Sayfa 2 Toplam 5 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 ... SonuncuSonuncu
Toplam 107 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Hasan Özmeriç İstifa Etti | Yeni Hoca Kim Olmalı ?

Taner Uykuçeken - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Hasan Özmeriç'te tıpkı Halil Üner gibi yanlış yapılanmanın, plansız programız hareketlerimizin ve organizasyon eksikliğimizin kurbanı oldu. peki sıradaki kurban kim?

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Profesyonel liglerde 6. sezona başladık.

BEKO BL'deki ise 3. sezona giriyoruz.

Koçlar; A. Yakan - D. Sakota - T. Öngören - H. Üner - H. Özmeriç - ... ???

Altıncı hocayı getireceğiz!

Hep hocalar mı suçlu?
    Akıl, öfkeyi ve onunla kolayca birleşen bilgisizliği yener. Aklı kullanmak biraz zahmet, çaba gerektirir.

Mehmet Cihan Kocaman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Sevdiğim bir insandı. Geçen sene Halil Üner istifa ettiğinde ismi geçince kimse istememişti. Geçen seneki şampiyonluğun, sevincin baş mimarı. El Amin ve Pinkney transferleriyle lige çıkarmıştı takımı.

Emeklerin için teşekkürler hocam. Yolun açık olsun.

Nereden
    Trabzon

Alıntı Cafer Bulur Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Basketbol takimlarinda hocanin takima etkisi ne kadardir futbol kadar varmidir renkdaslar?
    Futboldan daha fazladır. Futbolda 3 oyuncu değiştirirsin, kenardan taktik verirsin biter.

Behçet61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı axelman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Murat Didin bir takım çalıştırıyormu şu anda?Bilen var mı?
    Benimde aklimdan gecti Murat hoca futboldaki Yilmaz Vural lin basketbol subesi gibi ortak ozellikleri cok Murat hocaninda sporculari ustunde buyuk etkisi oluyor maclara cok iyi hazirliyor takimini keske alabilseler

Nereden
    Trabzon

Alıntı Oğuz ZEYTİN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Mumtaz basinimizdan Timucin Meric sesleri yukselmedi mi hala!?

Bunlar gelince rakipleri 58 ila 64 bandinda tutacakmisiz Murat ( yersen) .

N. Izic ( Tofas'ta 3 sezon 1 playoff ilk turu)

92 mac 39 G - 53 M /// Ortalama atilan sayı 74,5 ortalama yenilen sayi. 77,2

B. Biyiktay (Bjk Ct ve Aliaga)

126 mac 60 G - 66 M /// 82,8 atip 81,4 yemis

T. Meric ( Telekom ve Antalya)

53 mac 20 G - 33 M /// 77,2 atip 81,8 yemis

Altyapiya Sirp geldiyse A takima da yabanci getirebilirler.
    Yerli hocalara bakılırsa, sence de yabancı gelmesi daha uygun değil mi?

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Mehmet Cihan Kocaman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yerli hocalara bakılırsa, sence de yabancı gelmesi daha uygun değil mi?
    Türk hocadan yanayım. Bunlar en çok adı geçen üç örnek. Hani herkes savunmadan yakınıyor ya, "işte size önerilen hocaların savunma verileri" diye hazırlamıştım.

Fakat altyapıda Kotarac olduktan sonra A takıma yabancı getirirlerse şaşırmam.

*

Avrupa'nın en iyi ligi olarak gösterilen İspanya'da 18 takımdan 16'sının koçu İspanyol (Diğer ikisi Scariolo ile Efes'in eski hocası Perasovic).

Avrupa Şampiyonu Fransa'nın liginde ise sadece 1 yabancı koç var (Pavicevic).
    Akıl, öfkeyi ve onunla kolayca birleşen bilgisizliği yener. Aklı kullanmak biraz zahmet, çaba gerektirir.

Nereden
    Trabzon

Türk hocadan yanayım. Bunlar en çok adı geçen üç örnek. Hani herkes savunmadan yakınıyor ya, "işte size önerilen hocaların savunma verileri" diye hazırlamıştım.

*

Avrupa'nın en iyi ligi olarak gösterilen İspanya'da 18 takımdan 16'sının koçu İspanyol (Diğer ikisi Scariolo ile Efes'in eski hocası Perasovic).

Kim gelsin o zaman. Halil Üner mi? O da geçen sezonki olaydan sonra gelmez zaten.

Cihan Kibar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bence Tanjevic'e de teklif gönderilebilir, Ertuğrul Erdoğan'a da aynı şekilde teklif gönderilebilir.
    'Suç yokken suçlu arayanlar, suç varken suçlu bulamıyorlar.'

Mert' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

İhsan'ı alsınlar Önder Özen olayını basket'e taşıyalım.
    Gazi Mustafa Kemal Atatürk

FC-ST-PAULI-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Murat Didin veya bir jugoslav gelsin isterim.
    Paulo Henrique ve Abdülkadiri oynatan takim küme düsmeli.

DEEP BLUE
    Ziyaretçi

Mustafa Reşit Akçay olmayacaksa (ki pek kabul görmedi bu önerim sanırım), Lerry Bird olsun... Hala yaşıyor mu bilmem tabi... Bana basketbol izleten adamdı...

drose61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı Trabzonspor[TS] Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İhsan'ı alsınlar Önder Özen olayını basket'e taşıyalım.
    Gelmez bence İstabul'u bırakıp da. İhsan Bayülken'i Beşiktaş da istiyordu bir ara sanki diye hatırlıyorum.

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Mehmet Cihan Kocaman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kim gelsin o zaman. Halil Üner mi? O da geçen sezonki olaydan sonra gelmez zaten.
    Ahmet, Mehmet meselesi değil ki bu. En başından beri kişilerden sıyrılarak bir sistem oluşturalım derdindeyim.

İki yıl önce yazdıklarım burada: http://www.trabzonbasket.com/?&Syf=22&Mkl=261233

Her yenileni göndereceksek, kazandıklarını nasıl değerlendireceğiz?

Kazanınca, alkış oyuncuların ve yöneticilerin; kaybedince "koç gitsin"! Bu saçmalık devam ettiği sürece Üner, İziç, Bıyıktay, Ivkovic vs. diye loto oynarız.

Benim tepkim; "Dışarıdan bir grubun sahte kamuoyu oluşturarak hoca gönderip getirmesi"ne ve bizim içimizden bazı Trabzonsporlular'ın buna (sanırım bilmeden, yoksa art niyetli olduklarını düşünmek istemiyorum) alet olmasına.

Bir de şu var: "Hasan Hoca savunma yaptıramıyor" diye yakınıp takımın başına gelmesi yönünde söylentiler çıkan hocaların takımlarının savunma kimliği taşımadığını göstermeye çalıştım.

Artık kim ne anlarsa...

Behçet61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Profesyonel liglerde 6. sezona başladık.

BEKO BL'deki ise 3. sezona giriyoruz.

Koçlar; A. Yakan - D. Sakota - T. Öngören - H. Üner - H. Özmeriç - ... ???

Altıncı hocayı getireceğiz!

Hep hocalar mı suçlu?
    Oğuz merhaba,
    bu düşüncene tamamen katılıyorum,ben 4 sene önce burada basketbol çok farklı bir spordur kültürü farklıdır dedim tepki aldım,
    öncelikle şehrin basketbola ısınması lazım İsmail Alkan her defasında KTÜ nün bu işin içine katılması fikrini hep destekledim ama sonuç olarak destek görmedi,
    bize uzun yıllar görev yapacak ve arkasında desteği her zaman görecek hoca lazım, maalesef bizde futbol gibi 3 mağlubiyet sonrası gitsin istifa etsin diyen önce seyirci sonra yönetim anlayışı var ,onun için kim gelirse işi zor Allah kolaylıklar versin gelene

macka61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

hayırlısı olsun emekleri için teşekkürler

Mehmet Dinç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Hasan Hocanın istifasına üzülmedim desem yalan olur..El-Aminin sakatlığından sonra transfer yapmak için harekete geçmeyen yönetimde bu istifaya çanak tuttu bence.

Murat' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Aydın Örs ikna edilebilir mi acaba ?

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Behçet61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Oğuz merhaba,
    bu düşüncene tamamen katılıyorum,ben 4 sene önce burada basketbol çok farklı bir spordur kültürü farklıdır dedim tepki aldım,
    öncelikle şehrin basketbola ısınması lazım İsmail Alkan her defasında KTÜ nün bu işin içine katılması fikrini hep destekledim ama sonuç olarak destek görmedi,
    bize uzun yıllar görev yapacak ve arkasında desteği her zaman görecek hoca lazım, maalesef bizde futbol gibi 3 mağlubiyet sonrası gitsin istifa etsin diyen önce seyirci sonra yönetim anlayışı var ,onun için kim gelirse işi zor Allah kolaylıklar versin gelene
    Amin

"bize uzun yıllar görev yapacak ve arkasında desteği her zaman görecek hoca lazım"

Katılıyorum abi.

Adem Akyüz' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Bence de Aydın Örs ikna edilebilirse iyi olur..
    571-1071-1299-1461-1923-1967
    "AKÇAABAT SEBATSPOR"

Sefer A. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Fransa

*

basketboldan çook anlamam belki ama, az çok anlarim

merak ettigim, ispanya ligi neye göre en iyi lig ? bence bizim ligden üst düzey lig yok avrupa'da olsa olsa ayni düzeyde olan vardir fazlasi degil

fransa'nin iyi basketbolculari hiç ligleridne kalmiyor çogu nba takimlarinda, franas liginde kalbur üstu 1 basketbolcu var midir bilmem zamaninda sayi kralini biz 2.ligdeyken almamis miydik ?
    fransa takimlarinin yerli hocalarla dolu olmasi yerlilere güvendiklerinden degil, ucuza çalisiyorlar da ondan, yabanci getirmeye kalksalar teklif alan adam güler geçer, orayi kabul eden de anca Murat Didin gibi Türkler olur cv yabanci takimla dolsun diye yoksa fransa'dan çikan ünlü ve ya ünsüz bir tane koç sayin desem kimse isim veremez, fransa ne boktur basketbolda af edersiniz ? sömürge çocuklarini takima aliyorlar bir tane beyaz yok ayni futboldaki gibi, çogu afrikali onlar da nba takimlarinda iste gerisi fos bizim takima alamayacagimiz fransiz sayisi çok çok azdir
    ((tamam bizde de göçmen çocuklari basariliydi bir dönem ama onlarsiz da çaresiz kalmazdik yani, fransa sömürgesiz var ya bir çok spor dalinda rezilleri oynar estonya seviyesinde olur o kadar açik ve kesin))

futbolda avrupa'da Türkiye ligi ne kadar gerilerde ise, fransa ligi basketbolda ondan 2 kat daha gerilerde
    fikrimi yazmadan edemedim, sinir oluyorum basketbolda falan fransizlar övülünce, hele ligleri igrenç ötesi, eski partizan'dan çok çok uzak partizan'dan 30 sayi fark yiyen 50'nin altinda karsilasma bitiren nanterre takimi kadar berbat bir takim var midir acaba avrupa'da ? alman takimlari bile daha iyi götürüyor euroleague'i, fransiz takimlarinin hepsi avrupa'da en berbat takim olarak tarihe geçiyor her sene, nasil "ekol" oluyorsa artik fransizlar,, bakalim parker birakinca basketbolu ne yapacak bu hiyarlar....
    Trabzon futbolunun kralı, Ahmet Suat Özyazıcı

Taner Uykuçeken - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Yeni hoca muhtemelen yabancı olacakmış
    Bugün Sinan erdem'de Muharrem Usta'yı görmüşler orada ayak üstü soruya öyle cevap vermiş

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    İstanbul

Hocanın yabancı olması takımın eksiklerini belirleyip, tanıdığı ve o eksikleri giderebilecek yabancı oyuncu getirme şansımızı arttırır.

Mehmet Fatih Silik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Verdigi emekler icin te$ekkürler...
    Bir FIRTINA tuttu bizi...!

STSL | 2010-2011 | 7. Şampiyonluk

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)