Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 1 2 SonuncuSonuncu
Toplam 45 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: El Değmemiş Temiz Bir Lig...

Oğuuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sivas

Standart El Değmemiş Temiz Bir Lig...

geçen sezon anelka'nın konyaspor ağlarına elle attığı gol sonrasında ülke genelinde büyük tepki oluşmuş, diğer iki takımla birlikte tarabzonsporumuzda sahaya ''el değmemiş temiz bir lig istiyoruz'' pankartıyla çıkarak haksızlığa tepkisini göstermişti, bu olaydan bir sezon sonra bu sefer aynı sahne beşiktaşlı burakla tekrar sahnede,, ama bu sefer geçen sene olduğu gibi ortalarda sert açıklamalar ve büyük tepkiler olmadı, bir çok formda trabzonsporumuzu diğer iki takımın yalakalığıyla ve fener düşmanlığıyla suçluyorlar,, eğer biz diğer takımlara uymayıp geçen seneki gibi aynı pankartla çıkmazsak sanırım onlara verecek cevabımız olmayacak, ben trabzonsporumuzun, trabzonsporluluğun ne demek olduğunu, dürüstlüğünü, samimiyetini cümle aleme göstermesi için hiç bi takımın ne düşmanı nede yalakası olmadığını göstermesi için haksızlık nerde olursa olsun hep karşısında olduğunu göstermesi için beşiktaş maçında da bu pankartı bekliyorum aksi halde bu eziklerin bazı laflarının altında hep kalacağımız düşüncesindeyim...
    yok bir sitemim hayatta hersey kısmet...

oguzkoc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

evet aslında haklı olduğunu düşünüyorum ama, bjk taraftarının bize jest amaçlı olsun diye kazım koyuncu posterini asacaklarını ve "karadenizde kanser bitsin artık" tarzlı bir pankart asacaklarını duyuyorum forumlarından... haksızlığa heryerde karşıyız ama bize dost elini uzatanlara bizde uzatalım... hem zaten bjk nin golü anelkanınki gibi gözgöre göre elle atılmadığı gibi ayrıca fb medyası gibi yüzsüzlükte yapmıyolar...
    Konu oguzkoc tarafından (05.09.2006 Saat 19:36 ) değiştirilmiştir.
    VERENA (KIRANKAŞ)

ErayAkyüz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı verena Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    evet aslında haklı olduğunu düşünüyorum ama, bjk taraftarının bize jest amaçlı olsun diye kazım koyuncu posterini asacaklarını ve "karadenizde kanser bitsin artık" tarzlı bir pankart asacaklarını duyuyorum forumlarından... haksızlığa heryerde karşıyız ama bize dost elini uzatanlara bizde uzatalım... hem zaten bjk nin golü anelkanınki gibi gözgöre göre elle atılmadığı gibi ayrıca fm medyası gibi yüzsüzlükte yapmıyolar...
    HOCAM BJK EGER BOYLE BİŞE YAPARSA HELAL OLSUN GERCEKTEN
    İstanbul'un 3 Büyüğü varsa, Türkiyenin Tek Büyüğü Var! T R A B Z O N S P O R

h@msi61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika

inönüye böyle bir pankartla çıkmak pravokatörlük olur, ortamı gereksiz şekilde gerer...

Haluk Ongan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı h@msi61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    inönüye böyle bir pankartla çıkmak pravokatörlük olur, ortamı gereksiz şekilde gerer...
    katılıyorum hele birde onlar kazım koyuncu posteri asarlarsa biz böyle bir pankartla çıkarsak hiç şık olmaz daha doğrusu ayıp olur.Fenerbahçe düşmanlığına gelince doğru.

Nereden
    Sivas

@verena
    dostum dost elini uzatana bizde uzatalım tamam ama dostumuz diye yaptığı haksızlıklara göz yumacak değiliz, benim tuttuğum takım ya f.b. olayında ya pankartla çıkmayacaktı yok çıktımı o halde aynı olay hangi takıma olursa olsun aynı şeyi yapacak, ben öyle tanıdım bu takımı... gole gelince bu el geçen senekinden çok daha netti...

Nereden
    İstanbul

yeri burası değil belki ama burada paylaşmak istedim.beşiktaş forumundan kazım koyuncuyla ilgili konudan alınan bazı mesajlar:

-"gecen sezon trabzonspor ve bizim futbolcular elele selamlamistilar tribünleri.. neden tekrari olmasin.. ve Kazimin sarkilari mactan önce hos olur.."

-"ARkadaşlar unutmayın ki kazım koyuncu trabzonspor taraftarı ben kendisine bayılıyordum hala daha şarkılarını dinlerim ve şuan kulaklıktan çıkan ses onun sesi ama kendisi yok unutmayın ki bizim akrabalarımızdan bir de böyle olabilirdi o yuzden haydı hep beraber trabzon maçında hatta trabzonspor taraftarı ile birlikte kazım ölmedi kalbimizde yaşıyor sesleri ile tüm türkiye ye çay için bişey olmaz diyenlere sesimizi duyuralım(çarşı çernobile de karşı olsun)."

-"aslında zor birşey değil kanser vakasını tekrar gündeme taşımış oluruz unutmayın arkadaşlar karadenizde insanlar ölüyor bu siteye üye olan insanlarda yakınlarını kansere teslim edenleri bilmek ne acı ve bu acıyı anlamanız için karadenizli olmanızda gerekmiyor.gitgide artıyor ölümler karadenizde ve hergün yeni yeni kazımlar veriliyor toprağa.cerrahpaşaya gidin karadenizin acı yüzünü orada göreceksiziniz. karadeniz artık gülmüyor. geçe sene verdiğimiz tepkiyi bu senede gösterirsek en azından ne kadar duyarlı taraftar olduğumuz bizi karalamak isteyenlerin suratına kapak olarak koyarız.
    KARADENİZDE TEMEL ARTIK GÜLMÜYOR GÜLDÜRMÜYOR!!!"

-"2. sayfaya düşmemeli bu topic karadeniz kanserden ölmesin yeter ulan hergün bir sürü kazım ölüyor karadenizde ama devlette hala bir tık yok karadeniz yaşamak istiyor buda en doğal hakkımız"

-"untmayacağız unutturmayacağız seni kazım koyuncu ...
    trabzon maçında kesinlikle bi faaliyet yapılmalı,mutlaka ...
    koyverdin gittin bizi ..."

-"evet kazım koyuncu kalbımızde yasıyor en buyuk ozellıgı bızım gıbı toplumsal olaylara duyarlı olmasıydı trabzon spor macında bırkez daha analım ve kanserden hıcbır karedenızlı kardesımız artık olmesın"
    VERENA (KIRANKAŞ)

Trabzonspor Kongre Üyesi
    TSelif - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Yav bunlar bu kadar mı duyarlıydılar bu konuda Valla okurken bile gözlerim doldu..İyi de konuyu açan arkadaşımızda haklı .Ezik fenere gönderme yapıldı bu da aynı olay .Peki bunu nasıl halledeceğiz yaaa
    "-Ben ALLAH'ın adaletine inanıyorum.." Onur Recep Kıvrak!

Emre B. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Helal olsun Çarşıya.Bunları gerçekten yapıcaklarsa maç çok centilmence geçer.

Haluk Ongan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

gerçekten helal olsun böyle birşey yapılırsa varsın yenilelim.Kazım abimizi unutturmayalım.Nur içinde yat Kazım Koyuncu

Beytullah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

duyarlı olan arkadaslarımıza cok tşk ederiz..gecen sene bize bole bir pankart acarak gosterdikleri tepki içinde tekrar sagolsunlar..
    "t®ß" Biz TRABZON'luyuz; Susarsak Güneş Doğar, Konusursak Ay yanar, İsyanımızda Kıyamet Kopar

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu

Nereden
    İstanbul

vala böle bişey yapacaklarsa eyvallah saolsunlar..ama istanbul takımı bu işi belli olmaz

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

bırakın tepkiyi 2 senedir yapılan jestlere daha karşılık verilmedi..

@FLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

böyle bir organizasyonları varsa helal olsun ... konuya gelince çok hassas bir konu arkadaşımız dediğinde haklı taraflı gibi gözüktük şu durumda bırakın gözükelim böyle bir organizasyona karşı bu pankart ayıp kaçar bee
    Trabzon'da dogan Kanuni Sultan Süleyman
    Padişahlar arasında en uzun süre ve en çok topraga sahip olandır
    çünkü o da bizim gibi BİZE HER YER TRABZON demiştir .

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu

Nereden
    İstanbul

valla ne yalan söliim ben bjk taraftarının zekasına hayran kalıom bazen,çok orjinal fikirleri var adamların!dediği gbi yaptıkları jestler de ortada...şurda maça kaç gün kaldı ki karşılık verilecekse madem şimdiden üzerine düşünelim!kafa yormaya dğer bi iş!

Nereden
    Sivas

inanmıyorum yazdıklarınıza ya, biriniz de çıkıp evet mutlaka bu pankartla çıkalım desin be, belki beşiktaşlı taraftarların yaptığı (yada yapacağı..!) çok hoş bi şey ama burada trabzonsporumun 'dürüstlüğü' söz konusu ise hepsi hava civa, merak ediyorum acaba kazım koyuncu'ya bir fenerbahçeli bu olayı örnek gösterip çok sevdiği trabzonsporunu ikiyüzlülükle suçlasa ne cevap verirdi, şahsen ben bi cevap veremiyorum..

İslam Sezer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

geçen sezon gitmedim maça ama ondan önceki sezon gitmiştim,son dakika da anlamsız bir gol yiyip yenilmiştik,celalettin saolsun.bizim için önemli bir virajdı zira feneri yakalama durumu vardı,bjk ise öylesine çıkmıştı maça ama çok hırslıydı futbolcular.seyirci ise önce ele ele tribüne çağırdı ama bu sadece basına mesaj verme adına göstermelikti çünkü hemen i...basın bunu da yazın diye bağırıp bir önceki maçta tribünde öldürülmüş olan seyirci yüzünden gelen eleştirilere karşı savunma amaçlı yapılmış bir hareketti.dostluk nasıl olur,futbolcular tamam işini yapar ve oynar bişey demem ama taraftar takımının puana ihtiyacı yokken trabzonsporun ezeli düşmanları fb nin önünde şampiyon olma yolunda önemli bir maçında hakemin her aleyhteki kararlarına karşı haksız bile olsalar ıslık çalarak etki altında bırakmak mı?veya tam trabzonspor saldırıp oyunu alma durumlarında müthiş bir uğultuyla burası leş gibi hamsi kokuyor diye bağırmak mı?yani şunu demek istiyorum ki tamam kavga gürültü olmasın ama dostluk naraları da boş arkadaşlar,istanbul takımlarından dost olmaz öğrenelim artık.el değmemiş bir lig istiyoruz diye pankart açmak aşırı tepki oluyor derseniz katılırım ama en azından yönetimin hakem hatalarına dikkat çekmesi ve ilk 4 haftada düdükler bizim aleyhimize çalarken(v.manisa)rakiplerimizin hep lehine(özellikle bjk nin maçları)çaldığı üzerine federasyonu, mhk yı uyarmalıdır...
    Konu İslam Sezer tarafından (05.09.2006 Saat 22:27 ) değiştirilmiştir.
    Adam aldırmada geç git, diyemem aldırırım.
    Çiğnerim, çiğnenirim, hakkı tutar kaldırırım!

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu

Nereden
    İstanbul

Allah Allah herkes senle aynı fikirde olmak zorunda diil...genel kanı bu demekki..bi konu açtın işte yorumlar...yadırgayamazsın!!!

dürüstlüğümüz pankarta göre mi belirlenir!!o pankartı açınca çok mu farklı düşünecekler sanki bilmiosun bizans dölllerini!!hem o ortamla şimdiki bir mi???olaylardki tek ortak nokta el!!!bu kadar...her ele tepki gösterilecekse yandık!!!tepkiyi hakeden var haketmeyen var!!ben böle düşünüorum...buyur...

Volkan Yavuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

yapacaklarsa helal olsun
    Haciosmanoglu ISTIFA

Nereden
    İstanbul

jakobieen kardeşim

bu kadar sinirlenecek bi durum yok ortada. şunu bilmeni istiyorum. tamam açalım biz o pankartı, ama olurda bjk taraftarı bizler için aşağıda bahsi geçen şeyleri yaparlarsa ozaman nolacak onu biliyormusun? medya bizans medyası arkadaşım, trabzon medyası değil. kimse "aa trabzon elle gol atmaya tepki koydu, ne güzel" demez; herkes "beşiktaşın jestine rağmen taraftarı kızdıran pankart" diye manşetlerde gösterirler bizim pankartı. hem bizim tepkimiz işe yaramaz, hemde zaten bizanslı olan medya olaylı trabzon taraftarını daha da yerin dibine sokar...

yada bilmiyorum ben yanlış düşünüyorum...
    VERENA (KIRANKAŞ)

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

Alıntı jakobieen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    inanmıyorum yazdıklarınıza ya, biriniz de çıkıp evet mutlaka bu pankartla çıkalım desin be, belki beşiktaşlı taraftarların yaptığı (yada yapacağı..!) çok hoş bi şey ama burada trabzonsporumun 'dürüstlüğü' söz konusu ise hepsi hava civa, merak ediyorum acaba kazım koyuncu'ya bir fenerbahçeli bu olayı örnek gösterip çok sevdiği trabzonsporunu ikiyüzlülükle suçlasa ne cevap verirdi, şahsen ben bi cevap veremiyorum..
    dürüstlük mü?

bırakın artık çok masum saf temiz sütten çıkmış akkaşığız,düzenden değiliz mavralarını.herkes kadar bizim de vardır pisliğimiz.

ayrıca kimse seninle aynı şeyi düşünmek zorunda değil.

2 sezondur beşiktaş maçlarında gördüğüm yaşadığım bazı şeyler var,daha henüz bunlara karşılık verilmedi,yapılan güzelliklere de karşılık vermek gerekir bence.

kaldı ki bu söylediklerimizin yanında 2 senedir istiklalden inönüye hiçbir tepki görmeden yürüyüşümüz var.bunlar da ayrıca göz önünde bulundurulması gerekn şeyler

Beytullah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı jakobieen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    güzel kardeşim ne olmus sımdı nededik sankı bjk takımını goklere cıkardık sadece taraftarın yaptıgını taktir ettik ne var bunda ..bunun ikiyüzlülükle ne alakası var sımdı konuyu baska yerlere cekmene hıc gerek yok bence..
    "t®ß" Biz TRABZON'luyuz; Susarsak Güneş Doğar, Konusursak Ay yanar, İsyanımızda Kıyamet Kopar

Nereden
    Sivas

verena kardeşim sen bjk formundan alıntılar yapmışsın bende febe'nin formundan yapayım;
    '''işte görüyorsunuz ALLAH büyük.bu konu döndü dolaştı onların başına geldi..ama arada bir fark var.diğer el deymemiş lig isteyen klüplerin sesi çıkmıyor.buda onların ne kadar iki yüzlü olduklarını gösteriyor..GJK lılar hadi çıksanaza bu hafta maçlarınızı geçen seneki pankartlarla!!çıkamazsını z.niye çünkü siz iki yüzlüsünüz'''
    '''Zaten sesleride çıkamıyo bu günlerde
    Ne kadar ezikliktir 6s ve TS nin haline acıyorum ya yani demekki ya bunlar beşiktaşın emri altındalar yani utanmasalar 3ü birleşip bir takım kurcaklar bu kadar da rengini belli eder mi bir insan ya bu ne çekememezliktir'''

'''Temizligçiler hep Fenerbahçe sahilinde geziyor.Mecidiyeköy'de Beşiktaş'ta nedense her gün izinli vatandaşlar..'''
    '''Varsın bu sene de GS Jimnastik Klübü üzerimize oynamaya devam etsin.
    Yalnız ben tek bişi istiyorum :
    Rakiplerim el değmemiş erkek, delikanlı olsunlar yeter...
    '''
    söylesene sence eğer biz bu pankartı açmazsak bunlar (çok üzülerek yazıyorum) doğru olmayacak mı...
    Konu Oğuuz tarafından (05.09.2006 Saat 23:14 ) değiştirilmiştir.

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu

Nereden
    İstanbul

hiçbiri doğru olmayacak arkadaşım...köpeklerin duası kabul olsa....adamlar önce kendi pisliklerini silsin temizlesinler sora konuşsunlar bana..ben bizansın torunlarıının lafına göre hareket etmem..biz bjk hayranı diiliz heralde...ama ortadaki güzel tabloyu niye biz bozalım..o zaman o herifler bize helal ts pankartı açtı mi dicekler...hiç sanmıorum...bak yine lafımıza geldi ezikler dicekler bu kadar basit!!!başkası ne söler diye hareket edeceksek nerde TS nin öz benliği!!!kararları...!!!amaan antu afgursun!!!

Nereden
    Sivas

Alıntı gmz61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Allah Allah herkes senle aynı fikirde olmak zorunda diil...
    doğru çok yanılmışım herkes benle aynı fikirde olmak zorunda diil, ben 10 senedir yanlış hissetmişim,,

Alıntı gmz61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    o pankartı açınca çok mu farklı düşünecekler sanki bilmiosun bizans dölllerini!!
    Alıntı verena Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kimse "aa trabzon elle gol atmaya tepki koydu, ne güzel" demez;
    önemli olan o eziklerin ne hissettiğ değil önemli olan benim ne hissettiğim..
    Konu Oğuuz tarafından (05.09.2006 Saat 23:23 ) değiştirilmiştir.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)