Sayfa 3 Toplam 52 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 5 13 ... SonuncuSonuncu
Toplam 1276 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 75 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Trabzonspor 1 - 0 Eskişehirspor | Spor Toto Süper Lig 12.Hafta | Maç Sonucu!

FC-ST-PAULI-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

erkan zengin zekiye karsi
    Paulo Henrique ve Abdülkadiri oynatan takim küme düsmeli.

Samet GÜVEN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı seçuk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Trabzon taraftarı maça gitmiyormuş efendim. bunu diyenler maçları izliyor mu acaba. Bu sene 2 Avniaker macına gittim ve ikisi de eziyetti. Tamam takımımıza canımız feda da bizimki de can be arkadaş. Yaw bi zevk yapalım diye maca gidiyorsun kendi sahanda ortasahayı gecemiyorsun 80dkk ustune 40tl bilete para ver yolu karmaşa eziyetini hiç soylemiyorum.
    Gitmeyene bişey demem lafın kısası bu takım tat vermiyoru geçtim insanın psikolojisini bozuyor. 27 yaşındayım bu kadar ezik bir trabzonspor izlemedim.
    Üstüne bir de hoca memnun olduğunu söylüyor
    Oscar CARDOZO
    Alıntı Manu61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gerçek değeri gittikten sonra anlaşılacak olan bir sanatçı. Ortaçağ döneminde ''farklı'' olduğu için idam edilen insanlar gibi.

İHO-MRA İSTİFA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

30 yıldır Trabzonspor maçlarını seyrediyorum kadronun çok daha kötü olduğu zamanları biliyorum ama bukadar ödlek hoca bu kadar ezik futbolun oynandığı bir sezon görmedim. Futboldan soğuttular taraftarı içine ettiler. Seyirci niye gelmiyomuş bi ixirin gidin la neyinizi seyredecek bu insanlar. Eskiden maç başlardı 15 dakka mümkünü varmı rakip takım Trabzon sahasına geçecek hapsolurdu. Şimdi kapan kendi sahana kaleci çıkarırsa yenersin çıkarmazsa düzül gitsin. Böyle hocanında böyle başkanında canı cehenneme

Samet GÜVEN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı İHO-MRA İSTİFA Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    30 yıldır Trabzonspor maçlarını seyrediyorum kadronun çok daha kötü olduğu zamanları biliyorum ama bukadar ödlek hoca bu kadar ezik futbolun oynandığı bir sezon görmedim. Futboldan soğuttular taraftarı içine ettiler. Seyirci niye gelmiyomuş bi ixirin gidin la neyinizi seyredecek bu insanlar. Eskiden maç başlardı 15 dakka mümkünü varmı rakip takım Trabzon sahasına geçecek hapsolurdu. Şimdi kapan kendi sahana kaleci çıkarırsa yenersin çıkarmazsa düzül gitsin. Böyle hocanında böyle başkanında canı cehenneme
    Hayın bi giriş oldu
    Oscar CARDOZO
    Alıntı Manu61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gerçek değeri gittikten sonra anlaşılacak olan bir sanatçı. Ortaçağ döneminde ''farklı'' olduğu için idam edilen insanlar gibi.

Mert' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Standart Ynt: Trabzonspor - Eskisehirspor | Spor Toto Süper Lig 12.Hafta | 24.11.13

Nick güzelmiş
    Gazi Mustafa Kemal Atatürk

seçuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rize

Şok sert. taraftar doldu artık adam haklı valla.
    bize heryer TrabzonSpor

Trabzonspor Kongre Üyesi
    CAFER ÖZER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Şimdiden söylüyorum Eskişehir karşısında MRA ilkel kafa yapısı ile hiç şansımız yok
    SABIRLA BEKLEDİK AVRUPADA UEFA CAS TA KİTAPTA YAZANLAR OLDU
    BEKLİYORUZ ÜLKEMİZDE KİTAPTA YAZANMI YOKSA KİTAPSIZLARIN DEDİĞİMİ OLACAK

Hüseyin Çümen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

yeneriz bence

Nereden
    İstanbul

Alıntı wonderTS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Eskişehirspor şu an ligin bence en iyi pas yapan, futbolunu her rakibine kabul ettiren ( şikecileri kendi sahasında oyun olarak ezdiler) takımı. E bizi söylemeye gerek yok. Ver rakibe geç önüne. Ne kadar Çanakkale yi savunabiliriz bilmiyorum ama erken bir gol, bu maçtaki en büyük korkum.
    Eskişehirin Gençlerbirliği maçını seyrettim.Topla oynama oranlarında birara %70e kadar çıktılar hem de deplasmanda.Üstelik liğin en az gol yiyen takımı.Ancak yine de çok da tehlike yaratamıyorlar.Dolayısıyla gol atma konusunda ve pozisyona girme konusunda mesela bir Sivas değiller.Gol bulmaları çok kolay değil.Hani iki kabız takımın maçı olacak gibi duruyor.Şans,bal,hakem,oynarsa Onur maçın sonucunu belirler.Yoksa sabaha kadar 0-0 biter.

seçuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rize

bu takımın deplasmanda maç kazanması cok zor. gençler macında 2-0 iken bile rahat deildim ki macı da verdik. 2 senede 2 hocayı bitiren 3.yu de yollayacak olan bu oyuncular. Bu kadro yetersiz fazlasıyla. Eskişehir macı için de hiç umudum yok dugrusu.her sonuç çıkabilir. deplasmanda 2 yıldır dogrudurust mac kazanamayan 5 atıp 11 yiyen takımdan bişey beklenmez. Kaldı ki ilk 5 ve avrupa da cook zor gorunuyor artık..
    bize heryer TrabzonSpor

zafercalikoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Afrika Diğer

Standart 1 puan yeter

zor olacak 1 puan oynatır Hoca ,onda o yürek varken
    @zafercalikoglu
    @trabzonspor

alper* - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Afrika Diğer

Bu maç 0-3 Eskişehir lehine biter.
    Gutta cavat lapidem non vi sed sæpe cadendo.

hyasin61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı FC-ST-PAULI-61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    erkan zengin zekiye karsi
    erkan zengin +tarık
    Çünkü sevdim ve ben kalbiyle yaşayanlar zümresindenim.

tristram - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

bu ezik oyun anlayisiyla yensek ne olacak ki?anca gunu kurtaririz ama gelecegimiz karanlik.
    takim her mac ustune koyarak daha rezil oynuyor.yakinda fifa konuya mudahil olup
    kotu futboldan dolayi profesyonel liglerden ihrac eder.trabzon'da tribunler niye bos diyordum ama
    bu takimin seyredilecek bir tarafi yok.

Fatih Birinci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Zeki ayvaz-zeki yavru,mustafa,bamba,kadir-colman,zokora-yusuf,malouda,henrique-janko

Gesendet von meinem GT-I9300 mit Tapatalk

Fatih Birinci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Standart AW: Trabzonspor - Eskisehirspor | Spor Toto Süper Lig 12.Hafta | 24.11.13

Alıntı Fatih Öztürk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İzlersin aslanım izlersin izlersiiiinn öyle bir izlersinki hemde nasıl izlediğini sen bile anlamazsın
    Adaş koptum vallaha

Gesendet von meinem GT-I9300 mit Tapatalk

Nereden
    Güney Amerika

Silerler.
    Gecti, istemem gelmeni.

kalavara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

vücut vücuda savunma yapmıyoruz, zokora, adrian, malouda rakibinde veba var gibi yanaşmıyor adama, böyle top oynanmaz ki. dahası pas yapamıyoruz çünkü pas alıcı koşu yapmıyoruz, bu kadar durağan top oynanır mı? oyuncular rezil gerçekten de ama biraz da kenar yönetimi görecek maç 2-0 iken maloudayı,adrianı,zokorayı...
    Ümit En Son Kötülüktür, Çünkü İşkenceyi Uzatır!!
    my name is onur....
    Eğer Trabzonspor Diye Bir Din Olsaydı, Biz Müridler Çoktan Cennete Gitmiştik..Bu Kadar Cefanın Bir Ödülü Olarak...

Erbay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ben de maçı izlemeyecem, forumdan takip ederim. Yoksa bir gün aile faciası yaşanacak evde.

Forum Kurallarına aykırı gördüğünüz mesajları ve üyeleri kullanıcı panelinde bulunan http://forum.bordomavi.net/images/buttons/report.gif (ikaz tuşu) tıklayarak raporlamanızı rica ediyoruz..

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Zafer Fidan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Ben bir kac mactir maclari izlemiyorum ve gayet rahatim. Bunu devam ettirecegim.
    TRABZONSPOR 1967

Aykırı_adam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Yensek ne olacak yenilsek ne oalcak takımın üsütne kurulduğu sistem baştan yanlış.Eğer siz kendinize Trabzonsporun böyle kontra atak oynamasını hem içerde hem dışarda,defansif oynamasını kabul ediyorsanız bunu hazmediyorsanız birşey demiyorum sadece vah vah derim.Ozman kendimize 4 büyük den biri de demeyelim.Normal bir anadolu takımı gibi görelim kendimizi bizi diğer takımlardan ayıran fark oyun anlayışımz olmuştur.Şimdi bu oyun anlayışını karşısına almış bir başkan ve hoca bun yapmaya hakları yok
    İnsanlar bigisiz doğar aptal değil.Fakat eğitilerek aptal olabilirler!!

Aykırı_adam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Aynen bu fikirdeyim ellerin dert görmesin
    İnsanlar bigisiz doğar aptal değil.Fakat eğitilerek aptal olabilirler!!

SADECETRABZON61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Yensek ne olacak öbür hafta yine yenilicez istikrar olmadan bu takım düzelmez seri galibiyet lazım en az 4-5 maç üst üste kazanmamız gerekiyor.
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE..

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Zafer Fidan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Bi nostalji macina bakim dedim. 89-90 yilindan. 2:1 Besiktasi yendik evimizde. Özellikle G.Milne mac sonundaki aciklamlarini bi dinleyin. Adamlar 1 puana sevinecektiler. Ey gidi..acaba böyle günleri bir daha görecekmiyiz.

http://www.youtube.com/watch?v=rtYMD...utu.be&t=3m52s
    TRABZONSPOR 1967

Ömer Öztürk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

varşovayı bala yenince bizimkilerda barcayı deplasmanda yenmiş tripleri baş gösterdi , bu silik ruhsuz futbol sürdükçe o avniakere gidenler bile fazla bunlara

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)