Sayfa 4 Toplam 128 Sayfadan BirinciBirinci ... 2 3 4 5 6 14 54 104 ... SonuncuSonuncu
Toplam 3184 adet sonuctan sayfa basi 76 ile 100 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ziya Doğan

He ayrica bosgue den sonra besiktasin basinda ziya dogani görürsek hiç sasirmayalim..

Küfüre gerek yok bizde bi laf vardir "KENDI DÜSEN AGLAMAZ, AGLASADA SESI ÇIKMAZ" oda gittigine üzülecek ama is isten geçmis olacak.

Barış - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

O kadar basari yakaliyana adama da bi biz söveriz heralde.

BU NASIL ISTIFA YAKISTIMI SANA

ADAM GIBI ADAM DEGILMISSIN ZIYA...

SATTIN BIZI...

Sacit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Adam niye istifa etti bilmiyoruz ama Besiktas yüzünden olmadigi kesin.

l-m - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

_h@luk 61_ isimli üye Ziya Dogan'a küfür ettigi gerekçesiyle 1 ay forumdan uzaklastirilmistir(Ceza Bitis:27 Subat 2004).

Alpayer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Standart TD: Ziya Doğan

ewt aynen bunu istiyorum şuanda hernekadar bizi bırakıp gitmiş gibi görünsede inanmıyorum öle bizi bırakıp gittiğine yönetimden tanıdıklarımız var ve ziya dopanın gidiş sebebinin kendi isteği olmadığını biliyorum birilerinin zoruna gitti ziya doğanın bu kkadar iyi olması bukadar sevilmesi ADAM GİBİ ADAM OLMASI!!!! kendilerinden bile üstün olduğunu gördükleri için bu yükselişe bir son vermek için zorla gönderdiler hocamızı ve ondan sora da düşüş başladı ve halen daha devam ediyor buna bi son vermek lazım adam gibi bi adamı geri getirmk lazım..ama bunu yapmak içinde futbol zekası lazım TRABZONSPORUN menfaatşerini düşünmek lazım...bunu yapacak adam şuanda yönetimde mevcut mu ??? hayırrr tabiki de!!!!
    kim ne derse desin ben ziya hocayı geri istiyorum..ya o ya da SAMET AYBABA ikisinden biri gelirse biraz ümitlenirim onlar olmassa bu lazla dewam edeceksek hiçbirşekilde ümidim kalmayacak rezi olacağız bu sene!!!!rezil rüsva olacağızz hemde.......böyle bi teknik direktrlük görmedi ben hangi akılla bu adamı aldılar ya hala inanamıyorumm fenerden kovulan adamı sen nasıl takıma getirirsin nedir bu istanbul takımlarının cöplerini alma işi yaaaa....geri dönüşüm kutusu gibiyizz!!!!!!
    ZİYA HOCAM NERDESİNNN DUY BİZİ GÖR BİZİİİ GÖR NE HALLERDEYİZZ REZİL RÜSVALARDAYIZ EN AŞAĞI SIRALARDAYIZZZ!!!!!

ts_fan
    Ziyaretçi

Giray Bulak

Trabzonspor Kongre Üyesi
    TURHAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Sadi Tekelioğlu.)içimizden biri.)

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    U.Sadıkoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ya vallahi bugun maçı izlerken geçti içimde ziya hoca
    "When you start supporting a football club, you don't support it because of the trophies, or a player, or history, you support it because you found yourself somewhere there; found a place where you belong.”

vse61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Bi de Ziya Hoca Emre Toramanlarla falan başarmıştı.. Şimek bile yoktu.. Hoş Şimek 2 senedir yok da... Ziya Hoca zamanında önemli maçlar hariç nasılsa yeneriz diye oturuyodum tw başına..

Nereden
    Kocaeli

Zİya DoĞan Olmadi Samet Aybaba Olmadi Gİray Bulak O Da Olmadi Benİ Alin Daha İyİ YÖnetİrİm Takimi Yemİn Edİyorum...en Azindan Sonlara DoĞru DeĞİŞtİrdİĞİm Adamlar İŞe Yarar..deĞİŞİklİklerle Takima Zarar Vermem Daha İyİ Olsun Dİye DeĞİŞİklİk Yaparimmm

eys_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Gaziantep

memnun olmasak da takımın halen bir hocası var ve görününen o ki yönetimle uyum(!) içerisindeler,tartışmak için henüz erken.
    Her daim TRABZONSPOR!
    Türkiye Kyoto'yu imzaladı
    "7"

oguzkoc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ziya doğan-giray bulak-samet aybaba kim gelirse gelsin eminim şu takımı daha iyi oynatırdı ki onların elindeki kadro bu kadar da kaliteli değildi...
    VERENA (KIRANKAŞ)

ts_fan
    Ziyaretçi

Tolga ayıp ettun ha şimdi, ne yani Giray Hoca içimizden biri değil mi?Bence şu anda yapılacak en doğru şey Giray Bulak'ın takımın başına getirilmesidir.Yalnız bir gerçek var ki bu takım Lazoroni'ye rağmen toparlanacaktır, bu zaman diliminde Lazoroni takımın başında kalabilirse takımıda tanıyacağından başarılı olma ihtimali de kuvvetle muhtemeldir.Sabırsız olmamak lazım ama sabır taşımız çatladı, kaç sene oldu?

Nereden
    Kocaeli

Alıntı vse61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bi de Ziya Hoca Emre Toramanlarla falan başarmıştı.. Şimek bile yoktu.. Hoş Şimek 2 senedir yok da... Ziya Hoca zamanında önemli maçlar hariç nasılsa yeneriz diye oturuyodum tw başına..
    AYNEN YAAA VEDE SZYMEKİ Bİ SEZON BOYUNCA ZİYA HOCA İSTEMİŞTİ ADAMIN TAKIMINA ADAM GİBİ Bİ TRANSFER YAPILMADI KENDİSİ TOLGAYI FALAN ALDI TAKIMI ADAM ETTİİ HER MAÇIN SONUNDA GÜLEREEK GÖĞSÜMÜ GERE GERE ÇIIYORDUM DIŞARI ŞİMDİ KIZ ARKADAŞIMLA BİLE KONUŞMAYA ÇEKİNİYORUM BENİM TAKIMIM DİYE MAÇLARI TAKİP EDİYO (KENDİSİ GALATASARAYLI) AMA SEVİYO TRABZNU BAKIYO MAÇLARA HER MAÇTAN SORA ARIYO BENİ YENSEKTE YENİLSEKTE ARTIK TELEFONLARA BAKMAYA UTANIYORUMM..........İSMAİL YKNIN ŞARKISINI YÖNETİME ARMAĞAN EDİYORUM(!)

F.SultanTekke - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Madem adam gibi hoca gelmeyecek TÜRK olsun anasını satayım ya..

Remzi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

keşke..
    Yok yok bizde hangi yönetim olursa olsun teknik direktörleri hiç sevemiyor her gelen başka bi hocayla çalışıyor.Ayrıca Ziya doğan gibi hocaları da takım iyi giderken yönetim sayesinde takımdan gitmesi sağlanıyor.
    Bir Gün Mutlaka!!

Harun-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

be$ikta$ a$igi Ziya Dogan !
    *
    * Ağızdan çıkan söz muallakta kalmaz, ya sağ tarafa yazılır ya da sol tarafa *

~Tasavvuf, Dünya adamını ALLAH adamı yapma Sanatı'dır ~

gkhn61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

bize özkan sümer ve ziya hoca lazım hocanın türk olması şart...yoksa teknik direktör takıma uyum sağlayana kadar iş işten geçmiş olur...şuan takımdaki en büyük eksiklerden biride kaptanımız onunla sahaya başka çıkardık...takımın abisi kaptanıydı zaten...şimdi herkes ayrı bi telden çalıyor....

Nereden
    Kocaeli

Alıntı gkhn61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bize özkan sümer ve ziya hoca lazım hocanın türk olması şart...yoksa teknik direktör takıma uyum sağlayana kadar iş işten geçmiş olur...şuan takımdaki en büyük eksiklerden biride kaptanımız onunla sahaya başka çıkardık...takımın abisi kaptanıydı zaten...şimdi herkes ayrı bi telden çalıyor....
    helde hüseyin kaptanlık bandını takınca kendini paşa zannetti heralde ne kafa topu alabiliyo ne pres yapabiliyo aldıgı toplarla apltal aptal çalımlara giriyyo en luzumsuz oyuncu şuanda ...klübeye gitme vakti geldi de geçiyor bile artık..hepten havalara girdi heralde..ee kaptanlık büyük birşey herkes kaldıramazz kaptanlığı....mesela hüseyin asla kaldıramıyoo..aah fatiihimizzzz ahhh

oguzkoc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bi antrenör bir takımı rezil de eder, vezir de... yönetime pek kabahat bulmuyorum ama böyle bi antreör getirdikleri için kabahatliler. böyle bi takımı oynatamıosa bu antrenörün becerikszliğidir başka da bişey değil..

sol kanat arıyoruz ziya doğanın elinde kaç tane yıldız vardı

petkovic
    tayfun-tolga-erdinç-celaleddin
    yattara-hüseyin-adem-lee young
    gökdeniz-fatih

bu kadroyla 2. olduk biz yaa...
    VERENA (KIRANKAŞ)

mesut61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

ziya hoca yı malatyaspor da iken malatya da da seyrettim.
    hoca ilk sene kum dusmekten kurtardı takımı ikinci sene avrupa ya getirdi. helal olsun demek yakısır adama. bizde de cok ii
    işler yaptı ama adamın istediği topcular alınmadı zamanın da. syzmek i o istemişti . almadılar . yonetim " bizim sokağa atılacak paramız yok " demişti. ve şenol guneş geldikten sonra adamı aldılar.

bence Ziya hoca ya cok buyuk haksızlık yapıldı. zorla adamı bıraktırdılar . ayıp ettiler.

Tansu Onur Erdoğan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

artık ziya doğandan care beklemek komikj olur mazide kaldı onun bsarıları nitekim may ın a.suat özyazıcıyı en son getirmesi gibi olur

halilodzic bi şanstı futbol bilgisi az taraftarlarımız sayesinde o da beğenilmedi neymiş her maca farklı kadro farklı taktik mi cıkarmıs alın oynasın çağdaş her mac görün bakın neler olucak

Nereden
    Almanya

Forumu okuyunca cok daha rahat anliyorum neden "Trabzon da hoca olmak kolay is degil" dediklerini.
    Laf ettiginiz, defettiginiz teknik direktörlerin hepsi emin olun sizin 2-3 sezon boyunca izlediginiz topculari 10 gün icinde en az sizin kadar izleme imkanlari olmustu. Takim ve oyuncular hakkinda eminim en az sizin kadar da fikir sahibilerdi.
    Ama kiminin sansi vardi, ilk macta oynattigi adam gol atti, kimininse yoktu.
    Kimi göklere cikti, kimi yerlere serildi.
    Yazik ki gene ayni senaryoyu görüyoruz. Son iki sezonda izledigimiz takim ile oynandigi zaman hemen 3 cekmeler, 5 cekmeler bekliyoruz. Olmadi mi; takim ruhsuz, direktör beyinsiz, yönetim de basiretsiz oluyor.
    Takimla hic oynamadigin zaman, ayni sistemle oynamaya alisiyor takim yillarca. Önemli bir piyonun ben gidecegim Avrupaya diye tutturunca böyle bakakaliyorsun ,ben simdi ne yapacagim diyorsun ve cark dönmemeye basliyor. Secim sizin...
    Cok zor cok burada hoca olmak zor.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)