Sayfa 2 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 SonuncuSonuncu
Toplam 54 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Büyük komedyen - Yýlmaz Erdoðan

Adem Erdoðan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

Bu yazý bana mail olarak geldi.Okudum ve sildim hemen.Ama sanýrým milliyet gazetesinde bir yazarýn yazýsý.
    Özkan SÜMER

hakanhan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    46

YILMAZ ERDOGAN buyuk bölücülerden.hicbir filmine para verip seyretmemiþimdir.. seyretmemde.. bu ülkenin ekmegini ye bu ülkede söhret ol sonrada bölücü gibi konuþ...
    Trabzonspor, çiçegin kokusunun yaziya dökülememe halidir benim icin.. twitter @hakankont

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Tunga - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    50

Aslýnda bu makalenin sahibini bulmak o kadar da zor deðilmiþ.

Makale Yazarý: Vedat Yenerer / YENÝÇAÐ Gazetesi

15/08/2006
    Trabzonsporlu olmak...
    Zor ama güzel be kardeþim!

Ýslam Sezer - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    45

..............
    Adam aldýrmada geç git, diyemem aldýrýrým.
    Çiðnerim, çiðnenirim, hakký tutar kaldýrýrým!

tamuð yamtar - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Alýntý isots1978 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    arkadaþým yazýmý tamamen okursan eðer ben diyorum ki yýlmaz erdoðan pkk yý lanetlemiþ olsaydý,katil olduklarýný söyleyeseydi de sadece kürt sorunu olduðunu savunsa sonuçta o zaman evet yýlmaz erdoðan aydýn bir kürt vatandaþý olarak düþüncelerini savunuyor denir ve saygý duyulunabilinirdi.oysa o söyledikleri ile pkk yý askerle eþit tutarak býrakýn aydýn olmayý insan olmayý bile haketmiyor.
    Arkadaþým yazdýklarýnýn farkýndasýndýr umarým.
    Bizim çektiðimiz, adamlýðýn bedeli...

61viya - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Yaþ
    38

Ýnsanlarýn dinlediði müzik,cumhuriyeti karþýsýna almadýðý sürece giydiði kýyafet,bazý insanlar için zöel olan gecelerde içki içmesi,Kýsacasý insanlarýn yaþam tarzlarý kimseyi ilgilendirmez..Ýlgilendiremez..bir yerde dediði gibi,kimse kimsenin yaþam tarzýna müdahale edemez..Konuyla ilgili bi yorum yapmak istemiyorum ben de bazý arkadaþlar gibi.. Sadece yýlmaz erdoðan þahsi fikrim,iyi bir þair ve oyuncudur..Yazýyla ilgili ve konu muhattabý kiþi ile ilgili yourm yapmadým farkýndaysanýz,sadece bunlarý belrtmek istedim..
    Konu 61viya tarafýndan (06.09.2006 Saat 12:59 ) deðiþtirilmiþtir.
    "Orada birisi farklý yürüyordur."

Býrakýn þu beþ para etmez vatan hainini,hatta BMN 'den çýkarýn bu baþlýðý.

Nereden
    Hakkari

Demokrasi Kuþu

Ýnsan haklarý, demokrasi ve özgürlükler gibi evrensel deðerlerin arkasýna sýðýnarak bu ülkeye ihanet eden "dev-cüceler" artýk "yýlanýn kovuðu" ndan çýkmaya baþladýlar. Ýhanet alýþýlagelmiþin ötesinde kalýplaþmaya ve bazý aydýnlarýmýzýn!!! mücadelesi olarak görülmeye baþlanmýþtýr. Aydýnlaþan Türkiyemizin "aydýnlýk" yüzleri oldular bir anda. Türk Milleti artýk yerini "Türkiye Milletine" býrakmýþtý onlarýn gözünde. Bütünleþmiþ iki insan kültürü bir anda ayrýk ve kendinden uzaklaþmýþ buldu kendini.

Uzak, çok uzaklarda yaþayan insanlar için çok yakýn iken artýk ayrýk gönüllerin, bir elmanýn iki yarýsý gibiydi. Kimi aydýnlar için elmanýn diðer yaný çürük olduðu için ayrýlmýþtý, kimi aydýnlar için ise elmanýn diðer yaný çürüktü. Ama sonunda elmayý ikiye ayýrmayý baþardýlar. Elmanýn sahibi diðer kardeþler þu an huzursuz deðiller eðer diðer aydýnlar teþvik etmeseler. Bazýlarý için bu elma kýzýldý bazýlarý için mezapotamya'nýn kýzgýn çölleri gibi sarý, kimileri için yeþil, kimileri için...

Mustafa Kemal ve önderliðindeki Yüce Türk Milletinin, Osmanlý Ýmparatorluðunun küllerinden yaratýp kurduðu bu ülke, tarihinde bir çok "Yýlmaz Erdoðan" lar görmüþ ve hiç bir zaman, bu insanlarýn ihanetlerine boyun eðmemiþtir. Geçmiþten geleceðe, bu ülke üzerinde yaþayan hiç bir insan için ayrýcalýk tanýnmamýþ ve bütün insanlarýmýz eþit hak ve ilkeler çerçevesinde yaþam hakký bulmuþtur ve bulacaktýr. 1984'te baþlayan ve þu ana kadar 40 bin asker ve sivilimizin haince öldürülmesiyle sonuçlanan terör eylemleri, Türk Cumhuriyetinin bölünmez bütünlüðüne, rejimine ve milletimizin sahip olduðu yüksek seciyeye karþý yapýlmýþ, hiç bir zaman hedefine ulaþamayacak olan, sadece; insanlarýmýzýn tarifsiz acýlar çekmesine neden olmaktadýr. Dýþ ve iç mihraklý terör odaklarý, ülkemizde kimi "aydýnlarýmýzý" dilediðince kullanmaktadýrlar. Yýlmaz Erdoðan ise kendini "aydýn" diye nitelendiren bu ihanet takýmýnýn demirbaþlarýndandýr. Kandil'de yapýlan bütün terör örgütü toplantýlarýna saygý mesajlarýný iletmekten geri kalmamýþ bu "aydýnýmýz" Sinath-Haftanin, Metina, Zap-Amedya, Niverekan-Basyan, Hakurk, Fays Habur, Beyazdað, Dohuk ve Gara Daðý'ný "kürtlerin ulusal sýnýrý" olarak açýklamasý, Pkk ile paralel olarak; daðdaki silahlý mücadelenin, metropollerdeki kalemþörlüðünü ve sözcülüðünü yaptýðýný açýkça ortaya koymaktadýr. Yakýnda kürt gazetesi için çalýþmalara baþlayacak olan bu þahsiyet; Türk Milletinin tarihinde görebileceði hainlerden biri olarak yerini almýþtýr.

Ülkemizde kiþisel oligarhlýða yükselmiþ olan bazý sanatçý !! ve aydýnlarýmýz!! söylemleriyle, açýkça; ülkemizin büyük bir karanlýða itilmesi için çabalamaktadýrlar. Ancak unutmasýnlar ki; Bugünden itibaren susmayacaðýmýzýn, haine, iþbirlikçiye konuþma hakký tanýmayacaðýmýzýn, atýlan her adýmý takip edip gerektiðinde engel olacaðýmýzýn bilinmesini isteriz!

Türk devleti ve milletinin huzuru ve güvenliði için, göz kýrpmadan canlarýný feda eden bütün þehitlerimize ve Yüce Önder'imize olan kutsal borcumuzu ödemek için gün saydýðýmýzý, bütün iþbirlikçilere, hainlere, Türk'e ve devletine düþman olanlara duyuruyoruz!

AB, ABD, ÝHM ve içimizde ki yerli iþbirlikçilerin emirleri sonucu, teröristler ve yandaþlarýnýn menfaati, ihanet içindeki Yýlmaz Erdoðan ve onun gibi "aydýn"larýn yaptýklarý Türk milletinin menfaatinden daha çok savunulur ve korunur hale gelmiþtir!

Yüce Önder'imizin dediði gibi "baðýmsýzlýk tehlikeye girdiði zaman mücadeleden baþka bir çýkar yolu yoktur" ve bu mücadeleye giriþtiðimiz de, karþýmýzda duracak olanlar bu "Aydýn takýmý", Avrupa ve Amerikan kültürü ithalatçýlarý olacaktýr.

Þehitlerimize ve Türk milletine ihanet ettikleri açýkça ortada olan bütün hainler ile onlarla iþbirliði yapanlarýn söylemlerinden ve güçlerinden korkar/kýpýrdayamaz ve ya bize cephe alýr ise, bunun cezasýný ahýrete býrakmayacaðýmýzý bilmelidirler!!

Biz bir kez kazandýk ve Yüce Türk Milleti inandýkça, gafillere karþý kazanmaya devam edeceðiz.

Demokrasiye farklý bir yaklaþým ile yaklaþan siz hainler; ben kendime Türk'üm dediðimde bana Faþist markasý yapýþtýrmaktan geri kalmazken siz; kendinizi Kürt olarak tanýtýrken sosyal demokrat oluyorsunuz. Ne garip ülke ki siz bu ülkeye küfrederken "ifade özgürlüðü", ben ise konuþtuðumda bu ülkenin bölünmez bütünlüðü hakkýnda "gerici, faþist" oluyorum...

Bu topraklar bokundan çamuruna, altýnýndan kömürüne, taþýndan topraðýna kadar bizim! Bu millet cahilinden bilginine, pisliðinden acizine, þerefsizinden þereflisine kadar bizim!

Türk vataný ve Türk geleceði, iç ve dýþ onlarca düþman ile karþý karþýyadýr. Bu kýskaçlardan kurtulma yollarýndan en hayati olaný; Türk milletinin birlik ve beraberlik içinde, vatanýna ve egemenlik hakkýna sahip çýkmasýdýr.

Yýlmadýk, yýlmayacaðýz, her geçen gün nefret tohumlarý ekenlerin baþlarýna karabasan gibi dikileceðiz ve her þeye raðmen yaþattýklarý acýlarýn, on binlerce þehidin acýsýný, kanýmýzýn son damlasýna kadar savaþarak ödeteceðiz ve Türk bayraðýný benden sonra kalan bir kiþi kalmadýkça hiç bir kimseye teslim etmeyeceðim.

VARLIÐIMIZ YOK EDÝLÝYORKEN!,
    DUVARDA "HÝTABE" ASILI DURURKEN!,
    HER GÜN ATA'YLA GÖZ GÖZE GELÝRKEN;
    VATANIMIZIN BAÐIMSIZLIÐI,
    MÝLLETÝMÝZÝN ONURU SÖZ KONUSU DEÐÝLKEN;
    TÜRK'ÜM DEMEYE
    VE HALA SUSMAYA

devam eden Türk Gençliðinin Bu ihanet þebekesine cevabýný gerektiði kadar sert ve her zamankinden daha anlamlý olarak vermesi bir Türklük görevidir. Muhtaç olduðu kudret damarlarýndaki asil kanda mevcuttur...

Nereden
    Ýstanbul

Alýntý 61viya Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Ýnsanlarýn dinlediði müzik,cumhuriyeti karþýsýna almadýðý sürece giydiði kýyafet,bazý insanlar için zöel olan gecelerde içki içmesi,Kýsacasý insanlarýn yaþam tarzlarý kimseyi ilgilendirmez..Ýlgilendiremez..bir yerde dediði gibi,kimse kimsenin yaþam tarzýna müdahale edemez..Konuyla ilgili bi yorum yapmak istemiyorum ben de bazý arkadaþlar gibi.. Sadece yýlmaz erdoðan þahsi fikrim,iyi bir þair ve oyuncudur..Yazýyla ilgili ve konu muhattabý kiþi ile ilgili yourm yapmadým farkýndaysanýz,sadece bunlarý belrtmek istedim..
    Geçelim bunlarý arkadaþým.

Ýyi bir yazar ve þair öyle mi?

Fikrin anlaþýlmýþtýr bizim için.

"Vatan elden giderken, MERHAMET ÝHANETTÝR."

ATATÜRK

Nereden
    Ýstanbul

@saglam:

Sende orjinalsin.

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    A.Hilal Çakýroðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Önyargýlý davranmak doðru olmayabilir ama fazladan 1-2 kahkaha atmak yada 3-5 süslü laf duymak(okumak) uðruna bazý þeyleri görmezden gelmenin ne kadar yanlýþ olduðunu söylemeye gerek yok sanýrým. Üstelik bu süslü sözlerin ardýnda çoðu zaman kutsal saydýðýmýz deðerlere dokundurmalar oluyor, her defasýnda karþý safta yer alýnýyorsa.
    terörü masum, sempatik göstermeye çalýþanlar daha da önemlisi bunlara kananlar biraz da diðer taraftan bakmaya çalýþsýnlar.
    Alýntý gmz61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    paylaþýmýn için çok teþekkürler...çok ii bir yanýt verilmiþ yýlmaz erdoðana...

yukarýdaki sözün ise o kadar doðru ki!!!o topraklarda yaþamayanlarýn bunlarý anlamasý gerçektn çok zor...ben yaþadým ve her þeyi o kadar net görebiliyorum ki...küçücük bir çocukken beyninize kazýnan acý dolu sahneler...önünüzü kesen teröristler...içinizi korkuyla dolduran tüfekler,vahþi bakýþlar...gece yarýsýnda iþittiðiniz çatýþma sesleri...taranan lojmanýnýz..kuþ kanadý misali çýrpýnan minicik yüreðinizde hissettiklerinizle yorganýn altýna saklanýþlar...yavrularý kaçýrýlan analarýn feryatlarý...patlayan mayýnlar...parçalanan bedenler...ismini evinizde duyduðunuz insanlarýn yürek daðlayan þehit oldu haberleri...

kaç tane çocuk babasýný iþe gönderirken ardýndan göz yaþý dökmüþtür bir daha göremeyeceðim belki diye...kaç tane çocuk geceleri dua etmiþtir sabah babasý sað salim evine dönsün diye...

lanet oku oku dinmez nefretin kinin...þahit olmak lazým...görmek lazým...sadece bilmek duymak o kadar yetersiz ki...sayfalarca yazabilirim bunun üzerine...sayfalarca anlatabilirim tek bir sahneyi...tek bir düþünceyi...

yaþamak lazým dostlar yaþamak...uzaktan bakmak bir yere kadar...anlamak için geçekten yaþamak lazým...Ama dilerim Allah'tan hiç biriniz yaþamayýn hiç biriniz görmeyin ve hiç birimiz artýk duymayalým bu ve benzeri olaylarý!!!
    Fanatik Pacci

Adem Erdoðan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

Biz yýlmaz erdoðana gülmeye devam edelim.Oda býyýk altýndan gülsün.Ýzlediðim tek filmi organize iþlerdir oda cem yýlmaz var diye.Konu eðer vatana ihanet ise insanýn kiþiliði içtiði yediði herþey hakkýnda yorum yaparým.
    Özkan SÜMER

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Kaya - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýzmir
    Yaþ
    41

Alýntý fromTheRApBZONe Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Konu eðer vatana ihanet ise insanýn kiþiliði içtiði yediði herþey hakkýnda yorum yaparým.
    Kesinlikle katýlýyorum...
    “Her kim kendini kýymetli bilirse, onun tevazudan nasibi yoktur.”
    Malik bin Dinar

Nereden
    Bursa
    Yaþ
    38

Alýntý tamug yamtar Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Geçelim bunlarý arkadaþým.

Ýyi bir yazar ve þair öyle mi?

Fikrin anlaþýlmýþtýr bizim için.

"Vatan elden giderken, MERHAMET ÝHANETTÝR."

ATATÜRK
    Fikrimi birilerine anlatmaya çalýþmakzorunda olduðumu sanmýyorum.Sadece yýlbaþýnda kutlama yaptýðýmýz için,yobaz kesim tarafýndan saldýrýya uðrayan bir abim var,birçok yeri kýrýlmýþ bir abim..Gözümünönünde sopalarla saldýrýya uðramýþ bir abim,neymiþ biz niye kutlama yapýyor muþuz? Hristiyan mýymýþýz? (bunla ilgili birileri de çýkýp da umarým muhalif olmaz bana) Yazdýklarýmý iyi okursan eðer,bahsi geçen kiþiyle,kiþiliðiyle ilgili ilgili tek kelime etmediðimi,hakkýnda hiçbir merhamet duygusunda bulunmadýðýmý anlarsýn..Genel bir laf attým sadece ortaya..Yaþam tarzlarýyla ilgili bir yorumdu bu..
    Seningözünde vatan hainiolalým,naapalým. "Fikrin anlaþýlmýþtýr bizim için".Vayy be,bi insanýn fikrilerini birparagraftan alýyorsun demek? Helal olsun!
    Kolay gelsin!
    Konu 61viya tarafýndan (07.09.2006 Saat 16:11 ) deðiþtirilmiþtir.

onurkaradeniz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    38

Þeriat ve Kürdistan istemiyle baþkaldýran bir meczup, Cumhuriyet düþmaný, Ýngiliz uþaðý Þeyh Said (Kürdi) denilen hainin torunu Belçim Bilgin ile güvercin kanatlarýna Türkçe ve de Kürtçe karýþýk teröre karþý sözde barýþ þiiri yazan Yýlmaz Erdoðan evlenmiþ.

''Kürt deðerleri'' ile büyütülmüþ olmasýnýn övüncünü taþýdýðýný söyleyen Kürt kýzý Belçim Bilgin ve serçe parmaðýna kýna yakan Kürt oðlu Yýlmaz Erdoðan'ýn düðününe Ciwan Haco isimli Kürt þarkýcý acýklý türküleriyle eþlik ederken, mutlu çift Yunan müziði ile dans etmiþler.

Kurdistan-Post ve Kurdish Magazine'de bol bol resimleri yer alan meþhur çiftimizin düðününe aþiret baþlarý Talabani ve Barzani'den hatta bebek katilinden kutlama mesajý gelmiþmidir bilemiyorum ama Güneydoðu Gazisi Emekli Astsubay Oktay Yýldýrým'ýn bir mektubu var...

Bu bir mektuptur. Kuþ kanadýna, suya, çöl kumlarýna yazýlmýþ mektuplarý okuyanlara veya bu mektuplarý yazanlara ithaf edilmiþtir.

Vatan üzerine, Bayrak üzerine, Onur üzerine, Namus üzerine, Vicdan üzerine, Akýl üzerine. Adý fark etmeyen ve ithal edilmiþ tüm meseleler üzerine, Kelimeler ve kelimeleri çirkinleþtiren kalemler üzerine, Kalemleri tutan riyakâr ve kan kokulu eller üzerine, Kalemlerini sapladýklarý þehitlerin ve kadýnlarýnýn ve çocuklarýnýn ve kardeþlerinin ve onlarýn analarýnýn yürekleri üzerine yazýlmýþtýr.

Mayýn, bomba, pusu, baskýn, yazar, çizer ve ihanete alet olan her þey üzerine. Ýstemeyen okumasýn. Kanla yazýlmýþ bir mektuptur bu. Güvercin kanadýnýn gücü yetmez taþýmaya, karabaþlý kartal olsa nafile. Aðýrdýr; zira eskidir ve unutuldukça kanla yeniden yazýlýr, þehit mezarlarýnýn taþlarý üzerine. Bu mektup binlerce yýl önce yazýldý ve binlerce yýldýr yazýlýyor, yeni fark edenler utansýn.....

Kardeþ kardeþi öldürmez, öldüren kardeþ falan deðildir, kalleþtir olsa olsa. Kalleþlerin en kalleþi ise kardeþim diyerek kalleþlik yapan kalleþlerdir. Ve aslýnda en kahpesi, mayýn deðil onu Adil Binbaþýlarýn, Davut çavuþlarýn yoluna döþeyen eldir, o eli alkýþlayan ve ululayýp aklayan kalemdir. En az o el kadar suçludur o kalem, tarihin yanýlmaz vicdanýnda. O mayýnlara basýp parçalanan bedenler, Edirnekapý’dadýr ve bizim yüreklerimizde ve hafýzalarýmýzda yaþarlar.

DAÐLARDA YARIM KALDILAR VATAN ÝÇÝN

Ellerimizde can verdi o parçalanan bedenlerin sahipleri, bayraklarý dalgalansýn diye. Vücudunda sigara söndürülerek, tüm kemikleri kýrýlarak, kafa derileri yüzülerek iþkence edilen, sonra da aðaçtan kazýklarla öldürülen ve çýðlýklarý telsizlerden dinletilen vatan evlatlarýnýn yeri bizim yüreklerimizdedir, o çýðlýklarý duymayanlarýn yaný baþýnda durmaz onlar.

Bir de katillerinin yaný baþýnda dururlar, kulaklarýnda çýnlar haykýrýþlarý eðer bir yerlerinde bir parça insanlýk kalmýþsa. Yazýklar olsun, can veren o yiðitleri hainlerle bir tutanlara. Aðabey diyordu bana telefonda Astsubay Zülfikar, geçen gün kýz arkadaþýmla gezdim biraz ve kimse bacaðýmýn takma olduðunu anlamadý. Aðabey diyordu, biraz daha uðraþýrsam belki bisiklet bile sürebilirim. Daha on dokuz yaþýndaydý Zülfikar, mezun olalý tam yirmi gün olmuþtu, o kahpe ellerin döþediði mayýnla ve bazý kalemler tarafýndan ululanan o hainlerin, ilk izleriyle tanýþýrken.

Küskün veya kýzgýn deðildi sesi, piþman veya aciz de deðildi.
    Gururlu ve biraz pusluydu sadece, bisiklet sürebilse yeterdi.
    Koþmayý, atlamayý, denize girmeyi feda etmiþti vataný için.

Bacaðýný payanda yapmýþtý, Kemerburgaz’ýn da üzerinde bulunan Türk egemenlik örtüsüne. Yazýklar olsun, çiçek toplayan küçük kýzlarý öldürenlere ve yazýklar olsun o katilleri ululayan kalemlere.

Bu eski ve çok aðýr bir mektuptur.

Türk baðýmsýzlýðýný koruyanlarýn kanlarý ile yazýlmýþtýr. Ne suya salýnan bir þiþenin ve nede kuþkanadýnýn taþýmaya gücü yeter; karabaþlý kartal olsa nafile. Baþlýðý binlerce yýl önce atýlmýþtýr ve Edirnekapý’daki þehit mezarlarýnýn taþlarý üzerine yazýlmaya devam etmektedir. Emin olun binlerce yýl daha yazýlmaya devam edecektir.

Türkçenin sahipleri yaþadýkça bu kanlý mektup yazýlmaya devam edecektir çünkü Türkçenin ve onun sahiplerinin özgür yaþamasýný istemeyenler, yollara ve zihinlere mayýn döþemeye, parçalamak ve bölmek için çabalamaya, parçalamaya çalýþanlara yardým ve yataklýk etmeye devam edeceklerdir. Bu eski mektup bir yazýttýr aslýnda Türk’ün var oluþ destanýdýr, binlerce yýldýr yaþlý dünyanýn baðrýna saplý kaidelere ve mezar taþlarýna yazýlýr. Yazanlar asla diz çökmezler ve kimseye yalvarmazlar. Kimsenin topraðýný, dilini veya özgürlüðünü istemezler ve kendilerinin olaný da kimseye vermezler.

Bu bir mektuptur.

Vatan, Bayrak ve Onur üzerine yazýlmýþtýr. Vatansýzlar, dilsizler, hainler, bölücüler ve toprak hýrsýzlarý gibi aczi ve acýnmayý anlatmaz. Var olduðu yerde kendinden gayri herþeyi önemsizleþtiren, vatan ve bayrak aþkýný anlatýr. Onurlu ve egemen ölebilmenin, onursuzca ve esir yaþamaktan daha önemli olduðunu anlatýr. Asla diz çökmeyeceðimizi anlatýr. Yüreði olan varsa gelsin de çöktürsün diye, Yüreði olan varsa okusun diye yazýlmýþtýr.

VARLIÐIM TÜRK VARLIÐINA ARMAÐAN OLSUN

Nereden
    Ýstanbul

Alýntý 61viya Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Fikrimi birilerine anlatmaya çalýþmakzorunda olduðumu sanmýyorum.Sadece yýlbaþýnda kutlama yaptýðýmýz için,yobaz kesim tarafýndan saldýrýya uðrayan bir abim var,birçok yeri kýrýlmýþ bir abim..Gözümünönünde sopalarla saldýrýya uðramýþ bir abim,neymiþ biz niye kutlama yapýyor muþuz? Hristiyan mýymýþýz? (bunla ilgili birileri de çýkýp da umarým muhalif olmaz bana) Yazdýklarýmý iyi okursan eðer,bahsi geçen kiþiyle,kiþiliðiyle ilgili ilgili tek kelime etmediðimi,hakkýnda hiçbir merhamet duygusunda bulunmadýðýmý anlarsýn..Genel bir laf attým sadece ortaya..Yaþam tarzlarýyla ilgili bir yorumdu bu..
    Seningözünde vatan hainiolalým,naapalým. "Fikrin anlaþýlmýþtýr bizim için".Vayy be,bi insanýn fikrilerini birparagraftan alýyorsun demek? Helal olsun!
    Kolay gelsin!
    Anlatmaný da istemedim zaten.

Ben anlarým arkadaþým bir paragrafla herþeyi.

Abin için üzüldüm. Geçmiþ olsun.

Kimsenin eðlencesine diyecek lafýmýz yok.

Hakkýdýr, kiþisel tercihidir.

Uzatmayayým.

Sadece ifade etmek istediðin þeyleri yanlýþ baþlýkta ifade etmiþsin demek ki.

Nereden
    Bursa
    Yaþ
    38

Teþekkür ederim abim için geçmiþ olsun dileklerine..
    Yanlýþ baþlýkta sunmuþ olabilirim size göre,ancak birtakým arkadaþlarýn dediðim konulara girmesi bunlarý bu baþlýða yazamaa sebep oldu.
    Ama sana bir küçüðün olarak muhtmeelen nacizane tavsiyem,yüzyüze görmediðin insanlarý bir paragrafta anlamaya çalýþma.Bunda belki hep baþarýlý olursun,ancak benim için olmadýðýný söyleyebeilirim sana..
    Tekrar teþekkürler dileklerin için,saðlýcakla...

Ankara Ýl Temsilcisi Sönmez Özlü - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    39

Cidden büyük komedyen! Ama bu komik hali, bu acizliði ve bu komedi bizi sýkmaya baþladý. Sýkýntýmýz kýzgýnlýða dönerse Erdoðan bilsin ki gazabýmýz onun komedyenliðinden büyük olacaktýr.
    "Trabzonluluktan aldýðým zevki hiçbir þeyden almadým. Belki FM... Ama yok lan, Trabzonluluk daha güzel..."

golebshera - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    41

Alýntý laz_hayri_61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    yýlmaz erdoðan ýn ne olduðunu çok iyi biliyoruz..klasik pkk sempatizaný...klasik bir bölücü tipi...sözde aydýn ya her þeyi o biliyo...hepsinin tez zamanda Allah belasýný versin
    Klasik demek yanlýþ olur. Klasik adamýn safý bellidir. Mesela Ahmet Kaya. Adam çýktý ben buyum kardeþim dedi. Ama Yýlmaz ve benzeri esmerlerde bukadarcýk mertlik bile yok, olamazda.

Herifçioðlu bir kitap yazýyor, bir çuval para. Bir film yapýyor, bir kamyon para. Bir tiyatro, keza öyle..

Paranýn membasýný bulmuþ, ne yardan geçebiliyor, ne serden. Burjuva sosyalisti, pembe kürtçü yýlmaz.. Ýki cami arasýnda beynamaz kalmakla ne cenabet bi adam olduðunu koydu ortaya. Ýnternette kürtçü siteleride gezindim, onlarda tepki koymuþlar adama.

Yani yýlmaz efendi, gayrý kabak tadý verme. Artislik yapma. Ýnsanlarýn canýný kanýný, yapmacýk romantizmli duygu sömürülü yazýlarýna malzeme yapma..
    SADECE DÝK DURAN, CESUR BÝR TRABZON..

Naim
    Ziyaretçi

Yýlmaz Erdoðan’ýn PKK üyesi kuzeni teslim oldu
    Hakkari’de 8 yýl önce PKK terör örgütüne katýlan ünlü sanatçý Yýlmaz Erdoðan’ýn amcasýnýn oðlu Serdar Erdoðan, kaçarak güvenlik güçlerine teslim oldu.

1998 yýlýndan beri terör örgütü PKK’nýn içinde bulunan Serdar Erdoðan’ýn 2 yýldýr Irak’ýn Dohuk kentinde bulunduðu belirtildi. Ailesi, Serdar’ýn 2 yýl önce örgütten Dohuk’a kaçtýðýný; ancak bütün giriþimlere raðmen getirilemediðini ileri sürdü. Güvenlik güçlerine teslim olan Serdar Erdoðan, adli makamlara sevk edildi. Þýrnak’ta 2 terörist ele geçirilirken, Tunceli’de de bir terörist sað yakalandý.

Zaman

Önce Abi Mustafa Erdoðan Þimdi Yeðen Serdar Erdoðan
    Baþka Erdoðan Kaldýmý Daðda Acaba diye sormadan edemiyor insan?

Nereden
    Hakkari

Onun videolarý da var aslýnda... yakýn zamanda çýkar piyasaya... Þimdi tam zamaný...

Egemen - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýzmir
    Yaþ
    39

kendime kýzýyorum bu adamýn toplam iki sinema filmine gittiðim için. yazýk teröristlere para kazandýrýyoruz.. ve kendi boðazýmýzdan kýsýp verioruz onlara parayý..
    Hadi eyvallah..

Sir vancoach
    Ziyaretçi

bütün lanetler üzerine olsun isminden bile iðreniyorum

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Gürkan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun
    Yaþ
    46

yegenýde dagda ýmýs teslým olmus anlasýldý kader falan muhabbetýný neden yaptýgý acaba kac akrabasý kaldý daglarda.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)