Sayfa 11 Toplam 70 Sayfadan BirinciBirinci ... 9 10 11 12 13 21 61 ... SonuncuSonuncu
Toplam 1739 adet sonuctan sayfa basi 251 ile 275 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Gençlerbirliği 3 - 2 Trabzonspor | Maç Sonucu!

Cafer Bulur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı ibrahim Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Katılmıyorum abi. Mustafa hoca oldukça değil, kadro değişmedikçe desek daha doğru. 1461'i son derece baskılı ve hücuma yönelik bir futbolla oynattı geçen sene. Seneye kafasındaki kadroyu kurup devam ederse ve böyle devam ederse hak verebilirim sana.

Gesendet von meinem HTC Sensation XE with Beats Audio Z715e mit Tapatalk 2
    1461 de kaybedecek cok seyi yoktu,Trabzonsporda arka arkaya 2 mac kaybettin mi koltugun sallanir bunun da bir etkisi olabilir.

Ben sahsen defansif futbola karsi degilim,defansif futbolu becerebilen takimlar zirvede tutunur ama ben defansif futbolu iyi oynadigimizi düsünmüyorum.

Buna örnek olarak da akhisar,besiktas,kasimpasa ve lazio maclarini gösterebilirim.

Ofansif gücü yüksek olmayan takimlar karsisinda onurunda harika performansiyla(Sikebahce maci) gol yemedik ama biraz disli bir takim ciktiginda yakayi ele verdik.

Defansif futbol oynuyorsan rakibin pas yollarini tikayacaksin,oynatmayacaksin pozisyon vermeyeceksin bizim takim adeta meydani rakibe teslim ediyor ve isini sadece sansa birakiyor böyle defansif futbol olmaz.
    "Yükseldi Karadeniz Herkes Omuz Omuza Bize Fırtına Denir Çıkmayın Yolumuza..."

arsinli_akrep61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

İlk yarıda iş biter inş.... ne zaman skor tahmini yazsam kötü sonuç oluyor.. inş maç bizim olacak

ozzy! - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ankara takımları ile oynadığımız maçları genelde kazanıyoruz. Kazanırız diyorum ben.
    ''Adalet yumruklarının gücü kadardır''

Mehmet Sarigül - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Zeki Ayvaz'a ilk macinda basarilar diliyorum.
    Yolun acik olsun, kardesim!...

Nereden
    Almanya

Alıntı Mehmet Sarigül Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Vay ustam sen yasiyormuydun son zamanlarda seni göremedik forumda yoksa sende mi sike sürecinden sonra futbola küstün?

arsinli_akrep61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Mehmet Sarigül Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kardeşim yolu açık olsun inşallah...

ama kaleye Fatihin geçmesi daha iyi olmazmı ama zekide bizim kalecimiz hepsinin ALLAH yardımcısı olsun

Nereden
    Almanya

Alıntı arsinli_akrep61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kardeşim yolu açık olsun inşallah...

ama kaleye Fatihin geçmesi daha iyi olmazmı ama zekide bizim kalecimiz hepsinin ALLAH yardımcısı olsun
    Resmi sitede kadroya kimler alinmis yazmiyor bu ne bicim resmi sitedir yazik.

Spor x te fatihin sakat oldugu yaziyor bu durumda zeki oynar yedek kaleci de ibrahim demir olur herhalde.

ilhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Alıntı FC-ST-PAULI-61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hoca " Yeni Transferler gelene kadar defansif oyun anlayisimizdan vazgecmeyecegiz" gibi birsey demisti.
    Yani devre arasi sonrasinda futbol oynariz.
    Onunda garantisi yok ki. Adam alınıp alınmayacağı bile muamma. Mesela bizim hocanın elinde bir portföy var mıdır? Kimleri transfer ettirmek isteyecek? Yoksa yönetim kimi transfer ederse "Eyvallah, bunu bir şekilde oynatırız" mı diyecek? Hadi kalbur üstü bir kaç adam aldık diyelim, sonrada uyum, adaptasyon diye yalanlar uydurup zamanla oturmalarını bekleyeceğiz.

Sezon öncesi transfer yapar, devre arasında pansuman yaparsın. Ama bizim baştan aşağı kadroyu yenilememiz lazım. Bu sezon ilk 4 benim için yeterli bir başarı olur -bu kadroyla-. Hem hoca da ilk sene sonrası daha rahat ve daha iyi bir motivasyonla takımı ileriye taşır. O yüzden bu sezon futbol anlamında karın tokluğuna gerek yok, puanları toplamak yeterli. Bu kadroyla öyle ahım şahım top oynamamız imkansız.
    Türkçe, Turkche olmasın! Dilimizi koruyalım! Türkçeye 29 harf yeter!

“Ben basit bir '
    iyi futbol dilencisiyim'. Elimde şapkam, dünyanın dört bir yanını geziyor ve stadyumlarda yalvarıyorum:
    “Tanrı rızası için, güzel bir maç lütfen!”
    Eduardo Galeano

"İhaneti severim, ama hainlerden nefret ederim." Cesar

Oğuzhan Fidan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Muğla

saygı duyarak oynarsak kazanırız. adamları tiiye alıp oynarsak diğer maçlar gibi olur. sahada yürümezler inşallah. bu maç kesin kazanılması gereken bir maç. mutlak galibiyet bekliyorum inşallah yanılmam

Ogün YAZICI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Hoca " Yeni Transferler gelene kadar defansif oyun anlayisimizdan vazgecmeyecegiz" gibi birsey demisti.
    Yani devre arasi sonrasinda futbol oynariz.
    çok merak ediyorum devre arasında kimi alacağız ki ayağında top bile tutamayan takım futbol oynamaya başlayacak...

HOPA'LI TS'Lİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

Bu şahane havada, 3 puanı da al, günümüz şahane bitsin Trabzonspor'um.

Haydi Angara'daki gurbetçiler bizim için de bağırın.

Gadro yeterli.
    2010-2011 SEZONU SÜPER LİG ŞAMPİYONU
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

Necmettin ALTUNTAŞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Muğla

Alıntı yazıcı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    çok merak ediyorum devre arasında kimi alacağız ki ayağında top bile tutamayan takım futbol oynamaya başlayacak...
    Çok karamsar olmuşuz vesselam.
    Eski kullanıcı adım:Nurver

Nereden
    İzmir

Alıntı Necmettin ALTUNTAŞ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çok karamsar olmuşuz vesselam.
    Abi pek haksız da sayılmaz hani.

“Ben basit bir '
    iyi futbol dilencisiyim'. Elimde şapkam, dünyanın dört bir yanını geziyor ve stadyumlarda yalvarıyorum:
    Eduardo Galeano

DeAgLeMaNyAq - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Cafer Bulur Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Resmi sitede kadroya kimler alinmis yazmiyor bu ne bicim resmi sitedir yazik.

Spor x te fatihin sakat oldugu yaziyor bu durumda zeki oynar yedek kaleci de ibrahim demir olur herhalde.
    Kadro belli alternatifimiz yok. Fatih'in sakat olduğunu düşünmüyorum...

İlk 11: Zeki Ayvaz, Bosingwa, Giray, Aykut Demir, Kadir, Zokora, Colman, Olcan, Adrian, Malouda, Henrique

Yedekler: Fatih, Zeki Yavru, Caner, Abdulkadir, Aykut Akgün, Soner, Emre

Sakat: Onur, Yusuf

Cezalı: Mustafa

Statü'ye takılan yabancılar: Bamba, Alanzinho, Janko
    Trabzon bir sevda,
    Trabzonspor bir destan...

bahadır2561 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bol gollu bir mac olacak gibi insallah kazaniriz

Nereden
    Almanya

Alıntı DeAgLeMaNyAq Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kadro belli alternatifimiz yok. Fatih'in sakat olduğunu düşünmüyorum...

İlk 11: Zeki Ayvaz, Bosingwa, Giray, Aykut Demir, Kadir, Zokora, Colman, Olcan, Adrian, Malouda, Henrique

Yedekler: Fatih, Zeki Yavru, Caner, Abdulkadir, Aykut Akgün, Soner, Emre

Sakat: Onur, Yusuf

Cezalı: Mustafa

Statü'ye takılan yabancılar: Bamba, Alanzinho, Janko
    Bilgiler icin sagol ama Trabzonspor gibi büyük bir kulübün resmi sitesinin daha bilgilendirici,daha aktüel daha ciddi olmasi lazim.

Kulüp sitesinin ilk amaci futbol takimiyle ilgili bilgileri paylasmak olmali ama ne yazikki bunu göremiyoruz.

Murat Acar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı ilhan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Onunda garantisi yok ki. Adam alınıp alınmayacağı bile muamma. Mesela bizim hocanın elinde bir portföy var mıdır? Kimleri transfer ettirmek isteyecek? Yoksa yönetim kimi transfer ederse "Eyvallah, bunu bir şekilde oynatırız" mı diyecek? Hadi kalbur üstü bir kaç adam aldık diyelim, sonrada uyum, adaptasyon diye yalanlar uydurup zamanla oturmalarını bekleyeceğiz.

Sezon öncesi transfer yapar, devre arasında pansuman yaparsın. Ama bizim baştan aşağı kadroyu yenilememiz lazım. Bu sezon ilk 4 benim için yeterli bir başarı olur -bu kadroyla-. Hem hoca da ilk sene sonrası daha rahat ve daha iyi bir motivasyonla takımı ileriye taşır. O yüzden bu sezon futbol anlamında karın tokluğuna gerek yok, puanları toplamak yeterli. Bu kadroyla öyle ahım şahım top oynamamız imkansız.
    Sevgili ilhan Valla bana kalırsa kalburüstü alınacak birkaç futbolcu bu takımı şampiyonluk yolunda büyük katkı sağlar diye düşünüyorum.Şimdi birkaç derken 3 kalburüstü futbolcu demek sol bek ortasahaya ileri geri top tutan biri ve forvete bu 3 nokta transfer senin deyiminle kalburüstü olursa işin boyutu gerçekten değişir.Umalımda Şenol Hoca gibi Portföyü olmadan yönetimin alacağı futbolculara endekslemesin hoca kendini şimdiden versin listesini şunları istiyorum diye...
    Hayattaki Firtinalar Hernereye Atarsa Atsin Beni , Ben SANA Bir yol bulurum.....

Nereden
    Almanya

Alıntı Murat Acar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sevgili ilhan Valla bana kalırsa kalburüstü alınacak birkaç futbolcu bu takımı şampiyonluk yolunda büyük katkı sağlar diye düşünüyorum.Şimdi birkaç derken 3 kalburüstü futbolcu demek sol bek ortasahaya ileri geri top tutan biri ve forvete bu 3 nokta transfer senin deyiminle kalburüstü olursa işin boyutu gerçekten değişir.Umalımda Şenol Hoca gibi Portföyü olmadan yönetimin alacağı futbolculara endekslemesin hoca kendini şimdiden versin listesini şunları istiyorum diye...
    Onu mra sezon basinda yapacakti ayrica kendisinin öyle bir portföyü oldugunu da zannetmiyorum.

O isi tolunay hoca yapardi,senol günes hic yapmadi ersun yanal yapar,fatih terim yapar o isi yapacak hocalar bellidir.

Armağan Dere - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Devre arası ya da sezon sonu bu hoca gidecek.
    Özer Hurmacı devre arası takıma katılacak.
    Ben ölünce bir elimi tabutumun dışına atın. İnsanlar görsünler ki,padişah olan Kanuni bile bu dünyadan eli boş gitmiştir.

FC-ST-PAULI-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı ilhan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Bu sefer garanti alacaklar ,Avrupada Gruptan ciktik.Hocanin israri var,listeyide verdi.Bence hersey güzel olacak.Transferlerin kaliteli olacagini düsünüyorum.Ise yaramayacak Adam almazlar herhalde devre arasinda.Transferde artik hata yapma lüksumuz 0.AMA Devre arasina kadar cekecegimiz cile,kaybedecegimiz puanlar,oynayacagimiz kötü futbol bizi yoracaktir
    Paulo Henrique ve Abdülkadiri oynatan takim küme düsmeli.

edimurphy_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Malouda'yı inşallah kanatta izleriz...
    You Will Never Walk Alone
    Liverpool F.C

Murat Acar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı Cafer Bulur Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Onu mra sezon basinda yapacakti ayrica kendisinin öyle bir portföyü oldugunu da zannetmiyorum.

O isi tolunay hoca yapardi,senol günes hic yapmadi ersun yanal yapar,fatih terim yapar o isi yapacak hocalar bellidir.
    Sezon başında henüz takımın başına yeni geçmiş bir yönetim ve ömründe ilkkez bir süperlig takımı yöneten kariyeri olmayan bir hoca vardı...Şimdiyse kötü futbola rağmen Uefada bir üst turu nerdeseyse garantilemiş ve transfer sezonuna kadar üstturda olmuş bir takımın hocası olacak..Yönetimde artık koltuğun sportif başarıya endeksli olduğunuda gördü heleki seçim yapmaz da yargı sürecini uzatırlarsa elleri mahkum kaliteli birkaç oyuncu almaya diye düşünüyorum.Ve bunun içinde elinde koz varken hocanın portföyünde bir şekilde futbolcu varsa istesin sorumluluğu alıp yerini garantilesin...
    Hayattaki Firtinalar Hernereye Atarsa Atsin Beni , Ben SANA Bir yol bulurum.....

Armağan Dere - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Trabzon'a gelen en portföylü adam Ersun Yanal idi.
    Harici Türkleri sallayın
    Şenol da dahil olmak üzere portföylü adam yok.
    Ben ölünce bir elimi tabutumun dışına atın. İnsanlar görsünler ki,padişah olan Kanuni bile bu dünyadan eli boş gitmiştir.

Nereden
    İzmir

Bu sefer garanti alacaklar ,Avrupada Gruptan ciktik.Hocanin israri var,listeyide verdi.Bence hersey güzel olacak.Transferlerin kaliteli olacagini düsünüyorum.Ise yaramayacak Adam almazlar herhalde devre arasinda.Transferde artik hata yapma lüksumuz 0.AMA Devre arasina kadar cekecegimiz cile,kaybedecegimiz puanlar,oynayacagimiz kötü futbol bizi yoracaktir
    Ligin topa en az hakim olan 3 takımından biriyiz. Bizim orta sahaya oyunun ritmini ayarlayacak bir adam lazım. Sağlıklı bir Colman bunu yapabilir ama o da oynamak isterse yapıyor. Devre arasında öyle ahım şahım transfer beklentisi içerisinde değilim ben.

Alıntı Murat Acar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Son cümlende söylediğin temenniye yürekten katılıyorum Murat abi.

“Ben basit bir '
    Eduardo Galeano

ozturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Armağan Dere Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Devre arası ya da sezon sonu bu hoca gidecek.
    Özer Hurmacı devre arası takıma katılacak.
    Kim gelecek yerine? Onu da beğenmeyiz ya

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)