Sayfa 11 Toplam 70 Sayfadan BirinciBirinci ... 9 10 11 12 13 21 61 ... SonuncuSonuncu
Toplam 1739 adet sonuctan sayfa basi 251 ile 275 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Gençlerbirliði 3 - 2 Trabzonspor | Maç Sonucu!

Cafer Bulur - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    45

Alýntý ibrahim Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Katýlmýyorum abi. Mustafa hoca oldukça deðil, kadro deðiþmedikçe desek daha doðru. 1461'i son derece baskýlý ve hücuma yönelik bir futbolla oynattý geçen sene. Seneye kafasýndaki kadroyu kurup devam ederse ve böyle devam ederse hak verebilirim sana.

Gesendet von meinem HTC Sensation XE with Beats Audio Z715e mit Tapatalk 2
    1461 de kaybedecek cok seyi yoktu,Trabzonsporda arka arkaya 2 mac kaybettin mi koltugun sallanir bunun da bir etkisi olabilir.

Ben sahsen defansif futbola karsi degilim,defansif futbolu becerebilen takimlar zirvede tutunur ama ben defansif futbolu iyi oynadigimizi düsünmüyorum.

Buna örnek olarak da akhisar,besiktas,kasimpasa ve lazio maclarini gösterebilirim.

Ofansif gücü yüksek olmayan takimlar karsisinda onurunda harika performansiyla(Sikebahce maci) gol yemedik ama biraz disli bir takim ciktiginda yakayi ele verdik.

Defansif futbol oynuyorsan rakibin pas yollarini tikayacaksin,oynatmayacaksin pozisyon vermeyeceksin bizim takim adeta meydani rakibe teslim ediyor ve isini sadece sansa birakiyor böyle defansif futbol olmaz.
    "Yükseldi Karadeniz Herkes Omuz Omuza Bize Fýrtýna Denir Çýkmayýn Yolumuza..."

arsinli_akrep61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Ýlk yarýda iþ biter inþ.... ne zaman skor tahmini yazsam kötü sonuç oluyor.. inþ maç bizim olacak

ozzy! - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    33

Ankara takýmlarý ile oynadýðýmýz maçlarý genelde kazanýyoruz. Kazanýrýz diyorum ben.
    ''Adalet yumruklarýnýn gücü kadardýr''

Mehmet Sarigül - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Zeki Ayvaz'a ilk macinda basarilar diliyorum.
    Yolun acik olsun, kardesim!...

Nereden
    Almanya
    Yaþ
    45

Alýntý Mehmet Sarigül Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Vay ustam sen yasiyormuydun son zamanlarda seni göremedik forumda yoksa sende mi sike sürecinden sonra futbola küstün?

arsinli_akrep61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alýntý Mehmet Sarigül Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    kardeþim yolu açýk olsun inþallah...

ama kaleye Fatihin geçmesi daha iyi olmazmý ama zekide bizim kalecimiz hepsinin ALLAH yardýmcýsý olsun

Nereden
    Almanya
    Yaþ
    45

Alýntý arsinli_akrep61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    kardeþim yolu açýk olsun inþallah...

ama kaleye Fatihin geçmesi daha iyi olmazmý ama zekide bizim kalecimiz hepsinin ALLAH yardýmcýsý olsun
    Resmi sitede kadroya kimler alinmis yazmiyor bu ne bicim resmi sitedir yazik.

Spor x te fatihin sakat oldugu yaziyor bu durumda zeki oynar yedek kaleci de ibrahim demir olur herhalde.

ilhan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýzmir

Alýntý FC-ST-PAULI-61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Hoca " Yeni Transferler gelene kadar defansif oyun anlayisimizdan vazgecmeyecegiz" gibi birsey demisti.
    Yani devre arasi sonrasinda futbol oynariz.
    Onunda garantisi yok ki. Adam alýnýp alýnmayacaðý bile muamma. Mesela bizim hocanýn elinde bir portföy var mýdýr? Kimleri transfer ettirmek isteyecek? Yoksa yönetim kimi transfer ederse "Eyvallah, bunu bir þekilde oynatýrýz" mý diyecek? Hadi kalbur üstü bir kaç adam aldýk diyelim, sonrada uyum, adaptasyon diye yalanlar uydurup zamanla oturmalarýný bekleyeceðiz.

Sezon öncesi transfer yapar, devre arasýnda pansuman yaparsýn. Ama bizim baþtan aþaðý kadroyu yenilememiz lazým. Bu sezon ilk 4 benim için yeterli bir baþarý olur -bu kadroyla-. Hem hoca da ilk sene sonrasý daha rahat ve daha iyi bir motivasyonla takýmý ileriye taþýr. O yüzden bu sezon futbol anlamýnda karýn tokluðuna gerek yok, puanlarý toplamak yeterli. Bu kadroyla öyle ahým þahým top oynamamýz imkansýz.
    Türkçe, Turkche olmasýn! Dilimizi koruyalým! Türkçeye 29 harf yeter!

“Ben basit bir '
    iyi futbol dilencisiyim'. Elimde þapkam, dünyanýn dört bir yanýný geziyor ve stadyumlarda yalvarýyorum:
    “Tanrý rýzasý için, güzel bir maç lütfen!”
    Eduardo Galeano

"Ýhaneti severim, ama hainlerden nefret ederim." Cesar

Oðuzhan Fidan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Muðla

saygý duyarak oynarsak kazanýrýz. adamlarý tiiye alýp oynarsak diðer maçlar gibi olur. sahada yürümezler inþallah. bu maç kesin kazanýlmasý gereken bir maç. mutlak galibiyet bekliyorum inþallah yanýlmam

Ogün YAZICI - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    28

Hoca " Yeni Transferler gelene kadar defansif oyun anlayisimizdan vazgecmeyecegiz" gibi birsey demisti.
    Yani devre arasi sonrasinda futbol oynariz.
    çok merak ediyorum devre arasýnda kimi alacaðýz ki ayaðýnda top bile tutamayan takým futbol oynamaya baþlayacak...

HOPA'LI TS'LÝ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak
    Yaþ
    52

Bu þahane havada, 3 puaný da al, günümüz þahane bitsin Trabzonspor'um.

Haydi Angara'daki gurbetçiler bizim için de baðýrýn.

Gadro yeterli.
    2010-2011 SEZONU SÜPER LÝG ÞAMPÝYONU
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

Necmettin ALTUNTAÞ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Muðla
    Yaþ
    71

Alýntý yazýcý Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    çok merak ediyorum devre arasýnda kimi alacaðýz ki ayaðýnda top bile tutamayan takým futbol oynamaya baþlayacak...
    Çok karamsar olmuþuz vesselam.
    Eski kullanýcý adým:Nurver

Nereden
    Ýzmir

Alýntý Necmettin ALTUNTAÞ Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Çok karamsar olmuþuz vesselam.
    Abi pek haksýz da sayýlmaz hani.

“Ben basit bir '
    iyi futbol dilencisiyim'. Elimde þapkam, dünyanýn dört bir yanýný geziyor ve stadyumlarda yalvarýyorum:
    Eduardo Galeano

DeAgLeMaNyAq - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

Alýntý Cafer Bulur Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Resmi sitede kadroya kimler alinmis yazmiyor bu ne bicim resmi sitedir yazik.

Spor x te fatihin sakat oldugu yaziyor bu durumda zeki oynar yedek kaleci de ibrahim demir olur herhalde.
    Kadro belli alternatifimiz yok. Fatih'in sakat olduðunu düþünmüyorum...

Ýlk 11: Zeki Ayvaz, Bosingwa, Giray, Aykut Demir, Kadir, Zokora, Colman, Olcan, Adrian, Malouda, Henrique

Yedekler: Fatih, Zeki Yavru, Caner, Abdulkadir, Aykut Akgün, Soner, Emre

Sakat: Onur, Yusuf

Cezalý: Mustafa

Statü'ye takýlan yabancýlar: Bamba, Alanzinho, Janko
    Trabzon bir sevda,
    Trabzonspor bir destan...

bahadýr2561 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    37

Bol gollu bir mac olacak gibi insallah kazaniriz

Nereden
    Almanya
    Yaþ
    45

Alýntý DeAgLeMaNyAq Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Kadro belli alternatifimiz yok. Fatih'in sakat olduðunu düþünmüyorum...

Ýlk 11: Zeki Ayvaz, Bosingwa, Giray, Aykut Demir, Kadir, Zokora, Colman, Olcan, Adrian, Malouda, Henrique

Yedekler: Fatih, Zeki Yavru, Caner, Abdulkadir, Aykut Akgün, Soner, Emre

Sakat: Onur, Yusuf

Cezalý: Mustafa

Statü'ye takýlan yabancýlar: Bamba, Alanzinho, Janko
    Bilgiler icin sagol ama Trabzonspor gibi büyük bir kulübün resmi sitesinin daha bilgilendirici,daha aktüel daha ciddi olmasi lazim.

Kulüp sitesinin ilk amaci futbol takimiyle ilgili bilgileri paylasmak olmali ama ne yazikki bunu göremiyoruz.

Murat Acar - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Yaþ
    52

Alýntý ilhan Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Onunda garantisi yok ki. Adam alýnýp alýnmayacaðý bile muamma. Mesela bizim hocanýn elinde bir portföy var mýdýr? Kimleri transfer ettirmek isteyecek? Yoksa yönetim kimi transfer ederse "Eyvallah, bunu bir þekilde oynatýrýz" mý diyecek? Hadi kalbur üstü bir kaç adam aldýk diyelim, sonrada uyum, adaptasyon diye yalanlar uydurup zamanla oturmalarýný bekleyeceðiz.

Sezon öncesi transfer yapar, devre arasýnda pansuman yaparsýn. Ama bizim baþtan aþaðý kadroyu yenilememiz lazým. Bu sezon ilk 4 benim için yeterli bir baþarý olur -bu kadroyla-. Hem hoca da ilk sene sonrasý daha rahat ve daha iyi bir motivasyonla takýmý ileriye taþýr. O yüzden bu sezon futbol anlamýnda karýn tokluðuna gerek yok, puanlarý toplamak yeterli. Bu kadroyla öyle ahým þahým top oynamamýz imkansýz.
    Sevgili ilhan Valla bana kalýrsa kalburüstü alýnacak birkaç futbolcu bu takýmý þampiyonluk yolunda büyük katký saðlar diye düþünüyorum.Þimdi birkaç derken 3 kalburüstü futbolcu demek sol bek ortasahaya ileri geri top tutan biri ve forvete bu 3 nokta transfer senin deyiminle kalburüstü olursa iþin boyutu gerçekten deðiþir.Umalýmda Þenol Hoca gibi Portföyü olmadan yönetimin alacaðý futbolculara endekslemesin hoca kendini þimdiden versin listesini þunlarý istiyorum diye...
    Hayattaki Firtinalar Hernereye Atarsa Atsin Beni , Ben SANA Bir yol bulurum.....

Nereden
    Almanya
    Yaþ
    45

Alýntý Murat Acar Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Sevgili ilhan Valla bana kalýrsa kalburüstü alýnacak birkaç futbolcu bu takýmý þampiyonluk yolunda büyük katký saðlar diye düþünüyorum.Þimdi birkaç derken 3 kalburüstü futbolcu demek sol bek ortasahaya ileri geri top tutan biri ve forvete bu 3 nokta transfer senin deyiminle kalburüstü olursa iþin boyutu gerçekten deðiþir.Umalýmda Þenol Hoca gibi Portföyü olmadan yönetimin alacaðý futbolculara endekslemesin hoca kendini þimdiden versin listesini þunlarý istiyorum diye...
    Onu mra sezon basinda yapacakti ayrica kendisinin öyle bir portföyü oldugunu da zannetmiyorum.

O isi tolunay hoca yapardi,senol günes hic yapmadi ersun yanal yapar,fatih terim yapar o isi yapacak hocalar bellidir.

Armaðan Dere - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    36

Devre arasý ya da sezon sonu bu hoca gidecek.
    Özer Hurmacý devre arasý takýma katýlacak.
    Ben ölünce bir elimi tabutumun dýþýna atýn. Ýnsanlar görsünler ki,padiþah olan Kanuni bile bu dünyadan eli boþ gitmiþtir.

FC-ST-PAULI-61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    32

Alýntý ilhan Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster

Bu sefer garanti alacaklar ,Avrupada Gruptan ciktik.Hocanin israri var,listeyide verdi.Bence hersey güzel olacak.Transferlerin kaliteli olacagini düsünüyorum.Ise yaramayacak Adam almazlar herhalde devre arasinda.Transferde artik hata yapma lüksumuz 0.AMA Devre arasina kadar cekecegimiz cile,kaybedecegimiz puanlar,oynayacagimiz kötü futbol bizi yoracaktir
    Paulo Henrique ve Abdülkadiri oynatan takim küme düsmeli.

edimurphy_61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Malouda'yý inþallah kanatta izleriz...
    You Will Never Walk Alone
    Liverpool F.C

Murat Acar - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Yaþ
    52

Alýntý Cafer Bulur Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Onu mra sezon basinda yapacakti ayrica kendisinin öyle bir portföyü oldugunu da zannetmiyorum.

O isi tolunay hoca yapardi,senol günes hic yapmadi ersun yanal yapar,fatih terim yapar o isi yapacak hocalar bellidir.
    Sezon baþýnda henüz takýmýn baþýna yeni geçmiþ bir yönetim ve ömründe ilkkez bir süperlig takýmý yöneten kariyeri olmayan bir hoca vardý...Þimdiyse kötü futbola raðmen Uefada bir üst turu nerdeseyse garantilemiþ ve transfer sezonuna kadar üstturda olmuþ bir takýmýn hocasý olacak..Yönetimde artýk koltuðun sportif baþarýya endeksli olduðunuda gördü heleki seçim yapmaz da yargý sürecini uzatýrlarsa elleri mahkum kaliteli birkaç oyuncu almaya diye düþünüyorum.Ve bunun içinde elinde koz varken hocanýn portföyünde bir þekilde futbolcu varsa istesin sorumluluðu alýp yerini garantilesin...
    Hayattaki Firtinalar Hernereye Atarsa Atsin Beni , Ben SANA Bir yol bulurum.....

Armaðan Dere - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    36

Trabzon'a gelen en portföylü adam Ersun Yanal idi.
    Harici Türkleri sallayýn
    Þenol da dahil olmak üzere portföylü adam yok.
    Ben ölünce bir elimi tabutumun dýþýna atýn. Ýnsanlar görsünler ki,padiþah olan Kanuni bile bu dünyadan eli boþ gitmiþtir.

Nereden
    Ýzmir

Bu sefer garanti alacaklar ,Avrupada Gruptan ciktik.Hocanin israri var,listeyide verdi.Bence hersey güzel olacak.Transferlerin kaliteli olacagini düsünüyorum.Ise yaramayacak Adam almazlar herhalde devre arasinda.Transferde artik hata yapma lüksumuz 0.AMA Devre arasina kadar cekecegimiz cile,kaybedecegimiz puanlar,oynayacagimiz kötü futbol bizi yoracaktir
    Ligin topa en az hakim olan 3 takýmýndan biriyiz. Bizim orta sahaya oyunun ritmini ayarlayacak bir adam lazým. Saðlýklý bir Colman bunu yapabilir ama o da oynamak isterse yapýyor. Devre arasýnda öyle ahým þahým transfer beklentisi içerisinde deðilim ben.

Alýntý Murat Acar Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Son cümlende söylediðin temenniye yürekten katýlýyorum Murat abi.

“Ben basit bir '
    Eduardo Galeano

ozturk - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Alýntý Armaðan Dere Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Devre arasý ya da sezon sonu bu hoca gidecek.
    Özer Hurmacý devre arasý takýma katýlacak.
    Kim gelecek yerine? Onu da beðenmeyiz ya

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)