Sayfa 4 Toplam 4 Sayfadan BirinciBirinci ... 2 3 4
Toplam 91 adet sonuctan sayfa basi 76 ile 91 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Sizce Lübnan'a asker gönderilmeli mi?

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Mehmet_Mercanlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Alıntı hamibasoglu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Türk askeri Kuzey Irağa gitmeli Lübnan'a değil.İsrail 2 askeri kaçırıldı diye Lübnanı yerle bir etti.Bizim binlerce askerimiz ve vatandaşımız şehit oldu hala Amerika babamızın yüksek talimatları doğrultusunda beklemedeyiz.Barzani Kuzey Iraktaki Irak Bayraklarını indirdi,kendi bayraklarını çekti.tabiri caiz ise kürt devletini ilan etti!!Yakında refarandumla Iraktan ayrılma peşindeler tabi bizim zavallı Türkmenler yoksayılıyor orda arkalarında adam gibi bir ülke yok ki veya Adam gibi bir ülkenin hükümeti...Amerika bunlardan bihaber mi?!Bizzat kendisi yürütüyor herşeyi.Hükümet amerikan mandasını kabul etmiş görünüyor.yazık çok yazık.Lübnan mı Kuzey Irak mı Arkadaşlar.SİZ NEDERSİNİZ?
    SELAMLAR
    haarika yazmışsın aynısını yazıcaktım, yazmadan yazılanlara bakim dedim . ve yazmama gerek kalmadı....
    __________________SÜRMENE'Lİ______________________

Adem Erdoğan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

88 yıl sonra lübnana giriyomuş türk askeri.
    Özkan SÜMER

Adem Erdoğan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

@hamibasoglu

ÇOK haklısın.Biz bi kere amerikanın uşağı olmuşuz.Amerika çökene kadar bu böye devam edecek.Çünkü ekonomimizin büyük bölümü abd ve yahudilerin elinde.
    Özkan SÜMER

Beytullah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

korkarım yakında bunlar TÜRKİYE'yide satarlar.
    "t®ß" Biz TRABZON'luyuz; Susarsak Güneş Doğar, Konusursak Ay yanar, İsyanımızda Kıyamet Kopar

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Kuzey Irakdiyorum başka birşey demiyorum. Girilecek tek yer...
    “Her kim kendini kıymetli bilirse, onun tevazudan nasibi yoktur.”
    Malik bin Dinar

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

Alıntı Kaya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kuzey Irakdiyorum başka birşey demiyorum. Girilecek tek yer...
    Kaya, bu mevsimde iyi olur beraber gidelim oralara

Jade - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

artık ülkemiz için hayırlı olmasını dilemekten başka yapacak bir şey yok..inşallah düşündüğümüzün tersine bu olay bizim için iyi şeyler gebe olur.. beyrut'a giden askerlerimiz hayırlara vesile olur inşallah.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır TameRHan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

ilk defa asker göndermiyoruz. lübnana büyük bile devletler asker gönderirken türkiyenin askerinin bulunmaması gelişmekte olan ülkemiz aleyhine bir sonuçtur. kaldı ki türk askeri zaten deniz kuvvetini gönderecek. hizbullahın silahsızlandırılması vs gibi yalanlar tamamen medyanın halkı kışkırtmak için yalanı. afganistanda,bosnada vs gibi ülkelerde türk askeri var da neden lübnanda oılmasın. türk askeri savaşa gitmiyor. yapılan eleştirilerin amacı sadece hükümete siyaset yaptırmamak .

#10 Fietra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı 3diletisim Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ya dün meclisi 5-6 saat dur duraksız seyrettim...gönderilsin diyen birisi çıkıyor bir açıklama yapıyor bende içimden diyorum ki evet gönderilmeli...gönderilmesin diyen birisi çıkıyor bu çok haklı diyorum gönderilmemesi gerekir...

gönderilsin mi gönderilmesinmi konusunda birşey diyemeyeceğim ama milletvekillerinin dünküğ ikna edici konuşmaları beni çok etkiledi gerçekten işlerinde mükemmeller...(ağızları sadece laf yapıyor)
    Hakkını yemek istemiyorum en iyi performans Onur Öymen'e aitti
    keyif adamı ..

geç bile kalındı
    lübnan kan ağlıyor filistin ha keza öle nereye kadar dur dememiz lazım buna
    oldugun gibi görün trabzonspor

Trabzonspor Kongre Üyesi
    antagonist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı oflu_cevahir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    geç bile kalındı
    Biz oraya Lübnan istedi diye gitmiyoruz.İsrail'i bataktan çıkarmak için gidiyoruz!!!

Hüseyin Çümen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

tabiki gitmeli askerin oraya gitmesi prestij artırır bence asker oturucağına gitmeli ve orda çok sayıda türk vatandaşı var bunuda düşünmeli asker sayısıda çok fazla değik okadarcık asker israilide kurtaramaz herlade

golebshera - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Ortadoğuda at izi it izine karışmış durumda. Siyaseti pus kaplamış durumda, her an bir fırtına kopabilir ve biz yanlış tarafta kalabiliriz.. Bu belirsiz havada net bir safımız ve net bir tavrımız yok, bu bizi endişelendiriyor.

Nizam-ı alem adı altında dünyayı yönetme politikası olan ve bunu yıllarca uygulayan bir Osmanlının varisi olan Türkiyenin Bugün belirli bir dış politikası yok. Allah sonumuzu hayır etsin..
    SADECE DİK DURAN, CESUR BİR TRABZON..

golebshera - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı oflu_cevahir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    geç bile kalındı
    Bizim önce Kandil dağına, kuzey ırağa girmemiz lazım. PKK orda ekonomisini, siyasetini, propagandasını icraa ediyor. Yani can damarları orda atıyor. Girip bu damarları koparmamız gerekirken, bize girme, biz hallederiz diyorlar. Yaptıkları yazılı açıklamalarla, PKKyı esefle kınadıklarını, derhal silah bırakmaları gerektiğini belirtiyorlar. Bu 1 yıldır böyle devam ediyor. Askerlerimizi şehit eden mayınlar ve patlayıcılar, ne gariptirki bu kınamayı yapanların fabrikalarında üretiliyor.

Sonra bize git bilmemnerenin barışına katkıda bulun diyorlar. Amaç din fanatiklerinin karşısına aynı dinin mensubu mehmetçiği kalkan yapmak, israilin güvenliğini sağlamak. Yoksa bizim 1000 askerimize mi muhtaçtılar? O kadar askerleri yokmuydu?

Kimse kusura bakmasın ama buna ayakta kazıklanmak derler.
    SADECE DİK DURAN, CESUR BİR TRABZON..

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nytre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Türkiye abd-ingiltere veya diğer ülkeler gibi pat diye asker gönderemez... Türk insanı için bir evlat bir asker bütün dünyaya ve topraklara bedeldir.. bizim inançlarımız dünya görüşümüz HIRİSTİYANlardan çok farklıdır...

lübnanda bir askerimizin başına bir şey gelsin veya Allah korusun vurulsun - şehit olsun o zaman kim verecek bunun hesabını? buna neden olanlar kimse hiç birinin içi yanmayacak mı? mecliste kaldırdıkları parmakları ve ABD VE İSRAİL çıkarları uğruna Türk evlatlarını peşkeş çektiklerinden dolayı vicdan azabı çekmeyecekler mi?
    ''Ben kulüp tutmam, çocuk... Çünkü hepsi benimdir. Hem; sivil veya asker toplumun tamamına hizmet veya kumanda edenler bir kulübü tutsalar bile -görev sırasında- bunu açıklamazlarsa isabet ederler. Aksi halde, otoriteleri sarsılır ve tartışılır. Tefrika (ayrımcılık, nifak) yaratmış olurlar. O nedenle dikkatli olmalarını tavsiye ederim." Mustafa Kemal Atatürk (2 Aralık 1933)

feneri "ampül" aydınlatır ancak "güneş" kendiliğinden ışık verir !

ahmetto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Gönderilsin Ama İsrail yahudilerini silahsızlandırmak için gönderilsin yoksa müslüman din kardeşlerimizi değil.
    BORDO MAVİ Asil rengiyle, KaraDeniz Fırtınası,Gerçek Efsane Başkaldırışın Destanı,İhtilal =TRABZONSPOR

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)