Sayfa 3 Toplam 13 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 5 ... SonuncuSonuncu
Toplam 308 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 75 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: UEFA'dan 1 Maç Seyircisiz Oynama Cezası

Emorfo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı hekimoğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    deplasmanda daha puanımız yok.
    Deplasman maçlarında izlediğimiz Trabzon kendi sahamızda oynadığımız Denizli ve Apoel maçlarından çok daha iyiydi sonuca gitmeyi başaramadık kaçırılmayacak pozisyonları kaçırıyoruz....
    Bazen Sevinç Bazen Keder, Trazonsporlu Olmak Yeter!
    (Hepimiz TÜRKÜZ Ulan!)

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Alıntı schumi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    karar çok ağır! bakalım şenez erzik bizimde bu ülkenin takımı olduğumuzu hatırlarsa belki ceza hafifletilebilir!!
    Şenez Erzik bulaşırsa cezamız aksine artabilir.
    “Her kim kendini kıymetli bilirse, onun tevazudan nasibi yoktur.”
    Malik bin Dinar

halil ibo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Diyecek fazla birşey yok.Tahkime gidilecek.Milli sabıkalı olduğumuz için cezanın kaldırılacağını sanmıyorum.Fakat taraftarda artık enerjisini; yabancı madde atarak harcıyacağına,TAKIMA DESTEK olarak harcaması gerektiğini ÖĞRENECEK.EĞİTİM ŞART.
    Beklemeyi bilen amacına ulaşır. JOSEPH DE VILLELE.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    a f s - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Standart Pankart

Milli maçta oldugu gibi boş tribunlere pankart assak.
    Sahaya pet sise atan, çekirdek yiyen, küfür eden taraftar goruntuleri olabilir mesela.

Şaka bir yana onlara destek verecek bir pankart yapsak. Yensen de yenilsen de hep yanındayız diye. Yönetimler, hocalar, futbolcular gelip geçici asıl olan Trabzonspor. Herşeye ve herkese rağmen UEFA'da gruplara kalsak ta şehir takım biraz canlansa.

Keşke... ah keşke...

bordo61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika

Alıntı schumi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    karar çok ağır! bakalım şenez erzik bizimde bu ülkenin takımı olduğumuzu hatırlarsa belki ceza hafifletilebilir!!
    sanmıyorum hatırlayacagını bizi başbakan hatırlar anca o da fenerbahcenin cezasını kaldırdıgı gunden

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Faik Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Avrupa Futbol Federasyonları Birliği (UEFA), Trabzonspor'un APOEL ile Avni Aker Stadı'nda oynadığı ikinci ön eleme turu rövanş maçında taraftarların neden olduğu saha olayları yüzünden bordo-mavili kulübe bir maç seyircisiz oynama cezası verdi.

Bordo-Mavili takım, Osasuna ile 14 eylülde yapacağı UEFA Kupası ilk tur ilk maçını Avni Aker'de seyircisiz oynayacak.

UEFA, APOEL maçında Trabzonsporlu taraftarların yaktığı Bengal ateşleri nedeniyle kulübe geçtiğimiz hafta 10 bin İsviçre frangı para cezası vermişti.
    Ne mutlu Türk olana değil , Ne mutlu Türk'üm diyene !

"Cahilin karşısında kitap gibi sessiz ol." Mevlana

isaret parmagi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Dalga geciyolar heralde...Ben o maçtaydım ne olayı cıkmış saha kapatılacak kadar anlamış değilim...

Remzi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

UEFA'dan Trabzonspor'a ağır ceza!..
    UEFA, Apoel FC ile oynanan UEFA Kupası 2. Ön Eleme Turu rövanş maçında Bordo-mavili taraftarların neden olduğu saha olayları nedeniyle Trabzonspor'a 1 maç seyircisiz oynama cezası verdi.

Trabzonspor'un 3 gün içerisinde verilen cezaya itiraz etme hakkı bulunuyor. Eğer itiraz kabul edilmezse Trabzonspor, İspanya temsilcisi Osasuna ile Hüseyin Avni Aker Stadı'nda oynayacağı UEFA Kupası 1. Tur ilk maçında seyircisinden yoksun mücadele edecek.
    05.09.2006

Kaynak : İHA
    Bir Gün Mutlaka!!

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    İstanbul

Standart UEFA?dan seyircisiz oynama cezası

24 Ağustos 2006 tarihinde APOEL FC ile oynadığımız UEFA Kupası 2. Ön Eleme Turu ikinci maçında seyircilerimizin neden olduğu saha ve tribün olayları nedeniyle UEFA, kulübümüze Avrupa kupalarında bir maç seyircisiz oynama cezası verdi. Karar, 14 Eylül 2006 günü Osasuna?yla H. Avni Aker Stadyumu?nda oynanacak ilk tur müsabakasında uygulanacak.

UEFA Disiplin Kurulu?ndan kulübümüze tebliğ edilen kararda, stadyuma girişte yeterli arama yapılmamasının, Trabzonsporlu taraftarların rakip takım taraftarlarına karşı davranışlarının ve attıkları cisimlerin seyircisiz oynama cezasına neden olduğu belirtildi. Yazıda bu kararın alınmasında Trabzonspor?un UEFA kupalarında geçmiş 5 yılda 7 kez cezalandırılmış olmasının da etkili olduğuna dikkat çekildi.

Ayrıca, UEFA Disiplin Kurulu İsviçreli Jacques Antenen?in başkanlığında yaptığı toplantıda Trabzonspor?un iki yıllık bir süre boyunca gözetim altında tutulmasını ve benzer olayların tekrarlanması halinde seyircisiz oynama cezasının bir kez daha uygulanmasını kararlaştırdı.

Kulübümüze bu karar için 3 gün içinde UEFA Tahkim Kurulu?na itiraz hakkı bulunuyor.
    Resmi Site

Trabzonspor Kongre Üyesi
    UğuR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

televizyondan seyrettiğim kadar bir olay olmadı burdaki arkadaşların yazdıklarından da anladığım kadar bir kaç pet şişeden başka bir olay olmamış.İlginç bir karar Rumları niye elediniz diye herhalde....
    bordomavi.net
    Trabzonspor'un ilk ve en büyük taraftar sitesi

Nereden
    Kocaeli

Harbiden dalga geçiyolar yaa.Hiçbir şey yokken bu ceza niye anlamak güç

Trabzonspor Kongre Üyesi Özge - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ben maçtaydım hiçbir olay olmadı neden ceza verdiler anlamadım şok oldum yani futbolcular bu olaydan sonra bence 2 kat daha hırslı oynamalı

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Faik Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

BU KARAR tamamen menf, alınmış kasıtlıbi karar....
    uefanın sitesini mesaj bombardımanına tutalım....
    Ne mutlu Türk olana değil , Ne mutlu Türk'üm diyene !

"Cahilin karşısında kitap gibi sessiz ol." Mevlana

schumi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı uğur 61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    televizyondan seyrettiğim kadar bir olay olmadı burdaki arkadaşların yazdıklarından da anladığım kadar bir kaç pet şişeden başka bir olay olmamış.İlginç bir karar Rumları niye elediniz diye herhalde....
    televizyon göstermemiş zaten olayları, ayrıca yabancı maddeler maraton dan atıldı bizzat gördüm hatta maça giden herkes görmüştür.. uefanın açıklamasına göre bundan önceki olaylarında bunda etkisi olduğu anlaşılıyor.. geçen seneki rum maçını hatırlayınca çok da anormal bir karar olmadığı anlaşılıyor.. yapacak birşey yok tahkime gitmekten başka.
    75 en hizli tur, 68 pole pozisyon, 154 podyum, 91 grand prix zaferi ve 7 dünya sampiyonlugu.. yasayan en büyük efsane MICHAEL SCHUMACHER

trapesus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bu levent pıçakçı ve fatoş terim'in isviçre maçında yediği naneler yüzünden paranoyak oldu tabi uefa. Bu ceza da onun semeresidir. Her şeyin olduğu gibi bununkini de biz çekicez tabi...
    İnsan sevdiğini bırakmaz... FATİH AKIN

Cabri61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Artvin

valla korktuğum başıma geldi...yerde duran bayrağa meşale atma olayları falan gerçekleşmişti maçta.su şişeleri falan...hoş değildi görüntümüz yani

Erbay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ben maçtayken hiçbir şey görmedim.Nerelerinden çıkarttılar bu cezayı anlamadım.Zaten şansımız azdı şimdi iyice azaldı.

Forum Kurallarına aykırı gördüğünüz mesajları ve üyeleri kullanıcı panelinde bulunan http://forum.bordomavi.net/images/buttons/report.gif (ikaz tuşu) tıklayarak raporlamanızı rica ediyoruz..

Ugur Kurucelik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

arkadaslar anlasilan uefa türklere karsi savas acmistir sevmiyorlar bizi ve bu karar bundan, istemiyorlar bizi...

Bartuğ13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

inanılmaz bir şey ya.çok ağır bir karar ve tahkime gidilecektir fakat tarftarımızın da artık bir bilince ulaşması gerektiğini de unutmamak lazım.şöyle bir düşününce tamamen haksızlar diyemeyiz.taraftarımızın artık olay çıkarmamayı,küfür etmemeyi,yabancı madde atmamayı ve adam gibi 90 dakika tezahürat etmeyi öğrenmesi lazım
    HADDİNİ BİLEN MERTTİR,VATAN BÖLÜNMEZ TEKTİR,CUMHURİYET İÇİNDE CUMHURİYET KURAN NAMERTTİR!NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE!

SERHAT KIRKAYAK,BÜNYAMİN KAHRİMAN,AHMET MUHAMMET DEMİREL VE MESUT KELEŞ!SİZİ HİÇ UNUTMAYACAĞIZ!21.12.2009

Takım tutmak farklı, adam tutmak farklı...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    İstanbul

Standart Peki Biz Ne Yapabiliriz

Ceza belki paraya dönüşecek veya dönüşmeyecek.
    Peki biz ne yapabiliriz. Takımını seven gerçek taraftarlar olarak çözüm önerilerimiz neler olabilir onları konuşsak?
    Tribün kültürü oluşturmak, insanımızın eğitimi v.s. orada olmasak ta pankartla takıma ve kamuoyuna vereceğimiz mesajlar olmalı.
    Sinek küçüktür mide bulandırır. Aramızdaki cahillerin cezasını hepimiz çekiyoruz.
    Staddaki telleri kaldırmış gerçek futbol kültürü olan taraftar olarak bu olaya bizim de bir cevabımız olmalı diye düşünüyorum
    Bir orkestra gibi ortak yapacağımız hareketler ses getirecektir. Yoksa herkes ayrı telden çaldığı için bir türlü bazı şeyleri başaramıyoruz.
    Siz ne dersiniz?

Trabzonspor Kongre Üyesi
    selokal61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

maçta rumların üzerlerine baya yabancı madde atıldı..biraz ağır karar olsada yinede bizdede suç var..
    milyonlarin askisin

Terzioğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

bu cezayi daha kaldirirlar bence am kaldirmazlarsa iste o zaman isimiz cok zor
    "CHAMPIONS AREN'T MADE IN THE GYMS. CHAMPIONS ARE MADE FROM SOMETHING THEY HAVE DEEP INSIDE THEM - A DESIRE, A DREAM, A VISION" - MUHAMMAD ALI -

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Gürkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

Standart o şişeleri atanlara selam ederim.

alın şimdi o şişeleri uygun bir yere koyun.ülen nedir sizden çektiğimiz beee...bir hasanla hüseyin bide bu tip taraftar.ikisinden çektiğimizi kimseden çekmedik.

adam çekirdek çıtlıyo sonra aklınamı gelıyo bırımı durtuyo aynı mıskın herıf macın basından berı cekırdek cıtlayan adam elındekı sıseyı rakıp taraftara atıyo.dusunun bezgın bekır mac ızlıyo sonra bır zaman gelıyokı elındekı sıseyı sahaya atıyo.tam sopalık bunlar yaaa. zaten iş zordu şimdi yönetim göbek atmıstır yenılgıye mazaret hazır.taraftar... adamların eline koz verdik.

yeri gelmişken taraftar baskısından şikayet eden dengesizler bakalım şimdi nasıl oynayacaklar boş sahada.. göstersinler hünerlerini. ulen sanki hepsi ronaldo taraftar baskı yapınca bırı hasan oluyo dıgerı huseyın dıgerı ....

corleone - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

suçluyuz arkadaşlar masum psikolojisine girmeyelim, en son bir rumu hatırlıyorum bayrakla kendini korumaya çalışıyordu, özellikle maçtan önce şişe yağdı rum tarafına...
    bir lafa bakarım laf mı diye,
    bir de söyleyene bakarım 'adam' mı diye...

trapesus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı gkalmuk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    alın şimdi o şişeleri uygun bir yere koyun.ülen nedir sizden çektiğimiz beee...bir hasanla hüseyin bide bu tip taraftar.ikisinden çektiğimizi kimseden çekmedik.

adam çekirdek çıtlıyo sonra aklınamı gelıyo bırımı durtuyo aynı mıskın herıf macın basından berı cekırdek cıtlayan adam elındekı sıseyı rakıp taraftara atıyo.dusunun bezgın bekır mac ızlıyo sonra bır zaman gelıyokı elındekı sıseyı sahaya atıyo.tam sopalık bunlar yaaa. zaten iş zordu şimdi yönetim göbek atmıstır yenılgıye mazaret hazır.taraftar... adamların eline koz verdik.

yeri gelmişken taraftar baskısından şikayet eden dengesizler bakalım şimdi nasıl oynayacaklar boş sahada.. göstersinler hünerlerini. ulen sanki hepsi ronaldo taraftar baskı yapınca bırı hasan oluyo dıgerı huseyın dıgerı ....
    vallaa çok güldüm arkadaşım yorumuna Aynen katılıyorum güzel tespit.
    İnsan sevdiğini bırakmaz... FATİH AKIN

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)