Sayfa 1 Toplam 7 Sayfadan 1 2 3 ... SonuncuSonuncu
Toplam 159 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: PTT 1. Lig 7. Hafta | Balıkesirspor 4 - 0 1461 Trabzon | Maç Sonucu

Burçak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Arrow PTT 1. Lig 7. Hafta | Balıkesirspor 4 - 0 1461 Trabzon | Maç Sonucu

Ligin 6. haftasını (Bay) geçeceğiz.
    7.hafta Balıkesirspor deplasmanındayız..
    28.09.2013
    14:00
    2010 - 2011 Şampiyonu Trabzonspor'dur
    Gerçek budur. ☆

Recep Çaltepe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Çok çok zor bir maç.. Balıkesirspor bu sezon lige yeni yükselmesine rağmen gayet iyi bir top oynuyor.. 5 haftada 5 galibiyetle ligin lideri oldular ve en önemlisi de henüz gol dahi yemediler.. Lalawele ve Karikari isimli iki oyuncuları takımı domine ediyor.. Allah yardımcısı olsun bizim uşakların..

Necmettin ALTUNTAŞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Muğla

Zor bir maç.Beraberlik alırsak başarıdır.
    Eski kullanıcı adım:Nurver

Tayfun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Balıkesirspor'u izleyince geçen sezonki 1461 Trabzon'u görüyorum...

Zor maç
    .

Ceyhun Dündar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Balıkesırın tum yayınlanan maclarını ızledım.
    Cok dırenclı bır takım 1461 karsısında cooook rahat bır sekılde galıp gelırler.
    Tabı kı 27 yasındakı genc yetenegımız yakubu herseyı yapabılır..

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    Balıkesir

Balıkesirsporu amatöre düşmekten kurtaran Bandırmaspordur yıllar önce son lig maçı Balıkesirin düşüp,kalması Bandırmaspor'un yenmesine bağlıydı o maçı kazanınca Balıkesir ligde kaldı..

Ben Bandırma da oturuyorum Balıkesirspor ile Bandırmaspor arasında acayip bir rekabet ondan da öte düşmanlık vardır plakasını bile kabul etmezler 10,5 isimli taraftar grubu var sırf Balıkesir'in plakasına inat olsun diye

O yüzden bu maç benim için ayrı öneme sahip umarım 1461Trabzon şunlara bir çelme daha takarda beni çok daha fazla sevindirir

Etem Güner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Balıkesir

maçtayız inşallah

levent yıldırım - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

çok ters takım Balıkesir karikari ve lalawele en tehlikeli oyuncuları

Ertan1982 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Balkes takimini begeniyoum ve cikmasini destekliyorum.Güzel top oyyorlar ismiz zor.Hoca 1 Puan icin cikacak.Konantre olabilirsek galibiyet te alina bilinr.Hocaya 10 haftaya kadar mühle veriyorum.Halen korkak top oynatirs kovulmali.Bu sti ile ne oyuncu yetistire bilir ne mac kazana bilir.Bu takimin misyonu ne bilmiyor sanirim.Gitsin o taktikleri Karalspor GBB IBB de oynatsin.
    çalışmadan, yorulmadan ve üretmeden, rahat yaşamak isteyen toplumlar; evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini daha sonra da istiklal ve istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar." Gazi Mustafa Kemal Atatürk

Nereden
    Almanya

Sunu buraya kopyaliyorum.

GSB'den PTT 1. Lig kulüplerine destek

26.09.2013

Gençlik ve Spor Bakanı Suat Kılıç, Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Yıldırım Demirören, Spor Genel Müdürü Mehmet Baykan, Spor Toto Teşkilatı yetkilileri ile PTT 1. Lig takımlarının başkan ve yöneticileriyle bir araya geldi.

Ankara'daki bakanlık binasında gerçekleştirilen toplantının ardından açıklamada bulunan Kılıç, kulüp temsilcileri ile bir durum değerlendirmesi yaptıklarını belirterek, "Kulüplerimizin, önceki sezonlarda olduğu gibi mali talepleri var. Bu talepler üzerinde değerlendirmeler yaptık" diye konuştu.

PTT 1. Lig'deki gelişimin, Spor Soto Süper Lig'deki gelişimin öncüsü olduğunu ifade eden Kılıç, şöyle devam etti:

"Pek çoğunun çok kuvvetli alt yapıları var. Bu takımlarımızın desteklenmesi, yaşaması, ayakta kalması Türk futbolu açısından çok gerekli. Takımlarımız bulundukları il ve ilçelerde spora tutunmanın en önemli aracı durumundalar. Takımların kendi aralarında oluşturdukları bir gönül birliği var. Biz de bu birliği tüzel kişilik kabul ettik ve dertlerini dinledik."

Bakan Kılıç, PTT 1. Lig'deki 19 takıma, mağlubiyet halinde 40 bin, beraberlikte 50 bin, kendi evlerinde alacakları galibiyetlerde 60 bin ve deplasmanda alınan galibiyetlerde 70 bin lira olmak üzere, tüm sezon boyunca destek verme kararı aldıklarını vurgulayarak, "Mağlubiyetlerde bile destek vermekteki gerekçemiz, takımlarımızın deplasmana giderken göze almak zorunda oldukları maliyetlerdir. Bunlara ortak olmayı bir gereklilik olarak gördük.

Ayrıca 2013-2014 sezonu için kulüp başı 300 bin lira şort ve forma reklamı katkısında bulunacağız. Kulüplerimiz reklam alanlarını verebilecekleri özel sektör firmaları bulabilirlerse, o reklam alanından çıkmaya hazır olduğumuzu da beyan ettik. Burada aslolan Türk sporunun futbol başta olmak üzere özel sektör gelir kaynaklarını kuvvetlendirmektir" şeklinde konuştu.

"Konuyla ilgili bir adım da TFF'den geldi" diyen Kılıç, "Geçen sezon PTT 1. Lig takımlarına 150 bin lira deplasman yardımı yapılmaktaydı. Bu rakam 2013-2014 sezonu için 250 bin liraya çıkarıldı. Böylece bugün PTT 1. Lig'e 10 milyon liralık bir kaynak paketi oluşturmuş olduk. Ligde yer alan takımlara bulundudukları il ve ilçelerde Türk sporuna yaptıkları katkılardan dolayı teşekkür ediyorum. Aralarında altyapıya büyük önem veren takımlar var, onlara ayrıca teşekkür ediyorum. 18 kişilik kadrolarının büyük çoğunluğu, kendi alt yapılarından gelen takımlara ise çok ama çok teşekkür ediyorum. Gelinmesi gereken seviye bu" ifadelerini kullandı.

http://www.tff.org/default.aspx?pageID=285&ftxtID=19035

Bu takim Trabzonspora hicbir maliyeti yok.Sadece faydasi var.Adam gibi yönetin bu takimi ve Babanizin ciftline cevirmeyin orayi.
    çalışmadan, yorulmadan ve üretmeden, rahat yaşamak isteyen toplumlar; evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini daha sonra da istiklal ve istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar." Gazi Mustafa Kemal Atatürk

Mert' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Balıkesir rahat kazanır
    Gazi Mustafa Kemal Atatürk

Mustafa Hazıroğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Yayın var mı ?

Nereden
    Almanya

trtspor...

6Şafak Aydın1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Balıkesirspor-1461 Trabzonspor maçı kadroları açıklandı.
    haydi 1461 Trabzon senden 3 puan bekliyoruz

BALIKESİRSPOR
    78. Ahmet Şahin, 2. Caner Arıcı, 4. Rıza Efendioğlu, 14. Serhat Akyüz, 3. İsmail Dinler, 6. Aykut Çeviker, 24. Muhammet Reis, 58. Ertuğrul Arslan, 9. Lalawele Atakora, 12. Kwame Amponsah Karıkarı, 70. İlhan Depe
    1461 TRABZON
    1. Bora Sevim, 2. Göksu Alhas, 16. Alim Öztürk, 22. Mustafa Akbaş, 4. Oğulcan Gökce, 61. Savaş Yılmaz, 10. Gökhan Alsan, 82. Oktay Demircan, 12. Shaıbu Yakubu, 11. Barış Memiş, 9. Mustafa Tiryaki
    burasi türkisch.

Are you not entertained?

Nereden
    Almanya

ŞTE İLK 11'LER

BALIKESİRSPOR

78. Ahmet Şahin, 2. Caner Arıcı, 4. Rıza Efendioğlu, 14. Serhat Akyüz, 3. İsmail Dinler, 6. Aykut Çeviker, 24. Muhammet Reis, 58. Ertuğrul Arslan, 9. Lalawele Atakora, 12. Kwame Amponsah Karıkarı, 70. İlhan Depe

1461 TRABZON

1. Bora Sevim, 2. Göksu Alhas, 16. Alim Öztürk, 22. Mustafa Akbaş, 4. Oğulcan Gökce, 61. Savaş Yılmaz, 10. Gökhan Alsan, 82. Oktay Demircan, 12. Shaıbu Yakubu, 11. Barış Memiş, 9. Mustafa Tiryaki

Sefaenes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

insallah 3 puan bizim olacak yakubu oynamasini icime sinmiyor ofedu ondan daha iyiydi. Insallah devre arasi alanzinhoyu yollayip jebrini Atakimda görürüz. Jebrin 11 de yok sakat mi cezalimi

6Şafak Aydın1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı Sefaenes Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    insallah 3 puan bizim olacak yakubu oynamasini icime sinmiyor ofedu ondan daha iyiydi. Insallah devre arasi alanzinhoyu yollayip jebrini Atakimda görürüz. Jebrin 11 de yok sakat mi cezalimi
    yedekte
    burasi türkisch.

Are you not entertained?

Nereden
    Eskişehir

Bal-kes sağlam trıbün yapmış.

Nereden
    Eskişehir

Jebrin olmadımı orta sahamız yol geçen hanına dönüyor.

Necmettin ALTUNTAŞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Muğla

Dikine ataklarda göbekte büyük açık veriyoruz.Bu maçı beraberlikle bitirirsek başarıdır.
    Eski kullanıcı adım:Nurver

Trabzonspor Kongre Üyesi

Fatih - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Standart Balıkesirspor - 1461 Trabzon | PTT 1. Lig 6. Hafta ‎- TRTSPOR Canlı

Başlığı kimse açmamış.
    Bordomavi.net

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Tolga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Uzak Doğu

Oha
    9 # Osvaldo'

Yönetim Kurulu Mollasalihoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Eski takımdan eser yok. ama o kadar oyuncu kaybına normal
    BordoMavi.Net Forum Kurallarına aykırı bir mesaj veya kullanıcı gördüğünüzde, Kullanıcı Panelinde bulunan sekmesine tıklayarak ilgili mesajı raporlamanızı sizlerden rica ederiz.

Atakan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Tam Jebrinlik maç aslında.

1 puan iyidir bu maçtan.
    Més Que Un Club

Nereden
    Almanya

Hiç izleyesim kalmadı 1461'in maçlarını. Hangi genç yetenek var da izleyeyim? Mustafa Tiryaki'yi, Yakubu'yu mu izliyecem?

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)