Sayfa 2 Toplam 64 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 12 52 ... SonuncuSonuncu
Toplam 1597 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Samsunspor

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Gürkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

Samsunda maçlarda o işleri yapanlar ne yazıkki samsunlular değil.Sadece maçlarımızda samsun tarafını tutan fbli gsli bjk liler.

bize olan hınclarını samsunspor taraftarı kimliği altında cıkarıyorlar. samsun kozmopolıt bır sehır cok goc almıs.bayagı bır Trabzonlu ve Trabzonsporlu mevcut.ama her kucuk takımın oldugu gıbı her macta diğer takım taraftarları trıbunlerını dolduruyo.ve aslında yapılanlar gercek samsunsporluların yaptıkları deıl en azından %80.

Burçak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

tesadüfen bi yerde gördüm tıklayıp bakayım dedim . forumlarında en az rizespor taraftarı kadar bize karşı çekememezlikleri olduğu açık ve net olarak görülüyor. adamların derdi bizle. trabzonsporla bir tutmaya çalışıyolar kendilerini.
    rizespor taraftarı diyorki başkanımız Trabzonsporlu , samsunspor taraftarıda aynı şeylerden şikayetçi. yok niye yöneticilerimiz Trabzonsporlu iimiş. maçları bilerek veriyolarmış hep Trabzonspora. gerçekten komik duruma düşüyolar haberleri yok.

tabi içlerinden sağ duyulu olan taraftarlarda var. örneğin bu yazıyı okumanızı istiyorum.
    Bekleyin siz düşer.Ben yıllardır Trabzonda ikamet eden Samsunsporlu olarak söyleyeyim size bu takımı hayatta düşürmezler.Bütün esnaf ayaklandı takıma el atın diye.Adamlar bilinçli hepsi Trabzonsporlu.Artı takım düştüğü zaten Trabzon'un ticaretine büyük darbeler ineceğini biliyorlar.

Hiç meraklanmayın Trabzonspor düşmez.Adamlar şehirlerinin en iyi reklam aracını kaybetmek istemezler.

Karadeniz denince akla neden Karadenizin en büyük şehri Samsun değilde Trabzon geliyor çünkü Trabzonsporun şehrin reklamını yeterince yapmasından dolayı.Ama biz hiçbir zaman kendi takımımıza destek vermemişiz ve geri planda kalmışız.

Bakın Samsun havaalanına kaç tane hava yolu şirketi var.Kaç tane sefer yapıyorlar.Birde gelin küçücük Trabzonun havaalanına bakın İstanbul,İzmir,Adana,Ankara ve daha birçok yere karşılıklı seferleri var.

Hiçbirini sevmem ama adamlar neyi tutacaklarını çok iyi biliyorlar ve tebrik ediyorum kendilerini onun için.

Biz bu kafayla Süper Lige falan çıkamayız 2-3 sene ve beklediğiniz derbi en erken 2 sene sonra falan olur arkadaşlar...
    kardeşim Samsunu,Samsun Halkını,Esnafı,Yöneticiyi Kısacası Her Şeyi özetlemiş TS'den bahsederek.Geçen sene bi esnafla konuşuyorum adam bana ilk önce Samsunspor benim için hiç bi şey ifade etmiyor dedi.bu lavuk çişftlik caddesinde bir esnaf.Bana Bak dedim akıllı ol bu takım düşerse esnaf için şehir tanıtımı açısından hayırlı olmaz dedim.Baya Tartıştık bana bi şey olmaz felan dedi.Bu lavuk geçende telefon açtı haklıymışsın dedi
    sonra suçu bizde arıyolar ...

katılmadığım tek nokta Trabzonsporu şehrin reklamını yaptığı için değil Trabzonspor olduğu için seviyoruz.
    2010 - 2011 Şampiyonu Trabzonspor'dur
    Gerçek budur. ☆

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Samsun

senelerce samsunda yaşadım.
    bir çok arkadaşım tanıdıgım oldu. ama şimdiye kadar sadece samsunsporu tutan hangi takımlısın deyince samsunspor diyen birini daha görmedim.

Trabzonporlu -sms samsunun maçlarına gidenler
    Gs li olup samsunuda tutanlar
    fbli olup -samsuna sempatı duyanlar
    bjkli olup samsun macı kacırmayanlar

bunları çok gördüm ama.

sheva
    Ziyaretçi

Alıntı Gürkan KALMUK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    senelerce samsunda yaşadım.
    bir çok arkadaşım tanıdıgım oldu. ama şimdiye kadar sadece samsunsporu tutan hangi takımlısın deyince samsunspor diyen birini daha görmedim.
    Babamla tanışın o zaman. Samsunda oturmaz ama Samsunsporludur. Sadece Samsun.

Nereden
    Trabzon

Selam

Samsunspor'un sorunu diğer Anadolu takımlarından farklı değil...Aradaki tek fark taraftarının Trabzonspor'a olan fuzuli öfkesi...Kemikleşmiş 1000-2000 civarı taraftarı var bunların yarısı 16 yaş gurubu sabah akşam T.S.ye söven okul kaçkını çocuklar...Diğer grup ise gerçek Samsunsporlu çilekeşler...Stad doluysa bilin ki ya sövmeye ya da Samsun taraftarı arasında kendi takımlarını izlemeye gidiyorlar....
    Samsunspor hiçbir zaman özeleştiri yapamyı beceremedi ve sonuçta bu hale geldi...Yazık ki yerel gazetelerde hala 2. ligde şampiyon olabileceklerine dair yazılar yazılıyor...Samsunspor altyapı cennetiyken şu an kazmaların evi oldu...Takım o kadar çok kirlenip küme düştü ki kendi taraftarları bile "ah aldık o yüzden bunlar başaımıza geliyor"diyor...Diyarbakır'ı ligde tutup ertesi sene elele düştüler...Yazık ki aynı kitle "T.S. bizi düşürdü" diye sövüyor...Görünen o ki Samsunsporu yakın gelecekte iyi haberler beklemiyor...

Nereden
    Trabzon

acaba Vanspor gibi amatöre düşerlermi
    Gerçek budur. ☆

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Samsun

Alıntı sheva Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Babamla tanışın o zaman. Samsunda oturmaz ama Samsunsporludur. Sadece Samsun.

İnşallah bir gün tanışırım.
    Az sayıda Samsun taraftarından biriyle tanışmayı isterim.

liginefendisi takma isimli arkadaşın samsunspor taraftarı ile ilgili yapmış oldugu tespite katılıyorum.

bizde samsunsporun maçlarına çok gittik özelliklede balkan kupası maçlarına. okuldan ototbüsler kaldırırlardı. maça gidende derste yok yazılmıyordu.

yaranozlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ben de samsunda büyüyen Trabzonsporlu olarak yorum yapayım. Samsundan hiç bişey olmaz.... Samsunlu milliyetçi değildir, bu yüzden karadenizliyim bile demez çoğu. İstanbul takımlarını desteklemekten gurur duyarlar, çoğu samsunsporu bile sevmez, tuttukları takımdan puan aldıkalrı için. Halbuki ben, fanatik Trabzonsporlu birçok maça gittim ve samsunsporu destekledim. BU maçlar sadece derbi maçları değildi. Ankaragücü, Adana, Antep v.s... ve samsunu gönülden desteklerim... ama harbi samsunsporlular çingene tayfası ve istasyon mahallesindekilerdir... onlar da Trabzonu gerçekten sevmezler... Samsundaki son senemde gittiğim Trabzon maçında ise ilginç olarak (3-1 yenmiştik) kardeşçe bir hava vardı ve samsunspor amigosu(tanıdığım bi abi) sahaya inerek elindeki çiçekleri bize doğru attı ve karşılıklı tezahüratlarla geçti maç. Onca TS-Samsun maçında ilk defa böle bi olay oldu. Genel olarak samsun halkı Samsunsporu sevmez, maça gitmezler... Gidenler de çoğunlukla stat çevresindeki insanlardır... Destek oolmadığı için samsun bu hallere gelmiştir. Ama sempatş duyduğum bir takım olarak en kısa zamanda 1.lide gelmesini temenni ederim....
    OF Republic! (Doka, Doumbia, Yarmolenko, Jay Emanuel Thomas, Ndongala)

pReN@_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Samsunspor'un yakın zamanda hakketTiği yerlere ulaşması şaRT

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Samsun

Alıntı yaranozlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben de samsunda büyüyen Trabzonsporlu olarak yorum yapayım. Samsundan hiç bişey olmaz.... Samsunlu milliyetçi değildir, bu yüzden karadenizliyim bile demez çoğu. İstanbul takımlarını desteklemekten gurur duyarlar, çoğu samsunsporu bile sevmez, tuttukları takımdan puan aldıkalrı için. Halbuki ben, fanatik Trabzonsporlu birçok maça gittim ve samsunsporu destekledim. BU maçlar sadece derbi maçları değildi. Ankaragücü, Adana, Antep v.s... ve samsunu gönülden desteklerim... ama harbi samsunsporlular çingene tayfası ve istasyon mahallesindekilerdir... onlar da Trabzonu gerçekten sevmezler... Samsundaki son senemde gittiğim Trabzon maçında ise ilginç olarak (3-1 yenmiştik) kardeşçe bir hava vardı ve samsunspor amigosu(tanıdığım bi abi) sahaya inerek elindeki çiçekleri bize doğru attı ve karşılıklı tezahüratlarla geçti maç. Onca TS-Samsun maçında ilk defa böle bi olay oldu. Genel olarak samsun halkı Samsunsporu sevmez, maça gitmezler... Gidenler de çoğunlukla stat çevresindeki insanlardır... Destek oolmadığı için samsun bu hallere gelmiştir. Ama sempatş duyduğum bir takım olarak en kısa zamanda 1.lide gelmesini temenni ederim....

Samsun halkı kent milliyetçisi değildir evet çünkü samsun her ne kadar iş olanakları kıstlı bir şehir olsada vakti zamanında özellikle karadeniz kentleri başta olmak üzere çevre illerden ve memurluk dolayısı ile diğer illerden göç almıştır.merkezinde samsunlu nulmak zor gibidir. yerlisi genelde ilçelerindedir.

merkezde en baba samsunluyum diyen babadan dededen Göçüp gelendir samsuna.dediğim gibi yerlisiyim diyende Ya bafralıdır ya çarşambalı ya kavaklı vs.

şehirde Trabzonlu da bir hayli fazladır. bir arkadaş kızmış ama gerçekten okulda mahallede veya diğer sosyal yaşamımda sadece samsunsporu tutan biriyle pek karşılaşmadım.Samsunspor ekseriyetle 2. takımdır. fb maçında tribün Trabzonspor ve Gs lilerle doludur.gs maçında tam tersi.

Trabzonspor -Samsnun macına gittiğimde yan tribunde gsli fb liş arkadasları gorurdum,bu böyle devam eder gider.

O stadta Samsun sporu izlemeye gelenler arkadaşın dediği gibi satad çevresinde veya o tarafa yakın oturanlar,yani o havada büyüyenler.

o çiçek atılan maçta bende vardım ve sonrasındaki maçtada iki maç sonunda olanlar birbirinin tam zıttı idi. hatta 2. maçta 2 saatten fazla stadtan çıkarmamışlardı.eve bayağı geç gitmiş idim.

Tansu Onur Erdoğan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

bende samsunda büyümüş biri olarak ve 7-8 sene samsuspor ic saha maclarını hemen hemen kacırmamıs biri olarak olarak söylim hani biz statta kendi taraftarımızı beğenmiyoruz eleştiriyoruz ya samsun taraftarı dahada beter onun dısında şirinler denen bi gurup var çingenelerden olusan sanırım sadece ts ile oynayacakları maca konsantre oluyolar diğer taraftar guruplarıda sadece küfür icin gelen tipler statda

yukarda arkadasların dediği gibi samsunda dolassan hangi takımlısın diye hiç biri samsunspor demez sahip cıkmaz ama statta en baba samsunspoorlu olurlar

esnafın takımı salladığı yok

sonuc olarak samsunspor sahipsiz bi takımdır onun dısında takımın borcu cok war bi ara transfer yapamıyolarda böyle devam ederse samsunsporda bi amatör kümenin yollarına düşebilir

Nereden
    Trabzon

Samsunda Trabzonlu çok fazla deniyorya normal bu. zamanında Samsun ve Rize dahil hepsi Trabzonun ilçeleriydi. sonradan il olmuşlar .
    Gerçek budur. ☆

Trabzonspor Kongre Üyesi
    TSelif - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Umarım Rize'de bu kervana katılanlardan olur.
    "-Ben ALLAH'ın adaletine inanıyorum.." Onur Recep Kıvrak!

İslam Sezer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Samsun bir büyükşehir ve bundan dolayı her memleketten adam var.Bir nevi İstanbulu düşünün milyonlar var ama İstanbullu yok.İstanbulspor da var değil mi?Samsun,Rize,Ordu,Artvin,Giresun Büyük Trabzon kültürünün yan parçalarıdır.Trabzonun iç nüfusu az olabilir,büyükşehir statüsünde de olmayabilir ama bu tarihi gerçekleri değiştirmez.Aslında en doğrusu bu yan şehirlerin kendi takımlarına destek vermesi,bunu yaparken de İstanbul takımlarına karşı üst sıralar için ve avrupada karadenizin reklamı için merkez takımı olan Trabzonspora destek vermeleri en mantıklı olandır.Bakın ben Kastamonuluyum ama hiç gocunmadan seviyorum,bu kadar zor olmasa gerek.Bu arada Karadenizin batı tarafında merkez kültür Kastamonudur.Zonguldak,Bolu,Sinop,Çorum;Çankırı,Sa karya,Kocaeli eskiden bize bağlı birer şehirlerdi.Zaten özellikle bolu ve zonguldaktaki şive bizim şiveye çok yakındır.Malesef futbolumuz yok o ayrı konu,3.ligde can derdindeyiz...
    Adam aldırmada geç git, diyemem aldırırım.
    Çiğnerim, çiğnenirim, hakkı tutar kaldırırım!

Nereden
    Trabzon

Selam

Samsunspor camiasının manasız kindarlağına rağmen Samsun kaybetmemiz gereken kalelerden biri.Bunu sadece bu şehrin ekmeğini yediğim için söylemiyorum Samsun futbol kültürü ve altyapısı olan bir şehirdir...Genç kabiliyetlerimizi kiralık olan Samsun'a gönderip onları baskı altında maç oynamaya alıştırabiliriz...Yine bu sayede bize karşı duyulan antipatiyi kırabiliriz...
    Samsun Trabzon'dan sonra oran olarak en çok T.S.linin yaşadığı şehirdir...Bırakın T.S.nin maçlarını Yomraspor bile 3. lige yükselme yarı final maçını burada 2000-3000 civarı seyirciye karşı oynadı hem de saat 11:00'da!!!Burada hiçbir zaman azınlık olmadık ve inşallah olmayacağız da,ama şu manasız gerginliğin artık bitmesi lazım...

sancakbeyi_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

gerginligin bitmesi gerek ama bu nizden kaynaklanmıyor bence..yani en azından benım tanıdıgım taraftarımızın hepsi samsunu bize yaptıklarından sevmez..ama samsun taraftarı gerci pek yok ama ayagı kaysa bizden sanıyor..adamlarda kompleks olmus..inşallah kurtularlar..samsun cıksın isterım ama ilk önce sebat arsin falan cıksın..

Nereden
    Trabzon

işte bu gerginliklerin bitmesi içinde bazı koplekslerden kurtulmaları lazım. Trabzonsporun zaten onlardan yana bi sıkıntısı yokki. ortada zaten bişi yok. bu kompleks niye anlamıyorum. kendilerini düzeltirlerse hiç bi sorun kalmyacak zaten. umarım Trabzonsporla bi işlerinin olmadığını anlarlar takımlarına sahip çıkarlar. zaten Trabzonsporla kim uğraşmışsa hep zararlı çıkmış. ya kümeye gitmiş yada sahada gereken cevabı almıştır. umarım sağ duyulu düşünürde takımları için bişi yaparlar.
    Gerçek budur. ☆

Enes Berfin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Insallah ikinci yarida iyi bir cikis yakalaarda bir an önce süperlige cikarlar, samspunsporu 2.lige hic yakistiramiyorum, hatirlarsiniz bizim gecen sezon o kötü dönemimizde samsunspora karsi oynamistik ve o mactan 3-1 maglup ayrildik ve samsunlu seyircilerin Trabzon kümeye bagirmasi hic yakistiramamistim, yaa Gülme komsuna gelir basina...
    Sensizlik ölüm kadar acı varlıgın yasam kadar kutsal sen ise nefes kadar önem li canım kadar degerlisin Trabzonum.

bordoylamavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

tanjulu zamanlarında ankarada 19 mayıs stadını ağzına kadar doldurduklarını bilirim. ama şu anda doğru yerdeler bize olan atipatilerinden sonra bence ikinci lig samsunspora yakışır

cicero9 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bir takım, rakiplerini geçmeye çalışmak yerine kendi bataklığına çekmeye çalıştıkça bir adım daha öteye çıkamaz.
    Bahsi geçen Samsun'un halk dinamikleri nasıldır bilemiyorum ama Trabzon gibi Türk futbolunun beşiğine bu kadar yakın olup Trabzon'a nazaran çok daha iyi bir ekonomisi olan bu şehire şu anki pozisyonunu hiç yakıştıramıyorum.
    Takım destekleme konusunda da şunu söylemek istiyorum: Benim özdüşüncem, "ya doğduğun yani memleketinin takımını destekliyceksin ya da ekmeğini yediğin yerin".

Futbolda ve her alanda çalışmak, çalışmak!!!
    "dere coştu bir kere"

Nereden
    Trabzon

Selam;

Samsunspor için sezonun bilançosu özetle aşağıdaki gibidir;

-Sezona şampiyonluk parolasıyla ve Dobi Hasan'ın yönetiminde girildi.

-3. Haftada Dobi baskılara dayanamayıp(!) istifa etti ve yerine Levent Eriş geldi.

-Levent Eriş gelir gelmez" seneye Süper ligdeyiz,rakiplere fark atacağız" gibi demeçler vermeye başladı...

-Ardarda gelen mağlubiyetlerden sonra zaman ve yeni transferler istedi ,hedefi Playofflardan Süper lig'e kalmak olarak güncelledi...

-Devre arasında birçok oyuncu alındı ve üstüste birkaç galibiyetten sonra şehirde bahar havası vardı...

-Üstüste alınan mağlubiyetlerden sorumlu tutulan Levent Eriş kovuldu ve oyuncular para alamadıklarını söyleyerek idamnalara çıkmadı

-Yeni teknik direktör olarak gelen Mustafa Uğur playoff şansından bahsederken alınan 2 mağlubiyetten sonra gelecek sezonun planlarını yapmaya başladığını beyan etti...

-4 Hafta sonra o da görevinden istifa etti...Aralarında Feridun ve Adnan gibi as oyuncuların bulunduğu bir grup idmanlara çıkmadı...

-Takımı şu an yardımcı antrenör çalıştırıyor ve Anadolu'nun sağlam kalelerinden biri darağacında sandelyeye yapışmış tekmeyi kimin atacağını merak ediyor...

Samsunspor bu lige lazım ama o kadar kötü yönetiliyor ki sadece onlara bakıp teselli bulabiliyorum!!!Umarım hakeden insanlar hakettikleri mevkilere nihayetinde gelir....
    İyi oyuncu maç,büyük oyuncu şampiyonluk kazandırır. M.J.

Nereden
    Trabzon

Lig A dan Süper Lige çıkmak Süper Ligde tutunmaktan daha zordur.samsunsporda yakın zamanda çıkamaz lige bence..
    Gerçek budur. ☆

Misina - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

samsunu yıllarca ismail uyanık taşıdı...ondan sonra gelen belediye başkanı kulübü bugünkü durumlara getirdi...yazık samsundaki sanayi potansiyeli Trabzonda olsa ekonomik olarak Trabzonspor süper duruma gelirdi
    Traktörlerle Türküler Geçsin Alt Başımdan Mezarlığın,
    Seher Aydınlığında Taze İnsan Yanık Benzin Kokusu

efsane55 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Samsunsporun 1. lige çıkması Trabzonsporun da işine gelir aslında.2 takımında arasındaki geçimsizliğe gelince bi kere karadenizlilerin maalesef bu zaafı var.aramızda anlaşamıyoruz.bırak 2 şehri bazen ilçeler köyler arasında bile anlaşmazlık çıkıyo.biraz zor gözüksede inş Samsun bi an önce toparlanıp üst sıralara çıkar.....keşke daha fazla karadeniz takımı 1. ligde olsa
    Her şey TRABZONSPOR için

Misina - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

ikinci lig kulüpleri harıl harıl transfer çalışması yaparken samsun da yaprak kıpırdamıyor...haydi hayırlısı
    Traktörlerle Türküler Geçsin Alt Başımdan Mezarlığın,
    Seher Aydınlığında Taze İnsan Yanık Benzin Kokusu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)