Sayfa 5 Toplam 64 Sayfadan BirinciBirinci ... 3 4 5 6 7 15 55 ... SonuncuSonuncu
Toplam 1597 adet sonuctan sayfa basi 101 ile 125 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Samsunspor

Nereden
    Trabzon

Alıntı Şirinler_55 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ya arkadaşım ben sen dahil bazı Trabzonsporluları anlamıyorum resmen ne inanıyorsunuz Trabzonlu olupta Samsunsporu yada başka bir takımı tutan kişilere nede inanmak istemiyosunuz en az diyorum bak 50 tane Trabzonlu olupta Samsunsporu tutup Samsunda yaşıyan kişileri tanıyorum neyse birde demişsin zaman gelecek özür diliceksin ben her zaman lafımın arkasındayım biz Samsunluyuz gün gelir kimin haklı olduğu çıkar merak etme
    Ben samsunda yaşıyorum buluşalım bana 3-4 tane trabsonlu olan ve samsunsporu tutan insanla tanıştır merak ettim bende

bnde ist'da yaşıyorum kısmetse olur bir gün

Nereden
    Trabzon

bnde ist'da yaşıyorum kısmetse olur bir gün
    Hani şirinlerin içindendin sen

Nereden
    Trabzon

Şirinlerdenim ondanım bundanım diye atıp tutmayacaksın. Fitne hoş bir şey değil. Böyle çıkar meydana.

Alıntı Uzunoğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şirinlerdenim ondanım bundanım diye atıp tutmayacaksın. Fitne hoş bir şey değil. Böyle çıkar meydana.
    Birader anlamadan daha kafana göre yazdın hani şirinlerdendin sen önce bi anla bi öğren sonra yorum yap ist'da yaşıyorum Samsunsporun,Samsundaki bir çok maçınada sezon içinde gidiyorum Şirinlerdenim vede imkanlar el vermediği zaman tribünde olamadığım zamanlarda oluyor herkesin olabilirde ist'da yaşıyorum die Şirinler Grubundan olmamakmı gerek !!!

Nereden
    Trabzon

Birader anlamadan daha kafana göre yazdın hani şirinlerdendin sen önce bi anla bi öğren sonra yorum yap ist'da yaşıyorum Samsunsporun,Samsundaki bir çok maçınada sezon içinde gidiyorum Şirinlerdenim vede imkanlar el vermediği zaman tribünde olamadığım zamanlarda oluyor herkesin olabilirde ist'da yaşıyorum die Şirinler Grubundan olmamakmı gerek !!!
    Samsuna bir çok maça geliyorsun ya ulaş bana tanışalım

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

inş. samsunun tribününde bu sene bizimde bi pankartımız olur sen de o pankartın önünde dışardan aldığın bedava biletinle ruspazarı samsunspor formanla klubune destek olursun

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nytre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Trabzon insanı futboldan kopamadığı için eğer gurbette yaşıyorsa oradaki şehir takımının tribünlerinde trabzonlulara rastlarsın mutlaka.

kocaeli-sakarya-eskişehir-antalya-ankaragücü-samsun-giresun-ordu.... diye gider bu liste.

bu yüzden samsunda da samsunsporu destekleyen trabzonluların olması normaldir.
    ''Ben kulüp tutmam, çocuk... Çünkü hepsi benimdir. Hem; sivil veya asker toplumun tamamına hizmet veya kumanda edenler bir kulübü tutsalar bile -görev sırasında- bunu açıklamazlarsa isabet ederler. Aksi halde, otoriteleri sarsılır ve tartışılır. Tefrika (ayrımcılık, nifak) yaratmış olurlar. O nedenle dikkatli olmalarını tavsiye ederim." Mustafa Kemal Atatürk (2 Aralık 1933)

feneri "ampül" aydınlatır ancak "güneş" kendiliğinden ışık verir !

mehmet83 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika

Alıntı Nytre Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Trabzon insanı futboldan kopamadığı için eğer gurbette yaşıyorsa oradaki şehir takımının tribünlerinde trabzonlulara rastlarsın mutlaka.

kocaeli-sakarya-eskişehir-antalya-ankaragücü-samsun-giresun-ordu.... diye gider bu liste.

bu yüzden samsunda da samsunsporu destekleyen trabzonluların olması normaldir.
    Nytre senin dedigin baska bisey ama. Bi takima sempati duymak baska o takima asik olmak baska. Samsunlularin kendisi Samsunsporu birinci takimi olarak gormezken(istisnalar haric) Trabzonlular neden gorsunki? Neyse konuyu saptirmayalim. Insallah Samsunspor eski gunlerine geri doner. Ligdeki bir cok takimdan daha cok hak ettiklerine inaniyorum Super Lig'i.

Kazım Uzunboy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

ni sezonda Bank Asya 1.Lig’de ilk 6 takım arasına girmeyi hedefleyen Samsunspor’un, Sivasspor’un kalecisi Volkan Ünlü’nün peşinde olduğu öğrenildi. Genç eldivenin transferi için Kırmızı-Beyazlı idarecilerin, Sivassporlu yöneticilerle bir süredir görüştüğü ifade edildi. Öte yandan Volkan ile Avusturya ve Belçika’dan da bazı kulüplerin ilgilendiği bildirildi.

fanatik.com.tr
    Yaşamak Direnmektir!

Nereden
    İstanbul

yapmayin arkadaslar ..samsun da bizim rize de Insallah ikiside cikar, biz böyle yaparsak birbirimize el alem ne der.

TSezgin61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı lazooo28 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yapmayin arkadaslar ..samsun da bizim rize de Insallah ikiside cikar, biz böyle yaparsak birbirimize el alem ne der.
    yukardada yazdimya... enteresan olanda bu.

biz samsuna sahip cikiyoruz onlar bize rakip diye bakiyorlar...

ben öncelerden rizeden beklerdim ama utandirdilar beni. artik kardes olarak görüyorum.

ama samsun bize hep böyle

futbalski60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

25 sezon şampiyonluğumuz yok ama o zaman diliminde İstanbul'a verdiğimiz korku yeter.
    Trabzon SK 1967
    #8 Adam Maher

Nereden
    Trabzon

Şu Samsunsporu rahat bırakın şu forumda. Tamam gelip saçma sapan yazıyorlar ama sabredin birazcık...

Nereden
    Trabzon

Alıntı aktan61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ne kadar sabır
    geçen yıl samsun-eskişehir maçında samsun tribünlerindeydim,adamların maç boyunca yaptıkları tek şey eskişehir taraftarına küfürdü.demek ki bunlar sadece bize küfür etmiyorlarmış,takıma destekleri yok.bu yüzden BANK ASYA' da epeyce kalırlar..
    Hocam sen etme bari

Az sabret var bir düşüncemiz. Hatta bu düşünceyi destekleyen birisisin sen ben bunu biliyorum. Salı akşamı bu konuda konuşulmalı...

öncelikle hepinize selamlar...bu başlığı okumaya başladığımda bu kadar olumsuz görüşlerle karşılaşacağımı açıkçası tahmin etmemiştim...çünkü samsun ve trabzon tarihten buyana birbiriyle kültürel ekonomik ve sportif alanda kuvvetli bir bağa sahiptir.bügun bakıldığında samsun nüfusunun büyük bir kısmını trabzon başta olmak üzere doğu karadeniz nüfusu oluşturuyor.samsunlu ve trabzonlu her zaman içiçe bi sorun yaşmadan yaşamlarını sürdüruyor.ama görünen o ki taraftarlar arasında durum pek de öyle değil.birbirimze zıt da olbilirz sevmeyebilirz de...ama bir takımın tarihini mazisini ve başarılarını küçümsemek asla tuttuğu takımı ve kendisni yüceltmez.bilinen o ki samsunspor ve trabzonspor kendisine göre geçmişi başarılarıyla dolu karadenizin en büyük 2 takımıdır..samsunspor ligde 80'li yıllarda fırtına gibi esti.belki bizans oyunlarıyla şampiyonluğu kaçırdı 2 sene 3.cülük ve bir sene 4 .cülükle yetinmek zorunda kaldı...ve sonra sizlerinde bildiği gibi o elim kaza ve çöküşün başlangıcı kimbilir o kaza olmasaydı samsunspor bugün daha farklı bir durumda olabilirdi.çünkü samsunspor türkiyede altyapısı sağlam sayılı kulüplerden birisidir..trabzonspor takdir ediyorum ki istanbul hegomanyasına karsı koyarak büyük başarılara imza attı.buna bağlı olarak trabzonlu kendi takımı destekledi trabzonsporlu oldu...80 li yıllarda aynı şey samsunspor için geçerliydi ancak sonrasında gelen başarısızlık yeni neslin istanbul takımlarına gönül vermesine yol açtı.buna rağman SAMSUNSPOR un Türkiyede anti-istanbul fikrini benimseyen ve takıma sadık azımsanmayacak taraftarı olan sayılı kulüplerden olduğunu söyleyebilirz.bakıldığında anadoluda aynı durumda istikrarsız ve başarısız andolu takımlarının hangisi tam anlamıyla şehircilik bilinciyle hareket ediyor ki?bir de buna samsunun birçok etnik nüfusu barındırdığını eklersek takdir edilmesi gereken bir durum ortaya çıkıyor...sonuc itibsariylebugün samsunsporumuz kritik bir süreçten geçiyor maddi anlamda ve artık eski günlerimize dönmek istiyrz şehir camia futbolcu ve taraftar olarak.belki bu yıl olmaz ama seneye inş olur diyoruz...ayrıca samsunda yaşayan ts li arkadaşların aslında ekmeğini yediği yerin takımına bu şekilde anticilik yapması çok da normal değil kanımca...son olarak SAMSUNSPOR geçmişinde birçok ilke imza atan bir takım ve SAMSUNSPOR TARAFTARI istanbul sempatizanların cirit attığı bir ülkede bu başarısızlığa rağman mücadele etmekte.en azından bu takımın geçmişine ve şehitlerine saygı duyulması gerektiğine inanıyorum...sizlere de süper ligde başarılar diliyorum.
    Konu must55 tarafından (10.09.2008 Saat 00:00 ) değiştirilmiştir.

Alıntı must55 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    öncelikle hepinize selamlar...bu başlığı okumaya başladığımda bu kadar olumsuz görüşlerle karşılaşacağımı açıkçası tahmin etmemiştim...çünkü samsun ve trabzon tarihten buyana birbiriyle kültürel ekonomik ve sportif alanda kuvvetli bir bağa sahiptir.bügun bakıldığında samsun nüfusunun büyük bir kısmını trabzon başta olmak üzere doğu karadeniz nüfusu oluşturuyor.samsunlu ve trabzonlu her zaman içiçe bi sorun yaşmadan yaşamlarını sürdüruyor.ama görünen o ki taraftarlar arasında durum pek de öyle değil.birbirimze zıt da olbilirz sevmeyebilirz de...ama bir takımın tarihini mazisini ve başarılarını küçümsemek asla tuttuğu takımı ve kendisni yüceltmez.bilinen o ki samsunspor ve trabzonspor kendisine göre geçmişi başarılarıyla dolu karadenizin en büyük 2 takımıdır..samsunspor ligde 80'li yıllarda fırtına gibi esti.belki bizans oyunlarıyla şampiyonluğu kaçırdı 2 sene 3.cülük ve bir sene 4 .cülükle yetinmek zorunda kaldı...ve sonra sizlerinde bildiği gibi o elim kaza ve çöküşün başlangıcı kimbilir o kaza olmasaydı samsunspor bugün daha farklı bir durumda olabilirdi.çünkü samsunspor türkiyede altyapısı sağlam sayılı kulüplerden birisidir..trabzonspor takdir ediyorum ki istanbul hegomanyasına karsı koyarak büyük başarılara imza attı.buna bağlı olarak trabzonlu kendi takımı destekledi trabzonsporlu oldu...80 li yıllarda aynı şey samsunspor için geçerliydi ancak sonrasında gelen başarısızlık yeni neslin istanbul takımlarına gönül vermesine yol açtı.buna rağman SAMSUNSPOR un Türkiyede anti-istanbul fikrini benimseyen ve takıma sadık azımsanmayacak taraftarı olan sayılı kulüplerden olduğunu söyleyebilirz.bakıldığında anadoluda aynı durumda istikrarsız ve başarısız andolu takımlarının hangisi tam anlamıyla şehircilik bilinciyle hareket ediyor ki?bir de buna samsunun birçok etnik nüfusu barındırdığını eklersek takdir edilmesi gereken bir durum ortaya çıkıyor...sonuc itibsariylebugün samsunsporumuz kritik bir süreçten geçiyor maddi anlamda ve artık eski günlerimize dönmek istiyrz şehir camia futbolcu ve taraftar olarak.belki bu yıl olmaz ama seneye inş olur diyoruz...ayrıca samsunda yaşayan ts li arkadaşların aslında ekmeğini yediği yerin takımına bu şekilde anticilik yapması çok da normal değil kanımca...son olarak SAMSUNSPOR geçmişinde birçok ilke imza atan bir takım ve SAMSUNSPOR TARAFTARI istanbul sempatizanların cirit attığı bir ülkede bu başarısızlığa rağman mücadele etmekte.en azından bu takımın geçmişine ve şehitlerine saygı duyulması gerektiğine inanıyorum...sizlere de süper ligde başarılar diliyorum.
    işte aklı başında insan en azından ne yazığı okunuyor
    neyse inş. bir samsun maçında karşılaşırız da zannedildiği gibi olmadığımızı görüğrsün

Murat GENEL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Giresun sahadan sildi samsun'u..

Nereden
    Rize

SıLse iyi 4 e KatLadı.. HeLaL vaLLa çotanakLAR:d

tsmetu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Bir şahaserdi çotanağım samsun maçında inşallah bütün maçlarda böyle olur.
    Ben Buradayım Tehlikenin Farkıdamısınız...

Nereden
    İstanbul

Samsunspor Insallah en kisa zamanda toparlanir

rezil ettiler bizi samsun da taraftar da bıktı artık aslında ciddi manada bir taraftar potansiyeli var ama takım iyi olmadı bu sene
    aslında hiç iyi olmamıstı.

Nereden
    Rize

ALLah KurtaRSın..

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Erdem Keser - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Samsunspor forumunu girip "Trabzon" yazdığınızda karşınıza çıkacak olan kelimeyi bir okuyun bakalım

Samet Yildirim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Samsunspor bekledigimden iyi gidiyor, biliyorum alt siralarindayiz ama yinede sonlarda degiliz....bukadar karisiklik olur mu ???
    Baskan Yönetim Hoca Futbolcu hersey karmakarisik...samsunlu olarak üzgünüm ama yinede ligden düsmeyiz...
    ...TRABZONSPOR...
    "Bize Her Yer Trabzon"

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)