Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 1 2 SonuncuSonuncu
Toplam 48 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Faruk Kanca'nýn Açýklamalarý!

Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    44

Standart Faruk Kanca'nýn Açýklamalarý!

Dün akþam zigana tv de 2 saat kadar konuþtu .Ama ben son 10 dk yý dinleyebilidim. Beðendiði 20 kadar futbolcu olduðu ve hepsi ile anlaþýldýðýný Lazoroninin söylediði oyuncularýn Wagnerin belki ts de oynayabileceði ama mossoronun kendi b takýmýna bile giremediðini söyledi yani lazonun söylediði futbolcularýn fos olduðunu bi nevi belirtti. yönetim kararý ile musampa nýn daha kariyerli ve tecrübeli olduðu için tercih edildiðini söyledi bunun normal kaþýladýðýný belirtti.Þimek son anda gönderilebilseydi.ismini vermek istemediði bir futbolcu ile geleceðini belirtti.Ama futbolcunun çok yetenekli olduðunu (appiah tarzýndaymýþ) ve gerekli raporlarý yönetime sunacaðýný (daha yeni gelmiþ Trabzona) ve gerekli görüldüðü takdirde devre arasý transfer edilip kontenjan olmasa bile bir takýma kiralanabileceðini belirtti.Futbolcunun menejeri ile görüþmeleri devam ediyormuþ þimdi bile bir miktar para verilip bu futbolcu alýnýp þimdi oynadýðý takýmda devam edebilir ve devre arasý gerekirse transfer yapýlabilirmiþ.Benim duyduklarým bu kadar.

oguzkoc - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    37

ayný tarz açýklamalarý gazetelerdede çýkmýþtý. evet faruk kancaya çok laf söylendi ama aðaoðlunun demesiyle faruk kanca "bir futbolcu simsarý" yani orada lazaroninin deðilde kendi beðendiði adamlar bir kaç kere daha izlenirse evet transfer edip baþka yerlere kiralayabiliriz. kontenjan açýldýðýnda(yani tolga artýk kalede güven verdðinde) bu transferlerde yavaþ yavaþ gerçekleþir...
    VERENA (KIRANKAÞ)

Nereden
    Ýstanbul

Programý seyreden arkadaþlar bize biraz daha detay verebilirler mi lütfen?

Oðuzhan Görkan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    35

þu meçhul futbolcuyu çok merak ediyorum walla söledikleri kadar warmý acaba...
    szymek için böyle dendiyse demek ki bu performansý sürerse szymek gidici devre arasý...
    ...anti-kliþe timi...

Nereden
    Ýstanbul

inþaallah doðrudur bu söyledikleri daha öncede söylemiþtim ihtiyacýmýz olan adamý alalým en azýndan kendi takýmýna devre arasýna kadar kiralýk verelim sonrada transferde sorun yaþamayalým bahsettiði adam herhalde carlos albertodur bu iþ olursa çok iyi bi iþ yapmýþ olurlar

Her þeyden önce bütün avrupa kulüplerinin afrikada ve brezilyada bu tarzda menajerleri bulunur. Bu adamlar burada yatýp kalkar ve transfer pazarýnda söz sahibi olurlar. Böyle olunca çin iþkencesine benzeyen brezilyadan futbolcu alma iþi daha da kolaylaþýyor. Faruk kanca da bu tarz iþ yaptý. Söylediðine göre 20 ye yakýn a klas futbolcuyla anlaþmýþ. Bunun ötesinde artýk orada tanýndýðýný ve bir telefonla iþ bitirecek düzeye geldiðini söylüyor. Hadi bakalým hayýrlýsý...

hakanhan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    46

ama burda faruk kanca icin yargýsýz infazlar cok oldu.. kulup yonetmeyi apartman yoneticiligi sananlar iþde..
    Trabzonspor, çiçegin kokusunun yaziya dökülememe halidir benim icin.. twitter @hakankont

Ýslam Sezer - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    45

takým transferlerde geç kalýnca doðal olarak espriyle karýþýk faruk kanca çok eleþtirildi.ben izlediði futbolculardan appiah tarzý dediði defansif orta saha oyuncusunu cok merak ediyorum,eðer hakikaten telefon ile dahi alýnabilecek durumda ise þimeðin kalan maçlardaki performansýna göre haraket etmeli ve duruma göre devre arasý transfer edilmelidir.
    Adam aldýrmada geç git, diyemem aldýrýrým.
    Çiðnerim, çiðnenirim, hakký tutar kaldýrýrým!

Nereden
    Ýstanbul

çok güzel bi haber
    Trabzonspor yönetim kurulu üyesi Faruk Kanca’nýn Brezilya’da futbolcu izlemek için bulunduðu süre içerisinde en çok beðendiði oyuncu olan Flemengo’nun orta sahadaki yýldýz ismi Carlos Alberto’yla ve kulübüyle her konuda anlaþmaya varýldýðý, bir tek imza atýlacaðý ifade edildi. Genç futbolcu için yönetimin de onay verdiði dile getirildi. Devre arasýnda Miraslow Szymkowiak’ýn gönderileceði ve Alberto’nun alýnacaðý bildirildi. Carlos Alberto’nun orta alanda çok önemli bir rol üstlenebileceðine de iþaret edildi.

Özkan Erdem - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    38

Ýnþallah doðrudur söyledikleri. Fabiano Eller'in durumundan bahsetti mi acaba, bir sürü kiralýk yabancýmýz var zaten bari onu elden çýkarsaydý.
    BORDO MAVÝ

Burçak - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    45

@champions
    bu haberin kaynaðý nedir?
    doðru olsa bile bu þekilde zamansýz bi açýklama yapýlmasý doðrumudur .
    bu açýklamayý öðrenen szymkowiak tan nasýl bi performans beklenir..
    2010 - 2011 Þampiyonu Trabzonspor'dur
    Gerçek budur. ☆

Yaþ
    52

faruk kanca onuru varsa istifa etmeli. Taraftara açýklam yaparak dalga geçiyorlar resmen. Kulübün dün Ziya Doðanýn imza töreninde yeralan ve kýlýktan kýlýða giren asbaþkanýnýn gertirdiði muþamba neyin nesi, oki bu kadar oyuncu beðenildide bu adam 55 gün ne nane yiyor brezilyada muþamba niye alnýyor. Býraksýnlar bu iþleri kulübün itibarýný yerle bir ettiler. Nuri albayrak fiyaskosunun 1000 tane þirketi olabilir ama özellikle Trabzonspor kulübünde baþkanlýk yapacak yeteneði hiç yok.Tez elden kongre kararý alsýn. Tüm camiayý kandýrdýðý için özür dilesin. Önce Fatih Akyel rezaleti peþine ziya doðan rezilliði, bjk nin bir telefonu ile tamamen dengeis deðiþen bu ruh hastasýnýn trabzonsporda ne iþi var. Bu zavallý yönetimle yazýk oluyor bize, hEPTEN ÝSTÝFA. Tümden istifa

Özgür Öztürk - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    41

Seneye yine bir brezilya dizisimi seyredeceðiz ?
    "Ben TRABZONSPOR kaptanýyým, baþka kaptanlarýn arkasýnda sahaya çýkmam." Dozer Cemil

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Hekimoðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    44

hepsi hikaye demek bir telefonla oyuncu alýnabilir öylemi ,komik.devre arasý yaþarsak görürüz gene aynýlarý olacak biz akýllanmayýz biz akýllanmayýz.bizde brezilya dizileri bitmez.
    Hayat bir gündür o da bugündür.

Nereden
    Ýstanbul

Alýntý forever61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    @champions
    bu haberin kaynaðý nedir?
    doðru olsa bile bu þekilde zamansýz bi açýklama yapýlmasý doðrumudur .
    bu açýklamayý öðrenen szymkowiak tan nasýl bi performans beklenir..
    haberin kaynaðý günebakýþ
    szymek 8 aydýr top oynamýyosa bunun nedeni nedir? böyle bi açýklama daha önce yapýlmýþmýdýr
    szymek düzelecekse zaten düzelir ben düzeleceðine hiç inanamýyorum inananlar olabilir

Vkgz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

bende inanmýyorum
    Önce TRABZONSPOR

BÜYÜK_TRABZON
    Ziyaretçi

Alýntý kalearkasý Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    faruk kanca onuru varsa istifa etmeli. Taraftara açýklam yaparak dalga geçiyorlar resmen. Kulübün dün Ziya Doðanýn imza töreninde yeralan ve kýlýktan kýlýða giren asbaþkanýnýn gertirdiði muþamba neyin nesi, oki bu kadar oyuncu beðenildide bu adam 55 gün ne nane yiyor brezilyada muþamba niye alnýyor. Býraksýnlar bu iþleri kulübün itibarýný yerle bir ettiler. Nuri albayrak fiyaskosunun 1000 tane þirketi olabilir ama özellikle Trabzonspor kulübünde baþkanlýk yapacak yeteneði hiç yok.Tez elden kongre kararý alsýn. Tüm camiayý kandýrdýðý için özür dilesin. Önce Fatih Akyel rezaleti peþine ziya doðan rezilliði, bjk nin bir telefonu ile tamamen dengeis deðiþen bu ruh hastasýnýn trabzonsporda ne iþi var. Bu zavallý yönetimle yazýk oluyor bize, hEPTEN ÝSTÝFA. Tümden istifa
    Asýl sana istifa yuh be yuh be adam açýkladý teker teker ben yazdýklarýmýndan bile piþman oldum biraz da siz utanýn lütfen

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

Kale arkasý gibi arkadaþlara hain demek çok yerinde bir tespit.
    Önce TRABZONSPOR

BÜYÜK_TRABZON
    Ziyaretçi

Alýntý vkgz Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Kale arkasý gibi arkadaþlara hain demek çok yerinde bir tespit.
    Trabzonsporun kadrolu futbolcusuna muþamba diye dalga geç yazýk size de yazýk Trabzonsporluluk ne yerlere geldi

Nereden
    Hakkari

Alýntý BÜYÜK_TRABZON Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Trabzonsporun kadrolu futbolcusuna muþamba diye dalga geç yazýk size de yazýk Trabzonsporluluk ne yerlere geldi

taraftarlýk büyüklüktür...

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

Alýntý BÜYÜK_TRABZON Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    ben öyle birþey demedim dememde. musampayý senden çok izlemiþimdir çünkü.
    Önce TRABZONSPOR

BÜYÜK_TRABZON
    Ziyaretçi

Alýntý sweetrose Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    taraftarlýk büyüklüktür...
    Bizde öyle birþey yok bizde arkadan hançerlemek var ne yazýk ki herkes kendisini biliyor

sarman61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Açýkcasý bende arkasýndan konuþtum ayýp ettim. Hatta kenidmden utandým. Faruk Kancadan özür dilerim.

Birde bazý kiþiler sözde trabzonsporlu gibi yazý yazýyor Sözüm Kale Arkasý denen þahsiyete. Büyük Trabzon arkadaþýma katýlýyorum kendi futbolcusuyla neden dalga geçer bu taraftar. Ayýp gerçekten.
    (Ýtalya'da Bologna teknik patronu Mihajloviç'in "Mourinho ile futbol konuþmam Futbol oynamamýþ biri bazý þeyleri anlayamaz" lafýna cevabý) " Jokey olmak için önce at mý olmak gerekir?"

Muhalif - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hatay
    Yaþ
    45

Genel bölümde Baþkan ve Yöneticilerin Açýklamalarý diye bir bölüm var, ayrýca Faruk Kanca'nýn açýklamalarý diye bir baþlýk daha var.. Baþkaný bile yöneticilerle birleþtirip konu yapmýþýz ama Kanca için ayrý bir konu
    Bu adam çok büyük yahu
    #7 King of Kings

keles76 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    47

Alýntý kalearkasý Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    hocam az yavaþ ne yaptýn ya kopardýn olayý tek sen kaldýn herkesin astýn kestin bu tip yorumlarýn hiçbiryere varmýyacaðý kesindir.
    sensiz bir hayat sorunsuz olurdu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)