Sayfa 11 Toplam 45 Sayfadan BirinciBirinci ... 9 10 11 12 13 21 ... SonuncuSonuncu
Toplam 1121 adet sonuctan sayfa basi 251 ile 275 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Celaleddin Koçak

ferhaTS87 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

ya bı ınsan nası bu kadar sanslı olabılır anlımıyorum bı ts futbolcusu olarak takımın basına gelan tum aksılıkler bu adama yarıyo (zıya doganın ts basında bulunması sıvas macında cıkan olaylardan sonra buyuk ıhtımalle hayrettın transferın den vazgecılmesı)cello yıne yırttı ama elbet bu takımın basına bıhoca gelıcek elbet

Hüseyin Çümen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

hayrettin ondan beter bu adamların Trabzonda asla yeri yok

celaleddin diyarbakırda oynarken cezamız nedeniyle dyarbakırla izmitte oynadık maçta tribündeydim.biz 2-0 yendiler.Akşam eve gittim ve celo dan açıklama (buyuk topçuya kendisi) yok formayla maç kazanılıomuş falan bi takımı buyuk yapan forma değilmiş ve bu adamı biz gidip alıyoruz. almak bi yana gönderemiyoruz. allah aşkına volkan,murat ocak ,lee,musampa celaleddin den kötü adammıydılar daha afzla mı hata yapıodular ben celo nun bi artısını görmedim. oftaş maçında macam orta saha çizgisini 3 metre geçip orta yapıo helal olsun nediim her maçta bi bombası var dun akşam ine topu durduramıo acaip bi topu uzaklaştırma stili var kafai yiyorum.. yakışmıo tabzonspora valla. bu kadar basit deil bu takımın formasını giymek. ne gunahı var trabzonlu bu takımla buyumuş çocukların ..ufukhan ın istanbuldaki 2-2 lik fener maçında oynadığı futbolu hatırlayan varmı karşısında anelka.... vardı.. biz hala sıradan nadolu takımlarında bi kaç sene vasat top oynayn topçuların peşinde koşalım ve almak için yırtalı kendimiz sonrada transfer yaptık.ne olcak bu trabzonum hali..

Nereden
    Konya

yaw bu adamla ne alıp veremediğiniz var şu anda alternatifi mi var da ,sabırsız eleştiriler yüzünden takım bu hale geldi zaten..

TSKara61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika

Ne alakasi var ya! 4 yildan beri bi sol kanadimiza alternatif ariyoruz ve ortada sonuc yok. Bu sabirsiz elestirimi oluyor? Kac yil daha sabir edecez?!!!!!!!!

Eyup Kadri'yi Ufuk Bayraktar'i oynat gor bakalim kim sikayet ediyor.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

Son maçta (GB Oftaş) iki orta yaptı.Biri sağ diğeri sol ayağı ile.Kaleci ile arasında top kalınca özellikle inisiyatif almaktan kaçındı ve Tolga'yı hep riske attı.Sorumluluk alamayan bu formayı giymesin lütfen.

Fanatik28 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bundan 13-15 sene önce Trabzon`da oynayipta yenildigimiz bir mac sonrasi hicbir futbolcu evinde isiklari dahi acamazdi. Cünkü evin camlari asagi inerdi. Simdi ise yenilmeyi birak, adamlar istedigi gibi hareket ediyor. Hele bu Celalettin gibi siradan olanlari var ya, takima hicbirsey katmayanlar, o eski Trabzonspor taraftarini ariyorum.

Yasin N. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

Arkadaşlar celalettin gerçeğini görmezden gelemeyiz. Hepimizin bildiği gibi celaletttin ziya hocanın öz evladıdır ve onu bu takımda hiç kesmeden oynatacaktır. Dikkat edin sol tarafta eksiğimiz olmasına rağmen nedense bir türlü sola adam aramıyorlar sebebi Ziya doğanın verdiği emir bana solda adam lazım değil. O sebepten Ziya doğan oldukca Öz oğlu Celalettin bu takımda banko oynar. Yazın kuponlara Celalettin Banko Oynar
    İmzam yok parmak bassam olurmu ?

Alıntı Yattara123 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yaw bu adamla ne alıp veremediğiniz var şu anda alternatifi mi var da ,sabırsız eleştiriler yüzünden takım bu hale geldi zaten..
    alternatifler denenmeden gönderilio. altyapıdan gelenlere şans verilmio ben şuna inanmıorum tayfuna tahammule demeyen ana avrat söven taraftar bu adı nasıl sahiplenio.Geçen sene gençler maçında ankarad ben kapalıdaım yedek kulubesinin arkasında maç 1-0 yemiğiz bu genç yedek millet yattara die bağırıo halilhodziç e kısıo buna celo nie yattaraı sokmuo die bağırıo buda taraftara halilhodziç i gösterio.. napiim der gibi yaa hocayı tarftara ikayet edio maç oynanıyo ve takım yenik. ble bi durumda böle bi şey yapılırmı yaa..veay butun bunlar bana mı rastlıo anlamıom.

afsbahar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bir adam düşünün ki senelerdir bu takımda ve adamda en ufak bir ilerleme bile yok aksine gerileme var. ama takımın jokeri gibi, kesilmiyor.
    TRABZONSPOR'lu doğduk, öyle öleceğiz...
    Ahmet FıraTSerdar BAHAR

Nereden
    Konya

Alıntı TSKara61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ne alakasi var ya! 4 yildan beri bi sol kanadimiza alternatif ariyoruz ve ortada sonuc yok. Bu sabirsiz elestirimi oluyor? Kac yil daha sabir edecez?!!!!!!!!

Eyup Kadri'yi Ufuk Bayraktar'i oynat gor bakalim kim sikayet ediyor.

onlarında Celodan hiçbir farkı yok alırsın bi carlos kimse şikayet asıl o zaman etmez adamın günahlarının hepsini topladınız bravo size

Herkes elinden geleni yapıyor madem trabzonu bu kadar seviyorsunuz burada sürekli beyin fırtınası yapacağınıza adam gibi toplanın bi eylem yapın toplanın 10 bin kişi yada
    susun çünkü konuşmalarınız ve saçma sapan eleştrileriniz sadece takıma zarar veriyo..

aklıma gelen isim rowaşenko... ah ah
    Nick'ine sahip çık kampanyası byunus = yns61

darkredistanbul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bos beles ziya nin adami ya oynuyor iste
    takintili hoca getirdikleri oynayacak kotu olsa bile misal (genc celalettin)

zavalli mustafa keceli
    MEMLEKETSİZ KÖPEKLER İSTANBULU DESTEKLER

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

Alıntı Mehmet51 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bence sen defol. celo iyiye gidiyor.siz ama görmek istemiyorsunuz.iste böyle yorumlardan moralleri bozuluyor.
    Hoşgeldin Mehmet Yattara*61*Show yanlız kalmıştı bu aralar

Hüseyin Çümen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

her maç olumlu bir hareket yapma alışkanlıını sürdürüyor oftaş maçındada kornere çıkmakta olan topu mükemmel bi müdahaleyle içerde tutmayı başardı

Emiroğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Böylesine yetenek fakiri,böylesine de kendini beğenmiş,korkak ! , pısırık , hiçbir vasfı bulunmayan,her maç " bana dokunmayan bin yaşasın" havalarında , kalecini zor duruma sokan bir insan ! Futbolcu değil insan !

İddia ediyorum,bu adamın! yaptığını her insan(Futbolcu olmasına gereky yok!) yapabilir !
    Kendini geliştirmeli(!). Hiç bir futbolcu Trabzonspor'dan üstün değildir(!). Yeniden yapılanalım(!). Özümüze dönmeliyiz(!). Transferi kapattık(!).

Forumdan Uzaklaştırılmıştır poetricus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Bu takımda futbol oynamak için bulunmuyor. Hoca da onu yetenekleri ve oynadığoı oyun için orada tutmuyor.
    Niçin mi?

Birazcık düşünün, bulursunuz!

Kadir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Eskişehir

Dünyada Ts'de oynayacak başka sol bek mi yok yav ..? biz bu adama katlanmak zorundamıyız ..?

Forumdan Uzaklaştırılmıştır poetricus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı gokturk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dünyada Ts'de oynayacak başka sol bek mi yok yav? biz bu adama katlanmak zorunda mıyız?
    Bu hoca(!) başımızda olduğu sürece katlanmak zorundayız, üzgünüm.

Nereden
    Eskişehir

evet Poetricus haklısın Ziya doğan akşam akşam seni düşündüm yine sinir oldum

Misina - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

celaleddin gerçekten eleştiriyi hak ediyor.yeri garanti nasıl olsa sıkmıyor bile kendini sorumluluk almaktan kaçıyor.
    Traktörlerle Türküler Geçsin Alt Başımdan Mezarlığın,
    Seher Aydınlığında Taze İnsan Yanık Benzin Kokusu

Emre B. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Poetricus Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu takımda futbol oynamak için bulunmuyor. Hoca da onu yetenekleri ve oynadığoı oyun için orada tutmuyor.
    Niçin mi?

Mantalite kralığının varisi mi?Yoksa laktak testinde mi çok iyi?Yoksa menejerleri mi aynı?Oftaş maçının ilk yarısında yaptığı 5 ortada 0 (sıfır) isabet..Doğru Celo iyiye gidiyo.Biz futboldan anlamıyoruz.
    Konu Emre B. tarafından (20.08.2007 Saat 12:10 ) değiştirilmiştir.

Emiroğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Poetricus Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Niçin mi?

menajerlik oynayan arkadaşlar daha kısa sürede kavrar diye düşünüyorum.
    Kendini geliştirmeli(!). Hiç bir futbolcu Trabzonspor'dan üstün değildir(!). Yeniden yapılanalım(!). Özümüze dönmeliyiz(!). Transferi kapattık(!).

Nereden
    Eskişehir

menajerlikde çok iyi hatta Türk milli takımında bile oynuyo ara sıra ama gerçekde..

Yavuz Hasan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

bi insan bu kadar mı ballı olur ya ne yetenek var ne bişe hiç bir özelliği olmamasına rağmen ne alternatifi var ne de takımdaki yerini tehdit eden biri bi gun dese ki benim canım sıkkın beni bu hafta pas geçin ne yerine biri çıkıp oynar nede eksikliği hissedilir
    ...olay sonzuza dek yaşamak değil,esas olay hayatla barışık olmak...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)