti var sadece 1 galibiyet ama takım iyi yolda!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!
    Ayşema yan göz ilen kimseler bakmayacak
    O yaylaya çıkmadan çiçekler açmayacak
    Atın beni ateşe cayir cayir yanayim
    Koyun beni mezara ayşemla uyuyayim ......

Çakıroğlu İhsan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bu maci izlerken uyuyakaldim, ciddili post..
    aynen aynen

Trabzonspor Kongre Üyesi
    a f s - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Hayri Beşer'in bugünkü maç yazısı, arkadaşı olarak foruma yazmış gibi paylaşmak istedim. Müsaadenizle:

Bu nasıl kaleci?

İlk 45 dakikanın bitiş düdüğü beni yaman bir empatiye götürdü. Kendimi Kayseri Erciyesspor’un forveti Vleminckx’in yerine koydum.

Yakın mesafeden topu önümde bulup mermi hızıyla kaleye postalamışım. Ancak kaleci görünümlü bir uçan adam filelerin sarsılmasına engel olmuş.

Hadi bunu ‘futbolda olur böyle vakalar’ diyerek sineye çekmişim. Nasılsa gidişat beni yine onunla karşı karşıya getirecek diye düşünmüşüm. Ve devrenin bitimine bir dakika kala o fırsat bir kere daha ayağıma gelmiş. Üstelik kaleye daha yakın mesafedeyim. Soylu bir dokunuş kafi. Ölçmüşüm, biçmişim, dengemi koruyarak topun gelişine esaslı bir vuruş yapmışım. Öyle bir şut çıkarmışım ki, sert ve yerden gitmiş. Onur’un ellerinin ona ulaşması sadece fizik kurallarına aykırı! Lakin bu defa ayakları devreye girmiş Trabzonspor kalecisinin ve bana bir kere daha ellerimi başımın arasına alarak vahlanmak düşmüş.

Yok ben vazgeçtim! Kendimi Vleminckx’in yerine koyamayacağım. İşin şakası bir tarafa, Onur Kıvrak, resmen rakip forvetlerin kimyasını bozuyor, psikolojilerini darmadağın ediyor. İlk yarıda Vleminckx’in girdiği pozisyonların dışında da çok zor topları çıkardı. Şayet Trabzonspor, biraz daha oyunu rakip sahada yaşamayı becerebilse, golü bulduktan sonra bütün nüfusuyla kendi sahasına çekilmek yerine ofansif ve üretken bir tarza geçiş yapabilse; sahip olduğu bu olağanüstü eldiven, belki daha az kurtarış yapmak zorunda kalacak ama onun kurtarışlarının üzerine serpiştireceği aksiyon, pozisyon ve gollerle topladığının çok daha fevkinde puanlar toplayacak.

Ve hakkını yemeyelim. Bordo-Mavili formayı giydiği günden beri takımın oyun aklını en az yüzde 30 daha yukarılara taşıyan Malouda, dün tecrübe, klas ve takipçilik kokan golleriyle üç puana giden yolu açan isim oldu. Olcan da, zirvelerde dolaşan performansını yine sürdürdü. Zaman zaman kopmalar gösterse de gerek çabukluğu, gerekse duran top kullanma marifetiyle hep tribünlerin nazarındaydı.

Yine istatistiklerle çelişen bir maçı geride bıraktık. Evet Trabzonspor, gereğinden fazla geriye yaslanıyor, Onur’a çok fazla iş düşüyor. Ama sonuca gitmeyi başarıyor. Bunda da sahip olduğu oyuncu kalitesinin rolü büyük.

Son söz: Üç puan güzel hoş ama yine de Mustafa hocanın Trabzonspor’u bu edilgen görüntüden kurtaracak bir trend değişikliğine gitmesi gerektiğini düşüyorum. Eğer kontrol futbolu ile tempoyu birleştirebilirse şehrin kimyasına uygun seyredilesi bir takımın mimarı olabilir.

Adem Akyüz' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Faik Yılmaz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sevgili Dostum....

Bende geçen yılki 1-0 yendiğimiz Kasımpaşa maçından sonra ilk kez bir maça gittim dün.....

Oynanan futboluda beğenmedim, taraftarın davranışlarınıda,hocanın hamlelerinide...

ama aldım çayımı elime çayımı yudumlarken maçımı izledim....tezahüratımıda yaptım bolca ama maçın genelinde rahattım...

güzel oynadığımı için değil tabi...

benim için günlük skorlardan ziyade takımın kurumsal kimlik edinmesi ve takımdaşlık duygusunun yerleşmesi daha önemli.....

çünkü bugün yenlirsin yarın yenersin....

1 hafta içinde 3 kritik maç oynadık..3 ünüde kazandık....

borç içinde yüzen klübümüze bu 3 maç sonunda hiç girmediyse 5 milyon tlden fazla para girdi...

Şenol Güneş zamanında Bursaya satılması an meselsi olan Yusufu 11 de oynarken görüyorum....

Kadir Keleş oynamaya başladı....

Mustafa Yumlu oynamadığı zaman eksikliği hissedilir hale geldi...

altyapıdan yükselen Kalecimiz A takımda şimdi.....Abdülkadirde arasıra oynuyor...

Yani altyapıdan oyuncular son 15 yıldır hiç oynatılmadıkları kadar değer görüyorlar.bizi asıl biz yapan altyapımızdır...

Avrupada işler çok daha iyi gidiyor... gruplara kalamaz , gruplardan çıkamaz denilen takım bugün grup liderliğine oynuyor...

Evet çok göze hoş gelen futbol oynamıyoruz bundan kimse memnun değil ama bence iyi yoldayız...

devre arası yapılacak 3-4 takviye ile belki şampiyonluk hayaldir ama ilk3e rahat girebiliriz diye düşünüyorum....

saygılarımla......
    Abi dediklerinin hepsine katılıyorum. Bu kötü futbola sabredenlerin tek teselllisi alt yapı oyuncuları ve devre arası transfer ümidi..
    571-1071-1299-1461-1923-1967
    "AKÇAABAT SEBATSPOR"

artvints - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

şimdi bu oyuncuların ne kadar gamsız olduğunu unutuyoruz.geçen seneyi hatırlırsak, buna benzer haftalar oldu, bu maçı kazanırsak yukarıya yaklaşacağız, rakipler puan kaybetti dediğiimiz bir sürü hafta oldu, hiçbirinde de kazanamadık.bu hafta baktım hoca oyuncuları ikna etmiş, ne kadar kötü oynasalarda direnmeye ve kazanmaya çaılıştılar.ben o samimiyeti gördüm.

2-0 dan sonra hemen gol yiyince tabi yine eski korkular geri geldi, acaba dediler.kolay değil bu piskolojiyi atlatmak.geçen sene çok defa öndeyken yakalanıp puan kaybettiğimiz oldu.kırılganlık hala daha var.buna rağmen kazandıklarında çok şey kazanacaklarının farkındaydı futbolcular.

colman kötü oynadı görüşü hakim ama ben beğendim açıkçası, çok koştu, sonlara doğru yoruluyor ve yorulunca saçmalıyor.bu problemi var.olcan da iki haftadır istediğim kıvama geldi.çok eleştirdim olcanı hatta umudu da kesmiştim.eski günlerine dönemez diyordum, şaşırttı beni.ama daha iyisini ondan gördüğüm için azına, azını geçiniz kötüsüne razı olmak mümkün değildi.çünkü çok kötü oynadığı dönemler oldu.özellikle geçen sene.

ve malouda ya değineceğim.malouda hiç bir şey yapmıyor diyenler var ama ben bu kanaatte değilim.adamda winner karekteri var ve bu takıma yansıyor.tempoyu yükseltmesini iyi biliyor, pozisyon hazırlıyor.takım oyuncusu.biraz daha zaman geçsin , biraz daha otursun takım faydası daha da belli olacak.ayrıca takım olarak da kazanmanın keyfine varıyoruz.bu tadı alan oyuncu hep kazanmak ister ve ekstra uğraş verir.geçen senelerde böyle kötü oynadığımız bir maçı kazanmamız mümkün değildi, ama bu sene çok kazandık böyle maçları.

ayrıntılara dikkat eden bir hocamız var.ne istediğini biliyor ve ona göre hareket ediyor.taraftar olarak oyun kötü kolaycılığına kaçmamamız gerekir.en azından transfer dönemi geçene kadar sessiz kalmak iyi olur.ne olacak bir görelim.ben demiştim demek o kadar da matah birşey değil.

yani biz kötü oynuyoruz tamam ama stoke city taraftarı ne yapsın.adamlar kötü oyunu adet edinmişler.ama taraftar yine de statta.tabi bu işin şakası.bir yarım dönem de mustafa hoca için bekleyelim çok mu? beklemek için gerçekten çok sebep var diğer sezonların aksine.zaten hoca değişince sorunlar çözülmeyecek çok iyi biliyoruz bunu.
    Konu artvints tarafından (02.12.2013 Saat 23:39 ) değiştirilmiştir.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır poetricus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı DEEP BLUE Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam, meşhur olmak herkesin hakkı... Neden elinin tersiyle itiyorsun arkadaşı?
    Modern ve post-modern çağlar: Herkes 15 dakikalığına şöhret olabiliyor.

TS-FAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Avrupa maçlarını izledikçe suçumuz nedir Alah'ım diyorum.
    Real,Barça değil, öyle sıradan lig takımları takır takır top oynadıkça...
    Ama kazanmak her şeyi örtüyor güzel ülkemde..
    Ya ayakta kal,ya öl...Asla diz çökme!
    Şampiyonluk var ufukta..Karadeniz dalga dalga.
    Türkiye'de futbol,içinde oyun olan bir oyundur.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Faik Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Erciyes maçını....

7848 kombineli....
    2515 kişide biletli olmak üzere

toplam 10363 kişi izlemiş....

Oysa sadece 10 bin kombine satılmıştı güya.....
    Ne mutlu Türk olana değil , Ne mutlu Türk'üm diyene !

"Cahilin karşısında kitap gibi sessiz ol." Mevlana

Trabzonspor Kongre Üyesi

Serdær - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Büyük Takım Büyük Futbolcularla Olur !..
    Real Madrid
    Manchester United
    twitter.com/TSerdarSx

Fatih Birinci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Standart AW: Trabzonspor 3 - 1 K. Erciyesspor | Maç Sonucu!

Alıntı Serdær Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Utanc verici

Kadir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Eskişehir

Standart Ynt: Trabzonspor 3 - 1 K. Erciyesspor | Maç Sonucu!

Alıntı Faik Yılmaz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Erciyes maçını....

7848 kombineli....
    2515 kişide biletli olmak üzere

toplam 10363 kişi izlemiş....

Oysa sadece 10 bin kombine satılmıştı güya.....
    Of tam bir büyük takımız.. Güler misin ağlar mısın?

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Almanya

Standart AW: Trabzonspor 3 - 1 K. Erciyesspor | Maç Sonucu!

Alıntı Fatih Birinci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Utanc verici
    Hocam utanç verici olan ne
    Mesele koşmaksa çikarsinlar beni ilk 11'de. Topa vurmasini bilmem ama bunlardan fazla koşarim vallahi.
    Şimdi ben gurur duyulan bi futbolcu mu oluyorum
    Bazı insanlar, seninle sadece boş zamanlarında konuşurlar. Bazı insanlar ise seninle konuşmak için zamanını ayırırlar.
    Elazığ'lı.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)