Toplam 10 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 17 Resmi Maçýn Ardýndan Oluþan Tablo

Mert Pasa - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diðer
    Yaþ
    50

Standart 17 Resmi Maçýn Ardýndan Oluþan Tablo

Arkadaslar

Ben bu seneki bu futbolumuzdan hicbirsey anlayamayanlardanim,seyrediyorum en ''tikanik'' futbolu oynayan bir iki klupten biriyiz.Bunun cesitli sebepleri var bunlara girmeden bir netice olarak kadromuzun rakiplerimize gore daha az becerikli olmasini ve hocamizin butun iyi niyetine ragmen felsefesinin yetersiz olmasini goruyorum

ama..istatistiklerdeki bu tersine durum cok ilginc.17 resmi mac yapmisiz,11 galibiyet 4 beraberlik 2 yenilgi.Mac sayisina baksaniz super ligin yarisini oynamisiz gibi.

bu maclarin hepsi ligde olsa 37 puanla ilk yariyi tamamlayan ayni basariyi 34 maca cogaltsan 74 puanla ligi bitiren bir takim performansi ortaya cikiyor.(ya sampiyonsun ya kafa kafaya ikinci)Tamam UEFA da cok kolay takimlar vardi denebilir ama Bjk-Fb deplasmanlari bitmis 3.buyuk mac olarak da Lazio sayilabilir,yani aslinda gercekten bir lig ilk yarisi kadar da yasanmis zorluklar var.

Ben bu ise akil sir erdiremedim,tarihin en sansli kadrolarindan birisi mi bu kadro,yoksa aslinda diger takimlardan da farkli ozelliklerimiz mi ustun de biz(ben) anlamiyorum?Var mi bizdeki numarayi bilen?

Samet GÜVEN - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    42

Ben tamamiyle futbol talihi olarak görüyorum. Hele ki son maçlarda bu bariz bir þekilde ortaya çýktý.

Oynadýðýmýz zor maçlarda galibiyetimiz yok. ( lazio- þikeciler- bjk )

Aldýðýmýz galibiyetlerin bir kýsmýný yazayým. Apollon; santraforsuz oynayýp beraberliðe yattýðýmýz dönemde, adamlarýn kalesine gidemezken attýðýmýz bir yusuf golü. kayseri; pozisyona giremezken anlýk bir gol ve üstüne yatýþ. Karabük; tüm ülke uyurken bir ara gol atmýþýz ve üstüne yatýþ.

Bu sene iyi yaptýðýmýz tek þey, maçý 0-0 a kilitlemek. Ýlk golü yersek filan o maç hak getire. MRA hocamýn hem kura hem futbol talihi konusunda kimse eline su dökemez. En büyük þanssýzlýðý henrique

Sonuç olarak, derler ya istatistikler yanýltýr, en canlý örneði biziz bence.
    Oscar CARDOZO
    Alýntý Manu61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Gerçek deðeri gittikten sonra anlaþýlacak olan bir sanatçý. Ortaçað döneminde ''farklý'' olduðu için idam edilen insanlar gibi.

Hüseyin Baþoðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    31

beðenmesemde Mustafa hocanýn baþarýsýdýr bu...

Bu dandirik kadroya fazla bi takviye yapmadan bu yoðun maç temposuna takýmý dayandýrabiliyor..Maçlarada iyi hazýrlýyor futbolcularý hakkýný yememek lazým...

Siz þans diyebilirsiniz ama bana göre bu baþarýnýn sonucu akýllý oynamaktýr..

Mustafa hoca elindeki kadroyla kurabileceði en mantýklý sistemi kurdu..Geriye çekil gol yeme atabildiðini at...Akhisar maçý hariç bu disiplinden hiç kopmadý futbolcular..Kaldýki bugün galip gelirsek (ki kesin yenileceðimizi düþünüyorum ) 2.sýrayý paylaþýcaz beþiktaþla...Avrupa gruplarýnda lideriz ve allahýn izniylede lider bitiricez...

Bu iþin sýrrý yukarýdada dediðim gibi hoca tarafýndan futbolculara söylenen felsefeden oyun disiplininden kopmamalarý...

ccd6167 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika
    Yaþ
    35

bugun roma 9 da 9 galibiyet ve yenilen ol sayýsý sadece 1..

defans 4lüsünü cýktýmýzda geri kalan 6 kiþiden yaratýlýcýk ozellýgý olan sadece belki adrian ve belki yusuf ve belkide maoluda biraz..

bu takýmýn baþka oynarý yok ve hocada bunu biliyor..gol atarsak üstüne yatma ama baþka secenek yok..

he bide þu var elinde yaratýcý bi forvet ve ambrabat tarzý bý açýk oyunucusu olsa su takým feneride yenerdi yani..

bize di natele tarzý bi forvet þart..

Adem Akyüz' - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    30

Bence futbol þansýndan çok hocanýn akýllý oyunundan kaynaklanýyor. 3 yýldýr kýrýlgan bir takým olduðumuzu söylüyoruz. Maç içinde golü yediðimizde oyundan kopuyoruz. Örnek; Lazio maçý, Akhisar maçý, Bjk Maçý.. Haliyle hoca ilk önce gol yememeyi düþünüyor. Þu ana kadar da bu sistemle her ne kadar göze hoþ gelen bir oyun olmasa da baþarýlý oldu. Aslýnda Sow tarzý bir forvetimiz olsa bu tablo daha da iyi olabilirdi bence..
    571-1071-1299-1461-1923-1967
    "AKÇAABAT SEBATSPOR"

ophius - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýzmir
    Yaþ
    39

8 maçta 6 gol atmýþýz
    ligin en az gol atan iki takýmýndan birisiyiz
    bugünkü maçý hiç sanmýyorum ama hadi 1-0 yendik diyelim
    9 haftada 7 gol ile 3. lük koltuðuna oturacaðýz

nedeni ise defansýmýz gerçekten kötü olmasýna raðmen nedenini anlamadýðým þekilde þu an ligin en az gol yiyen takýmý oluþumuz
    akhisardan 3 bejekeden 2 yedik ona raðmen altý gol yemiþiz bu da enteresan

senin dediðin bu 17 maçlýk periyotta beni mutlu edeni söyleyecek olursam lazio maçýnýn ilk yarýsý diyebilirim
    baþka hiçbir maçta futbol olarak tatmin olmadým ne yazýkki

aslýnda nankörlük de yapmamak lazým bir açýdan da
    iyi oynayýp puan alamamak mý kötü oynayýp puan almak mý dersen tabiki herkes puan diyecek...
    ama çekirge ne kadar sýçrayacak daha göreceðiz
    特拉布宗冠軍

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Almanya
    Yaþ
    37

az gol yememizin sebebi hocanin taktigi geregi topu geride karsiliyo olmamiz, bloklarin kaleye daha yakin kuruluyo olmasi ve onurun performansi.
    ancak bu halde bile 3-4 gol pozisyonuna girebiliyoruz.
    bu bile ne kadar kalitesiz bir ligte oynadigimizi gosteriyo.
    gercek anlamda bir forvetimiz olsaydi daha da iyi konumda bile olabilirdik bu taktik ile
    Bazý insanlar, seninle sadece boþ zamanlarýnda konuþurlar. Bazý insanlar ise seninle konuþmak için zamanýný ayýrýrlar.
    Elazýð'lý.

carantinas - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    38

Hoca da gol yersek çýkaramýyacaðýmýzý biliyor ve defansif bir oyun oynatýyor bence de iyi gidiyor. Hol yersek ne olacak 60 da zeki girip mi deðiþtirecek maçý ya da soner ya da abdulkadir, Emre?????

Mert Pasa - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diðer
    Yaþ
    50

Bu arada 18. macta lastik patladi.Yalniz bugunkunden cok daha kotu gunlerimiz olmusdu ama kaybetmek nispeten daha ruhlu oynadigimiz bir gune denk geldi

Enisc - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alýntý Mert Pasa Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Bu arada 18. macta lastik patladi.Yalniz bugunkunden cok daha kotu gunlerimiz olmusdu ama kaybetmek nispeten daha ruhlu oynadigimiz bir gune denk geldi
    Ruh diye bir þey yok. Bizim ruhumuz anca hakem bizi doðradýktan sonra çýkýyor. Gergin ortam olunca hemen ruh oluyor. Bu takýmda 1 gram ruh varsa o da Onur'da dýr.
    ● Koyu Bordo - Açýk Mavi ●

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)